Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
150 postów 150 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Syjonizm i media, czyli Paryż, Warszawa i Rothschildowie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Socjotechnika incydentów i majątek państw

Atak na Finkielkrauta i filosemickie marsze, czyli Paryż-Warszawa wspólna sprawa!?

MOTTO

 

1. „W Paryżu Bank Rothschildów odgrywa znacznie ważniejszą rolę aniżeli rządy.”

[kanclerz Metternich]

 

2. „To wicekról, a nawet król Francji”

[żona ministra rosyjskiego Nesselrode`a po obiedzie u Jamesa de Rothschilde`a]

 

3. Emmanuel Macron. Od 2006 do 2009 był członkiem Partii Socjalistycznej. W 2007 został zastępcą referenta komisji kierowanej przez Jacques’a Attali i zajmującej się kwestią wzrostu gospodarczego Francji. W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012.


Hucpa warszawska (Pompeo,Mitchell, Netanyahu), tel-Awiwska (Katz), paryska ("atak" na Finkielkrauta), rzekomy przełom i nawrócenie Kurskiego mające  polegać na tym, że jednego - słownie jednego - dnia pokazał kilka minut o judenratach i policji zydowskiej)prowokacja zaprzeszła w Świdnicy ("dewastacja" cmentarza żydowskiego udokumentowana zdjęciami autorstwa Danielsa przez Jerusalem Post) i bohaterski nuncjusz Daniels autolegendujący się za pomocą  demaskacji  Jerusalem Post (któremu chyba przesłał sam inkryminowane zdjęcia) robiące fejka o prowokacji świdnickiej   -

czy te pozornie nie mające ze sobą związku wydarzenia coś łączy?


 

 

Najpierw kalendarium:

12 lutego – Pompeo – 447 i Blajchman

13 lutego - Andrea Mitchell i getto walczące z polskim reżimem

14 lutego (czwartek) – Netanyahu – Polacy kooperowali w holokauście

17 lutego (niedziela) – Czaputowicz zamiast Morawieckiego na V4

17 lutego – „antysemicki atak” na Finkielkrauta w Paryżu

18 lutego – Polska nie wysyła nikogo do Jerozolimy

18 lutego – prasowanie zwojów mózgowych przez europejskie media w sprawie paryskiego incydentu antysemickiego

19 lutego rano – pomalowanie sprayem grobów żydowskich

19 lutego wczesny wieczór – marsze przeciw antysemityzmowi w miastach Francji

20 lutego – temat rasistowskiego ataku Żydów na Polskę znika przesłonięty antysemickim atakiem żółtych kamizelek na Finkielkrauta – Szach, mat. Ich na górze. Francja jednoczy się przeciw atakom antysemickim. Francja płonie oburzeniem przeciw antysemitom i faszystom.

21 lutego – i wszyscy żyli długo i szczęśliwie, a najdłużej i najzdrowiej żył Czerwony Kapturek w brzuchu wilka przebranego za babcię.

 

Zbiegi okoliczności są okazją do ćwiczenia kojarzenia faktów : ).

Zapewne każdy zauważył dziwny zbieg okoliczności synchronizacji hucpy i awantury oskarżeń Polski o antysemityzm i o kooperację w holokauście z nazistami – z masowymi w wielu miastach Francji marszami i protestami przeciw antysemityzmowi.

To, co się zdarzyło we Francji podczas trzech dni jest tak osobliwe i kuriozalne, że mogę powiedzieć, iż tak jawnej – i zarazem błyskawicznie zorganizowanej - hucpy nie widziałem już od dawna. Znak to, że obce ciało na bliskim Wschodzie oraz jego sponsorzy są rozgrzani i wzmagają bój.

Najkrócej mówiąc, wielki, ponadczasowy myśliciel, równy w potędze umysłu trzem Mojżeszom (biblijnemu, Majmonidesowi i Mendelssohnowi), Żyd francuski Alain Finkielkraut wyszedł przed swój dom i podszedł do protestujących żółtych kamizelek. Został tam obrzucony kilkoma wiązankami. Wiązanki, jak to wiązanki – na całym świecie wyglądają podobnie, czy to u Wiecha, czy u Rabelais`go. Obiektywnie rzecz biorąc te francuskie były stosunkowo łagodne, nudne w swej klasyczności i w swym braku wyobraźni. Stek wyzwisk pod adresem mędrca nie przyzwyczajonego do dezaprobaty był słabo wysmażony i wcale nie pikantny. To już rezolucje ONZ-u kierowane do Izraela były ostrzejsze niż te, pożal się Boże, wyzwiska. Mimo to wieść o tym rozniosła się po kraj świata przez wszystkie łącza telewizji satelitarnej.

Jak podaje prasa całego świata – potrójny Mojżesz dostał wiązankę taką:

"Brudni syjoniści!", "Francja jest nasza!", "Drań!" i "Spadaj, brudny, gówniany syjonisto!" (Barre toi, sale sioniste de merde).

Hmm. Przyjrzyjmy się bliżej. „Syjonisto” – żadna obelga, stwierdzenie faktu, nazwa wyznawanej ideologii (bardzo nieładnej, nawołującej do rzeczy gorszych niż obrzucenie kilkoma epitetami, bo do obrzucenia dzieci np. granatami). Szukamy dalej. „Brudni”, „brudny” – hmm, Wersal wyzwisk. Aż kusi krzyknąć: „Ty, czysty syjonisto!”. Ale musimy być ostrożni, bo może być tak, jak w tym dowcipie, że zostaniemy potraktowani tak, jak ten oficer pokładowy, który żeby dogryźć bosmanowi zapisał w dzienniku pokładowym: „Dzisiaj bosman był trzeźwy”.

„Francja jest nasza!” – to ma być wyzwisko? : )). I inwektywa antysemicka?? To, do diabła, co mają krzyczeć Francuzi: Francja jest wasza! Weźcie sobie tę pieprzoną Francję (powiadamiam służby francuskie, iż właśnie dokonałem aktu antyfrancuskiego).

 

„Drań!” – a to, ki czort? Wyrazili swoją opinię. Akurat tam, gdzie wlazł, nie było takich, którzy by mu pokrzyczeli: „Autorytet! Autorytet!”, „Wzór moralny!” „Geniusz!”. Niech się cieszy, że nie krzyknęli mu; „Skubany drań!” – to byłoby nie tylko wyzwisko i antysemityzm, ale i nawoływanie do przemocy („skubany” – czyli do oskubania”). „Spadaj!” – hmm, a co nasz Mojżesz by wolał? Zapewne: ”Welcome!”, „I love you” ew. “Kiss me!”. Wymagający ten pan, nie ma co...

To co zostało? „Gówniany” – hmm, toż to zwykły w krajach anglosaskich przerywnik, znak przestankowy, shit.

Jeśli policzyć pojedyncze słowa nie podobające się mistrzowi, a jest ich 9, to i ogłosi cała prasa światowa, że 17.02.2019 miało miejsce w Paryżu 9 groźnych i karygodnych ataków antysemickich.

Jakaś polska TV podała, że miał miejsce „atak słowny”. No, no. Poważna sprawa. Niedługo służby rotszyld..., ups, francuskie będą inwentaryzować „ataki myślowe antysemickie”. Jednak Orwell to był geniusz...

 

Ale to dopiero początek zabawy. Jedźmy dalej.

„Prezydent zareagował Sam Finkielkraut powiedział, że nie ma zamiaru wnieść skargi w tej sprawie, ale prokuratura poinformowała, że otwiera śledztwo w sprawie "publicznego znieważenia z powodu pochodzenia, przynależności etnicznej, rasy lub religii".

To już jest kabareton w stroju władzy państwowej. Syjonista to nie pochodzenie, przynależność etniczna, rasa czy religia. Jak przytomnie zauważył w komentarzu na stronie TVN24 jakiś internauta – jeśli już: syjonizm to rasizm. Więc okrzyk był wyrazem dezaprobaty dla rasizmu, więc o szczytne cele walczył krzyczący. Antifa winna mu medal okolicznościowy. TVN24 podał info w takich słowach: „Prokuratura w Paryżu poinformowała w niedzielę, że wszczyna dochodzenie w sprawie słownych napaści i antysemickich inwektyw . To jest już zupełny „oddział zamknięty”, bo sugeruje (ogłasza, wdrukowuje), że „drań, brudny, spadaj” – są to wypowiedzi ANTYSEMICKIE!!! Wejdźmy w skórę młodzieży, która przeczyta przypadkiem, usłyszy takie opętańcze teksty. I zadajmy pytania: Czy jeśli Polak do Polaka krzyknie: „Ty draniu!” – to też antysemityzm, czy tylko ksenfobia, bo raczej nie rasizm. Ani też znieważenie na tle pochodzenia, religii czy rasy. Nie wiem, czy dla wszystkich jest to wyraźnie widoczne, ale sprawa jest tu ewidentna: Żydzi, media europejskie i amerykańskie prowadzą ludzkość w otchłań obłędu, otchłań, gdzie żadna logika i sens nie obowiązują, albo inaczej: zmieniają się z sekundy na sekundę w interesie... interesów. Alternatywna do wersji obłędu, jest wersja uczenia pokory wobec nietykalnej rasy panów. Bo może tak to trzeba rozumieć, że nie ważna treść, nie ważne CO ktoś krzyczy, ważne do kogo. Po prostu chce się nam wdrukować, że wszyscy są równi, ale niektórzy równiejsi i nietykalni. Nietykalni nawet... niechętnym spojrzeniem. Dozwolony wobec niektórych jest tylko zachwyt. Ponowne pozdro dla... Orwella.

 

Jedźmy dalej. „Prezydent Emmanuel Macron i wielu innych polityków potępiło zachowanie członków ruchu "żółtych kamizelek". Na wtorek 14 partii politycznych (...) zapowiedziało wiece protestacyjne przeciw antysemityzmowi.

Nastał poniedziałek, dzień drugi.

Muszę przyznać, że dezynwoltura operacji francuskich służb o nazwie: Sonda kosmiczna na Marsa, ups, na Marksa, ups, na Herzla – wbija mnie w fotel. I to tempo. Kosmiczne. Prezydent potępił i wezwał.

Nastała noc z poniedziałku na wtorek.

I oto o 2-ej w nocy nagle nie mogący spać faszyści wstali, ubrali się i z wcześniej przygotowanymi, niebieskimi sprayami udali się na cmentarz żydowski. I wymalowali, tak ładnie, równo, z 9 dziesiątek płyt nagrobnych w swastyki. Będą nagrody w resorcie i dodatkowe urlopy. A u nas tyle krzyży niszczą na cmentarzach każdego roku i nawet cieć z parkingu tam nie zawita, nie mówiąc o prezydencie... Ech, są równi i...

 

W wersji dla niesłyszących, niewidzących i niemyślących brzmiało to tak:

Ostatnim z incydentów, który poruszył opinię publiczną, było odkrycie, że ok. 90 grobów zostało sprofanowanych w nocy z poniedziałku na wtorek na cmentarzu żydowskim w Quatzenheim w departamencie Dolny Ren na północnym wschodzie Francji.

 

Nastało popołudnie wtorkowe.

Prezydent Francji Emmanuel Macron udał się we wtorek do Quatzenheim. Na cmentarz udał się po południu i podkreślił determinację w walce z antysemityzmem.

Prezydentowi towarzyszył naczelny rabin Francji Haim Korsia oraz minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner.

.W swym wystąpieniu podkreślił determinację w walce z antysemityzmem. Szef państwa zapewnił, że państwo będzie reagować na takie czyny. - Będziemy podejmować środki, będziemy ustanawiać prawa i będziemy karać - podkreślił. Prezydentowi towarzyszył naczelny rabin Francji Haim Korsia oraz minister spraw wewnętrznych Christophe Castaner. - Ci, którzy to zrobili, nie są warci Republiki i ona ich ukarze.

Czy rozważany będzie zakaz sprzedaży niebieskich sprayów? Kto wie. Służby załatwią sobie narzędzia pracy swoimi kanałami, albo z konfiskaty. Może też, by nikt nie zakrzyknął antysemicko: Spadaj, brudny draniu! – wprowadzi się zakaz krzyczenia. Macron, jak pokazuje historia jego życia rodzinnego zdolny jest do wszystkiego, więc czuwajcie Francuzi. Macie 550 tys. Mojżeszów u siebie, trza uważać.

Później Emmanuel Macron wraz kierującymi pracami Zgromadzenia Narodowego Richardem Ferrandem i Senatu Gerardem Larcherem odwiedził również miejsce pamięci ofiar Holokaustu w Paryżu, gdzie razem złożyli wieniec

 

Nastał wczesny wieczór wtorkowy.

I ledwo obiegły świat zdjęcia, już lud wyległ na ulice i place krzycząc: Dość! (domyślnie: Dość antysemityzmu! Chcemy Żydów we Francji! Żydzi nie wyjeżdżajcie! Francja wasza, tylko zostańcie! Już nie będziemy nazywać was draniami!).

Wiece, jak to wiece, odbyły się. Liczne tak, jak ten kto liczył chciałby żeby były (zupełnie jak u nas). Francuscy KODomici (w przeważającej mierze Żydzi francuscy i ich koterie) wylegli, zakrzyczeli, pomachali – zupełnie jak u nas. Foty poszły w świat. Rotszyld wypisał czeki. Netanyahu zatarł ręce – jeszcze nie wiedział czemu, ale zatarł tak na wszelki wypadek. Jeśli nad Sekwaną tak gorliwie bronią honoru państwa Izrael – nie jest źle, pomyślał Bibi.

Świat obiegły zdjęcia wieczorne (mniej dokładnie widać wtedy liczbę osób) tłumów Francuzów.

 

Czym się zajmuje pan nie-drań Finkielkraut na co dzień? Ano głównie tym, jak z przestrzeni publicznej wyeliminować krzyże (itp.). I tak oto nasza peregrynacja zatoczyła koło. Krzyże out! I do wieńców holokaustowych wystąp!Stara gruzińska sztuczka Gustlika zwana: machniom?

A co znaczyła przedziwna synchronizacja wydarzeń z wplecioną w nie błyszczącą nitką syjonizmu, wydarzeń w Polsce i Francji? Niech każdy sam spróbuje sobie odpowiedzieć. Takie ćwiczenie może się przydać, gdyż coś mi mówi, że dziwnych synchronizacji w Europie w tym roku będzie jeszcze sporo...

Są tacy naiwni, którzy parę dni temu cieszyli się z jakiegoś niby przełomu, którego znakiem miało być wydanie Wiadomości, w którym była mowa o żydowskiej policji, judenratach, ojcu Icchaka Szamira. Naiwność nie rozumiejąca za grosz machlojek partyjnych i ich bezideowego, koniunkturalnego, chwilowego podłoża. I co dziś mamy? Temat „win Żydów” i prób obiektywnego ujęcia historii II wojny znika jak kamfora. A co serwuje nam nieoceniony Jacek? Codziennie w TVP Info wielokrotne materiały z Francji, o rosnącym antysemityzmie, o fali nienawiści, o Francji protestującej przeciw pladze antysemityzmu. Co oburzające, to że materiały archiwalne z wtorku pokazywane są bez datacji tak, żeby stworzyć wrażenie, że protesty przeciw antysemityzmowi trwają cały czas drugi dzień z rzędu, że zalewają Francję. Mistrz Kurski, nawrócony Kurski, aż strach pomyśleć jak wygląda Kurski nienawrócony... 

 

Wydarzenia we Francji mogą być brzemienne, gdyż ze strony żydowskiego lobby amerykańskiego (wspieranego przez lobby izraelskie chcące upiec swoją pieczeń „zakazu krytyki państwa Izrael”) od lutego zeszłego roku nasilają się paranoidalne zamierzenia i naciski na ustawodawców państw świata. W aneksie do notki przedstawiam zarys tego, co chodzi po głowie Wielkiemu Bratu spod znaku Tetragrammaton.

 

„Wydarzenia” we Francji (prowokacja paryska) pokazały, że już nawet samo poruszanie tematu własności jest karalne. Ktoś z protestujących miał krzyczeć w stronę Finkielkrauta (przedstawiciela kontrolerów dyskursu i własności): FRANCJA JEST NASZA! Zostało to odczytane jako... INWEKTYWA ANTYSEMICKA I NAWOŁUJĄCA DO NIENAWIŚCI NA TLE RASOWYM!!! Abstrahując od tego, że zgłoszenie do prokuratury tego okrzyku odsłania... prawdziwych właścicieli Francji, to jest to ewenement, gdyż wprowadza tylnymi drzwiami próby zakazu mówienia o kwestiach FAKTYCZNEJ WŁASNOŚCI i FAKTYCZNYCH WŁAŚCICIELI MAJĄTKU POSZCZEGÓLNYCH PAŃSTW. Dlaczego tak mówię? Pomyślmy. Francuz krzyczy do Żyda: Francja jest nasza! I zostaje skazany. No więc drugim razem będzie nauczony doświadczeniem krzyczał do Żyda: Francja jest wasza!!! I co? Też zostanie skazany z tego samego paragrafu, z tym, że wyrok dostanie dwukrotnie większy. I to jest mistrzowski pokaz ZAMKNIĘCIA UST w pewnych kwestiach. Czego byś nie powiedział w kwestiach własnościowych tyczących się twego państwa, twej ojczyzny i jej głębokich struktur własnościowych – łamiesz prawo. Oprócz efektu zamknięcia ust (stopniowego eliminowania wybranych tematów) drugim efektem tej inżynierii społecznej jest zainfekowanie systemu emocjonalnego ludzi s t r a c h e m, nieokreślonym strachem przed niewidzialnym kontrolerem oraz s t r a c h e m przed tym, co się wypowiada.To jest świat paranoi kontrolowanej, neobolszewizmu. Podsumujmy – krzyczysz pod adresem Żyda „Francja jest nasza!!” – sąd interpretuje, że oskarżasz Żydów o zamiar i planowanie kradzieży. Krzyczysz – „Francja jest wasza!! – oskarżasz Żydów, że już ukradli. Jakbyś diabła nie obracał – ogon ma z przodu.

W skrócie i obrazowo ujmując te „akcje” chodzi o to, by sfabrykować taką rzeczywistość społeczną, kiedy osoba będzie na wolności, a jej mózg w więzieniu poprzez pozakładanie pułapek słownych. Pułapki słowne konstruuje się tak sprytnie, że stają się one więzieniem dla przeciętnego obywatela. Nowoczesna niewola docelowo jest dobrowolna, słowna, subtelna i lepka jak pajęczyna oblepiająca głowę podczas przedzierania się przez chaszcze. Jeśli głowa, centrala zniewolona, to już żadne ruchy podobne do swobodnych ruchów nie mają znaczenia. Jest to nowoczesny bolszewizm. Człowiek sam siebie wsadza do więzienia w swojej głowie i sam siebie pilnuje. A wszystko to po to, by w końcowej fazie złożyć w ofierze swój majątek tym, co go niewolą. A kiedy biorą się do tego, by karać cię za samo mówienie o tym, czyją własnością jest twoja ojczyzna, znaczy to, że wchodzimy w fazę przedostatnią prób budowy neobolszewizmu. Wspominamy słowa premiera Olszewskiego „Czyja jest Polska?” jako dowód patriotyzmu i czujności. Nie zdajemy sobie sprawy, że pod mury grodu zdrowego rozsądku i zachodniej cywilizacji chrześcijańskiej, zarazem cicho i z... wrzawą orientalną coraz nachalniej podchodzą ci, którzy zadawanie tego typu pytań gotowi są natychmiast penalizować lub co najmniej piętnować. O zasadach zaś tej tresury chcą informować nasze dzieci już od przedszkola i wpisywać je w nasze konstytucje. Niezmierzona jest bezczelność Orientu.

 

 

=============================================

 

ANEKS 

An end to antisemitism!

catalogue of policies to combat a antisemitism . Armin Lange, Ariel Muzicant, Dina Porat,  

Lawrence H. Schiffman, Mark Weitzman

Based on the contributions of participants to the international conference “An End to Antisemitism!”, Vienna, February 2018,  

organized by the European Jewish Congress, New York University, Tel Aviv University and the University of Vienna.

""(...) kilka wybranych punktów:

 

1. Walka z antysemityzmem powinna znaleźć się w legislacji każdego państwa, najlepiej jako zapis w konstytucji.

2. Ze względu na umiędzynarodowienie mediów tradycyjnych i internetowych, walka z antysemityzmem może być skuteczna jedynie wtedy gdy stanie się kluczowym elementem polityki zagranicznej oraz polityki organizacji międzynarodowych takich jak Unia Europejska i Organizacja Narodów Zjednoczonych.

3. Każde państwo i organizacja międzynarodowa powinny mianować swojego przedstawiciela do walki z antysemityzmem.

4. W zależności od wielkości, każde państwo powinno mieć przynajmniej jeden lub nawet więcej, instytut do studiów nad antysemityzmem.

5. Każde państwo powinno wesprzeć finansowo walkę z antysemityzmem roczną kwotą w wysokości 0,02% swojego produktu krajowego brutto.

6. Każda grupa, organizacja i instytucja powinna przeznaczyć rocznie kwotę w wysokości 1% swojego budżetu na walkę z antysemityzmem w kontekście własnej działalności.

7. Osoby, które głoszą lub mają poglądy antysemickie, nie powinny mieć prawa do zajmowania znaczących stanowisk ani też do sprawowania funkcji umożliwiających wywieranie wpływu na polu kultury, religii i edukacji.

 

To jeszcze nie wszystko. Autorzy sformułowali konkluzje mówiące m.in. o: konieczności nauczania o antysemityzmie na wszystkich poziomach nauczania (od przedszkoli po uniwersytety!), przetłumaczenia jak największej ilości książek o judaizmie i… rozdawania ich nieodpłatnie, opatrywania komentarzami wszelkiego dorobku kulturowego zawierającego nieprzychylne odniesienie do Żydów i judaizmu, kultywowania obyczajów i tradycji żydowskiej przez władze poszczególnych państw oraz ich społeczeństwa. Hmm… Przyznam, że niektórzy mogą uznać powyższe za humbug lub – jak to obecnie zgrabnie się określa – fake news. Sam tak pomyślałem. Niestety, krótka kwerenda w sieci pozwoliła na dotarcie do dokumentu źródłowego, do którego link zamieszczam poniżej."

Linki:

https://www.123rf.com/photo_12222107_censored-stamp.html

https://www.youtube.com/watch?v=u13SJt3MH0k

https://anendtoantisemitism.univie.ac.at/fileadmin/user_upload/p_anendtoantisemitism/PDF/Catalogue_FINAL_webversion_short.pdf


źródło:https://www.salon24.pl/u/bazyli1969/934158,eksplozja-obledu-czyli-katalog-zasad-do-walki-z-antysemityzmem

=======================

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/08/12/apel-organizacji-zydowskich-czyli-trudny-sasiad-w-bloku/

KOMENTARZE

 • Autor
  "1. Walka z antysemityzmem powinna znaleźć się w legislacji każdego państwa, najlepiej jako zapis w konstytucji".

  Nawet by to mogło być ale dopiero w trzeciej grupie tych walk, a może i czwartej czy piątej.. Na pierwszym miejscu zawsze musi być walka z antypolonizmem w Polsce, a z antyfrancuzizmem we Francji. Dopiero kiedy ta zostanie skutecznie zakończona (lub gdy trwa, to na drugim planie walka z anty- przeciw narodom zaprzyjaźnionym - tym sprawdzonym i niezawodnym przyjaciołom - też według hierarchii bliskości więzów - np jak Polacy i Węgrzy, ale i ogólnie między narodami służący tym samym ideom i tej samej hierarchii wartości, walki zwłaszcza "o wolność waszą i naszą".
  Dopiero w trzeciej kolejności możemy walczyć z zagrożeniami wobec tych co dzielą z nami moralność i człowieczeństwo i je tak samo traktują.
  - Bo jeżeli nie, a są naszymi wrogami - agresorami według swojego wyboru, to też powinniśmy ich bronić ale tylko wtedy gdy najpierw sami się obronimy przed nimi.
 • Dlaczego przegraliśmy naszą "wojnę żydowską"? Napisane przez Andrzej Szcześniak
  https://t.co/Q3sZTZwWES
 • @trojanka 14:38:52
  Mam nadzieję ze nie przegraliśmy, jeśli będziemy potrafili wyciągnąć wnioski.
  Orban konsekwentnie pracuje nad ochroną narodu węgierskiego.


  Zwycięskie bitwy Orbána


  Przegrywamy również dlatego, że nie uczymy się nawet od najbliższych sojuszników, a dobrą lekcję można wyciągnąć ze strategii Viktora Orbána. Zdecydowanie nie chciał zgodzić się na status Węgier jako współsprawców zbrodni hitlerowskich Niemiec.

  Wiedział że nie może narazić się na zmasowany atak ze wszystkich stron, gdyż jest za słaby by go odeprzeć. Zręcznie więc równoważył z jednej strony przyjazne stosunki z państwem Izrael i Żydami węgierskimi (prowadząc politykę „zero tolerancji” wobec ataków na nich), a z drugiej stawiał stanowczy opór wobec nacisków międzynarodowych organizacji żydowskich.

  Nie dopuszczał do tego, żeby to one decydowały, jak będzie wyglądała świadomość historyczna i narodowa Węgrów, jacy poeci i pisarze będą nauczani w szkołach, a jacy nie. Opierał się obcym wpływom organizacji żydowskich, które chciały decydować, kto może brać udział w życiu politycznym czy dyskusji publicznej, a kto ma być wykluczony ze względu na krytykę Żydów czy Izraela.

  To bardzo ważny aspekt wewnętrznej suwerenności państwa. Jako „odgromnik” miał też Jobbik, gdyby go nie było – sam Orban i Fidesz staliby się pierwszym celem ataków.

  Aby bronić węgierskiej historii i godności narodu Węgrzy zbudowali własne instytucje. Utworzony w 2013 r. Instytut Badań Historycznych VERITAS walczył z mitem o „węgierskiej kolaboracji” z III Rzeszą, który wg Instytutu „niszczył świadomość narodową”. Instytucje te Orbán obsadzał osobami, które nie bały się krytykować historycznej polityki żydowskiej.

  Mária Schmidt, dyrektor Domu Terroru, opisywała ją następująco: „doprowadzono do absolutyzacji statusu ofiary, a pewne grupy chciałyby przekształcenia tragicznej historii i losu ich przodków w odziedziczone przywileje i rozszerzyć ten status na pokolenia, które żadnych ofiar nie ponoszą”.

  Orbán rozpoczął też totalną wojną przeciwko George'owi Sorosowi, którego podobizny pokrywały billboardy w całym kraju, a nazwisko przyozdobiło ustawę ograniczającą działalność NGO i nielegalną imigrację.

  A przecież to Żyd urodzony na Węgrzech, miliarder i aktywny promotor globalistycznej ideologii. Aby nie zostać zmiażdżonym, Viktor Orban równoważył te posunięcia świetnymi stosunkami z prawicowym premierem Netanyahu i partią Likud.

  Oferując im rzeczywiste wsparcie polityczne (np. w Grupie Wyszehradzkiej czy też blokując unijną uchwałę oprotestowującą przeniesienie stolicy do Jerozolimy), stworzył osłonę polityczną, dzięki której zarzucanie mu antysemityzmu było jedynie cichutkim i bezsilnym popiskiwaniem.

  z art.
  https://t.co/Q3sZTZwWES
 • @trojanka 14:38:52
  Jeszcze będę czytał dalej, ale ważną uwagę już zgłaszam. Jest:

  "Nie bez racji żydowski polityk powiedział o nas, że najpierw „uchwalamy prawo, które ma przywrócić narodowi honor”, a później się wycofujemy „z podkulonym ogonem”. ".

  Rzecz w tym, że pierwszym tu idiotyzmem jest ograniczenie walki o honor do prawa.
  Prawem to można regulować umowy dwustronne tylko i wyłącznie w warunkach panowania między stronami jednakowo pojmowanej i jednakowo respektowanej moralności. Bo honor jest częścią moralności.

  Z żadnymi bandytami nie można zawierać umów, W TYM I UZGADNIAĆ Z NIMI PRAWODAWSTWA PAŃSTWOWEGO, bo oni moralność pojmują inaczej. - A w moralności handli ani kompromisów nie ma, bo być nie może.
  - BO I ŻYCIE JEST NIEPODZIELNE, I POLSKA JEST NIEPODZIELNA.

  ŻADNE PRAWO NIE JEST W STANIE WYEGZEKWOWAĆ ANI MORALNOŚCI, ANI HONORU, ANI ŻYCIA, ANI ZDOLNOŚCI PRZEŻYCIA NARODU.


  "Dlaczego przegraliśmy? Bo rzuciliśmy rękawicę globalnej potędze. Bo nie uczymy się. Bo jesteśmy spętani wewnętrznie".

  Wcale nie przegraliśmy. Żeby przegrać to trzeba uznać się przegranymi.

  Póki co to "nasi zdrajcy" zwani władzami państwowymi wcale nas o to nie pytali. - Oni nawet nie informowali nas o szczegółach ich ustaleń z drugimi stronami. To co się złego dzieje złego dla Polski i Polaków obciąża tylko i wyłączne te zdradzieckie władze - i te obecne - od Okrągłego Stołu, i te od których "pokojowo", czyli spiskowo i w ramach faktycznego zamachu stanu przejmowali władzę w roku 1989, od tych co od 22.07. 1945 rządzili z nadania sowieckich okupantów.

  I wcale nie my rzuciliśmy rękawicę globalnej potędze, bo to ona nas "swoją rękawicą" pierze i upokarza.
  - Podejmowanie choćby nieudolne obrony koniecznej nie jest "rzucaniem rękawicy" komukolwiek.
 • @miarka 15:06:49
  Zgadzam się z tym że mamy do czynienia z bardzo złym i bezwzględnym przeciwnikiem.Bez moralności czy poczucia przyzwoitości.Nie znamy kulis pewnych działań czy rozmów.Efekty działania rządu /PO też/są żałosne, ale nie wiemy czym nam zagrożono.Bo ze tak jest jestem prawie pewna!
  Już Mosbacher się odgrażała po sprawie Ubera , że zostaną wstrzymane "inwestycje"w Polsce.
  A kij z ich inwestycjami, jeśli to ma być obóz koncentracyjny!
  Tak się nieraz zastanawiam, ILE ofiar ludzkich pochłonęła ta złodziejska transformacja.To ofiary bez kul , bez tortur , w białych a raczej czarnych rękawiczkach.
  Ofiary komorników, banków,wyrzucania na bruk / morderstwo Jolanty Brzeskiej/nawet schorowanego powstańca w Warszawie, ofiary nieudzelenia pomocy medycznej w tym dzieciom ....bo.."limity się skończyły. Tysiące Polek i Polaków poszło i idzie cały czas do piachu lub na gałąź!
  A dzieciaki zatrute dopalaczami itp.

  I co?? i NIC!!!!
  Wróg ,żeby nas stłamsić i grabić i podporządkowywać podsuwa diabelskie wynalazki zwłaszcza młodym bo oni przejmą pałeczkę!
  Róbta co chceta i staczajcie się w gender , pedalstwo,narkotyki, wódę.
  Jak się nie obudzimy to po nas!Jak to zrobić żeby sie obronić? każdy z nas na swoim choćby podwórku, ma być miły dla sąsiada , używać słowa dziękuję i dzień dobry, kupować u rolników na targach / da się poznać lub dowiedzieć którzy to/, kupować POLSKIE towary KOD 590...chociaż wiem ze dużo firm tylko zatrudnia Polaków a nie są polskie, niestety.
  Wspierać w miarę możliwości patriotyczne portale np. Kresowe czy M.Niepodległości / nie mamy niczego innego/, gadać z sąsiadami, pociągu, tramwaju i mówić co wiemy.Wspierać patriotyczną Polonię!!
  Inaczej po nas i gadzie plemię będzie nam charczeć nad głowami.
  PS.Soros wykupuje Po Agorze i Wyborczej radio Zet!!
  Wiem prawo rynku, ale ten wąż będzie sterował marionetkami jak nic!
  https://www.money.pl/gospodarka/george-soros-stoi-za-zakupem-radia-zet-dlaczego-wzbudza-takie-kontrowersje-6351587838875777a.html
 • @miarka 15:06:49
  No jeżeli ci ludzie zarządzający Polską, robią takie wolty ze z naszych podatków finansują antypolskie działania, to należy ich zapytać czy wiedza KOMU maja służyć I KTO im płaci za pracę i KTO ich rozliczy z tego???

  CO to ma być??i KIM jest pan Gowin??
  https://t.co/Ic9uYJl6G9


  https://www.pch24.pl/wysoki-grant-dla-specjalisty-od-polskiego-antysemityzmu--prof--cenckiewicz-alarmuje-,60337,i.html

  Kolejny kwiatek.
  https://dzienniknarodowy.pl/grudniu-416-poslow-zaosowalorzekazaniem-100-mln-twoich-podatkow-cmentarz-zydowski-znasz-nazwiska/

  https://youtu.be/m8YCD_GUpAo


  https://prawy.pl/81379-katolicki-cmentarz-w-izraelu-zostal-zniszczony-jest-reakcja-ambasady/

  Na polskie groby bohaterów..i cmentarze żebrze się na kwestach!!

  https://twitter.com/niezapomnijonas/status/1021694708362436608?lang=bg


  TO KIM są ci ludzie u władzy???Polakami????
 • @trojanka 15:39:31
  No chyba że podzielają zdanie pani Engelking Boni że śmierć Polaka to "kwestia" wyłącznie biologiczna , a dla nadludzi metafizyka.

  https://youtu.be/Tyyi-NimsJU

  Dlatego resztki Polaków, walają się po rowach i studniach Wołynia,a Orlęta Lwowskie określone zostały tam " miejskimi szumowinami"bo żydowskie władze Ukrainy się je zgadzają na ekshumację,dlatego są zaniedbane polskie cmentarze i mogiły, chyba ze sami nazbieramy na remont!
  DLATEGO będą nami nadal poniewierać i nami gardzić i nas okradać!!do ostatniego Polaka, i do czasu "użycia" nas / młodzi Polacy będą potrzebni do wojny np. z Iranem , na życzenie bezcennego sojusznika!!
  BO NIE szanuje nas rząd ten i poprzedni także!płaszczą się przed wrogami, sekują Polaków.
 • @trojanka 15:39:31
  "TO KIM są ci ludzie u władzy???Polakami???"

  Właśnie. Obywatelstwo polskie Polakiem nie czyni. A "ochrona danych osobowych" to została wymyślona tylko po to żeby zbrodniarze i przestępcy, oraz element obcych narodowości, w tym zwłaszcza nam wrogi, nawet jawnie zdradziecki i antypolski, oraz drapieżnie polakożerczy miał się łatwiej ukrywać i dalej bezkarnie działać.
  A iluż to żydów z Izraela od dziecka szkolonych na antypolaków dostaje ostatnio polskie obywatelstwo bez żadnych wymogów.

  Taki Rostowski (prawda jakie ładne polskie nazwisko?) o polskie papiery to się starał dopiero jak go powołano na ministra.

  A przecież tu są dwa podstawowe kryteria: tolerancji i równouprawnienia, a oba oznaczają łaskę nie władz państwowych , a Narodu Polskiego.
  Króla Narodu co prawda nie mamy, ale Prezydent musiałby być jego przywódcą a nie jest, bo jest wybierany przez społeczeństwo, a tu już mogą być i elementy niezintegrowane, dwunarodowcy, margines społeczny, i wszelkie antypolactwo też. - Tymczasem doszło już do tego, że nawet wojewodowie dziś mogą nadawać obywatelstwo polskie
  Tu organ władny przyznawać i odbierać obywatelstwa moze nadawać tylko jakiś specjalny organ powołany przez organizacje i ruchy narodowe Narodu Polskiego.
  To łaski, a więc i powinny być natychmiast cofane gdy taki obywatel (cudzoziemiec bez bez limitu czasowego po którym by mógł być uznany Polakiem - on nim po prostu musi być. Nawet 4 pokolenia nie załatwia sprawy, a nikogo nie przekona żyd z rodowodem choćby i od czasów Kazimierza Wielkiego że on Polakiem jest. Tu mogą być tylko wyjątki indywidualne.
  - A jak nie jest to do żadnych funkcji w polityce go dopuszczać nie wolno.
  Takie dopuszczenia jeżeli są ze strony komisji wyborczych czy ustaw te sprawy regulujących są wykluczone z mocy definicji, a ci co na to pozwalają są zdrajcami i powinni być i ścigani i pozbawiani stanowisk i surowo karani.
 • Polacy wyrzuceni z antypolskiej konferencji żydowskiej we Francji
  https://twitter.com/Dawwi1d/status/1099000397019136002
 • @trojanka 19:11:32
  https://youtu.be/vsvMz8dfeac
 • Spróbujmy uporządkować wiedzę
  .
  - http://lemanski.neon24.pl/post/147807,wyznawcy-mammona-zydowscy-uzurpatorzy#comment_1533706

  i wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia

  - https://zygumntbalas.neon24.pl/post/143474,wejscie-armii-usa-do-europy-w-1917-roku#comment_1533755

  na przyszłość.
 • Nasza przyszłość wg. J. Attali
  .
  "został zastępcą referenta komisji kierowanej przez Jacques’a Attali"

  - http://gibson.neon24.pl/post/147375,po-reformie-sluzby-zdrowia-pieniadz-idzie-za-pacjentem#comment_1529919

  Ta żydowska demokracja oznacza samobójstwo dla wszystkich.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031