Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Nie będzie pojednania sufitu z podłogą. A My maszerujemy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bezustanne nawoływania, prośby o pojednanie demonstracyjnie wzgardzane wciąż są ponawiane. To jest poniżanie siebie i... ojczyzny. To jest chrześcijaństwo zrozumiane przez neofitów. Związek kastratów.

 

                                     

Żyjemy w jakimś matrixie. Totalsi (obcy, apatrydzi, internacjonaliści, „zdrajcy”, kodowcy etc.) bojkotują wszystkie narodowe, patriotyczne, konstruujące tożsamośc narodową rocznice, swięta, obchody albo tworzą jakieś alternatywne (np. w Ossowie). A w odpowiedzi na to prawo przed nimi pełza a sprawiedliwość usiłuje ich przekupić.

Bezustanne nawoływania, prośby (do totalnej opozycji, do Wałęsy, Komorowskiego) demonstracyjnie olewane, wzgardzane wciąż są ponawiane. To jest poniżanie siebie i... ojczyzny. To jest chrześcijaństwo zrozumiane przez neofitów. Związek kastratów. Płaszczenie się przed gangsterami i obcymi, które ma być pijarową akcją. Zapewne przed każdym takim błaganiem oprychów by dołączyli do przyzwoitych ludzi – Kurski już ostrzy zęby, by potransmitowac sobie zbratanie narodu, padnięcie sobie w ramiona eksploatatorów i eksploatowanych. Kurski w ekstazie – POJEDNANIE ON LINE bije rekordy wygranego meczu z Niemcami pod Nawałką, rekordy finału siatkarzy! Nielsen znowu będzie kłamał, że pojednanie oglądało 5 mln mniej niż podaje Kurski.

Taak. To jest tragedia. Świat widziany jako mecz na którego trybunach mamy się bratać z k****mi i złodziejami gryząc popcorn z jednej paczki. Infantylizm, oderwanie od realności i kiepskie mniemanie o rodakach – takich mamy rządzących. Ale za to sprytni są – taka jedność demonstracyjna byłaby świetną podkładką pod... koalicję wszystkich z wszystkimi w samorządach a potem... w przyszłorocznej koalicji parlamentarnej. I ogłoszona byłaby jako kolejny sukces rządowy. Koalicja taka, jak w Katowicach, gdzie antynarodowy i progejowski prezydent Krupa został nazwany przez premiera "nasz prezydent". Prezes i marnotrawny Syn Duda krzyczą ile sił w płucach: Uwierzcie na ten jeden dzień wszystkim k****m i złodziejom, wyściskajcie się z nimi! Ten jeden dzień nie będą was skubać. I pokażemy światu i Unii, że u nas miłość powszechna, wszyscy się całują, kieszonkowcy zawiesili działalność, płatni zdrajcy nie przyjmują przelewów z zagranicy przez ten jeden dzień. I Unia nas pokocha. Zabierze tych sędziów emerytów. Da nam błogosławieństwo. Bo środowisk narodowych nie zaprosiliśmy, a zaprosiliśmy panią von Thun, czym się od razu zaczęła chwalić na twitterze. A tu... nici z wielkiej nibypatriotycznej, koreańskiej demonstracji pod hasłem „Polacy, nic się nie stało”.

Ależ nas tanio chcą kupić. Ależ nami pogardzają takie kity próbując nam wcisnąć... Jednak się nie udało. I wszystko się rozpirzyło. Wielkie, połączone z Marszem Niepodległości obchody z gośćmi z całego świata nie zaistniały. I co? I jest jak... ma być. Dziwka i kleptomanka nawet jak się umaluje na Wielkanoc do kościoła, to jakoś ludzie się od niej odsuwają. Totalsi są tą dziwką a rządzący ją... stręczą podpierając się deklamacją, że to dla dobra wszystkich. Kiedy dziwka ich zwyzywała – odgrywają się na... narodowcach i Marszu Niepodległości. INFANTYLIZM. Cała ta piękna katastrofa zwana obchodami 100-lecia musiała zaistnieć zgodnie z logiką. Te obchody po prostu będą takie jak rządy PIS-u. Widać tu jak na dłoni hipokryzję, grę pozorów, strachliwość, zabiegi pijarowskie mające przykryć faktyczną „orientację”. Oczywiście kompletna katastrofa logistyki oraz idei obchodów ogłoszona zostanie "fantastycznie zorganizowanym świętem polskiej niepodległości". Gdy chodzi o działania oparte na ideach - dwulicowość i kunktatorstwo bywają szczególnie kontrskuteczne.

Mamy rzeczywistość misz-masz, grochu z kapustą, pomieszania z poplątaniem, orgii podczas której wszyscy z wszystkimi robią „interesa”, tylko do kompletu brakuje im wspólnego zdjęcia i transmisji on line dla wiwatującego tłumu cieszącego się, że wszyscy razem (ich skubią).

Jest to logiczny efekt tego, iż żyjemy w Republice Okrągłego Stołu i że jej zasady inkorporowaliśmy w swoje mózgi. A jej zasady to misz-masz dobra ze złem, prawdy z kłamstwem i łgarstwem, kolaboracji z patriotyzmem. O tym mówił przed laty A.Gwiazda – że ten MIX SPRZECZNYCH WARTOŚCI zniszczy wysiłki i próby odbudowy państwa i budowy nowej Polski. I w tym żyjemy. Żyjemy w kraju, w którym od 30 lat  zło nie zostało nazwane złem, a dobro dobrem (A.Gwiazda). Obecne zamieszanie "rocznicowe" jest tylko zwykłym efektem tego koktajlu.


Został nam Marsz Niepodległości. Chwała Bogu. Marsz Niepodległości porzucony przez walczących o władzę i nie chcący się dostosować do ich dwulicowych facjat, i do dziwek i policjantów sypiających z nimi już nawet na służbie, co dziwki tak rozzuchwaliło, że często widzi się stróży prawa dobijających się do oświetlonych czerwoną latarnią drzwi, albo za frak wywłóczonych z burdelu.

Ale to nie nasza sprawa. My maszerujemy. U siebie


https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/906560,100-lat-niepodleglosci-a-kolejny-akt-politycznej-farsy

https://www.salon24.pl/u/baczewski/906726,czy-11-listopada-pan-duda-z-tuskiem-pojda-na-czele-marszu-kod-u-a-nie-narodu

https://www.salon24.pl/u/wawel/888921,most-morandiego-polska-kaczynskiego-i-sylogizm-gen-sosnkowskiego-czyli-czemu-oni-nie-uczestnicza
 

===================================


ANEKS

ORGIA WARTOŚCI EUROPEJSKICH WPROWADZANYCH PRZEZ ZRÓWNOWAŻONĄ PARTIĘ LEWO-CENTRO-PRAWICOWĄ, CZYLI USUNĄĆ NARODOWCÓW I WSZYSTKO POJEDNAĆ.PRECZ Z FASZYZMEM!
Usunąć krzyż i Chrystusa z chrześcijaństwa, bo drażnią czcicieli Potwora Spaghetti, Mahometa oraz wyznawców Sabbataja Cwi! Usunąć krzyż z krzyża! Czcijmy niepowtarzalność formy płatków śniegu!

Usunąć chrześcijaństwo z Europy, bo drażni  mafie! Ale po usunięciu chrześcijaństwa nadal stosować chrześcijańskie miłosierdzie w stosunku do wysadzających kościoły i budujących meczety! Walczmy maczetami i meczetami o miłosierdzie dla tych, którzy płyną na mafijnych statkach po to, by się pomodlić do miłościwego Allaha o to, żeby jak najszybciej nas zlikwidował! Do broni! Do Róży! Von Thun!

Usunąć historię Polski, bo drażni Tuska, Ziemkiewicza i Grossa!

Usunąć państwa narodowe i wprowadzić obywatelstwo europejskie dla połowy Afryki i ćwiartki Azji!

Usunąć książki O.Fallaci, Song Hongbinga, B.Prusa i P.Lisickiego! Usunąć naukę pisania! Listy wyborcze tej umiejętności nie wymagają.

Usunąć seks heteroseksualny z wyjątkiem stref No Go!

Usunąć bezpieczeństwo z Europy! Tak mówią mądre, wybrane, naćpane, nachapane chopy. Jak mówią autorytety religijne, musimy być gotowi na męczeństwo bezrefleksyjne. Całe nasze życie to cierpienie. Cierpmy z podniesioną głową, otwartymi portfelami i w imię czegoś. Bo bez imienia, tak jakoś głupio. Jak w imię czegoś cierpi, to lepiej się łupi tym, co go łupią.

Utwórzmy bank serc i nerek dla Sorosa i pozostałych hojnych rodzin!

Usunąć świat dla półświatka! I korzeń w imię wolności poruszania się kwiatka! Usunąć noce, bo w nocy nie dojrzewają owoce!

Każda rodzina niech weźmie do domu dwóch najeźdźców! I komornika! I portret Pieronka!

Usunąć narody niewybrane! Żeby nie czuły zawiści z powodu swojego niewybrania.

Usunąć logikę tego faszysty Arystotelesa! Niech żyje ponadlogika i podlogika, wtedy nikt nam nie zafika. Oraz logiki nieskończenie wartościowe, które z żyrafy w mig zrobią wynaturzoną krowę!

Usunąć Balzaca! Czytajmy reportaże z wnętrza własnej bielizny, które z narażeniem życia robi w windzie wielka Elfriede Jelinek (z rodu jakubowego) na widok jurnego faszysty! Czytajmy Dawkinsa Richarda póki z mózgu nie utworzy się musztarda!

Utworzyć na wszystkich uczelniach katedry sado-masochizmu! Czasy katedr Notre-Dame odchodzą w przeszłość!

Usunąć niewiedzę dzieci o podstawowych i... innych czynnościach seksualnych!

Usunąć podziały! Usunąć części mowy i zdania! Usunąć znaki przestankowe! Dość dyktatury wielokomórkowców! Usunąć różnice między mową a milczeniem, wdechem a wydechem, trzeźwym a pijanym! Sklejmy się, złóżmy, zgódźmy – w wielu ciałach – jeden duch!

Usuńmy różnice między domem a sklepem, domem a fabryką, pracą a snem, snem a jawą, prawdą a kłamstwem, bohaterstwem a zdradą, pieniądzem a powietrzem, niewolą a swobodą, czasem a wiecznością, pięknem a ohydą! Niech sufit zjedna się z podłogą!

Usunąć podziały między więźniami a społeczeństwem! Usunąć różnice między złodziejem a okradzionym!

Niech żyje kraina mlekiem i miodem płynąca! Niech żyje wilk w gardle zająca! I hurysa gorąca! Niech żyje bez pszczół spijany miód! Niech żyje cud! I obietnice! I mózg wywrócony na nice! I mit! I kit! Volenti iniuria non fit...

Usunąć biedę i nędzę i pieniędze! Usunąć nierówności i z ludzkich członków usunąć łupiące kości! Ze skóry usunąć dziury! Ze słoików konfitury!

Niech żyje GMO umysłowe! Myśl antylogicznie modyfikowana, niech żyje od wieczora aż do rana!

Niech żyje Eutanazja, Eurabia i Eurazja!

Oddziały położnicze przenieśmy na cmentarze, nad świeżo wykopane groby! Oszczędzimy na transporcie i komunikacji. Skupujmy narządy do przeszczepów od jeszcze nienarodzonych! Będzie to tzw. narząd dłużny. Ci, co nami rządzą nie mogą chorować! Jesteśmy winni im prawie wieczne życie!

Usunąć IPN, PAN, CBA, ABW, OWP, ITD.! Usunąć wykrzykniki! Niech żyje kropka! Kropka wystrzału, kropka kuli, kropka atomu. Multi-znacząca, ponadwyznaniowa, singielka, nikogo nie represjonująca, tolerancyjna, wielobarwna, prowadząca niemy, ekumeniczny dialog z głuchymi. Nasza kropka jedyna! Z niej my wszyscy i w niej! W kropce.

Usunąć anonimowość i osobowość! Niech żyje gość! I ość! W gardle.


Niech żyje śmierć! Niech żyje! Niech żyje!


W imię nierozerwalnego, zapisanego we wszystkich konstytucjach sojuszu kretyna z sukinsynem! Pod okiem Nowego-Starego Ekonomicznego Planu.


[znalezione w ruinach zniszczonej wybuchem katedry w jednej ze stolic Europy w roku 2026]

========================================

KOMENTARZE

 • @Autor
  Jestem za, a nawet przeciw,

  I tylko jedno mnie męczy: co dalej?
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:17:30...I tylko jedno mnie męczy: co dalej?...
  Panie Krzysztofie,
  też zastanawiałem się nad podobnym pytaniem.

  W CISZY zrodziła się odpowiedź.

  Co dalej?
  NIC przez 354 dni przerwy do następnego marszu
 • 73 rocznica
  Już samo świętowanie 100-ej rocznicy odzyskania niepodległości jest zakłamaniem, mającym przykryć gorzką prawdę.
  Jak w kraju podległy, zniewolonym i skolonizowanym możemy świętować wolność ? Wolność i niepodległość, której nie ma.
  To może już lepiej świętować 73-cią rocznice żydobolszewickiego zniewolenia ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 06:17:30
  Usunąć męczenie i myślenie-:))
 • Zdaniem dziennikarza TVP Info
  S.Pereiry pojednania nie będzie za sprawą Ruchu Narodowego. Poszło o to, kto ma iść na czele: https://wprawo.pl/2018/10/29/katarzyna-ts-marsz-zywych-cacy-marsz-niepodleglosci-be/
  Tymczasem na celebrę 11 listopada, która odbędzie się na Zamku Królewskim zaproszenie od Dudy otrzymała Róża Thun, czym chwali się na twitterze.
 • Cenzura w USA
  "Usunąć książki O.Fallaci, Song Hongbinga, B.Prusa i P.Lisickiego!"
  W Ameryce Song Hongbinga już usunięto!
  Dokładniej mówiąc ksiązka jest na indeksie i nie ma prawa w tym "wolnym" kraju się ukazać.
  Podobnie jak "Dwieście lat razem" Sołżenicyna...
 • "Czytajmy Dawkinsa Richarda póki z mózgu nie utworzy się musztarda!"
  No nie, to mnie zabolało . Doskonały artykuł a w nim niepotrzebna łyżka dziegciu. Kończę właśnie czytać dzieło tego autora o tytule " Ślepy zegarmistrz , czyli jak ewolucja dowodzi że świat nie został zaplanowany" i jestem pod ogromnym wrażeniem jego erudycji i wiedzy. Polecam wszystkim, delicje dla umysłu.
 • @wercia 10:49:00
  Ja bym na takiej uroczystości dokonał podziału na tych, którym ordery i tych którym po pysku.

  I chyba nie miałbym zbytnich oporów egzekucyjnych mimo, że ta Thun za kobietę sie podaje.
 • To będzie Nasz marsz, o którym przez lata będziemy pamiętać
  My maszerowaliśmy, maszerujemy i będziemy maszerować, w tym świecie obłudy i hipokryzji. To nic, że żaden ze znaczących polityków nie przyłączy się do Nas, to nic, że odmawiają jeden po drugim uczestnictwa w wielkim święcie polskiego Narodu, podając kolejno wydumane i nieprawdziwe przyczyny. Będą nas tysiące, dziesiątki tysięcy, tylko nie dajmy prowodyrom okazji, bo tylko na to czekają, żeby nas skompromitować. Nawet najmniejsze uchybienia zostaną rozdmuchane do granic przyzwoitości i tylko o tym będą pisać i mówić. Do zobaczenia na marszu.
 • Do @Jeremi 15:29:24
  Naród maszeruje w Marszu Niepodległości bo tej Niepodległości tak naprawdę nie mamy !

  żydostwo które okupuje Polskę nienawidzi Marsz Niepodległości bo czują że Polacy w tym Marszu tak naprawdę manifestują wolę Wyzwolenia Polski z pod okupacji żydowskiej ! i dlatego każdy żyd w Polsce omija Marsz DUŻYM łukiem !

  Apel ! Polacy Marsz Niepodległości to nasze polskie święto ! i żydom nic do tego jak idziemy co niesiemy w tym Marszu !!!

  PRECZ Z ŻYDOWSKĄ UNIA EUROPEJSKĄ Polska wolna od UE !

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • Przez te 354 dni należałoby się zastanowić i wyciągnąć wnioski.
  .


  Nie każdy zrozumie te podibieństwa, niestety to wina pszymusowego DARMOWEGO szkolnictwa.


  Ale wiedza ciągle jest dostępna w książkach (wiem, że nie są łatwo dostępne... - I niestety już niedługo wszystkie możliwości zostaną wyeliminowane) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Sławian i Pół. Amerykańskich "Indian" łączą te same doświadczenia.  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/8c/The-Silenced-War-Whoop-1100x790.jpg

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c5/Red_Earth_Parade_Cheyenne_Chiefs_Becky_Meyer.jpg  Polaków i Amerykanów łączą podobne dośwwiadczenia.


  Rządy uśmiercają własne narody, a głoszą, że je wzmacniają lub odradzają.


  I oczywiście z tych okazji zarządcy koloni ogłaszają i narzucają

  PAŃSTWOWE STYPY pod operacyjnym hasłem -

  "NARODOWE" ŚWIĘTA....


  I w zależności od okoliczności. RAZ DAJE jedne , RAZ drugie -

  = RAZ DAJE, a RAZ ZABIERA !!!

  A nieświadoma psychologicznych zagrywek gawiedź (masy), podzielona na urojone przekonania polityczne (poglądy) pod dyktando władców raduje się albo smuci.  Podzielonym narodom lub obywatelom łatwo jest wepchnąć

  Ka-Rabin-y do głów i rąk ~!


  https://rense.com/1.imagesH/newyrs2011_dees.jpg


  .
 • W zasadzie
  To odmowa PAD-a i reszty polityków PiS uratowała Marsz niepodległości. Ludzie, którzy są jawnymi zdrajcami nie mają nic wspólnego z niepodległością

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930