Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Prof.E.Curtin:Wszystko, co WIEM o SARS-CoV-2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Myśleli, że są wolni...

 

Miesiące letnie, kiedy spoglądamy na ostatnich naście miesięcy bezprecedensowych w historii świata, miesiące oddechu jaki kot daje myszce, ledwo zipiącemu wróbelkowi kulanemu drapieżną łapą jak piłeczka od obostrzenia do poluzowania (łańcucha), od wariantu do wariantu - są to miesiące podsumowań dla wielu nie bojących się myśleć samodzielnie i wbrew MSM obserwatorów światowego spektaklu pandemicznego. Pisali takie podsumowania blogerzy (np.  Beret_w_akcji, Wawel, dr Ryszard Opara, Anthony Ivanowitz, Ignacy Nowopolski, Zbyszek, Zbigniew Korus, emigrant19, AlterCabrio, Rob Slane, Naomi Wolf,  dr Thomas Binder, Gilad Atzmon i setki innych), piszą je wciąż jeszcze uczeni (np. dr Urmie Ray z Cambridge:https://www.salon24.pl/u/wawel24/1123260,dr-urmie-ray-cambridge-pandemia-zadna-pandemia-r-sum-rzekomej-pandemii, dr Michael Yeadon, prof. Sucharit Bhakdi), lekarze, niezależni publicyści i artyści, literaci, komentatorzy z wszystkich kontynentów. Parę dni temu ukazało się żnakomite podsumowanie "pandemii" autorstwa wykładowcy socjologii (Massachusetts), Edwarda Curtina. Do tego tekstu nie jest potrzebny żaden komentarz...

Potrzebne jest jednak krótkie uzupełnienie. Warunek, aby spełniło się to, co przewiduje E.Curtin, lub ten tekst - nie jest tak trudny do spełnienia, jak mogłoby się to wydawać. Po prostu każdy, kto przejrzał na oczy, musi starać się ten swój - jednak mimo wszystko szczęsny los jasnego widzenia spraw - zaszczepić w innych. Dołożyć swój mały kamyczek, swoją dłoń  do tej - jak pisze Edward Curtin - duchowej wojny. Wojny o człowieczeństwo. Rozpowszechniać prawdę OBOK hipnotycznej, mistrzowskiej socjotechnicznie manipulacji  realizowanej przez demiurgów bezprecedensowej inżynierii społecznej. Rozpowszechniać w każdej możliwej formie. Tworzyć pdf-y z wartościowych, otwierających oczy tekstów sieciowych i przesyłać sobie wzajemnie. Szczepmy się Prawdą!

Oto tekst Curtina:


Prof.E.Curtin:Wszystko, co WIEM (i czego nie wiem) o SARS-CoV-2

Edward Curtin: False Flag Operations Will Start New War #075 by Geopolitics & Empire

Po piętnastu miesiącach wytrwałego czytania, studiowania, obserwacji i badań doszedłem do pewnych wniosków na temat tego, co jest nazywane COVID-19.

Chciałbym podkreślić, że tę pracę wykonywałem obsesyjnie, bo wydawała się tak bardzo ważna.

Konsultowałem informacje i argumenty we wszystkich mediach, korporacyjnych i alternatywnych, akademickich, medycznych, książkach itp. Konsultowałem się z naukowcami na całym świecie. Czytałem strony internetowe CDC, Światowej Organizacji Zdrowia oraz rządowych i pozarządowych organizacji zdrowotnych.

Innymi słowy, przeszukałem wszystko, co było w moim zasięgu, nie zwracając uwagi na jawne lub ukryte skłonności polityczne badanych przeze mnie źródeł. Robiłem to jako socjolog i pisarz, a nie jako lekarz, chociaż wiele moich źródeł to lekarze i studia medyczne.

Swoje zwięzłe wnioski podaję bez linków do źródeł, ponieważ nie próbuję nikogo do niczego przekonywać, ale po prostu podaję do wiadomości publicznej to, co wywnioskowałem.

Życie jest krótkie. Powiem to teraz…

 

 

Wiem, że ogromna liczba ludzi została zahipnotyzowana strachem, groźbami i łapówkami, aby zaakceptować wersję COVID-19 podawaną przez korporacyjne media głównego nurtu. Doszedłem do wniosku, że wiele milionów porusza się w transie i nie wie o tym. Zostali doprowadzeni do tego stanu przez dobrze zorganizowaną, bardzo wyrafinowaną kampanię propagandową, która opierała się na ludzkim strachu przed śmiercią i chorobami.

Osoby stojące za tym bez wątpienia badały wysoką częstość występowania hipochondrii w ogólnej populacji i strach przed niewidzialnym „wirusem” w społeczeństwach, w których wiara w Boga i w duchowość niewidzialną została zastąpiona wiarą w naukę. Znając dobrze swoich słuchaczy, wymyślili kampanię strachu i zamieszania, aby wywołać posłuszeństwo.

Nie wiem , ale podejrzewam, że ci, którzy zostali tak zahipnotyzowani, to zazwyczaj członkowie klasy średniej do wyższej, ci, którzy zainwestowali tyle wiary w system. Obejmuje to również osoby wysoko wykształcone.

Wiem, że lockdown dla setek milionów zdrowych ludzi, naleganie na noszenie bezużytecznych masek, mówienie im, aby unikali kontaktów międzyludzkich, niszczenie ekonomicznego życia zwykłych ludzi stworzyło ogromne cierpienie, które miało przetestować ludzi w celu wyłonienia tych, którzy są pod pełną kontrolą i gotowi są zrewidować swoje rozumienie relacji międzyludzkich tak, aby dostosować się do nowej cyfrowej nierzeczywistości, którą producenci tej maskarady próbują zastąpić ludzką rzeczywistość z krwi i kości z którą stajemy co dzień twarzą w twarz.

Wiem, że test PCR wymyślony przez Kary Mullisa nie może testować rzekomego wirusa ani żadnego wirusa i dlatego wszystkie liczby przypadków i zgonów są oparte na niczym. Zostały wyczarowane z powietrza w potężnym akcie magii.

Wiem, że przekonanie, że można tak testować, zaczęło się od nienaukowego protokołu PCR Corona stworzonego przez Christiana Drostena w Niemczech w styczniu 2020 roku, który stał się standardową metodą testowania SARS-CoV-2 na całym świecie. Jestem pewien, że było to zaplanowane i stanowiło część spisku na wysokim szczeblu. Protokół ten ustawił próg cyklu (wzmocnienie) na 45, co mogło skutkować jedynie fałszywie dodatnimi wynikami. Nazywano je wówczas przypadkami: to jawne oszustwo na masową skalę.

Nie wiem, czy rzekomy wirus został kiedykolwiek wyizolowany w sensie oczyszczenia lub oddzielenia od wszystkiego innego, czy został tylko sztucznie wyhodowany w laboratorium. Dlatego w ogóle nie wiem, czy wirus istnieje.

Wiem, że eksperymentalne „szczepionki” mRNA, które są wciskane wszystkim, nie są tradycyjnymi szczepionkami, ale niebezpiecznymi eksperymentami, których długoterminowe konsekwencje są nieznane. I wiem, że Moderna twierdzi, że „szczepionka” niebędąca szczepionką w postaci informacyjnego RNA (mRNA) działa „jak system operacyjny na komputerze” i że dr Robert Malone, wynalazca technologii szczepionek mRNA, mówi, że nanocząstki lipidów z zastrzyków przemieszczają się w całym ciele i osadzają się w dużych ilościach w wielu narządach, gdzie następnie białko kolca, będąc biologicznie aktywne, może spowodować ogromne szkody i że FDA o tym wie.

Dodatkowo wiem, że dziesiątki tysięcy ludzi poniosło negatywne skutki tych zastrzyków, a wiele tysięcy zmarło z ich powodu i że te liczby są mocno zaniżone ze względu na systemy raportowania. Wiem, że przy takiej liczbie ofiar w przeszłości te eksperymentalne zastrzyki zostałyby zatrzymane dawno temu lub nigdy by się nie rozpoczęły. Ponieważ oni nie uczynili tego, jest to dla mnie przekonującym dowodem, że trwa radykalnie zła agenda, zły plan, którego celem jest szkoda, a nie zdrowie, gdyż ci, którzy rządzą, wiedzą wszystko to, co ja wiem i oprócz tego o wiele więcej.

Nie wiem, skąd wziął się ten rzekomy wirus, jeśli istnieje.

Wiem, że od początku tego kryzysu na całym świecie podjęto wspólne wysiłki, aby odmówić dostępu do sprawdzonych skutecznych metod leczenia, takich jak hydroksychlorochina, sterydy, iwermektyna, w celu zaszczepienia jak największej liczby osób. Już samo to ujawnia program skoncentrowany nie na zdrowiu, ale na tym, aby jak najwięcej ludzi poddało się szczepieniom i kontroli. Kontrola społeczna to nazwa tej śmiertelnej gry.

Wiem, że fakt ten, iż ci, którzy promują te szczepionki – Światowe Forum Ekonomiczne, Światowa Organizacja Zdrowia, Fundacja Gatesa, Fundacja Rockefellera itd. – mają długą historię chęci drastycznego zmniejszenia światowej populacji i promowania eugeniki pod różnymi nazwami - jest bardzo dobrze znany. Jestem przekonany, że całkowicie nieprzetestowana „terapia genowa” typu mRNA jest kluczem do ich planu redukcji populacji.

Nie wiem, czy im się uda.

Wiem, że trzeba im stawić opór.

Nie wiem, dlaczego tak wielu dobrych ludzi nie potrafi przejrzeć tego zła. Mogę to jedynie przypisać uwiedzeniu przez masową, hipnotyczną kampanię propagandową, która odwoływała się do ich najgłębszych lęków i doprowadziła do urzeczywistnienia tych lęków, ponieważ myśleli, że są wolni. To wielka tragedia.

Wiem, że wszystkie statystyki dotyczące przypadków i zgonów „z powodu” COVID-19 zostały zmanipulowane, aby stworzyć fałszywą pandemię. Jednym z najbardziej oczywistych dowodów na to jest rzekome zniknięcie grypy i zgonów z powodu grypy. Tylko ktoś w transie mógł nie zrozumieć absurdalnej logiki argumentu, że było to wynikiem noszenia masek, gdy jednocześnie zrodzony w powietrzu COVID-19 rozprzestrzeniał się lotem błyskawicy, dopóki nie ustał gwałtownie w styczniu 2021 r., kiedy niewielka liczba osób zostało zaszczepionych.

Wiem, że w tym wszystkim prawie nie było nadmiernej śmiertelności.

Nie wiem, gdzie to wszystko się skończy, ale wbrew temu, co należałoby oczekiwać, mam nadzieję, że rosnący sprzeciw wobec tego oszustwa będzie rósł i go pokona, pomimo zorganizowanej cenzury, która zwalcza odmienne opinie. Wiem, że gdy ma miejsce zorganizowana cenzura na taką skalę, ci, którzy za nią stoją, boją się ujawnienia prawdy. Potwierdzają to powszechnie znane przykłady z historii.

Wiem, że po tymczasowym wytchnieniu, jakie władze podarowały swoim poddanym, nastąpią dalsze ograniczenia podstawowych wolności, prawdopodobnie powrócą blokady, lockdowny związane z koronawirusem, będą promowane dopalacze „szczepionek” (szczepienia uzupełniające, przypominające), a Światowe Forum Ekonomiczne będzie naciskać na Wielki Reset z Czwartą rewolucją przemysłową i doprowadzi do mariażu sztucznej inteligencji, cyborgów, technologii cyfrowej i biologii w USA i innych krajach, które będą nadal posłusznie wchodzić w nową formę faszystowskiej kontroli, chyba że ludzie na całym świecie staną w wielkiej liczbie i stawią opór. Pocieszają mnie znaki, że ten opór narasta.

Wreszcie wiem , że jeśli siły autorytarne wygrają bezpośrednią bitwę, ktoś napisze książkę o tytule podobnym do klasycznej pozycji Miltona Mayera They Thought They Were Free  (Myśleli, że są wolni). Książka zostanie objęta zakazem druku. Być może najpierw zostanie udostępniona za pośrednictwem samizdatu. Ale w końcu, po wielu cierpieniach i śmierciach, prawda o tym złym planie zwycięży a wtedy będzie dużo płaczu i zgrzytania zębami.

Toczymy duchową wojnę o duszę świata.

 

*     *     *

 

Autor: Edward Curtin, wykładowca socjologii, Massachusetts

Źródło: https://off-guardian.org/2021/06/20/what-i-know-and-dont-know-about-sars-cov-2/

 

 

KOMENTARZE

 • "Dlatego w ogóle nie wiem, czy wirus istnieje."
  W wielu komentarzach, wypowiedziach i opiniach, panuje powielana fałszywa zależność:
  Jeżeli przyjmuje się tezę, że:
  "nie wiem, czy wirus istnieje."
  jakie uzasadnienie może mieć pretensja oto, że:
  "od początku tego kryzysu na całym świecie podjęto wspólne wysiłki, aby odmówić dostępu do sprawdzonych skutecznych metod leczenia, takich jak hydroksychlorochina, sterydy, iwermektyna,"...
  ???
  Przeczytaj uważnie: SPRAWDZONYCH SKUTECZNYCH.
  Jakże pokrętna argumentacja, prawda? I czy na pewno nastawiona na pozytywne dążenie do wyjaśnienia czegokolwiek.
  Polecam zainteresowanie się tym, gdzie tego typu rewelacje biorą swój początek.
 • @ABX 10:32:45
  https://wawel.neon24.pl/post/161123,dr-u-ray-cambridge-pandemia-zadna-pandemia-r-sum
 • @ABX 10:32:45
  1. W sformułowaniu "nie wiem" kryje się zarówno "nie istnieje" jak i "istnieje" - chyba nie trzeba Panu tego tłumaczyć. O relacjach między terminami "istnieje" a "został wyizolowany" chyba też Pan jest w stanie wytworzyć sobie wyobrażenie.
  2. "gdzie tego typu rewelacje biorą swój początek"
  Jak to "gdzie"? Przecież J.Kaczyński już dawno - mówiąc o Radiu Maryja - zlokalizował: "na Uralu". ;)
 • @ABX 10:32:45
  3. Jeśli Panu przeszkadza autorski zwrot "nie wiem czy istnieje" niech go Pan po prostu pominie :) i wtedy odniesie się do każdej z pozostałych tez artykułu. To zdanie, którego się Pan "uczepił" nie jest integralną częścią całego tekstu ani żadnego z poszczególnych, licznych argumentów.
  4. Może też pomóc Panu ten tekst: https://wawel.neon24.pl/post/161279,covid-19-jako-choroba-worek

  Pozdrawiam
 • To jest dla mnie oczywiste z czym raczył się podzielić
  pan Edward Curtin za pośrednictwem Pana @wawel. Mnie niepokoi inny fakt - otóż dlaczego tak wielu ludzi zaufało rządzącym?
  Wniosek?
  Czyżby czarci pomiot miał rację nazywając ludzi - bydłem w ludzkiej skórze?
 • Autor 5*
  DK
 • @Autor
  E.Curtin jawi się jako współczesny Sokrates, który mówił: "
  wiem, że nic nie wiem!"
  Dać mu na początek Nobla z "nic nie wiedzenia" jak Obamie za utrwalanie pokoju w morzu krwi w Płn.Afryce i na BW oraz TW Bolkowi za "obalanie komuny temi ręcami".
 • @ABX 10:32:45
  Są skuteczne i sprawdzone leki na chorobę, ale nie ma pewności co do tego, co chorobę wywołuje. Gdzie w tym pokrętność argumentacji?
 • @35stan 15:12:31
  Nie twierdzi, że nic nie wie - trochę nie wie, ale wiele wie.
 • @35stan 15:12:31
  Manipuluje Pan. I do tego mało zgrabnie.

  pzdr.
 • @GPS 16:22:36
  ABX&35stan to tacy współcześni sofiści. Przewidywalni w swych niby-argumentach.
 • @wawel 19:18:15
  35stan to taki pisowski apologeta. Co PiS nie zrobi, choćby mu jaja obciął, to będzie takie postępowanie pochwalał. Pachołek zła i stronnik ludobójstwa. Mocne są to słowa, ale trzeba rzeczy nazywać po imieniu. Dosyć owijania gówna w sreberka.
 • @zadziwiony 19:45:10
  Ty będziesz do usranej śmierci zadziwiony, bo zrozumieć rzeczywistość, to coś nieosiągalnego dla wiecznie zadziwionego.
 • @35stan 20:55:07
  Pogadamy za trzy lata...
 • @zadziwiony 21:16:41
  Nie pogadamy Gibaltar Mitosławiec i Smolensk Są obecnie Temaem zakazanym . Podobno ?.
 • @zadziwiony 19:45:10
  trol znaczy xd....
  dla troli powinno być osobne piekło bez internetu .... to w końcu fałszerze co po takich w raju xddd
 • Antyjudaizm - covidowy terror i bandytyzm syjonistycznych władz Izraela wobec Żydów
  Premier Lewi podpisał zarządzenie zezwalające na nałożenie grzywny w wysokości 5 tys. szekli (ok. 1,5 tys. USD) na rodziców dzieci poniżej 12. roku życia, które złamią wymogi kwarantanny.

  Premier Benet i min. Zdrowia, Horowic, uzgodnili, że noszenie masek stanie się obowiązkowe w pomieszczeniach zamkniętych

  Premier zapowiedział, że rząd zamierza wzmocnić egzekwowanie wymogów kwarantanny, a potwierdzone przypadki jej naruszenia "będą podlegać surowej karze".

  https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-wariant-delta-izrael-przesuwa-termin-otwarcia-dla-turystow,nId,5317161
 • Autor
  Niech ten"ekspert" wyjaśni, dlaczego ja ok 3 miesiące temu, mimo pilnowania się i noszenia maseczki oraz rękawiczek, zachorowałem na ok 2,5 miesiąca i na szczęście organizm sam to pokonał??? Nie zaraziłem się od muchy lub innego owada i podaję przykład, przedstawiony przez p.Oparę: w grudniu 2019 r, kiedy nie było wiadomo nic o kovidzie, amerykański lotniskowiec Nimitz wypłynął na 6-miesięczny rejs.W lutym 2020r na ocenie , setki kilkometrów od lądu, zaraziło się tym syfem ok 850 marynarzy!!! Do Australii ten wirus dotarł ok 3-4 miesiące po tym, jak ujawinił się w europie!!! Ten, pseudoekspert plecie głupoty i konfabuluje na temat, gdy ok 4 miliony ludzi na świecie nie żyje!!!
 • @Repsol 22:54:41
  Nie Mitosławiec, tylko Mirosławiec!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930