Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Prof.B.Bridle alarmuje: W szczepionce toksyna, białko kolca

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Toksyczność białka kolca (spike protein). Game changer?

Kanadyjski wirusolog alarmuje: Proteina białka kolca generowana przez szczepienia to niebezpieczna toksyna


Badacz szczepionek mówi, że szczepionki przeciw COVID zawierają „toksyny”, które mogą zaszkodzić ludzkim organizmom


Profesor uniwersytetu, który opracowywał szczepionkę przeciw covid: popełniliśmy błąd szczepiąc ludzi - nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną

 

Był film 9 dni, które zmieniły świat.Czy pochodzący z 29 maja wywiad z prof.Bridle trwający 9 minut 11 sekund też zmieni świat? Dużo wskazuje że tak być może. Informacje o wynikach najnowszych jego badań naukowych podają wszystkie agencje (oczywiście, oprócz... polskich). Stał się, oczywiście, już obiektem ataków [1]. Powstają fikcyjne strony internetowe, rejestrowane są domeny internetowe posługujące się bezprawnie jego imieniem i nazwiskiem (fragment oświadczenia prof.Bridla: „wszczęto przeciwko mnie okrutną kampanię oszczerstw. Obejmowało to stworzenie oszczerczej strony internetowej przy użyciu mojej nazwy domeny”). Niektórzy komentatorzy mówią, że te 9 minut to GAME CHANGER. Istotnie, informacje są szokujące. Ze względu na wagę tych 9 minut poniższa transkrypcja jest złożona z tekstów pochodzących z trzech źródeł, bo niektóre transkrypcje pomijały czasem ważne zdania. Oczywiście, niektóre strony zawierające transkrypcje wywiadu... znikają z sieci (zniknął nawet jeden portal, bo dał tę transkrypcję). Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupa niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów wysłała do Kanadyjskiej Agencji Zdrowia Publicznego oświadczenie  i poprosiła o odpowiedź na obawy Bridle'a. Agencja odpowiedziała, że ​​pracuje nad pytaniami, ale nie wysłała odpowiedzi przed 1.06.2021.  Pfizer, Moderna i Johnson & Johnson nie odpowiedziały na pytania dotyczące obaw Bridle'a. Pfizer nie odpowiedział na pytania o to, jak długo firma była świadoma swoich danych badawczych, które udostępniła japońska agencja, pokazujących wzrost białka w narządach i tkankach zaszczepionych osób.

 

MOTTO

„Wyniki tego ujawnionego przez firmę Pfizer badania śledzącego biodystrybucję mRNA szczepionki nie są zaskakujące, ale implikacje są przerażające” – powiedziała LifeSiteNews Stephanie Seneff, starszy naukowiec z Massachusetts Institute of Technology. „Jest teraz jasne”, że zawartość szczepionki jest dostarczana do śledziony i gruczołów, w tym jajników i nadnerczy. „Uwolnione białko kolca jest przerzucane do podłoża, a następnie ostatecznie dociera do krwioobiegu, powodując uszkodzenia systemowe. Receptory ACE2 są powszechne w sercu i mózgu, i w ten sposób białko kolca powoduje problemy sercowo-naczyniowe i poznawcze [this is how the spike protein causes cardiovascular and cognitive problems]” – powiedziała Seneff.

 

 

 

 

„Białko kolca w mleku matki jest toksyczne”

 

Byram Bridle jest profesorem wirusologii i immunologii na kanadyjskim Uniwersytecie w Guelph. Kilka dni temu Bridle rozmawiał z prezenterką radiową Alex Pierson i przedstawił w jej audycji poważne ostrzeżenie o genetycznie modyfikowanych szczepionkach Covid. Razem z kolegami z Japonii Bridle zwrócił się z zapytaniem do lokalnego organu regulacyjnego na podstawie ustawy o wolności informacji (FIOA) i otrzymał informacje o wcześniej niedostępnych danych z testów na zwierzętach dotyczących szczepionki mRNA od firm Pfizer i Biontech. Prezentujemy te pliki, przesłane w języku japońskim, w automatycznym tłumaczeniu na język angielski przez Google (https://alschner-klartext.b-cdn.net/wp-content/uploads/2021/05/Study.pdf), które zostały nam udostępnione przez naukowców mających bezpośredni kontakt z profesorem Bridle. (tu oryginał w języku japońskim: https://www.pmda.go.jp/drugs/2021/P20210212001/672212000_30300AMX00231_I100_1.pdf).

    Bridle, badacz szczepionek, któremu w zeszłym roku przyznano dotację rządową w wysokości 230 000 dolarów na badania nad rozwojem szczepionek COVID, powiedział, że wraz z grupą międzynarodowych naukowców złożył wniosek o informacje do japońskiej agencji regulacyjnej, aby uzyskać dostęp do tak zwanego „badania biodystrybucji”

Dane, w szczególności tabele przeglądu farmakokinetyki, jasno pokazują, że nanocząstki mRNA nie pozostają lokalnie w miejscu wstrzyknięcia w tkance mięśniowej, jak zakładają i twierdzą producenci, lecz raczej dostają się do narządów w niekiedy dramatycznych stężeniach, gdzie są stopniowo pobierane przez tamtejsze komórki. Według Bridle, te odkrycia z doświadczeń na zwierzętach mogą wyjaśnić, dlaczego po zaszczepieniu ludzi wystąpiły poważne powikłania (w tym zapalenie mięśnia sercowego i zakrzepica), a także zgony z powodu zakrzepów krwi.

 

 

 

Transkrypt 9 minutowego wywiadu przeprowadzonego z prof. Byram Bridle, z University of Guelph przez Alex Pierson ze stacji Global News Radio 640 Toronto

Alex Pierson rozmawia z dr Byramem Bridle, profesorem immunologii wirusowej na University of Guelph na temat nowego recenzowanego badania, które sugeruje, że mogą istnieć przerażające powody, dla których po szczepieniach występują skutki uboczne, takie jak zapalenie serca, VITT i inne poważne problemy.

Alex Pierson: Oto dr Byram Bridel, profesor immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph. Lekarz.

Ostatnio dużo rozmawiamy o nauce. Ukazują się coraz to nowe publikacje. I dużo osób zadaje wiele dobrych pytań. Pytanie: czy szczepionki są bezpieczne dla dzieci? Istnieje duży nacisk na to, aby jak najszybciej zaszczepić dzieci w wieku 12 lat, ale nie wszyscy są do tego przekonani. Nawet jeśli nie jest się przeciwnikiem szczepień, jest wielu rodziców, którzy denerwują się przed podawaniem czegoś swoim dzieciom. Po czym czytam, że było kilkadziesiąt przypadków problemów z sercem u nastolatków i młodzieży, które teraz Izrael bada. Dlaczego głównie mężczyźni, nie tylko, ale około 22 roku życia i młodsi zapadają na zapalenie mięśnia sercowego. Tak więc, od 1 do 4 dni po otrzymaniu zastrzyku, pojawiają się u nich zadyszka i zmęczenie, a także bardzo specyficzny ból w klatce piersiowej. Jest łagodny. Tak więc nikt tak naprawdę nie zachorował ani nie umarł, ale chcesz wiedzieć, co się stanie, jeśli wstrzykniesz coś swoim dzieciom.

Byłeś zawsze bardzo otwarty w tej całej sprawie. Pod żadnym pozorem nie jesteś antyszczepionkowcem, ale co myślisz o tym zapaleniu serca? Zapalenie serca u młodych ludzi zwłaszcza mężczyzn czy to jest rzeczywiste zagrożenie? Czy to realne zagrożenie?

Dr Byram Bridle: Dziękuję bardzo, za zaproszenie mnie Alex. Jak pani powiedziała, jestem zdecydowanym zwolennikiem szczepień, ale zawsze chcę mieć pewność, że nauka jest właściwie stosowana i że uważnie śledzimy badania, zanim zaczniemy wprowadzać szczepionki do powszechnego użytku. Mam nadzieję, że pozwolisz mi trochę rozwinąć tę kwestię, Alex. Chcę uprzedzić was i waszych słuchaczy. Historia, którą mam zamiar opowiedzieć, jest trochę przerażająca.

 

To są najnowsze wyniki badań naukowych. Jest kilka kluczowych informacji naukowych, z którymi zapoznałem się w ciągu ostatnich kilku dni, a które były brakującym ogniwem do zrozumienia obecnych powikłań poszczepionkowych. Rozumiemy więc teraz – ja i niektórzy kluczowi międzynarodowi współpracownicy – rozumiemy dokładnie, dlaczego te problemy się zdarzają. I wiele innych związanych z tymi szczepionkami. A historia jest trochę przerażająca, więc po prostu przygotuj się na to.

Teraz po prostu przeprowadzę cię przez tę wiedzę. Będę mówił o nauce, nie mam tutaj czasu, aby zagłębiać się w naukowe szczegóły, ale zapewniam, że wszystko, co zamierzam tutaj przedstawić, jest w pełni poparte recenzowanymi publikacjami naukowymi w znanych i cenionych czasopismach naukowych. Wszystkie te informacje mam w ręku. Jestem w trakcie składania ich wszystkich w dokument, który mam nadzieję szeroko rozpowszechnić. Tak więc wasi słuchacze będą pierwszymi, którzy usłyszą publiczne ujawnienie tych konkluzji. Każdą z nich mogę poprzeć naukowymi faktami.

Więc sprawa wygląda tak. Koronawirus SARS 2 ma na swej powierzchni białko kolca (spike). To właśnie białko kolca umożliwia mu infekcję naszych ciał. Dlatego w naszych szczepionkach użyliśmy białka kolca. Szczepionki używamy, aby komórki w naszym organizmie wytworzyły to białko. Jeśli uda nam się wywołać odpowiedź immunologiczną przeciwko temu białku, to teoretycznie zapobiegniemy zakażeniu organizmu przez wirusa. Taka jest teoria stojąca za szczepionką.

Jeśli przyjrzysz się jednak chorobie, ciężkiemu Covid-19, wszystko, co przed chwilą opisałaś, problemy z sercem, wiele problemów z układem sercowo-naczyniowym, krwawienia i zakrzepy krwi, wszystko to zobaczysz jako związane z ciężkim przebiegiem Covid-19. To co zostało ostatnio odkryte przez społeczność naukową, to, że samo białko spike, po dostaniu się do krwiobiegu, powoduje uszkodzenia układu sercowo-naczyniowego. W rzeczywistości, kiedy wstrzykuje się oczyszczone białko kolca do krwi zwierząt doświadczalnych, dochodzi do wszelkiego rodzaju uszkodzeń układu sercowo-naczyniowego, może dojść do przekroczenia bariery krew-mózg i spowodowania uszkodzenia mózgu.

Na pierwszy rzut oka nie wydaje się to być problemem, ponieważ szczepionki wstrzykujemy w mięsień barkowy. Do tej pory zakładano, że szczepionki te zachowują się jak wszystkie nasze konwencjonalne, tradycyjne szczepionki, że nie przedostają się nigdzie poza miejsce wstrzyknięcia. Pozostają więc w ramieniu. a część tego białka trafi do lokalnego drenującego węzła chłonnego powodując uaktywnienie układu odpornościowego.

Jednak to właśnie tutaj musimy uwzględnić najnowsze odkrycia naukowe. I tu okazuje się rzecz przerażająca. Dzięki zapytaniu do japońskiej agencji regulacyjnej, ja i kilku moich międzynarodowych kolegów uzyskaliśmy dostęp do tak zwanego badania biodystrybucji. Po raz pierwszy w historii naukowcy uzyskali wgląd w to, gdzie po szczepieniu znajdują się te szczepionki z messenger RNA [mRNA]. Innymi słowy, czy można bezpiecznie założyć, że pozostają one w mięśniu barku?

 

Krótka odpowiedź brzmi: ABSOLUTNIE NIE! I to jest bardzo niepokojące. Białko spike przedostaje się do krwi, krąży we krwi przez kilka dni po szczepieniu. Gromadzi się - po przedostaniu się do krwi - w wielu tkankach, takich jak śledziona, szpik kostny, wątroba, nadnercza, a także, co mnie szczególnie niepokoi, gromadzi się w w jajnikach i to w dość wysokich stężeniach [2].

 

W innym artykule naukowym, który właśnie przyjęto do publikacji mowa jest o tym, że przebadano 13 młodych pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę Moderna, nowy rodzaj szczepionki opartej na messenger RNA, którą stosujemy w Kanadzie, i potwierdzono to. Znaleziono białko spike w krwioobiegu, a więc we krwi 11 z tych 13 pracowników służby zdrowia, którzy otrzymali szczepionkę. Co to oznacza? 

Oznacza to, że wiemy, iż białko kolca jest białkiem patogennym. To toksyna. Może spowodować uszkodzenie naszego ciała, jeśli dostanie się do układu krążenia.

TERAZ mamy wyraźne dowody na to, że szczepionki, które są zaprojektowane tak, aby stymulować nasze ciała, mięśnie lub komórki w naszych mięśniach naramiennych do wytwarzania tego białka, powodują że to białko dostaje się do krwiobiegu. Kiedy dostanie się do krwiobiegu, białko spike może związać się z receptorami (ACE2) , które znajdują się na naszych płytkach krwi i komórkach, które wyściełają nasze naczynia krwionośne.

Kiedy tak się stanie, może zrobić jedną z dwóch rzeczy. Może ona powodować zlepianie się płytek krwi, co może prowadzić do zakrzepicy, do powstawania zakrzepów. To właśnie dlatego zaobserwowaliśmy problemy z krzepliwością krwi związane z tymi szczepionkami. Może to również prowadzić do krwawienia. I oczywiście, serce jest też zaangażowane. Jest ważną częścią układu sercowo-naczyniowego. Dlatego widzimy problemy z sercem. Po drugie białko to może również przekraczać barierę krew-mózg i powodować uszkodzenia neurologiczne. Dlatego też w śmiertelnych przypadkach zakrzepów krwi wiele razy znajdowały się one w mózgu.

Niepokojące są również dowody z badania, które nie zostało jeszcze przyjęte do publikacji. Podjęto w nim próbę wykazania, że przeciwciała ze szczepionki są przenoszone przez mleko matki. Chciano wykazać tę transmisję z matki na dziecko, gdyż myślano, że to może być dobra rzecz, ponieważ zapewni dziecku pasywną ochronę. Jednak to, co niechcąco odkryli, to fakt, że szczepionki zawierające messenger RNA, są w rzeczywistości przenoszone przez mleko matki, i przekazują sam wektor szczepionki niemowlętom karmionym piersią. Wiemy również, że jeśli szczepionka dostanie się do krążenia, wszelkie białka we krwi zostaną skoncentrowane w mleku matki.

Przeglądając bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] [3], znaleźliśmy dowody na to, że niemowlęta karmione piersią doświadczają zaburzeń krzepnięcia (krwawień) w przewodzie pokarmowym.[4]

Może to mieć również wpływ na krwiodawstwo. Nie chcemy przecież przenoszenia tych patogennych białek kolczastych do narażonych, chorych pacjentów, którym przetacza się tę krew.

Więc co to oznacza? Wiemy, że białko spike przedostaje się do krwiobiegu. Wszystkie białka zawarte we krwi są skoncentrowane w mleku matki. Jeśli spojrzymy na bazę danych zdarzeń niepożądanych w Stanach Zjednoczonych [VAERS] , znajdziemy dowody na to, że u niemowląt karmionych piersią występuje krwawienie z przewodu pokarmowego...

Alex Pierson: Dobrze, pozwól, że Ci przerwę. Zostało nam tylko około 45 sekund. To przerażające, co mówisz.

Dr Bridle: O tak, to ma też wpływ na bank krwi. W tej chwili Kanadyjski Bank Krwi twierdzi, że osoby, które były szczepione mogą oddawać krew. Ale nie możemy dopuścić do tego, aby te patogenne białka kolców były przenoszone na potrzebujących krwi, chorych pacjentów, którym przetacza się krew. Ma to również wpływ na niemowlęta karmione piersią. Ma to poważne implikacje dla osób, dla których koronawirus SARS 2 nie jest patogenem wysokiego ryzyka, a do takich należą wszystkie nasze dzieci.

 

Krótko mówiąc, wniosek jest taki, że POPEŁNILIŚMY DUŻY BŁĄD. Nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy aż do teraz, myśleliśmy, że białko kolca jest świetnym antygenem docelowym. Nie wiedzieliśmy, że samo białko kolca jest toksyną i jest białkiem chorobotwórczym. Kiedy więc szczepimy ludzi, nieumyślnie szczepimy ich toksyną. U niektórych osób przedostaje się ona do krwiobiegu, a gdy tak się dzieje u niektórych osób, może powodować uszkodzenia, szczególnie układu sercowo-naczyniowego. I mam wiele innych obaw, nie mam czasu, ale wiele innych uzasadnionych pytań dotyczących długoterminowego bezpieczeństwa tej szczepionki. Na przykład, jeżeli gromadzi się w jajnikach, jedno z moich pytań brzmi: czy doprowadzimy do bezpłodności młodych ludzi? Czy niektórzy z nich staną się bezpłodni?

 

Alex Pierson: W tym miejscu zakończę więc wywiad. Dziękuję. To była przyjemność!

 

Dr Bridle: Dla mnie też to była przyjemność. Uważajcie na siebie.

 

za: alschner-klartext.de

http://odkrywamyzdrowie.pl/post/profesor-uniwersytetu-ktory-opracowywal-szczepionke-przeciw-covid-popelnilismy-blad-szczepiac-ludzi-nieumyslnie-zaszczepiamy-ich-toksyna

http://www.christianitydaily.com/articles/12088/20210603/vaccine-researcher-reveals-big-mistake-says-by-vaccinating-people-we-are-inadvertently-inoculating-them-with-a-toxin.htm

https://www.goniec.net/2021/05/29/kanadyjski-wirusolog-alarmuje-proteina-bialka-szczytowego-generowana-przez-szczepienia-to-niebezpieczna-toksyna/

https://altershot.tv/ze-swiata/popelnilismy-blad-bialko-kolca-samo-w-sobie-jest-toksyczne

https://www.lifesitenews.com/news/vaccine-researcher-admits-big-mistake-says-spike-protein-is-dangerous-toxin [źródło tekstu w przypisach]

 

PRZYPISY

[1] „Nadchodzą takie czasy, że akademicki urzędnik państwowy nie może już odpowiadać na uzasadnione pytania ludzi uczciwie i w oparciu o naukę bez obawy, że zostanie nękany i zastraszony” – napisał w swoim oświadczeniu Bridle. „Jednakże nie leży w mojej naturze pozwalanie na ukrywanie faktów naukowych przed opinią publiczną”.

Dołączył krótki raport przedstawiający kluczowe dowody naukowe potwierdzające to, co powiedział w wywiadzie. Został napisany wraz z kolegami z Canadian COVID Care Alliance (CCCA) — grupy niezależnych kanadyjskich lekarzy, naukowców i profesjonalistów, których deklarowanym celem jest „dostarczenie najwyższej jakości, opartych na dowodach informacji na temat COVID-19, z zamiarem ograniczenia hospitalizacji i ocalenia większej liczby istnień ludzkich”.

[2] "Istnieją tysiące doniesień o zaburzeniach miesiączkowania u kobiet, które zaszczepiły się na COVID-19 i setki doniesień o poronieniu u zaszczepionych kobiet w ciąży, a także o zaburzeniach narządów rozrodczych u mężczyzn."

 

 

 

 

[3] "Białko kolca związane ze szczepionką w krążeniu krwi może wyjaśnić niezliczoną liczbę zgłoszonych zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionkami przeciw COVID, w tym 4000 dotychczasowych zgonów i prawie 15 000 hospitalizacji, zgłoszonych do amerykańskiego systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych poszczepionkowych (VAERS) na dzień 21 maja 2021 r. Ponieważ jest to pasywny system zgłaszania, zgłoszenia te są prawdopodobnie tylko wierzchołkiem góry lodowej zdarzeń niepożądanych, ponieważ badanie przeprowadzone przez Harvard Pilgrim Healthcare wykazało, że mniej niż jeden procent działań niepożądanych, które lekarze powinni zgłaszać u pacjentów po szczepieniu, jest w rzeczywistości zgłaszany VAERS."

[4] "Chociaż Bridle tego nie cytował, jeden raport VAERS opisuje pięciomiesięczne niemowlę karmione piersią, którego matka otrzymała w marcu drugą dawkę szczepionki firmy Pfizer. Następnego dnia u dziecka pojawiła się wysypka i stało się „niepocieszone”, odmówiło karmienia i dostało gorączki. Raport mówi, że dziecko było hospitalizowane z rozpoznaniem zakrzepowej plamicy małopłytkowej , rzadkiej choroby krwi, w której w małych naczyniach krwionośnych w całym ciele tworzą się skrzepy krwi. Dziecko zmarło."

KOMENTARZE

 • Czekam
  Na komentarz yarpena, berkeleya, pedanta, zawiszy, wandali, interesariusza i im podobnych...
 • Aby uściślić informację, prof. dr. Bridel , jest lekarzem weterynarii.
  //Oto dr Byram Bridel, profesor immunologii wirusowej na Uniwersytecie w Guelph. Lekarz.//

  Uniwersytet w Guelph był kiedyś uczelnią rolniczą, a dzisiaj jest uczelnią weterynaryjną i tam właśnie dr. Bridel pracuje.
 • Autor 5*
  DK
 • @Anna-PK 21:56:15
  Napisz jeszcze, że śmierdzi mu z gęby!
  To jest metoda dyskusji z oponentem: jak nie masz żadnych argumentów, to skieruj dyskusję na boczny tor, w tym wypadku, że to weterynarz. A to, że bał udział w opracowaniu szczepionek jest bez znaczenia!
  No dalej nie krępuj się infantylna kobieto: napisz, że nie tylko śmierdzi mu z gęby ale i bije żonę!
  Jesteś kanalią, dlaczego robisz wszystko aby napędzić naiwnych ludzi do rzeźni szczepionkowej?! Nazwanie ciebie kanalią to i tak szczyt dobrego wychowania!
 • @anthony 22:07:21 Napisałam tylko sprostowanie.
  Profesor Bridel prowadzi badania szczepionek na zwierzętach. Nie wiem z jakiego powodu Pan mi wymyśla. Piszę to co wiem na pewno. Nikogo do niczego nie napędzam, każdy robi co uważa za stosowne.

  //Jesteś kanalią, dlaczego robisz wszystko aby napędzić naiwnych ludzi do rzeźni szczepionkowej?! Nazwanie ciebie kanalią to i tak szczyt dobrego wychowania!//
  Powinien Pan jeszcze dodać, że skończę w krematorium jak żydzi.
 • @Anna-PK 22:27:24
  Wlazłaś do tego krematorium z własnej nie przymuszonej woli. Czyli po prawdzie z głupoty którą wokół siebie rozsiewacz.echsnixmy bilogivzne są takie same u ludzi jak i zwierząt. celem twojej uwagi była dyskredytacja opinii profesora.
 • @zadziwiony 22:38:47 A w którym miejscu jest dyskredytacja
  profesora?

  Profesor jest zasłużonym uczonym z szeregiem nagród. Jego główne pole badań, to nowotwory.

  A co ja robię to moja sprawa. Ja nikogo ani nie namawiam, ani potępiam ani straszę. Przecież to cały czas jest nagonka na tych co się zaszczepili, a nie odwrotnie.
 • @Anna-PK 21:56:15
  ...zawsze ci sami i zawsze w ten sam prymitywny i w zasadzie do znudzenia durny sposób.
  kiedy już nie maja jak ugryźć, to przynajmniej splunąć…strzyknąć śliną...tak od niechcenia. Jakby przypadkiem: weterynarz. Zupełnie nie ma znaczenia, że profesor immunologii i że prezentuje wyniki szerszych badań, również innych naukowców. Nieważne o czym mówi. tzn. może i ważne, ale że zupełnie wbrew oficjalnej narracji tych którzy płacą za te (pożal się Boże komentarze). Więc o treści nic, wcale. Ale tak rzucić WETERYNARZEM.
  Ograna socjotechnika, strzyknąć między zębami.. a nuż się przyklei … Z tego co profesor powiedział zostanie co ? WETERYNARZ !
  Do wielkich mediów zawłaszczonych przez pracodawców tych pismaczków żadna polemika, dyskusja prezentująca inne opinie od oficjalnie wciskanej i dopychanej na siłę propagandy się nie przedostanie. Wręcz przeciwnie coraz bardziej agresywna i wszechogarniająca cenzura knebluje usta ludziom głoszącym inne opinie od tej propagandowej nachały.
  To dlaczego na tej witrynie małym, skrawku dziennikarskiej normalności ciągle jeszcze tolerujemy takie coś?? Pismaczków nie wnoszących nic nowego, żadnych interesujących treści oprócz tych socjotechnicznych głupawek i ciągle do znudzenia powtarzanych z wytrwałością maszyny propagandowych bzdur. Niech oślepiające światło dziennikarskiego geniuszu tych yarpienów, oskarków, barklejów trzy po trzy, rozświetla umysły równych im czytelników na portalach ich pracodawców. A tutaj po prostu ich wygasić, tak jak są wygaszani np. youtuberzy, albo niezależni dziennikarze przez słynne z umiłowania wolności słowa koncerny.
 • @max7 23:16:35
  "yarpienów, oskarków, barklejów trzy po trzy, rozświetla umysły równych im czytelników na portalach ich pracodawców. A tutaj po prostu ich wygasić..."

  brawo.
 • @max7 23:16:35 To bycie weterynarzem jest poniżające?
  Jeżeli szanowny już taki uczciwy, to niech szanowny przytoczy inne głosy w dyskusji z prof. Bridlem.
  To nie jest jedyny głos w tym temacie, więc ja tu widzę sprawę odwrotnie.
  Z jednej strony gloryfikuje się głos, który odpowiada propagandzie antyszepionkowej, a neguje się inne głosy. W dodatku obsobacza się mnie, bo nie ukrywam faktu, że prof. Bridle jest lekarzem weterynarii.

  Ja akurat mam dość duże personalne związki z Uniwersytetem w Guelph i dlatego o tym pisze.
 • @anthony 22:07:21
  niech się zaszczepi xdd... oczywiście to trochę ponury ale żart ....
 • @Anna-PK 21:56:15
  Chyba coś nie tak Pani zrozumiała z danych z sieci o tym "weterynaryzowaniu" prof. Bridle. To uczelnia chyba "weterynaryzuje", nie on, tak mi się zdaje. Zresztą chyba tu są odpowiedzi:

  Dr. Bridle is a viral immunologist who is passionate about improving life through two avenues of research. One arm of his research program is dedicated to designing and optimizing novel biotherapies for the treatment of cancers. The goal of his research team is to harness the natural power of a patient's immune system to eliminate their own cancer cells. This represents the ultimate personalized therapy and holds the potential to treat cancers more effectively, safely, and at lower cost than current options. The second arm of his research program focuses on studying host responses to viruses and other inflammatory stimuli. This has implications for the treatment of infectious diseases and inflammation-mediated disorders. These two programs have been unified in a unique way. The Bridle lab is harnessing their expertise in making potent cancer vaccines and combining this with their interest in anti-viral immunity to develop vaccines to protect against infectious diseases such as those caused by highly pathogenic coronaviruses. Mentoring the next generation of Canadian scientists is a responsibility that Dr. Bridle takes very seriously. He also counts it a privilege to t e a c h s t u d e n t s in the Doctor of Veterinary Medicine, graduate and undergraduate programs at the University of Guelph.

  Sądzę, że okrutny i wątpliwie racjonalny byłby taki świat, w którym na uczelniach prawniczych łaciny nauczaliby tylko prawnicy, nie zaś filologowie klasyczni. Ale co ja tam wiem ;).

  Pozdrawiam
 • @Anna-PK 21:56:15
  "tam właśnie dr. Bridel pracuje"

  Czy "pracuje" jest tożsame z "pobierał nauki"? Tak tylko pytam, może się mylę...

  Pozdrawiam
 • @Anna-PK 23:28:35
  Myślę, że poniższe cytaty kończą dyskusję:

  Bridle received graduate training in immunology at the University of Guelph and then postdoctoral training as a viral immunologist at McMaster University
 • @wawel 01:14:34 Prowadzi wykłady z zakresu weterynarii,
  domyślam się, że z tego zakresu pobierał też nauki. Zwykle ludzie uczą innych tego czego sami się nauczyli.
 • @wawel 01:36:22 McMaster University to nie jest uczelnia medyczna.
  Mają tam trzyletni program nauczania medycznego, ale nie jest to jakieś znaczące na tym uniwersytecie.

  Piszą o tym tak:
  "Trzyletni program w medycynie wykorzystuje podejście do uczenia się oparte na problemach, które powinno mieć zastosowanie w całej karierze lekarza. Komponenty zostały zorganizowane w sekwencyjne bloki z wczesną ekspozycją na pacjentów i zarządzaniem przypadkami. Program akademicki trwa 11 miesięcy w roku, a studenci uzyskują lekarz medycyny na koniec trzeciego roku akademickiego."
  https://mdprogram.mcmaster.ca/
 • @Anna-PK 02:10:32
  No widzi Pani. Podprowadziłem Panią do Uniwersytetu McMastera tropem Bridle`a i jakoś Pani zarysowała jego wykształcenie. Teraz wreszcie może Pani przejść do jego poglądów z inkryminowanego wywiadu ;).

  Dobranoc
 • @Anna-PK 21:56:15
  Bridle. Beatles nie Bitelsi ;).
 • @Anna-PK 22:55:12
  "Jego główne pole badań, to nowotwory."

  Niezupełnie.
 • @Anna-PK 23:28:35
  1. "gloryfikuje się głos, który odpowiada propagandzie antyszczepionkowej"
  Bridle nie ma nic wspólnego ze zbiorowym mitycznym bytem o nazwie "antyszczepionkowcy". Jest proszczepionkowcem. Pracował nad szczepionką na Covid.

  Pojęcie "antyszczepionkowcy to analogon "wrogów ludu".
 • @Anna-PK 21:56:15
  Jest chyba roznica pomiedzy lekarzem weterynarii a naukowcem z dziedziny immunologi i jednoczesnie wirusologii? Opinia godna pierwszoklasisty.
 • @
  Bardzo ciekawe i potrzebne informacje. Dziękuję. Oczywiście 5*.

  Szkoda że profesor nie wspomniał, czy ta "szczepionka" przeprogramowuje ludzkie DNA i białko kolca jest wytwarzane do śmierci, czy jednak organizm po jakimś czasie usuwa tę obcą funkcję i przywraca pierwotny stan. Po informacjach dotyczących "szczepionek" mRNA (dwie dawki) można domniemywać, że jednak po ok. 10 miesiącach przestają one działać, czyli niejako organizm unieczynnia ich główne składniki.
 • Ja nie chcę nikogo do niczego przekonywać.
  Mnie chodzi tylko o to, prof. Byram Bridle jest związany z weterynarią i jest zasłużonym uczonym w tym zakresie. Pisanie, że jest "lekarzem', pozbawia go całego szerokiego dorobku na polu związanym z badaniami Uniwersytetu w Guelph, które są nastawione na badania związane z produkcją rolną, ze zdrowym żywieniem i zdrowymi hodowanymi zwierzętami.
  I tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
 • @wawel
  https://www.bitchute.com/video/dfOGN3pMP1CU/ Salute 5*.
 • @Nibiru 03:34:11
  10 min. po polsku z noblistą z medycyny zwanym już "świętym antykowidowcem":
  https://youtu.be/gWzqJVeelAA
 • @Anna-PK 04:28:52
  //Pisanie, że jest "lekarzem', pozbawia go całego szerokiego dorobku na polu związanym z badaniami Uniwersytetu w Guelph, które są nastawione na badania związane z produkcją rolną, ze zdrowym żywieniem i zdrowymi hodowanymi zwierzętami.//

  Poniekąd to prawda. Jeśli stwierdzenie "że jest "lekarzem" rozebrać talmudycznie.
  Otóż ów profesor nie zajmował się jak "porządni" LEKARZE (jak sama nazwa wskazuje) dystrybucją wśród LUDZI LEKÓW (czyli chemicznych produktów "medycyny" alopatycznej (rockefellerowskiej) ) - zatem nazywanie go LEKarzem rzeczywiście może być dla niego uwłaczające i obraźliwe.

  Można jednak tego profesora nazwać po staremu medykiem.
 • @Anna-PK 04:28:52
  Wytłumaczę ci zatem jeszcze raz w czym jest rzecz.
  Dla każdego w miarę rozgarniętego obserwatora rzeczywistości jasnym jest, że zostaliśmy jako ludzie zaatakowani przez oligarchię finansową. Wypowiedziano nam wojnę. Celem jej jest pozbawienie nas własności, wolności, wolnej woli, a w końcu zdrowia i życia. Dowodów na to pełno.
  Szczepienia są jednym z elementów prowadzących do tego celu. Mają za sobą siłę skorumpowanych administracji krajowych, oraz potęgę mediów. My mamy do dyspozycji w zasadzie tylko prace nad zwiększaniem świadomości tego faktu u ludzi i bierny opór.
  Wszelka narracja wspierająca agresora, a taką ty i tobie podobni prowadzicie osłabia już i tak nasze wątłe siły w walce o zachowanie człowieczeństwa i podstawowych wolności. Ty oczywiście tego nie łapiesz, albowiem twoje postrzeganie świata opiera się wyłącznie na wiedzy mainstreamowej, bo przecież spisków w polityce nie ma.
  Przez swoją działalność przysługujecie się złu odbierając nam dary które otrzymaliśmy w akcie stworzenia. Gdyby to nie była walka o nasze istnienie, to za przeproszeniem w dupie bym miał co piszesz i robisz. Jeszcze raz zaakcentuje. Wspierając narrację agresora odbierasz nam nasze podstawowe wartości czyniąc nas w najlepszym razie zwykłym hodowlanym bydłem.
 • "Profesor uniwersytetu, który opracowywał
  szczepionkę przeciw covid: popełniliśmy błąd szczepiąc ludzi - nieumyślnie zaszczepiamy ich toksyną"
  ----------------------
  Nieumyślnie?
  Nie twierdzę, że tak się może wydawać rzeczonemu profesorowi - ale przecież nie on sam w tym uczestniczył. Skoro szczepią globalnie z takim propagandowym przytupem tym preparatem - to nie tylko o forsę za szczepionkę tutaj chodzi.
  Wniosek?
  Gdyby faktycznie chodziło o przeciwdziałanie skutkom tego, złowrogiego świrusa - to czarci pomiot tak bezgranicznie kocha ludzi, że za owe szczepienia każdy ludź płaciłby z własnej kieszeni - i to okrągłą sumkę.
  To chyba jasne dla każdego, kto zna jako tako - przewrotność czarciego pomiotu w stosunku do ludzi.
 • @Anna-PK 04:28:52
  A weterynarz to nie lekarz?
 • @Zygmunt Korus 08:18:10
  Dziękuję. Bardzo ważny i ciekawy wywiad.
  PZDR
 • super materiał 5 *
  A jeżeli to nie wirus, ale na przykład promieniowanie z nadajników. Może to promieniowanie powoduje stany chorobowe, a przy okazji ucieka wirus.wszyscy na całym świecie oskarżają wirusa za choroby i to jest najbardziej podejrzane . może teraz nikt nie podkręcił smażenia. A za miesiąc gałka w prawo , jeszcze wyższe natężenie i gorszy wirus..Nie uważa Pan że jak na wirusa to za bardzo szybko się rozprzestrzenił po całym świecie?
 • @zadziwiony 08:46:22
  To jest jedna strona medalu;

  Kanadyjski wirusolog alarmuje: Proteina białka kolca generowana przez szczepienia to niebezpieczna toksyna.

  My się wirusów przecież nie boimy. Mamy do czynienia z nimi od wielu milionów lat. Czasami to katar albo wysypka a czasami połowę mieszkańców kraju wytrzebi. Jakaś prawda być może jest w konstatacji wirusologa. Co robi normalny wirus kiedy nas zaatakuje? Przecież wlewa nam do komórek całe ARN, które jest potrzebne do wyprodukowania całego, jurnego, nowego wirusa. Nie tylko kolca. Komórka zaś, po wyczerpaniu swoich możliwości umiera i pozostały materiał po niej ulega rozkładowi dzięki enzymom produkowanym przez specjalistyczne ciała krążące w organizmie.

  Myślę, że niebezpieczne toksyny o których mowa to produkty owych rozkładów. Wirus Covida jest energicznym wirusem i niektórzy z nas nie dają sobie z nim rady. Za dużo u nich wytworzonych wirusów i za dużo produktów rozkładu a więc i toksyn.
  Z kolei nadwyrężonym organizmem lubią zajmować się bakterie, więc i kolejne powikłania.
  Być może jest jakiś błąd w moim rozumowaniu. Nie jestem ani wirologiem ani żadnym specjalistą.

  Mam 85 lat. Zaszczepiłem się, bo wychodzę z założenia, że lepiej mieć do czynienia z białkiem tego kolca i być choćby częściowo zabezpieczonym przed cięższymi skutkami reagowanych toksyn. Szczepiony byłem Pfizerem i wiem, że to nie jest dopracowana szczepionka. Wiem, że metoda produkcji tej szczepionki pozwala na jej szybkie uruchomienie.
  Wiem też, że leczenie cząstkami ARNu zaczęto klinicznie we Francji od ok 1997 r. Dopiero wynalezienie metod produkcji szczepionek, nie wchodząc w szczegóły, dopracowano m. in. u Pfizera.

  To prawda, nie znamy wciąż skutków tych szczepionek na dłuższą metę. Pamiętajmy jednak, że dotychczasowe stosowanie osłabionych bakterii i wirusów to przecież również wprowadzanie do organizmu niemal całych łańcuchów genów, a więc niebezpiecznych protein.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930