Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Dancer Encore-antyplandemiczny hymn podbija Europę

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dancer Encore - hymn wolności?

Napisana w grudniu piosenka Dancer Encore b.szybko stała się czymś w rodzaju hymnu antylockdownowego. Wykorzystywana jest i w demonstracjach przeciw "pandemii" i w licznych flashmobach. Karierę we flashmobach robi głównie we Francji oraz Szwajcarii i Belgii. W demonstracjach przeciw "pandemii" wykracza już poza te 3 państwa. Nagrał też ciekawą wersję niemiecki zespół Die Box.

W piosence jest mowa m.in o tych, co sprzedają strach i niszczą sumienie przy pomocy swoich narzędzi obłędu (szaleństwa, paranoi), o lockdownach, o "dobrych królach" występujących wieczorem w TV by wydać na nas... wyrok. Pieśń wzywa, by trzymać od nich "dystans społeczny :), dla swojego zdrowia psychicznego. Chęć tańczenia jest w tej pieśni symbolem wolności odbieranej nakazami w państwach, w których każdy jest "podejrzewany przez policję".

Duch ludu buntującego się przeciwko opresywnej, autorytarnej (to słowo też pada w pieśni) władzy - jeszcze żyje, a może lepiej powiedzieć JUŻ SIĘ ODRADZA?

O niezwykłej, wręcz ludowej popularności pieśni (wg mnie całkowicie zasłużonej) i jej twórcy, o tym jak podbija serca można przeczytać na zachodnich portalach. W Polsce... cisza. Cenzura. Ktoś troskliwy o nas dba, o informacje, które do nas docierają. 

Gdzie są nasi muzykanci? Czemu nikt nie rozpowszechnia ani nie parafrazuje tej pieśni? Piszą swoje "szampany w Zakopanem", zamiast pobudzać ducha ludu i ducha oporu komunikatem odważnym i na czasie. Francja nas, dumnych Polaków zawstydza. Portale zachodnie pisząc o fenomenie ulicznej popularności tej pieśni piszą o galijskim duchu oporu. A gdzie... polski duch oporu? Zbudzi się? 

 

 

https://youtu.be/Gq9qFvoMKaY

www.youtube.com/watch 

Przytaczam prawie cały komentarz-wizję napisany przez jednego z blogerów  po wysłuchaniu pierwszego filmu: 

 

"Poszedłem trochę pooddychać na rowerze. Teraz sobie siedzę, popijam .., ogladam tańce na świeżym powietrzu i ułożył się mnie scenariusz.

Warszawa – Plac Zamkowy. 

Sobotnie/niedzielne popołudnie. Jest w miarę ciepło. Pada deszcz. Pomimo tego Stare Miasto i Krakowskie Przedmieście pełne zamaskowanych. Dziadkowie i babcie, rodzice i ich dzieci, młodzi - wszyscy jak jeden w namordnikach.

Tych bez namordników garstka.

Podwalem w kierunku placu idzie grupa. W futerałach coś targają. Czterech taszczy pokaźnych rozmiarów głośniki.

Gdy dotarli na plac jeden wchodzi na podwyższenie kolumny Zygmunta. Dostaje mikrofon. Zaczyna a capella. Do niego kolejno dołączają jego kumple i kumpelki z instrumentami. Wszyscy zaczynają śpiewać i tańczyć.

Z kolumn leci ◄ Znowu tańczyć ►

Spacerujący zatrzymują się. Zaczyna ich melodia porywać. Kilkunastu młodych (dziewczyny i chłopaki) w pośpiechu roznoszą bibułę (tekst w języku polskim).

Ludzie wpadają w ekstazę. Zrzucają namordniki. Zaczynają śpiewać. Przytulają się do tych szczęśliwców, co trzymają w ręku kartkę z tekstem. Wszyscy jak jeden śpiewają i w miarę swoich umiejętności tanecznych poruszają się takt melodio.

Gdy piosenka powtarzana jest po raz enty już nikt nie zerka do ściągawki.

Z czasem na placu nie wciśniesz igły. Trasa W-Z zablokowana przez śpiewających i tańczących. Krakowskie Przedmieście od Uniwerku w kierunku Starego Miasta zablokowane.

Pierwsza z kamera pojawia się tv wRealu.24. Za nią Media Narodowe. Leci u nich na żywo. Co rusz na YT pojawiają się inni.

Wszyscy co dalej w ręku trzymają smartfony.

Wzdłuż ścian przeciskają się grupki z profesjonalnymi kamerami. Są zamaskowani i ich kamery też. W łże mediach temat tabu. Właśnie po raz kolejny tego dnia karmią swoich płaskoziemców [...] Później, wieczorem, po 20-ej, na TVP Info Michał Rachoń coś wspomina o tym, ale zaraz dodaje, że tam było tylko kilka osób i wszyscy zarazili się coronką."

@bumbaraszka, 13 kwietnia 2021, 18:43, https://www.salon24.pl/u/polfic/1126416,kapitalne 

 

https://youtu.be/GN5B27zT29Y

 

 

https://youtu.be/Nlfi21jeqQU

 

https://youtu.be/phrCiosJB-Q

 

https://youtu.be/wIuEh-cm6J0

 

https://youtu.be/rDj41BKQDZc

 

To tylko część flashmobów z tą pieśnią obecnych na YT. Wszystkie warto zobaczyć.

Szkoda, że nie u nas na ulicy...

=======================

WERSJA POLSKA - "TANIEC RADOŚCI"

 

 

Refren:

Ja tak chcę znowu z tobą zatańczyć radość

Kiedy myśl przenika na wskroś ciało

Mam podać życiu prawdy akord

 

* * * * * *

 

Refren x2

 

Bo ptaki wolne są stwarzane

By skrzydła nie były związane

Duch w nas niepodległy zawsze

Jak ptak przeczuwa świtu zorze

Kto śpiew usłyszy - już nie zaśnie

 

Słońca zachód a tu w tiwi

Butny szaman do nas mówi

Wyrok przychodzę na was wydać

A my to mamy... gdzie nie widać

Chcąc elegancko się wymigać

 

Refren x2

 

Dom ich jak cela wprost z orwella

W lockdown gdy idą jako na rzeź

W tak absurdalne zarządzenia

Kto radosny ten jak przeklęty

Kto myślący ten jak wyklęty

 

Po bezludnych ulicach głoszą

Z piekła nowy świata ład wnoszą

Muszę wstać do tańca radości

Zwyciężyć strach żądzą wolności

Nie złamią sumienia, godności

 

Refren x2

 

Wiem ze mogę być spałowany

Represje gaz ból strach szykany

Śmierci Władca uwięził duszę

Ale ja to wytrzymać muszę

Polegnę ale się nie skruszę

 

Podjąć ty musisz dzieło moje

Jedność zniszczy ich piekieł podwoje

Żyje wspólna wola, rozum

Taniec radości to nasz opór

Wobec paranoicznych bonzów

 

Refren x2

 

.....................................................

 

 

KOMENTARZE

 • dałem 5* ale...
  :) z całym szacunkiem dla tancerzy i ich fanów, akcja przypomina "kredkową" reakcję na "terrorystyczne" "samozwańcze" "zamachy" we Francji i Belgii . Ja nie wiem czy tak się da walczyć? :) Moim zdaniem to kolejna barwna hucpa. Malownicza, owszem nie przeczę, ale czy to coś da? niezależnie od słów...? Marsylianka jest może mniej malownicza ale za to bardziej "wojownicza".

  Pozdrawiam
 • Wolność
  " A gdzie... polski duch oporu?"

  Wolność kocham i rozumiem
  Wolności oddać nie umiem
  Wolność kocham i rozumiem
  Wolności oddać nie umiem

  https://www.youtube.com/watch?v=nYMiNuJJyYM
 • @wawel
  Salute 5* .Wpadaj Amigo tu częściej .
 • x
  https://www.youtube.com/watch?v=UwoAomRh9g4
 • x2
  https://www.youtube.com/watch?v=phrCiosJB-Q
 • szukam rosyjskiej wersji :)
  miłego dnia wszystkim :)
 • Tak - kiedy jak nie teraz z okazji globalnej hucpy
  świrusowej - ludzkość ma okazję rzucić się do gardła - światowemu, czarciemu pomiotowi?
  Wniosek?
  Tylko kto zagwarantuje owej ludzkości to, że na szpicy owej ludzkości rzucającej się do gardła - jak wyżej - nie będzie znów tych - co to ich ojcem jest diabeł - poprzebieranych w owcze skóry?
 • @JimA 09:21:12
  https://youtu.be/XM2FSf5IQa8

  stare ale jare :))))) moze ci podejdzie ???
 • WPS
  OPERACJA PSYCHOLOGICZNA COVID-19. METODY ŁAMANIA PSYCHIKI I TWORZENIA PODPORZĄDKOWANIA
  Artykuł powstał na podstawie wykładów psychologa Richarda Grannona "Stand Up for yourself".
  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić. Teraz przedstawię techniki, które są stosowane. W kolejnym artykule remedium.
  TECHNIKI STOSOWANE W OPERACJI COVID-19
  1. Gaslightnining - zaburzanie percepcji rzeczywistości. Ta technika polega na wmawianiu ofiarom, że rzeczywistość, którą widzą nie jest prawdą i że kwestie oczywiste wcale takimi nie są.
  Cechą naturalnej pandemii jest to, że ludzie najpierw obserwują pewne zjawiska a potem zaczyna się mówić o nich w mediach. Tutaj było odwrotnie. Żyliśmy normalnie i gdyby nie powiedzieli w środkach masowego przekazu, że jest jakaś pandemia to nikt by nawet tego nie zauważył. Przechodzili byśmy jak dotychczas normalne sezonowe okresy przeziębień i uważali byśmy to za normalne. Gaslightning doprowadził do tego, że znaczna część społeczeństwa zaczęła postrzegać choroby sezonowe dróg oddechowych jako śmiertelne zagrożenie. Gdyby ktoś rok temu powiedział lekarzom, że będą zamykać przychodnie, bo mogą do nich przyjść chorzy ludzie to puknęli by się w głowę. Teraz jednak stało się to częścią nowej percepcji rzeczywistości i zaczyna być uważane za normalne. Zauważcie, że mnóstwo rzeczy, które jeszcze rok temu uważaliśmy za niemożliwe stały się nową normalnością. Już nawet przestajemy kwestionować absurdy, które mnożą się z dnia na dzień.
  2. Wymuszanie narracji. Zdominowanie dialogu społecznego.
  Wymuszanie narracji polega na nieustannym bombardowaniu ofiary określonymi informacjami. Działa to na zasadzie kłamstwa, które powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Nawet ludzie, którzy na co dzień kierują się rozsądkiem zaczynają w ten rozsądek i trzezwą ocenę rzeczywistości wątpić. Zaczynają myśleć: może jednak jest ta pandemia?
  3. Przepowiadanie przyszłości - kreowanie wizji świetlanej przyszłości, która nastąpi po pokonaniu wirusa. Ale jeszcze musimy chodzić w maskach, jeszcze musimy zostać w domu, jeszcze musimy się zaszczepić. TO JESZCZE TYLKO DWA TYGODNIE. Zauważcie, że minął rok od kiedy zostaliśmy zamknięci na dwa tygodnie i granica świetlanej przyszłości coraz bardziej się przesuwa. Wszystko, co dobre ma zdarzyć się w przyszłości, która ciągle jest odsuwana w czasie i która tak naprawdę nigdy może nie nadejść. Ale tego wam wprost nie powiedzą.
  4. Obwinianie ofiary.
  Psychopaci nigdy nie przyznają, że to oni są winni doprowadzenia ofiar do sytuacji bez wyjścia. Nigdy nie przyznają, że to oni stworzyli sytuację, w której ofiary cierpią. Zamiast tego, będą wmawiać ofiarom, że to one są winne obecnego stanu rzeczy. Mówią, my chcieliśmy dobrze, ale to wasza wina, bo chcecie jezdzić na urlopy, bo chcecie się ze sobą spotykać, bo chcecie obchodzić święta. My chcemy dobrze, ale to wasza wina, że się nie stosujecie. Prowadzi to do sytuacji, w której ofiara zaczyna postrzegać swojego oprawcę jako wybawcę z obecnego stanu rzeczy. Ofiara oczekuje, że oprawca znajdzie jakieś rozwiązanie. W ten sposób buduje się uległość.
  5. Izolacja.
  Izolacja jest najlepszą metodą złamania psychiki. Izolację od lat stosuje się w więzieniach wobec najgrozniejszych przestępców i wśród więzniów jest ona uważana za najgorszą karę. Izolacja prowadzi do rozmontowania psychiki, zakwestionowania poczucia własnej wartości, utraty poczucia sensu życia. Ofiara pozbawiona kontaktów społecznych popada w apatię i z czasem zgodzi się na wszystko by zmienić taki stan rzeczy.
  6. Atakowanie i ośmieszanie osób, które kwestionują status quo.
  Mamy tutaj do czynienia z ośmieszaniem lekarzy i naukowców dowodzących bezsensu covidowej narracji. Osoby te posiadają mocne argumenty i dowody naukowe na to, że obecna pandemia nie ma naukowych podstaw. Żaden instytut na świecie nie wyizolował do tej pory koronawirusa, na ulotkach testów PCR jest wprost napisane, że nie służą one do diagnozowania koronawirusa. Nie było prowadzonych żadnych badań, czy maseczki powstrzymują transmisję wirusa, nie były prowadzone też żadne badania bezpieczeństwa szczepionek przez niezależne instytuty naukowe. Faktem jest, że pandemia Covid-19 została wykreowana na podstawie testów nie służących do wykrywania koronawirusa. I wszystko inne, co się obecnie dzieje jest tego pochodną. Ludzie z tytułami naukowymi, pionierzy w swoich dziedzinach są ośmieszani i nazywani foliarzami i teoretykami spiskowymi. Jeżeli psychopata chce zniszczyć twoją pozycję i poczucie własnej wartości, zaczyna wpływać na to jak postrzegają ciebie inni. Jest zmasowana akcja pozbawienia autorytetu osób wywodzących się ze środowiska naukowego, kwestionujących covidową narrację. Przedstawianie ich jako zagrożenie a w skrajnych przypadkach pozbawianie prawa do wykonywania zawodu, bez względu na wcześniejsze osiągnięcia.
  7. Zmuszanie do wychwalania oprawcy i uznawania jego zasług.
  Podejmowanie prób zmuszenia społeczeństwa do przyznania, że to co się obecnie dzieje to nie porażka a zasługa rządu i osób utrzymujących obecny stan rzeczy. Bo gdyby nie oni to było by dużo gorzej. Więc albo społeczeństwo uzna to za sukces albo zostaną nałożone na nie sankcje, łącznie z permanentnym zamknięciem.
  8. Utrzymywanie podwójnej narracji.
  Zamykamy - otwieramy - zamykamy - otwieramy - zamykamy
  Po pewnym czasie każda ofiara przyzwyczaja się do stanu rzeczy i zaczyna dostosowywać się do sytuacji. Celem podwójnej narracji jest zaburzenie tego procesu a zaburzenie tego procesu prowadzi do rozkładu psychiki. Już, już zaczynasz się w tym wszystkim urządzać a tu kolejna zmiana narracji, która wybija cię z rytmu, kiedy jesteś krok od stabilności. Powoduje to dezorientację, która ma prowadzić do całkowitego złamania oporu. Pomyślcie, oni będą to z nami robić jeszcze kilka lat. Bądzcie świadomi i przygotowani na to, co się będzie działo. Bądzcie świadomi, że to tylko manipulacja, która ma was złamać, żebyście zgodzili się na wszystko.
  9. Odbieranie radości życia.
  Konstruowanie takiej rzeczywistości, żeby życie nie dostarczało żadnej rozrywki i przyjemności. Zamykanie klubów fitness, restauracji, lasów, odwoływanie świąt i wydarzeń kulturalnych. Ta technika była już stosowana podczas drugiej wojny światowej, kiedy Żydom zabroniono uprawiać sportu, muzyki na żywo i chodzenia do parków. Ma to doprowadzić ofiary do poczucia braku sensu życia, depresji, samobójstw i apatii. Równolegle utrzymywana jest narracja, że jak ofiara będzie wypełniać polecenia psychopaty, będzie się stosować, będzie współpracować, to być może to wszystko zostanie jej zwrócone.
  10. Narcystyczna furia
  Nadreakcja na wszelkie objawy oporu. Pośpiech. Wymuszanie. Wprowadzanie coraz to surowszych sankcji, kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem. To typowy objaw reakcji psychopaty wywołany utratą kontroli. Ma na celu zastraszenie jak największej ilości ofiar. Pamiętajcie, żeby nie ulegać strachowi. Jeśli widzicie wprowadzanie coraz większego ucisku to znaczy, że oni się boją. Boją się stracić kontrolę. Najlepszym rozwiązaniem jest stawienie biernego oporu.
  11. Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności.
  Doprowadzenie ofiar do wyuczonej bezsilności odbywa się przez brak reakcji na cierpienia ofiary. Ma to dać ofierze poczucie i przekonanie, że nieważne co zrobi to i tak nie ma znaczenia i i tak niczego nie zmieni. Dobitnym przykładem zastosowania tej techniki było wprowadzenie lockdownu w dniu międzynarodowego Marszu o Wolność. Wielu ludzi ze środowisk stawiających opór zaczęło tracić nadzieję i już oficjalnie mówić, że to nie ma sensu. Oni chcą, żebyście tak właśnie myśleli. Celem tego jest wywołanie defensywnej apatii i niechęci do podejmowania jakichkolwiek działań.
  TO JEST WOJNA O UMYSŁY. WOJNA ZE ŚWIADOMOŚCIĄ.
  Ta wojna ma doprowadzić do całkowitej zależności ofiar od systemu władzy
  ma sprawić, że ludzie będą postrzegać oprawców jako osoby, które mogą ich z tego wybawić
  ma doprowadzić do psychicznego uzależnienia od samej narracji i jej elementów towarzyszących - lockdowny, szczepienia, maski.
  Teraz chcą przejąć Twoją świadomość, ale wkrótce sięgną po wszystko.
  I nie spoczną dopóki nie zabiorą Ci wszystkiego.
  Narracja Covid-19 to profesjonalna operacja psychologiczna zaprojektowana przez sztab psychiatrów i psychologów, mająca na celu całkowite zburzenie obecnej percepcji świata i stworzenie Nowego Ładu. Jest częścią Agendy 2030 realizowanej przez ONZ mającej na celu całkowite przemodelowanie życia i stosunków społecznych. Żeby to osiągnąć trzeba najpierw skłonić ludzi, żeby zgodzili się na wszystko.
  To, co się obecnie dzieje i techniki, które są stosowane oparte są na schemacie osaczania ofiary przez psychopatę, tylko że w skali makro. Wszyscy jesteśmy ofiarami. Będziemy ofiarami jeszcze przez kilka lat, dlatego ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej psychomanipulacji jesteśmy poddawani a także jak się przed tym bronić.
  To jest wojna o umysły. Wojna o świadomość i centralne znaczenie ma tutaj uwolnienie się od psychopatycznej narracji, wyznaczenie granic i określenie swoich wartości.
  1. Unikaj pasywnego odbioru informacji.
  Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami, które mają wywołać w nas emocjonalny sztorm, wygenerować poczucie gniewu i bezsilności oraz stan permanentnego stresu wynikającego z ciągłej zmiany narracji. Informacje, które do nas napływają mają zmienić nasze zachowania i uczynić nas takimi, jakimi oni chcą.
  Jeśli myślisz, że jak jesteś świadomy i wiesz, co się dzieje to to na Ciebie nie wpływa to się mylisz. Człowiek wpatrzony w ekran telewizora lub smartfona przechodzi po jakimś czasie w stan quasi hipnozy. Przyjrzyj się osobom w swoim otoczeniu, jak wyglądają, kiedy oglądają telewizję lub przeglądają smartfon. Jaki mają wyraz twarzy? Nieobecny wzrok, opuszczona szczęka, zastygnięcie w jednej pozycji. Dzieje się tak dlatego, że po pewnym czasie oglądania telewizji lub czytania informacji fale mózgowe zwalniają i zaczyna się programowanie podprogowe.
  Wbrew pozorom taki sam wpływ mają treści anycovidowe publikowane na facebooku. Zauważyłeś, że przeglądając takie treści niepostrzeżenie mija ci kilka godzin a po skończeniu masz uczucie jakbyś był zawieszony w czasie?Pomijając już podły nastrój jaki towarzyszy ci po zmarnowaniu kilku godzin.
  Co zatem robić?
  - ogranicz czas, który przeznaczasz na absorbowanie przekazu medialnego. Wyznacz sobie określony czas, który będziesz spędzać na oglądaniu telewizji lub na facebooku i go nie przekraczaj.
  - jeśli już chcesz coś oglądać lub czytać rób to świadomie. nie rób kilku innych rzeczy na raz, skoncentruj się na jednej kwestii.
  Równoczesne jedzenie, sprzątanie, oglądanie telewizji i przeglądanie facebooka stwarza idealne warunki do programowania podprogowego, dlatego, że umysł nie jest w stanie skoncentrować się na jednej informacji i całą resztę napływających bodzców rejestruje podświadomie.
  Najlepiej było by odciąć się od tej narracji ale wszyscy wiemy, że w dzisiejszym świecie się tak nie da, więc jeśli musisz już w niej uczestniczyć rób to świadomie.
  2. Używaj techniki "szarej skały"
  Okaż im obojętność i rób swoje. Psychopaci karmią się naszymi reakcjami i naszą uwagą. Jeśli nie będziemy reagować poszukają sobie innej ofiary. Nie będą mieli wyjścia. Odetnij się psychicznie i emocjonalnie od reakcji jaką chcą wywołać. Cokolwiek chcieli by sprowokować - zachowuj cierpliwość i ignoruj. Cokolwiek chcieli by ci narzucić - zachowaj cierpliwość i ignoruj. Stosuj bierny opór. Kiedy społeczeństwo zastosuje bierny opór oni stracą władzę. Jest nas za dużo. O wiele prościej jest złamać czynny opór niż opór bierny polegający na zachowaniu cierpliwości i ignorowaniu absurdów.
  3. Wyznacz granicę, której nie przekroczysz.
  Psychopaci nakłaniają nas wszelkimi sposobami do pójścia na ustępstwa i tym samym przesuwają nasze granice coraz dalej i dalej. Najpierw daliście się zamknąć dla świętego spokoju, potem nosiliście maseczki dla świętego spokoju, teraz dajecie się szczepić dla świętego spokoju. Ile jeszcze jesteście w stanie poświęcić dla świętego spokoju? Za każdym razem, kiedy przesuwasz swoją granicę tracisz szacunek do siebie. Zauważ, że za każdym razem, kiedy godzisz się na jakieś ustępstwo coś w Tobie umiera, I o to im chodzi, żebyśmy stracili całkowicie szacunek do samych siebie, żebyśmy czuli się bezwartościowi.
  Zapamiętaj jedną zasadę : z tyranem się nie negocjuje. Tyran chce wszystkiego i sięgnie po wszystko. Ugłaskać tyrana ustępstwami można tylko na jakiś czas po czym tyran i tak sięgnie po więcej.
  Wyznacz swoje granice i ani kroku w tył. Tylko tak zachowasz swoją integralność, poczucie własnej wartości i człowieczeństwo.
  4. Poszukaj sobie celu, który będziesz realizować. Który będzie cię inspirował i motywował do życia. Nie czekaj aż to się skończy. Takie czekanie prowadzi do apatii, utraty chęci do życia i wyuczonej nieudolności. Oni chcą, żebyśmy czekali, oni chcą żebyśmy utracili zdolność kierowania swoim życiem, bo wtedy będziemy całkowicie od nich zależni. Jeśli chcesz żyć w lepszej rzeczywistości to sobie ją stwórz, nikt za Ciebie tego nie zrobi. Musimy jako ludzie przejąć kontrolę nad naszym życiem i nie pozwolić innym podejmować decyzji za nas. Jeśli nie wybierasz i nie podejmujesz decyzji to ktoś zrobi to za Ciebie i zapewniam Cię, że nie będzie to dla Twojego dobra.
  To my musimy być zmianą, którą chcemy zobaczyć w świecie. Żeby to zrealizować musimy dorosnąć. Wolność to odpowiedzialność. Społeczeństwo ludzi zachowujących się jak dzieci we mgle nigdy nie będzie wolne. Dopóki oczekujesz, że ktoś powie Ci co jest dla Ciebie najlepsze i jeszcze pokaże jak to zrealizować to niczego nie zmienisz. Dopóki nie wiesz, czego chcesz inni będą decydować za Ciebie.
  5. Określ się.
  Zadaj sobie pytania :
  jak ma wyglądać moje życie? czego tak naprawdę chcę?
  jakie są moje wartości, które chcę realizować?
  Ustal swoją filozofię życia. Jeśli tego nie zrobisz będziesz tylko dryfował i robił to, co robią inni.
  Jeśli obecnie masz depresję to znaczy, że nie podejmujesz własnych decyzji i że inni decydują za Ciebie. Depresja nie jest chorobą, jest sygnałem, że coś w życiu nie funkcjonuje, i zamiast łykać psychotropy należało by się zastanowić co.
  6. Zaufaj swojej intuicji.
  Jeśli wydaje Ci się, że coś jest nie tak, to tak właśnie jest. Jeśli intuicja ostrzega Cię, żebyś czegoś nie robił, to tego nie rób i po prostu odejdź. Nie racjonalizuj. Zaufaj swoim uczuciom i emocjom. One są potężnym narzędziem ochrony w świecie, w którym trudno jest polegać na umyśle.
  Jeśli masz do czynienia z sytuacją wywołującą dyskomfort, zapytaj siebie co naprawdę czujesz i co ma ci to zasygnalizować.
  7. Trenuj asertywność.
  Kiedy ktoś zmusza cię do robienia czegoś, co wywołuje dyskomfort po prostu tego nie rób.
  Znajdź sposób, żeby uprzejmie odmówić.
  Ktoś namawia Cię do szczepienia?
  Powiedz dziękuję, że o mnie myślisz ale nie skorzystam. Nie wdawaj się w dyskusję. Jeśli nie będziesz zainteresowany udziałem w dyskusji manipulant odpuści.
  8. Unikaj postawy : "A co ja mogę zrobić? To i tak niczego nie zmieni. " Oni chcą, żebyś tak myślał. To jest trik, który działa jak zaklęcie ale to zaklęcie łatwo można złamać.
  Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraź sobie w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji. Wyjdź ze strefy komfortu. Pokonaj swoje ograniczenia i się w końcu odważ. To nie siły zewnętrzne kontrolują twoje życie. To ty pozwalasz im się kontrolować. Jeśli brak Ci odwagi i kręgosłupa to jesteś tylko pożytecznym idiotą, który wcześniej czy później zacznie wykonywać rozkazy systemu, nawet jeśli się z nimi nie zgadza.
  9. Zaufaj sobie.
  Naucz się szukać informacji i je interpretować. Myśl samodzielnie. Wyznacz granice. Odzyskaj swoją siłę i pewność. Bądź gotowy podjąć ryzyko. Życie to ryzyko. Historia nie jest jeszcze napisana i nic nie jest przesądzone. Historia pisana jest teraz.
 • @demonkracja 09:46:14
  Nikt. Zawsze należy pamiętać, że : "Bóg nie ubezpiecza!"... więc co jest do stracenia?

  :)
 • @rowszan 09:47:32
  :) dzięki
 • @stanislav 10:51:12
  "Ty decydujesz. Możesz odzyskać swoją świadomość i władzę nad swoim życiem. Wyobraź sobie w jakim świecie chciałbyś żyć i go sobie stwórz. Użyj wyobraźni i kreacji."-

  - zapomniał Pan dodać drukarkę 3D. Proszę mi zaufać bez drukarki XME-ga MAX, plan nie wyjdzie. Pozostawienie śladu w chmurze nie daje żadnych gwarancji... bo chmura wiadomo do kogo należy. :)

  Czołem!
 • nie ma jeszcze rosyjskiej wersji Dance Encore ale...
  https://www.youtube.com/watch?v=Vvr8AjT0aD0

  https://www.youtube.com/watch?v=U53GY1miT58

  i ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=uKFBWDMreb4
 • x3
  https://www.youtube.com/watch?v=byVfaJDDYwQ
 • @JimA 11:02:55
  ---------------
  "Nikt. Zawsze należy pamiętać, że : "Bóg nie ubezpiecza!"... więc co jest do stracenia?"
  ---------------
  Do stracenia jest wszystko - jeżeli ludzie poddadzą się bezrefleksyjnie - świrusowej operacji.
  Wniosek?
  Wtedy człowiek o ile nie straci życia - to z pewnością zostanie odarty ze swojego człowieczeństwa - i usytuowany poniżej przysłowiowej - muchy owocówki.
 • @demonkracja 13:15:27
  W tym duchu wyraziłem wątpliwość, że nie ma nic do stracenia... można tylko zyskać. Tak, trzeba się sprzeciwiać w każdy możliwy sposób. :)
 • nadal czekamy na rosyjską i chińską wersję
  póki co:

  https://www.youtube.com/watch?v=jFeoVOyBJTQ
 • A tymczasem...kiedy jedni tańczą to inni...
  Pfizer potwierdza fałszywe szczepionki COVID znalezione na czarnych rynkach w Meksyku i w Polsce
  „Firma Pfizer zidentyfikowała podrobione wersje swojej szczepionki COVID-19 - powiedziała firma.

  https://www.foxnews.com/world/pfizer-confirms-fake-covid-vaccines-found-in-mexico-poland-black-markets
 • @Anna-PK 02:14:08
  Hy, w sumie jeśli Meksyk i Polska potrafią podrobić "niebiański produkt"... to może z ich poziomem technologicznym nie jest tak źle. ... A jakbyśmy wypuścili nowego wirusa? :)
 • @JimA 07:09:10
  https://www.youtube.com/watch?v=PIQvsOja_30
 • @JimA 08:39:05
  " https://www.youtube.com/watch?v=PIQvsOja_30 "

  https://www.youtube.com/watch?v=nYMiNuJJyYM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930