Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Współtwórca pandemii, jego test PCR, proroctwa i doktorat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Autor i producent "broni" PCR, szara eminencja pandemii i jego proroctwa oraz zaginiony doktorat...

Drosten - szara eminencja plandemii, autor "testu" PCR, prorok noszenia masek, szczepionek i lockdownu oraz jego zaginiony, zalany wodą doktorat

Geneza i historia plandemii, największego oszustwa ostatnich paru wieków w dużej mierze pozostaje jeszcze nieznana, choć coraz więcej faktów wychodzi na jaw. W przypadku poprzedniej operacji psychologiczno-socjologiczno-finansowej zwanej Świńska Grypa wiele rzeczy było niedopracowanych. Np. dziennikarzom śledczym w kilku przypadkach udało się zlokalizować "ekspertów i doradców" rządowych opłaconych przez farmaceutyczne lobbies. Pandemia wersja 2.0, poprawiona trochę nauczyła się na błędach poprzedniczki. Niemniej jednak sądzę, że jeśli pierwsze cegły w bramach pandemonicznego Babilonu liczni niepokorni naukowcy i dziennikarze powyjmują to niewykluczone, to mury niewiarygodnego, globalnego kłamstwa runą...

A póki co zapoznajmy się z dziejami szarej eminencji "pandemii", dr Christiana Drostena, "wynalazcy BRONI, KTÓRA PODBIŁA ŚWIAT - testu PCR na Covid-19.

 

     Tajne akta Christiana Drostena   

(z  KLA TV 09.01.2021)

 

 Robocze tłumaczenie Sajiego Hameeda, Howarda Steena i Paula Charlesa Gregory'ego (DeepL z poprawkami) narracji w programie telewizyjnym KLA:

 https://www.kla.tv/17877

 Niemiecki wirusolog, profesor dr Christian Drosten jest twarzą obecnego kryzysu koronowego!Tygodnik Stern zamieścił nawet nagłówek w marcu 2020 r .: „Koronawirus uczynił wirusologa Christiana Drostena najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Republice i gwiazdą” [1].

 

 image

 To właśnie Christian Drosten opracował test PCR Corona w styczniu 2020 roku, który odtąd służył jako standardowa metoda wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 na całym świecie.Jako dyrektor berlińskiego Instytutu Charité jest bardzo wpływowym doradcą rządu niemieckiego i brał udział jako ekspert w wielu rządowych konferencjach prasowych.Tym samym poprzez swoje oceny wpłynął też znacząco na daleko idące decyzje polityczne, takie jak przymusowe noszenie masek, zawieszenie regularnych zajęć szkolnych czy zamknięcie całej branży gastronomicznej.

Spośród szeregu nagród wyróżniają się Federalny Krzyż Zasługi  w 2005 r. I Federalny Krzyż Zasługi I klasy w 2020 r.

 W tym programie jednak udostępniany jest plik w czterech częściach, co pokazuje zupełnie inne oblicze Christiana Drostena i rzuca światło na jego mało znane pochodzenie:


„Akta Drostena” Część 1: Christian Drosten i jego błędne przewidywania

 Ze względu na nagrody Drostena należy spodziewać się, że jego oceny i prognozy będą trafne.Oto tylko dwa przykłady jego zawsze niepokojących prognoz w porównaniu z rzeczywistymi wydarzeniami:


Prognoza 1: 2003 / SARS „Jeśli w najbliższej przyszłości nie uda się powstrzymać epidemii, mogą wystąpić powtarzające się przypadki SARS. […] Gdyby wybuchy takich chorób płuc występowały regularnie w niektórych krajach, mogłoby to mieć poważny wpływ na ich gospodarki. Skutecznej szczepionki nie można oczekiwać przez co najmniej rok do dwóch lat ”. Rzeczywisty rozwój: według WHO od początku tak zwanej epidemii SARS w 2003 r. Na całym świecie odnotowano tylko 8 096 przypadków SARS, w których zginęło 774; w Niemczech miało miejsce tylko 9 przypadków i ani jeden zgon.
 
Prognoza 2: 2009 / Świńska grypa „Choroba jest poważną, powszechną infekcją wirusową, która powoduje znacznie poważniejsze skutki uboczne, niż ktokolwiek może sobie wyobrazić po najgorszej szczepionce”. Chociaż nie było wiarygodnych danych na temat liczby przypadków, Drosten wezwał ludzi do zaszczepienia się przeciwko świńskiej grypie. Rzeczywisty rozwój: przewidywana epidemia nigdy nie wystąpiła. Mimo to zachodnie rządy zamówiły szczepionki za kilkaset milionów euro, ale zdecydowana większość populacji odrzuciła je pomimo pilnej rekomendacji Drostena. Co więcej, szczepionki spowodowały znacznie poważniejsze szkody niż sama świńska grypa.
Wniosek: przerażające prognozy Drostena,które zawsze miały na celu „standardowe rozwiązanie; szczepienia”,

 

okazały się fatalnymi błędami w ocenie, skutkującymi gigantycznymi stratami ekonomicznymi.

 Jak to możliwe, że nadal wydaje się wiarygodny jako doradca rządu z tymi powtarzającymi się przerażającymi przewidywaniami?


„Akta Drostena” Część 2: Christian Drosten i jego stopień doktora

 Ponieważ w wyniku kryzysu koronacyjnego prof. Dr Christian Drosten stał się prawdopodobnie najbardziej znanym naukowcem w Niemczech, narastało również pytanie o jego rozprawę doktorską.

Wyszły na jaw dziwne niespójności:

1.  niespójność: Drosten rzekomo uzyskał doktorat na Uniwersytecie Goethego we Frankfurcie w 2003 r. Zaskakujące jest jednak to, że Biblioteka Uniwersytetu we Frankfurcie nie była w stanie dostarczyć ani jednej kopii jego pracy.

 

2.  rozbieżności: Na pytanie dr Markusa Kühbachera, naukowca specjalizującego się w oszustwach naukowych, rzecznik prasowy uniwersytetu stwierdził, że kopie zostały uszkodzone podczas powodzi. Według Kühbachera rzecznik prasowy musiał później przyznać, że „przekazał mu fałszywe faktyczne roszczenia dotyczące rozprawy pana Drostena”. Niemiecka Biblioteka Narodowa również nie miała ani jednego egzemplarza przed 2020 r. Jest to zwykle obowiązkowe w przypadku prac doktorskich.

 

3.  rozbieżności: Bardzo dziwne jest też to, że w katalogu Niemieckiej Biblioteki Narodowej - w którym muszą znajdować się wszystkie publikacje uniwersyteckie - nie ma wpisu dotyczącego Christiana Drostena za lata 2000-2003.

 

4. rozbieżności: 15 października 2020 r. Uniwersytet Goethego we Frankfurcie nad Menem opublikował sprostowanie dotyczące „Fałszywych zarzutów dotyczących procedury doktoranckiej prof. Dr Christiana Drostena”. To pokazuje, że pan Drosten był uprawniony do używania tytułu Dr. med. od 4 września 2003 r.

 

 

Jest to bardzo zaskakujące, ponieważ w dokumencie WHO jest już wymieniony jako dr w kwietniu 2003 r. - pięć miesięcy wcześniej.

  Te i inne liczne niespójności skłoniły prawnika dr Reinera Füllmicha do nazwania Drostena „kapitanem Köpenick” [w niemieckiej historii legendarnym oszustem] w pozaparlamentarnej Komisji Badania Koronowego. W dniu 2 grudnia 2020 r. Kühbacher złożył pozew do Sądu Okręgowego w Stuttgarcie w sprawie „zdeponowania kopii rozprawy p. Drostena i jej rzekomego przechowywania w nadmiernie wilgotnych warunkach. Postępowanie to może ujawnić dalsze ostre niespójności”.

  Jednak sytuacja może stać się jeszcze bardziej nieprzyjemna dla Drostena, ponieważ dr Füllmich złożył już wstępny wniosek o odszkodowanie przeciwko Drostenowi w imieniu jednego z jego klientów, który poniósł straty finansowe w wyniku środków  stosowanych [nielegalnie] w związku z Koronawirusem.Przygotowywany jest pozew zbiorowy w USA.

 

 Ostatecznie nie chodzi o jego doktorat, ale o wiarygodność Christiana Drostena.Dlaczego przez wiele miesięcy uparcie milczał i nie wyjaśnił tych poważnych zarzutów bez zastrzeżeń?Z pewnością nie sprzyja to jego wiarygodności.

 


„Akta Drostena” Część 3: Christian Drosten i jego test PCR

 Test PCR do wykrywania wirusa SARS-CoV-2, został opracowany przez firmę Drosten w styczniu 2020 r.Z prędkością błyskawicy, to „test roku”!Te wyniki testów są dla rządów krajowych na całym świecie legitymacją do egzekwowania najbardziej masowych ograniczeń praw podstawowych wobec obywateli!

Jeszcze w 2014 roku sam Drosten powiedział o tej metodzie testu PCR: „Metoda jest tak czuła, że ​​może wykryć pojedynczą  cząsteczkę tego wirusa.Jeśli na przykład taki patogen przenika do błony śluzowej nosa pielęgniarki przez dzień lub dwa, nie zachoruje ona ani nie zauważy w ogóle niczego, a test wskaże ją jako... przypadek MERS .  Tam, gdzie wcześniej zgłaszano osoby u progu śmierci, teraz w statystykach zgłaszanych nagle pojawiają się łagodne przypadki, a nawet osoby bez objawów. Może to również wyjaśniać gwałtowny wzrost liczb zachorowań w Arabii Saudyjskiej. Ponadto lokalne media zrobiły z tego powodu niewiarygodne zamieszanie ”.

 Czy ten cytat z Drostena nie odzwierciedla dokładnie obecnej sytuacji w przypadku Covid-19?

„Statystyki raportowania nagle obejmują całkowicie zdrowych ludzi, których liczba je zniekształca”.

 „Eksplozja w liczbie "przypadków”.

„Media wyolbrzymiają rzeczy nie do uwierzenia”.

 To nasuwa pytanie;Czy Drosten zaprojektował ten protokół PCR w celu wywołania „przypadkodemii” zamiast pandemii, czy epidemii?

Niedawna praca naukowa autorstwa 22 najlepszych naukowców potwierdza to podejrzenie, ponieważ obalili oni naukowe podstawy badania Drostena, które posłużyło jako protokół testowy przyjęty przez WHO.

 Ponadto wstępne orzeczenia sądu potwierdziły nienaukowy charakter badania Drostena i jego testu PCR.


 Dzięki swoim nienaukowym studiom i opartym na nich testowi niezdatnym do założonego celu, ten jeden człowiek znacząco wpłynął na cały scenariusz Korony: Christian Drosten - nie tylko on sam, ale także test, który opracował, okazuje się niewiarygodny po dokładnym zbadaniu.


„Akta Drostena” Część 4: Christian Drosten i jego wielorakie uwikłania

 Decydującym wskaźnikiem wiarygodności naukowców jest ich neutralność i bezstronność.

1. Czy neutralność i bezstronność Drostena jest w ogóle możliwa - biorąc pod uwagę jego związek z Olfertem Landtem?

 Olfert Landt jest jednym ze stałych współautorów badań Drostena - w tym aktualnej publikacji o teście Corona.Jest również właścicielem berlińskiej firmy biotechnologicznej TIB Molbiol Syntheselabor GmbH, która zajmuje się produkcją testów Corona PCR.


Drosten i Landt najwyraźniej odkryli udany „model biznesowy”: w przypadku pandemii i najbardziej różnorodnych epidemii wirusów wspólnie opracowują dla nich test PCR: tak było już w latach 2002/2003 w przypadku SARS, w 2011 w przypadku EHEC , w 2012 dla MERS, w 2016 dla wirusa Zika, w 2017 dla żółtej febry.

 Zawsze jest to ta sama sztuczka, której teraz używali ponownie w panice Koronawirusa.Landt przyznał to również w Berliner Zeitung: „Test [na Covid-19], jego projekt, i rozbudowa jego pochodzi z Charité. Po prostu natychmiast przekonwertowaliśmy go na format zestawu. Gdy nie masz wirusa, który początkowo był dostępny tylko w Wuhan , możemystworzyć syntetyczny gen [tj.używając modelowania komputerowego] do symulacji genomu wirusa. Zrobiliśmy to bardzo szybko ”.

Zaraz na początku kryzysu Corona Landt i jego berlińska firma biotechnologiczna produkowali zestawy do testów Corona do 1500000 testów Corona tygodniowo, a do lutego zwiększyli już trzykrotnie swoją sprzedaż.

 W międzyczasie prawdopodobnie osiągnął gigantyczne zyski z tych testów.Wątpliwe jest, by Landt zgarnął cały sukces gospodarczy, a Drosten skorzystał tylko na swojej reputacji.

Niezależnie od tego, w jakim stopniu Drosten czerpał z tego osobistą korzyść, pojawia się pytanie, jak to możliwe, że rozwój jest przyspieszany za pomocą funduszy publicznych, a następnie prywatne firmy czerpią z nich w takim stopniu korzyści?

 2. Czy neutralność i bezstronność Drostena jest w ogóle możliwa - biorąc pod uwagę jego powiązania z przemysłem farmaceutycznym?

Drosten otrzymał między innymi: 
 •     

  „Förderpreis für Klinische Infektiologie”, sponsorowany przez Aventis Deutschland Pharma GmbH kwotą 5000 euro,

 •     

  „Nagroda Diagnostyczna Europejskiego Towarzystwa Wirusologii Klinicznej” amerykańskiej firmy farmaceutycznej Abbott Laboratories zasilana kwotą 2500 euro i wiążąca się z kolejnymi interesującymi przywilejami dla zdobywcy nagrody, oraz 

 •     

  via Charité Berlin, której Drosten jest dyrektorem Instytutu, otrzymała około 335 000 dolarów od Fundacji Billa i Melindy Gatesów w grudniu 2019 roku i marcu 2020 roku. Fundacja ta nie jest bynajmniej altruistyczna, ale znana jest z bliskości przemysłu szczepionkowego .

  Czy te nagrody i granty powodują konflikty interesów, które w przeszłości prowadziły go do promowania szczepień jako wyjścia?
Obecny kryzys wydaje się również potwierdzać to podejrzenie, ponieważ sam Drosten nie stroni od bezprawnego naruszenia kodeksu postępowania zawodowego państwowego stowarzyszenia lekarskiego, rekomendując niektórych producentów szczepionek.

 Czy zatem stwierdzenia i badania Drostena nie muszą być całkowicie przewartościowane z perspektywy uprzedzeń?Kto by uwierzył naukowcowi, który propaguje palenie jako nieszkodliwe, a jednocześnie otrzymuje nagrody i fundusze od przemysłu tytoniowego?


WNIOSKI:

 


Fatalnie błędne przewidywania, liczne niewyjaśnione niespójności dotyczące jego rozprawy doktorskiej, pospiesznie opracowany „test PCR SARS-CoV-2” z podstawowymi błędami naukowymi i nieoczekiwane grzęzawisko finansowych uwikłań pozbawiają Christiana Drostena jakiejkolwiek wiarygodności.

 Jeśli centralna, kluczowa postać w całym koronakryzysie okazuje się niegodna zaufania po bliższej analizie, to rodzi poważne pytania: 

 
 1.    

  Czy w świetle tego nienaukowego fundamentu nie można ostatecznie zbadać wszystkich wydarzeń 'Koronakryzysu'''niosących nieuchronną groźbę upadku gospodarczego i finansowego całych narodów, dla zysku tych, którzy pociągają za sznurki i spekulantów w tle? 

 2.     

  Czy nie może to zatem oznaczać stopniowego przejęcia, a nawet doprowadzić do wprowadzenia cyfrowego nadzoru całych narodów pod pretekstem walki z pandemią? 

 3.     

  Dlaczego środki masowego przekazu odpowiedzialne za krytyczne doniesienia nie ujawniają „akt Drostena”, dlaczego trzymają je w tajemnicy?  

Drodzy Internauci,

 Czy uważacie również, że te podstawowe fakty powinny być znane wszystkim?Jeśli tak, to pomóżcie bezzwłocznie wystawić „Akty Drostena” na światło dzienne.

 

Tylko ruch samych ludzi może zapewnić przerwanie ciszy kontrolowanych przez monopolistów mediów głównego nurtu i rozpoczęcie publicznej dyskusji!

  

Możesz się do tego przyczynić, upubliczniając te ukryte połączenia!Dlatego rozpowszechniaj ten pouczający film!Poinformuj jak najwięcej swoich znajomych pocztą, przez WhatsApp, Twitter, Vimeo lub opublikuj wideo na Facebooku. 

  


  

Materiały uzupełniające i informacje ogólne

 

Krótki film (z napisami w języku angielskim) przedstawiający Drostena odpowiadającego na pytanie dziennikarza Borisa Reita-Schustera na konferencji prasowej 20.1.2021

 Konferencja prasowa DrostenaodHowarda SteenanaVimeo.

 https://vimeo.com/504189129

 Link do raportu „Corman-Drosten Reiew” 22 naukowców, o których mowa w transmisji telewizyjnej

 www.cornamdrostenreview.com

 


Źródła / linki:

 


Ogólne informacje o Christianie Drostenie 

https://www.stern.de/p/plus/gesundheit-wissenschaft/der-aufklaerer–so-wurde-christian-drosten-zum-wichtigsten-mann-deutschlands-9184616.html

 

 https://www.deutschland.de/de/topic/wissen/christian-drosten-corona-forscher-und-regierungsberater

  https://de.wikipedia.org/wiki/Christian_Drosten#Ehrungen

 

Część 1: Christian Drosten i jego błędne przewidywania

 

1. SARS

 

 https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/biuz.200390097

 

 https://onlinelibrary.wiley.com/doi/epdf/10.1002/biuz.200390097

 

 https://www.who.int/csr/sars/country/table2004_04_21/en/


2. Świńska grypa

  https://www.kma-online.de/aktuelles/panorama/detail/zweite-welle-hat-begonnen-tote-erwartet-a-18682

 

 https://www.spiegel.de/gesundheit/diagnose/schweinegrippe-impfstoff-pandemrix-risiken-wurden-ignoriert-a-1229144.html


Część 2: Christian Drosten i jego doktorat

  https://www.corodok.de/drosten-dissertation-verschluss/

 https://mobile.twitter.com/Kuehbacher/status/1331958955757740033 https://plagiatsgutachten.com/blog/christian-drosten/

https://aktuelles.uni-frankfurt.de/aktuelles/falschbehauptungen-zum-promotionsverfahren-von-prof-dr-christian-drosten/

 

 http://web.archive.org/web/20030423125938/https://www.who.int/csr/sars/2003_04_16/en/


 https://www.youtube.com/watch?v=aSLgvxQNano

 

 https://t.me/ReinerFuellmich/88

 

 https://www.fuldaerzeitung.de/panorama/corona-luege-reiner-fuellmich-virologe-christian-drosten-lothar-wieler-rki-goettingen-anwalt-lockdown-90096522.html

 

 https://twitter.com/Kuehbacher/status/1334065538834849794


Część 3: Christian Drosten i jego test  PCR na Covid-19
 

 https://www.wiwo.de/technologie/forschung/virologe-drosten-im-gespraech-2014-die-who-kann-nur-empfehlungen-aussprechen/9903228-2.html 

 www.kla.tv/17757

  www.kla.tv/17643

 www.kla.tv/17530

Część 4: Christian Drosten i jego różnorodne uwikłania

  http://www.laborjournal-archiv.de/epaper/LJ_20_04/43/#zoom=z

 

 https://www.dzif.de/de/zika-und-chikungunya-viren-die-tuecken-der-diagnostik

https://wwwnc.cdc.gov/eid/article/23/11/17-1131_article

  https://www.berliner-zeitung.de/gesundheit-oekologie/fuer-panikkaeufe-ist-unsere-firma-zu-klein-li.79753

 

 https://www.dw.com/de/corona-tests-maschinen-auf-hochtouren/a-52853100

 

 https://taz.de/Produzent-von-Corona-Tests/!5671485/

 

 https://www.ndr.de/nachrichten/info/16-Coronavirus-Update-Wir-brauchen-Abkuerzungen-bei-der-Impfstoffzulassung,podcastcoronavirus140.html

  

 https://www.genexpress.de/de/projekte.html

 

 https://de.wikipedia.org/wiki/Christian_Drosten#Ehrungen

 

 https://www.aerzteblatt.de/archiv/43328/Verleihungen

 

 https://www.escv.eu/awards/the-abbott-diagnostic-award/

 

 https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2019/12/INV-004308

 https://www.gatesfoundation.org/How-We-Work/Quick-Links/Grants-Database/Grants/2020/03/INV-005971

 

 https://corona-transition.org/irrefuhrende-werbung-falschaussagen-prof-drosten-verstosst-gegen-

Odniesienie: do programów, które zostały już nadane:

  www.kla.tv/17757

 www.kla.tv/17530

 www.kla.tv/17643

       

Źródło: http://enformtk.u-aizu.ac.jp/howard/the_classified_drosten_files/

 

 

KOMENTARZE

 • Pangeszeft tysiąclecia.
  Mieć "test" wykrywający wszystko (a może i wszędzie) po niewielkich modyfikacjach.
  Mieć odpowiednią "tubę" grzmiącą o możliwych i nie zagrożeniach.
  Ot , takiego jednego a potem lawinowo wzrastające grono oczywiście bezinteresownych proroków zagłady.
  Odpowiednie dawane pod stołem granty od farmakofabryk śmierci.
  I interes się kręci wraz z "odkrywaniem" nowych odmian wirusów grypy.
  A że sezonowa jest i mutuje, biznes może być bez końca.
  Doktorat?
  Prawdopodobnie istnieje lecz raczej temat inny- prawdopodobnie o technologii wytwarzania wirusów skojarzonych z białkami docelowych gatunków. Utajniony a wcześniej sprzedany gdzie się tylko da.
  A test?
  Mógł być efektem ubocznym z którego "kapitanowi" coś regularnie skapuje co epidemia.
  Co zrobić?
  W ramach ekstraordynaryjnej sytuacji- nadzór wielu służb naraz( bo wszystkie mogą się o wszystko obwiniać).
  Cela pod multinadzorem włącznie z kontrolą WSZYSTKIEGO
  Ogólnie dostępne i nadawane na żywo przesłuchania.
  Natychmiastowe aresztowania bez względu na to, kim będą wskazani świadkowie(oczywiscie dla bezpieczeństwa ich i gdzieś zabunkrowanych rodzin).
  To samom w wypadku zarządów firm farmaceutycznych.
  Zarzut: spisek i sprowadzenie niebezpieczeństwa III Wojny Światowej.
  Ale, co ja tam bredzę...
  Po cichu usuną świadków bo co tam los paru Narodów w obliczu władzy nad Światem i gigazysków... w bezwartościowych walutach.
  Gdy w wyludnionych fabrykach nie będzie miał bo nawet kto obsłużyć i serwisować robotów.
  Elon Musk?
  A może pseudo niezależna pacynka kompleksu zbrojeniowego mającego dość starych programów generujących latający nieekonomiczny złom.
  Być może nawet "wynajdzie"(w danych pozyskanych z archiwów wojskowych) napęd antygrawitacyjny i "odtworzy" Dzieła Tesli.
  Drosten?
  Słuch po nim zaginie jak on sam.
  Ale pożyteczne testy na każdą okazję pozostaną.
  Przecież nikt nie zrezygnuje z maszynki do udowodnienia każdemu każdej choroby.
  Pieprzę jak potłuczony?
  A może To jest norma w czasach planowanej Zagłady.
  Tylko że Ponury Kosiarz zbliża sie także do jej Autorów.
 • @brian 06:31:20
  Kara?
  Bezwarunkowe dożywocia w luksusowych warunkach z zastrzeżeniem przeniesienia do zwykłych więzień(właściwie wyroki śmierci)w przypadku braku współpracy.
  A dla służb które w łapę: wyciągnąć co się da i czapa.
  I po łańcuszku do decydentów- z tą samą konsekwencją.
  Pokazówki, do "szklanych apartamentów".
  I "czapa" z bezpośr. transmisją w necie i TV.
 • ...
  Gdybym mógł, dałbym 3 x po 5*.

  Ten cały Drosten jest sztandarową postacią tego oszalałego świata demokracji zbudowanej na "cywilizacji" "łacińskiej".

  Kłamstwa, im bardziej bezczelne, tym lepsze, hutzpy, oszustwa, mordy, głupi i ogłupiały przez media głównego ścieku motłoch, posłusznie zamasenoczkowany przez hutzpiarzy zawilgoconymi i brudnymi syntetycznymi kagańcami jak psy (chociaż psy to mogą w kagańcu swobodnie oddychać - to tylko druciana kratka - motłoch łazi niedotleniony, i podtruty bakteriami, grzybami i pleśnią).
  Gdy na to patrzę, to się zastanawiam, kiedy obudzę się z tego surrealistycznego kryminalnego snu.

  Ale to nie senny koszmar - to rzeczywistość. Nowa talmudyczna, jak najbardziej demokratyczna, nieNienormalność, którą zdemokratyzowany i odmóżdżony plebs łyknął jak pelikan rybę.

  Ech... i kolejny nowy dzień w wariatkowie na przeklętej Ziemi...
 • Ja inaczej to widzę.
  Dla mnie oceną doktorka jest jego miejsce pracy...
  "Jako dyrektor berlińskiego Instytutu Charité jest bardzo wpływowym doradcą rządu niemieckiego i brał udział jako ekspert w wielu rządowych konferencjach prasowych
  "
  Berliński Instytut Charité.... to ten sam instytut który wykrył Noviczoka u Nawalnego.
  Dla mnie ten instytut to pewnie Amerykańska placówka biologiczna na terenie okupowanych Niemiec.

  Oni jak coś odkryją/wykryją do dlatego że Ameryka (mafia) tego potrzebuje.
  Okryli testy PCR bo bez nich pandemii by nie było widać tak wyraźnie.
  a Pandemia, blokady miały być zgodnie z planem.

  Nie odkryli by PCRu oni to zrobili b to Chińczycy, ruscy tyle że później..
  autorom pandemii zależało na czasie..
  pewnie mają "mapę drogową" dla wyrwania się z gigantycznego zadłużenia tak by znowu zostać globalnym imperatorem, właścicielem wszystkiego.
  Co nie znaczy że epidemii nie ma .. bo jest.
  Mamy III wojnę światową tym razem biologiczną.
  a że szczepić się trzeba pokazuje to sama mafia.. która swoich (Izrael) szczepi na potęgę... w Polsce na mniejszą salę pokazują t szczepienia zdegenerowanych "elyt" poza kolejnością...też na moje omylne oko samo żydostwo...
 • @Oscar 07:43:46
  "Berliński Instytut Charité.... to ten sam instytut który wykrył Noviczoka u Nawalnego."

  Ten sam który wykrył truciznę u Juszczenki w 2004
 • @Pedant 08:50:43
  Tak pamiętałem .. ale nie znalazłem w sieci potwierdzenia...
  więc przemilczałem..
  Jak widać klocki się układają w jednoznaczny obraz.

  Układanie klocków to moje ulubione zajęcie.
 • @Oscar 09:20:45
  "nie znalazłem w sieci potwierdzenia...
  więc przemilczałem.."

  Słusznie, ja też nie jestem pewien czy to był Charite.
 • Czy aby pan Drosten
  nie robi za takiego Marcina Plichtę tego od Amber Gold. Za Plichtą stała wojskowa razwiedka a za doktorem czy magistrem Drosten - kosmate łapki zza wielkiej wody.
  Wniosek?
  Czy kosmate łapki z góry przewidziały rolę kozła ofiarnego dla tego Drostena - bo w przypadku Plichty - to oczywiste?
 • @Oscar 09:20:45
  .. a tu kopia działań "Bolka" jako szefa solidaruchów...
  Ruskie nawalnięta-sorosięta błagają Bidona by wprowadził kolejne sankcje. Tak mocne by nawet ocet zniknął ze sklepów!
  https://colonelcassad.livejournal.com/6517765.html

  Czy solidaruchy już wiedzą skąd tylko ocet na półkach w PRLu ?

  To tylko układanie klocków w logiczną całość.
 • @Oscar 09:49:01
  "
  Kryminalna hipokryzja… to część tragedii Syrii, której nasi zachodni koledzy nie chcą widzieć podczas naszych spotkań w RB ONZ. Próbują zrzucić winę za wszystko na „reżim Assada”, zaprzeczając własnej winie i żarliwie starając się nie dopuścić do istotnych kwestii zakresu naszych dyskusji
  "

  I znowu powtórka z PRLu.
  Czy ktoś jeszcze wierzy w propagandę solidaruchów ?
  Ja te kłamstwa widziałem już w latach 80 tych..
  solidaruchy nienawidziły mnie za to..
 • @Kmieć 07:22:26 No, jak się SIETNIOK "Kmieć wypowiada to Z DEFINICJI oznacza póznawczą CHAŁĘ
  . To sądzę według siebie. www.markglogg.eu
 • @demonkracja 09:39:24
  "Czy aby pan Drosten nie robi za takiego Marcina Plichtę tego od Amber Gold."
  Ciepło, ciepło, a nawet gorąco... panie Chłopie Jagu....tyle że "kosmatych łapek zza wielkiej wody" to bym się tak bardzo nie czepiał ( choć też na korona świrusie chcą swoje ugrać) . Zważ pan na to że "projekt korona świrus" odpalili Chińczycy" , "projekt " zaprojektowany przez ............. , i na nim też dziś zarabiają kokosy.
  A Drosten to tylko nawiedzony wirusolog, którego narzędzie w postaci testu RT-PCR i zgłoszonego do WHO... dzięki naiwności urzędasów z WHO... wykorzystano do odpalenia i podtrzymywania "ognia" pod korona świrusem :-)
  Więc i powyższa nobilitacja Drostena jako sprawcy "kataklizmu" jest całkowicie nieuzasadniona:-)
 • @Berkeley72 11:02:01
  Kmieć mnie miło zaskoczył artykułem o PRLu.
  https://kmiec.neon24.pl/post/160130,spotkania-z-polska-ludowa-czara-polszczyzny

  Może się okazać że żremy się między sobą mając zbliżone poglądy.
  ale wyostrzamy różnice o o te "różnice toczymy śmiertelne " boje.

  Tak sobie tylko rozmyślam.
 • @Oscar 11:16:01
  "Może się okazać że żremy się między sobą mając zbliżone poglądy.
  ale wyostrzamy różnice o o te "różnice toczymy śmiertelne " boje."

  Ja lubię różne poglądy, im bardziej odmienne tym lepiej. Pod warunkiem że są inteligentne oraz oparte na solidnych przesłankach i rozumowaniu. Wtedy w debacie otwierają się nowe perspektywy i można coś odkryć. Jak u Platona.
 • @Pedant 11:35:24
  To prawda...
  cała wymiana (kulturalna) poglądów prowadzi do poszerzania horyzontów, perspektywy postrzegania świata..
 • @adam54 11:15:19
  Witam Panie @adam54 - jak zawsze w niezmiennie - dobrej formie - co cieszy.
  Tak - świrusa odpalono w Chinach dla niepoznaki - bo przypuszczam, że odpalono go w ścisłym porozumieniu z kosmatymi łapkami zza wielkiej wody. Za tym przemawia globalny charakter tej hucpy i karność w jej realizowaniu. Jednym z celów jest dalsze osłabienie gospodarki tzw. Zachodu na korzyść Chin czy w ogóle Azji.
  Wniosek?
  Co do Drostena - to przecież nie jest on wtajemniczony w całą świrusową batalię - chociaż mogę się mylić - bo przewrotność w/w kosmatych łapek jest trudna do ogarnięcia w całości przez człowieka - co to mu się niektóre rzeczy zwyczajnie - w głowie nie mieszczą.
 • @demonkracja 13:06:19
  "Tak - świrusa odpalono w Chinach dla niepoznaki - bo przypuszczam, że odpalono go w ścisłym porozumieniu z kosmatymi łapkami zza wielkiej wody."

  Mógłby to Pan wykazać? Kosmate łapki to zapewne w Pańskiej terminologii Żydzi? A świrus to nie wirus, tylko hipnotyczne złudzenie?
 • @Oscar
  Nie mogę się doczekać, aż z berkeleyem przyjmujecie szprycę.
  Zastanawia mnie jedno. Jak człowiek zdający sobie sprawę z tego kto i po co wywołał tą całą dętą pandemię może w ogóle brać na serio pod uwagę przyjęcie przygotowanych przez te same siły "szczepionki" będącej faktycznie eksperymentem medycznym. Z pewnością więc jest narzędziem służącym do realizacji założonych celów.
  Zakładając, że jesteś zdrowy na umyśle, musisz być agentem wpływu. Inaczej nie potrafię wyobrazić sobie takiej postawy. Innego logicznego wytłumaczenia nie ma.
 • @zadziwiony 14:52:30
  Mnie się nie spieszy... nie lubię kolejek..
  poczekam popatrzę na statystyki.. może ruską szczepionką się zaszczepię.
  jako sportowiec mam silny organizm.. tak sądzę..

  Z drugiej strony żydzi szczepią swoich na potęgę Izrael jest najpierwszy na świecie pod tym względem.. a Palestyńczycy ostatni bo Izrael im szczepionki odmawia).
  ..wiem wiem.. spiskowcy powiedzą że oni mają inną szczepionkę..

  Wychodzi na to że statystycznie warto się szczepić skoro "naród wybrany" się szczepi..
  a w Polsce ten wybrany narodek zaszczepił się poza kolejnością..
  różne Jandy itp... wywołując powszechne obżydzenie..
 • Jak w starym skeczu
  Oceniam, że Drosten jest jednym z wielu zdolnych (do wszystkiego) ambitnych naukowców( sk...synów), którzy bez swoich mocodawców byliby jedynie pożeraczami kartoflanki w instytutowej stołówce, pracującymi nad wymyślonymi problemami.

  - A tu jest interes do zdobienia!!!
  - a ile trzeba mieć żeby ryzykować w razie się straci?
  - nic, tylko paru hochsztaplerów z naukowymi tytułami by rozkręcili interes a reszty dokonają żądni władzy szmaciarze, którym i dolarowe konto i kopniak w d..pę dla nadania właściwej rotacji wystarczą jako zapłata za utratę czegoś, czego nigdy nie mieli.
  - to znaczy kto?
  - no celebryci: dziennikarze, lekarze, polityczne marionetki i inne takie, które chętnie się nastawią
  - a skąd wiesz że się nastawią
  - a czy oni coś innego potrafią dobrze robić?!!!
  - no tak, przekonałeś mnie.

  No i właśnie dlatego widać marionetki a na temat aktora: sza!
  Tyle, ze nie ma innej drogi by poznać aktora niż przez marionetkę
  - dobrze i mocno pociągniętą.
 • @Oscar 15:38:34
  "Wychodzi na to że statystycznie warto się szczepić skoro "naród wybrany" się szczepi.."

  Proszę nie mieć Polaków za głupców. Naród wybrany może nawet zrobić podczas szczepień salto, Polak i tak ma na to wywalone (jak to mówi się w młodzieżowym slangu). To jest tylko zwykła podpucha, dla naiwniaków.
 • @Oscar 15:38:34
  Ty mnie naprawdę zadziwiasz.
  Przecież to może być preparat binarny który zadziała pod wpływem innego czynnika np.promieniowania.
  Obejrzyj ten wywiad ze specjalistką i przestań wreszcie robić tą swoją krecią robotę.
  Ciebie wciąż fascynują mainstreamowe media. Niesamowite. Ja tego nie mogę ani słuchać, ani oglądać.
  https://rumble.com/vdfidn-bro-biologiczna-covid-dr.-lee-merrit-polski-lektor.html
 • @zadziwiony 17:08:10
  Nie chcę straszyć.. ale..
  Pijesz wodę w domu ?
  A to może być preparat binarny który zadziała...

  A może palisz papierosy ... preparat binarny...
  Twoja żona używa pampersów ? ..preparat binarny..
  używasz maseczek ..preparat binarny...
  uprawiasz sex z kochanką ..ona może być binarna z twoją żoną.
  masz plombę w zębie.. uważaj może być binarna..

  Ten świat jest pełen binarnych zagrożeń...

  Ja i moja teściowa np. jesteśmy binarni... eksplodujemy gdy się zbliżymy na mniej niż kilometr.
 • @Oscar 17:30:46
  "Ten świat jest pełen binarnych zagrożeń..."

  Dlatego należy to wszystko olać, jak się kolokwialnie mówi. Róbmy swoje. Tylko tyle i aż tyle.
 • @Pedant 13:40:10
  -------------------
  "Mógłby to Pan wykazać?"
  -------------------
  Jeżeli spojrzy Pan na zjawisko całościowo i nie w ścisłym wycinku czasowym - to Pan zobaczy - co chodzi. Biała Ameryka równolegle z Białą Europą - jest bezpowrotnie likwidowana przy pośrednim użyciu Azji - a reszta to tylko szczegóły. Szczegóły!
  -----------------
  "Kosmate łapki to zapewne w Pańskiej terminologii Żydzi?"
  -----------------
  To są ci - co to ich ojcem jest diabeł i poznaje się ich po owocach - więc nie nudź mnie Pan tym pytanie - bo nie pierwszy raz Pan o to pytasz.
 • @Oscar 17:30:46
  ------------------
  "Ja i moja teściowa np. jesteśmy binarni... eksplodujemy gdy się zbliżymy na mniej niż kilometr."
  ------------------
  Ale nie jesteście bronią binarną - dopóki kosmaty was nie użyje jako broni - do osiągniecia swoich celów.
 • Duch Mengele wiecznie żywy
  I nie tylko w narodzie niemieckim w Polsce są dzielni naśladowcy, trwają doświadczenia na dzieciach w Rzeszowie, eksperyment, na który powinien wyrazić zgodę Komitet Helsiński https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-rowniez-dla-dzieci-w-rzeszowie-juz-trwaja-badania-kliniczne-6601735988079136a
 • @Oscar 17:30:46
  Jesteś płatnym trollem lub zupełnym głupcem. Innej możliwości nie ma.
 • @zadziwiony 14:52:30 Odnośnie // "szczepionki" będącej faktycznie eksperymentem medycznym.//
  Wszystko wiem odnośnie ponad 500 zgonów Europie związanych z 50 już milionami zaszczepionych. Wczoraj dostałem oficjalny druczek od prowadzącego mnie (od blilsko już 8 lat!) lekarza onkologa "Wskazanie do priorytetowego zaszczepienia ze względu na wiek i chorobę podstawową"

  Oczywiście się zastosuję, bo rzeczony profesor onkologii już kilka lat temu przedłużył mi życie. Postaram się dzisiaj jakoś "wepchnąć" do kolejki do szczepień. Post factum zawiadomię neonowiczów jak mi poszło.

  I coś ciekawego zalecił mi mój "prowadzący". Zrobić analizę składu mej krwi przed i kilka dni po szczepieniu.

  Dlaczego? Bo ponoć odnotowano wypadki, ze "szczepiono" wodę z solą fizjologiczną, a szczepionki po prostu kradziono.
 • @Berkeley72 10:05:00
  "Bo ponoć odnotowano wypadki, ze "szczepiono" wodę z solą fizjologiczną, a szczepionki po prostu kradziono."

  To pewnie z tego powodu wynika dość niska, jak na razie, ilość powikłań poszczepiennych.

  Sama szczepionka, jeżeli wierzyć niektórym specjalistom, jeżeli zabije to nie od razu. Została zaprojektowana tak, żeby oddalić moment szczepienia od śmierci na taki okres, żeby związek pomiędzy tymi zdarzeniami nie był oczywisty. To ma być zbrodnia doskonała, a nie papranina dyletantów.
 • @Berkeley72 10:05:00 Ciekawość.....
  "I coś ciekawego zalecił mi mój "prowadzący". Zrobić analizę składu mej krwi przed i kilka dni po szczepieniu."

  Czyżby opracowano sposób pomiaru poziomu wirusa BNT162B2 we krwi??
  A które laboratorium prowadzi takie analizy ???
 • @adam54 13:22:02 To banał. W momencie wszczepienia szkodliwego dla zdrowia antygenu, "budzi się" endogenny system odpornościowy
  Raptownie zaczynają się wtedy mnożyć limfocyty, wydzielające immunoglobulinę.

  A w standardowych próbkach krwi obecnie już AUTOMAT POMIAROWY wylicza ilość limfocytów (i innych ciałek krwi) na mg tej ciekłej tkanki.

  W wypadku wszczepienia placebo w formie soli fizjologicznej, żadnych zmian w liczbie składników krwi się nie obserwuje.

  Proszę sobie sprawdzić samemu, badanie składu krwi w przychodniach kosztuje coś 20 zł.
 • Teoretycy i praktycy spiskowi.
  .
  Cytowany Kla.tv jest zaliczany w mediach gównego nurtu w tym Wikipedia do klasy teoretyków spiskowych.

  No cóż, jeśli przynajmniej część z przytoczonego materiału jest prawdziwa, a jest wg mojego rozeznania, to w przypadku pana Drostena i jego wspólników z rządów różnych krajów mamy do czynienia z praktykami spiskowymi, czyli spiskowcami.

  Czytelnikowi pozostawia się rozstrzygnąć, kto jest dla społeczeństwa bardziej groźny:
  teoretycy spiskowi
  czy
  praktycy spiskowi, spiskowcy.

  Sprawa staje się jeszcze bardziej niebezpieczna, kiedy praktycy/spiskowcy przez spiskowe media ustalają, jaka teoria jest spiskowa a jaka praktyka nie jest spiskowa.

  Uzupełniając o Drostenie, adw. Beate Bahner, która przed sądem w Heidelbergu zaprzeczyła, że PCR Test jest w stanie zidentyfikować stan chorobowy, co obok fachowców w międzyczasie nawet WHO, jeden z najważniejszych praktyków spiskowych plandemii, stawia pod znakiem zapytania. Wniosła przy tym aby na pytanie przydatności testu PCR do identyfikacji choroby sąd zamówił jako rzeczoznawcę pana Drostena. Od miesiąca czeka już sąd na odpowiedź Drostena, czy podejmie się oceny wartości własnego testu. Interesujące jest, czy Drosten się testowi sądowemu podda, sąd nie może jednak czekać w nieskończoność na to, czy się zdecyduje, czy nie. Powstała ciekawa sytuacja, bowiem Drosten musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi, a jak wspomniano, jedna skarga sądowa przeciw niemu jest w toku.

  Wiele oznak wskazuje istotnie na to, że doszło do ogromnego spisku o rozmiarze globalnym, starannie przygotowanego

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/04/12/jak-dokonac-internowania-pol-miliarda-ludzi#Prehi

  prze kręgi, które można oznaczyć jako MWF.
 • Chwila zastanowienia
  .
  @Oscar 11:16:01

  jakże wiele może pomóc.

  "Może się okazać że żremy się między sobą mając zbliżone poglądy." i interesy.

  Obawiam się, że Oscar zdradził nam podstawę systemu. Chyba już raz zwracaliśmy uwagę na to, że tzw. skrajna "lewica" i tzw. skrajna "prawica" zwracają się do tej samej grupy społecznej, stojącej materialnie najgorzej, tak właśnie było w Niemczech w latach 30-tych, kiedy to komuniści i narodowisocjaliści zwalczali się do krwi. Jeśli oba te środowiska są równie silne, to osiąga się idealną sytuację remisu, czyli tę część społeczeństwa, doły społeczne, można zupełnie zignorować, bo ona politycznie nie ma żadnej siły. Te środowiska dają się nabierać na ten trick z niebywałą niezawodnością, dotyczy to także CAŁEGO narodu polskiego.

  Ciekawe, kto wpadł na myśl, aby świat tak właśnie urządzić ? O tym, że organizatorzy tzw. rewolucji sowieckiej wyposażeni zostali w kapitał, Uljanow-Lenin w Niemczech a Bronstein-Trocki w USA, to jest od dawna wiadomo.

  Sztuka rządzenia polega na tym, aby wykorzystać istniejące sprzeczności czy wrogości i przy ich pomocy zdobyć całość. Interesujący się historią Ameryki Łacińskiej wiedzą, że tak właśnie podbił Cortez aztecki Meksyk i Pizarro państwo Inków, ich skromne własne siły nie były w stanie. Chodzi o odwieczną metodę podboju i rządzenia. Czy inaczej byłoby możliwe wystawić w Warszawie taki pomnik zwycięstwa nad Polakami, gdyby Ci pojęli, jak oni sami waśnie ułatwiają panowanie nad nimi ?

  - https://pppolsku.files.wordpress.com/2020/02/pomniktryumfujud.jpg

  Jak pisano, świat jest zorganizowany w globalne imperium, ONZ, którego siedziba znajduje się w ogródku Rockefellerów, jest jednym z organów tego globalnego imperium, USA pełniły dotąd funkcję policyjną:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/

  Ktoś zauważył, że n.p. tzw. Izraelici są szczególnie dobrze dostosowani do struktury imperium, dlatego może są tak widoczni w każdym imperium, począwszy od babilońskiego.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930