Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Szczepionka na Covid-19 i sterylizacja

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Skryte plany gangu "Wielki Reset"?


UTOPIA PRZYCHODZI NA ŚWIAT BLISKO CIEBIE

 

MOTTO 

"„Wyobraź sobie świat składający się tylko z miliarda ludzi. Mnóstwo do zrobienia dla wszystkich i będą mogli spieprzyć tyle, ile chcą, bez niszczenia planety. ”

 

"Promotorzy pandemii, Klaus Schwab, Bill Gates i inni powiedzieli nam, że stwarza ona okazję do Wielkiego Resetu i że Covid 19 jest do niego bramą.

Niezależni reporterzy, tacy jak Cory Morningstar i Whitney Web, opowiedzieli podobną historię, lecz bez gładkiego optymizmu.

WEF publikuje reklamy pokazujące atrakcyjnych młodych ludzi, którzy świetnie się bawią i mówią…

 

Jest rok 2030, niczego nie posiadam i nigdy nie byłem szczęśliwszy.

Nie zastanawiają się, kto będzie właścicielem wszystkiego, ale ponieważ nie zaproponowali eliminacji kapitalizmu, nietrudno to zgadnąć.

Według konsorcjum kapitalistów i ich organizacji, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne, Bank Światowy, a nawet ONZ, czeka nas rewolucja technokratyczna kierowana przez sztuczną inteligencję, robotykę i nanotechnologię. Zapotrzebowanie na pracowników znacznie się zmniejszy. Proponowane są scenariusze przewidujące jakąś formę UBI dla nieszczęśliwych mas [(ang. Universal Basic Income), powszechny dochód podstawowy, nazywany też bezwarunkowym dochodem podstawowym, co jest szczytem manipulacji, gdyż dochód ten będzie właśnie WARUNKOWY  na podobnej zasadzie jak chiński, komunistyczny "System zaufania społecznego" (Social Credit System), czyli system oceny obywateli uzależniający od ilości zebranych punktów za lojalność wobec państwa dostęp do naturalnych swobód obywatelskich oraz do usług bankowych, przyp. mój, wawel].

Z pozycji większości, z naszej pozycji wygląda to na bardzo szarą, dystopijną przyszłość. I może właśnie tego chcą, aby ludzie, którzy są mądrzy w demaskowaniu oszustwa Covid, wyobrażali sobie jako najgorszy scenariusz TYLKO tę szarą, dystopijną przyszłość. Podczas gdy w Wielkim Resecie jest coś znacznie bardziej złowrogiego. Tym czymś jest depopulacja.

I mam na myśli wyludnienie na wielką skalę; być może sprowadzające liczbę ludzi na planecie do około miliarda.

 

Kiedy wcześniej myślałem o ich planach depopulacyjnych, obraz, który przychodził mi do głowy, był czymś w rodzaju przerażającej masakry pełnej krwi, podobnej do sceny z The Walking Dead. Teraz nie sądzę, żeby planowali fizyczny chaos, chociaż Bóg jeden wie, że nie stronią od tego typu rzeczy.

Podejrzewam, że wymyślili coś diabelnie sprytnego i, jak to często bywa, ukrywają to... na widoku.

Czy planują użyć swoich obowiązkowych szczepionek, konieczność poddania się którym tak bezustannie rozpalają, aby zaszczepić praktycznie całą populację świata? I czy szczepionka będzie zaprogramowana tak, aby wysterylizować 60% lub więcej kobiet na świecie? W tym momencie myślę, że większość ludzi musiałaby posiedzieć z tym przez chwilę, żeby do nich dotarło o czym tu się mówi...

 

I nie jestem, bynajmniej, jakimś odosobnionym szaleńcem rozważając możliwość z ich strony jakichś posunięć skutkujących depopulacją.

Dr Mike Yeadon i dr Wolfgang Wodarg ostrzegają, że szczepionka Pfizer prawdopodobnie osłabi naszą zdolność do prokreacji.


Szczepionka * zawiera białko kolca zwane syncytyną-1 , niezbędne do tworzenia ludzkiego łożyska u kobiet. Jeśli szczepionka działa tak, że tworzymy odpowiedź immunologiczną PRZECIW białku kolca, trenujemy również organizm kobiety, aby atakował syncytynę-1, co może prowadzić u kobiet do niepłodności o nieokreślonym czasie trwania. 

 

* Ten link nie prowadzi już bezpośrednio do powyższego artykułu, ponieważ od tego czasu WordPress zawiesił stronę "Wiadomości dotyczące zdrowia i pieniędzy" z powodu naruszenia „Warunków korzystania z usługi”.

[por. "The vaccinations are expected to produce antibodies against spike proteins of SARS-CoV-2. However, spike proteins also contain syncytin-homologous proteins, which are essential for the formation of the placenta in mammals such as humans. It must be absolutely ruled out that a vaccine against SARS-CoV-2 could trigger an immune reaction against syncytin-1, as otherwise infertility of indefinite duration could result in vaccinated women.", https://ippocrateorg.org/en/2020/12/16/ex-pfizer-exec-demands-eu-halt-covid-19-vaccine-studies-over-indefinite-infertility-and-other-health-concerns/, przyp. mój, wawel].

image

Dr Mike Yeadon i dr Wolfgang Wodarg nie są jakimiś lekko postrzelonymi medykami z głowami wypełnionumi ulubionymi swoimi teoriami wykutymi w ich rozgorączkowanej wyobraźni.

Dr Yeadon jest byłym szefem działu badań i wiceprezesem firmy Pfizer, a dr Wodarg jest doktorem medycyny, epidemiologiem, specjalistą chorób płuc i byłym przewodniczącym Komisji Zdrowia Rady Europy.

 

Profesor Sir John Bell, czołowy doradca brytyjskiego rządu ds. Covid i członek SAGE, zaskoczył swojego rozmówcę, gdy powiedział: jest mało prawdopodobne, że szczepionki te całkowicie wysterylizują populację…będzie to powiedzmy 60-70%.

[mowa tu jest o wywiadzie dla C4 News, por. co o tym incydencie napisał Howard Steen:

"Did Prof. Sir John Bell make an unfortunate slip of the tongue when talking about the Pfizer/BioNTech vaccine in this C4 News interview? The presenter seems to be desperate to shut down the interview", przyp. mój, wawel]

Oczywiście nie uwzględniliby własnej klasy miliarderów. Oni wraz z rodziną królewską są raczej niezwykle płodni i długowieczni. Potrzebowaliby kohorty ludzi, którzy by im służyli, zarówno na wysokich, jak i niskich stanowiskach. Poniżej (w klasie ekonomicznej) znajdują się ich polityczni agenci, prezydenci, profesjonaliści, naukowcy i pewna ilość wyspecjalizowanych pracowników, których wciąż potrzebują.

A szczepionki używane do kontroli urodzeń nie są żądnym nowym pomysłem. Przez pewien czas badano ich skuteczność w realizacji tego celu.

Oto niepokojący cytat z artykułu z sierpnia 1994 r. W czasopiśmie FASEB Federation of American Societies for Experimental Biology („wysoko cytowane i konsekwentnie plasujące się w czołówce czasopism biologicznych” ):

Autorzy konkludują, że ich „odkrycia dostarczają wglądu w możliwe skutki endokrynologiczne szczepionki antykoncepcyjnej opartej na hCG 3CTP, promowanej przez WHO, na której badanie kliniczne I fazy zostało już zakończone” oraz że „może nie spełniać w sposób wiarygodny głównych oczekiwań w zakresie bezpieczeństwa i skuteczności.' Twierdzimy, że autorzy przedstawili jedynie powtórzenie starych informacji i stronnicze spekulacje, które mogą szkodzić postępowi w tej dziedzinie.

Artykuł broni WHO przed twierdzeniami niektórych badaczy o niebezpieczeństwie ich szczepionki antykoncepcyjnej 26 lat temu .

 

Wyobraź sobie, jak dobrze to wygląda w ich planach. Chociaż większość ludzi jest przerażona, szczepią ich. Następnie, tak łatwo, jak przyspieszyli pandemię Potiomkinowską, kończą ją. Ludzie, w każdym razie wielka masa, są nieustannie trzymani w defensywie przez dziwaczne zmiany polityki, oczywiście zawsze w interesie bezpieczeństwa biologicznego. Plan sterylizacji potrzebuje trochę czasu, zanim ludzie się przyzwyczają. Kiedy okaże się, że rodzi się znacznie mniej dzieci, będą mieli plan, aby to wyjaśnić. Nazwą to Cvd, albo inaczej, w każdym razie powiedzą, że powodem było coś...

To właśnie w tym momencie, kiedy to piszę, dowiedziałem się o streamowanym serialu telewizyjnym.UTOPIA . Świetny tytuł, rymuje się z Dystopią.

Uwaga na spoiler: zamierzam ujawnić wątki fabularne i incydenty z tego, co uważam za wyjątkowo udaną serię dramatyczną. Nie wiem, czy serial został stworzony w jakimś celu, czy był po prostu wytworem ducha czasu. Można go łatwo sklasyfikować jako „predykcyjny”, proroczy.

Początkowo była to seria 2 sezonów 2013/14 w Wielkiej Brytanii jako swoją kontynuację mająca w 2018 roku amerykańską wersję wyprodukowaną przez Amazon i wydaną we wrześniu ubiegłego roku na Amazon Prime (więcej poniżej).

Fabuła obu jest w swej istocie taka sama. Miniatura z mojej głowy: dzielna grupa odmieńców, których łączy obsesja na punkcie powieści graficznej [czyli komiksu dla dorosłych, przyp. mój, wawel] zatytułowanej Utopia, odkrywa, że wyprodukowano sequel i postanawia go znaleźć. Ale wygląda na to, że niektóre siły z deep state również tego chcą i będą okaleczać, zabijać i kraść, aby to zdobyć.

 

image

Powieść była najwyraźniej dziełem nieco niezrównoważonego geniusza, który uważał świat za zbyt ludny i chciał coś z tym zrobić. Powstały dramat był (imo) bardzo dobrze zrobiony, fascynujący, przerażający, toczący się w szybkim tempie, z zaskakującymi zwrotami akcji i rozwiązaniami. Został po raz pierwszy pokazany na Channel 4 w Wielkiej Brytanii. Fabuła w szerokim zakresie polegała na tym, że przerażająca pandemia grypy - rosyjskiej grypy - została wypuszczona na świat, powodując powszechną panikę. (Zaczyna brzmieć znajomo?)

W wersji dla Amazona: tajemniczy Mr. Rabbit, „Mr. Królik ”(miliarder?) uwolnił śmiertelną pandemię, która zabija dzieci ze śmiertelnością, której dr Fauci mógłby pozazdrościć. A miliarder, właściciel firmy farmaceutycznej (w tej roli John Cusack) ma szczepionkę, która oferuje ratunek. Wkrótce ludność maszeruje ulicami domagając się szczepionki. Nasz obdarty gang bohaterów wnioskuje, że szczepionka ma zabijać i okaleczać ludzi. Dzieje się tak do chwili, gdy postać grana przez Johna Cusacka mówi im, że piękno szczepionki polega na tym, że nie jest ona przeznaczona do zabijania, a „jedynie do sterylizacji ludzi „.

Cusack mówi (parafrazując) „Wyobraź sobie świat składający się tylko z miliarda ludzi. Mnóstwo do zrobienia dla wszystkich i będą mogli spieprzyć tyle, ile chcą, bez niszczenia planety. ”

 

Nie jest demagogiem jak Hitler czy nawet Klaus Schwab, bardziej przypomina… Billa Gatesa. Tylko John Cusack nie do końca osiąga poziom przerażenia, który jest w stanie wykreować Gates.

W wersji brytyjskiej w pewnym momencie znajduje się odniesienie do granitowego pomnika Georgia Guidestones, gdy jeden z bohaterów mówi, że optymalna populacja świata wynosi 500 milionów, mniej więcej 7% tego, co jest teraz. A inna postać mówi, że nie będą wcale musieli mieć śmiertelnej pandemii, tylko taką, w którą ludzie uwierzyli, że jest śmiertelną, aby przestraszyć ich wystarczająco do przyjęcia szczepionki.

W 2014 roku HBO zaplanowało amerykańską wersję Utopii, ale zrezygnowało z niej z powodu obaw o budżet. Amazon przejął prawa w 2018 roku, a amerykańska wersja z Johnem Cusackiem została wydana zaledwie kilka miesięcy temu, we wrześniu 2020 roku. Wersja amerykańska zachowuje tę samą podstawową fabułę i na początku jest prawie identyczna z jej brytyjskim ojcem. Odchodzi od wersji brytyjskiej gdzieś poza punktem środkowym, chociaż rdzeń fabuły pozostaje.

Amazon Prime anulował teraz serię, chociaż pierwszy sezon jest nadal dostępny, ponieważ najwyraźniej jest to wersja brytyjska sezonów 1 i 2.

Część prasy twierdzi, że została odwołana, ponieważ …  nie było odzewu ze strony publiczności. 

To czyste bzdury. To był strzał w dziesiątkę.

 

Bardzo liberalny magazyn internetowy SLATE zawzięcie argumentuje, że Utopia nigdy nie powinna była zostać pokazana, więc muszą być przynajmniej szczęśliwi, że została odwołana. Założę się, że z ich punktu widzenia zbyt wiele osób już to widziało. SLATE pisze:

"wyniki [nadawania Utopii] są katastrofalne".

Naprawdę? Czy nie jesteśmy w stanie odróżnić fikcji od rzeczywistości, a jeśli fikcja jest rzeczywistością, czy nie musimy o tym wiedzieć?

Oto, co ma do powiedzenia SLATE problem z wyświetlaniem Utopii (moje pogrubienie):

"Jesteśmy w środku prawdziwej pandemii,oszałamiająca liczba Amerykanów szczerze wierzy, że pandemia ta jest mistyfikacją motywowaną politycznie, a równie oszałamiająca liczba uważa, że szczepionki były szkodliwe na wiele lat przed pojawieniem się COVID-19. To nie wina filmowców, że jesteśmy w tym bałaganie; to nie ich wina, że wielu ludzi jest przesądnych i łatwowiernych; i nie będzie ich winą, jeśli Utopia da jakimś głupkowi pewność, której potrzebują, aby rzucić maskę i zarazić i zabić ciebie lub osoby, na których ci zależy. "

Prawdopodobnie nie będzie dla ciebie objawieniem, że SLATE jest całkowicie na pokładzie narracji Covid i myśli, że my, których tam nie ma, jesteśmy głupcami, przesądnymi, łatwowiernymi i bez masek, naładowanymi bronią wirusa gotową do zabijania ludzi.[...]

 

Wracając do realności, to ja jestem cząstką jednej z tych „oszałamiających liczb” ludzi, którzy uważają, że nowa pandemia koronawirusa jest wielką przesadą i została wykorzystana jako kontrolowane wyburzenie naszego dotychczasowego życia.

Pytanie brzmi więc, czy planują Wielki Reset obecnej populacji (do 1 miliarda, czyli populacji z 1804 roku), a także wszystkich swoich współczesnych mokrych snów z czwartej rewolucji przemysłowej?

Poważnie rozważam perspektywę, że tak jak to przedstawiono w serialu Utopia, szczepionka, którą najwyraźniej desperacko chcą, abyśmy przyjęli - nie zabije ludzi. A przynajmniej nie taki będzie jej główny cel. Głównym celem będzie wysterylizować nas.

Jeśli tak jest, jest to ludobójstwo na niespotykaną dotąd skalę. Cusack w swojej roli przedstawia to jako łagodne rozwiązanie problemu przeludnienia. Ale rodzina jest bijącym sercem większości naszego życia. Okradać ludzi z szansy na stworzenie własnych rodzin, to zabrać im wszystko. Spowoduje to pojawienie się zombie-ludzi.

 

Ale oczywiście pozostali ludzie będą zbyt słabi i zdemoralizowani, aby cokolwiek zrobić. Można im zaoferować rozrywkę, aby przeżyli swoje lata, które bez wątpienia zostaną skrócone przez te same szczepionki i wstrzymanie opieki zdrowotnej. Ale przez cały czas państwo będzie miało czyste ręce w kwestii zabijania. Tylko kroplówka zamieni się w falę nienarodzonych dzieci, aż nadejdzie ich utopia: świat oczyszczony z bezużytecznych zjadaczy. Miliarderzy mogą wtedy cieszyć się swoim Neverland Ranch na planecie bez tych niemytych tłumów homo sapiens, którymi mogłaby ona cuchnąć.

Czy myślę, że to właśnie planują? Nie wiem na pewno, ale to moje główne przypuszczenie. Wszystkie puzzle ułożą ci się w całość tylko wtedy, gdy twój umysł potrafi ogarnąć i przeniknąć ogrom zła ich planów. Nigdy nie mieli z nas zbyt wiele pożytku. Magnat kolejowy Jay Gould powiedział: „Mogę zatrudnić połowę klasy robotniczej do zabicia drugiej połowy”.

Jego rozmyślania świadczą o przerażającej fantazji o eliminacji.

My, klasa robotnicza, w najlepszym przypadku byliśmy tolerowani tylko po to, abyśmy mogli im się przydać. Teraz, kiedy już nie jesteśmy przydatni, to sayonara.

 

Jest jednak jedna rzecz, która bardzo mnie intryguje - rola Chin i Rosji.Wydaje się, że Wielki Reset wystartował z bunkra Führera Klausa Schwaba i jego WEF i możemy być pewni, że globalistyczna klasa miliarderów, czyli klasa rządząca Amerykanami, Europejczykami razem z tą bandą krajów-frajerów oraz resztą The Five Eyes [Kanadą, Australią, Nową Zelandią, przyp. mój, wawel], wszyscy są na pokładzie.

Wydaje się, że Rosja i Chiny dogadują się bez potrzeby redukcji populacji. I dlaczego mieliby mieć coś przeciwko, gdyby Zachód zniszczył ich populację? W rzeczywistości wydawałoby się to dla nich korzyścią, chyba że Zachód planuje zostać Spartą przyszłości. I odwrotnie, czy perspektywa wyludnienia ich ludu nie wydawałaby się po prostu próbą oszukania ich? Mam na myśli, dlaczego Rosja i Chiny miałyby się na to zgodzić, skoro prawdopodobnie byłoby to postrzegane jako próba ich osłabienia przez Zachód?

Mam jednak przeczucie, że gang Wielkiego Resetu gdzieś przeoczył coś, co ich pokona. Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia co to będzie, z wyjątkiem tego, że kiedy niszczą to, co to znaczy być człowiekiem takim, jakim jesteśmy, a czym oni nie są, zniszczą swoje własne człowieczeństwo, a rezultatem będzie bolesna implozja ich własnej osobowości. Ale może to tylko pobożne życzenia. I może jeśli dotrą tak daleko, nic z nas nie pozostanie.

Wyobraź sobie, że dinozaury żyły przez setki milionów lat. Wiemy to, ponieważ w swojej wielkiej pysze studiowaliśmy je, ucząc się o nich więcej niż wiemy o sobie. Dla porównania, nasz czas tutaj jest bardzo krótkim, ale spektakularnym przechodzeniem przez scenę."

[autor: Patrick Corbett, źródło: offGuardian https://off-guardian.org/2020/12/21/utopia-coming-to-a-world-near-you/

Patrick Corbett is a retired writer, producer, director and editor who’s worked for every major network in Canada and the US except for Fox. His journalistic credits include Dateline NBC, CTV’s W-5 and the CTV documentary unit where he wrote and directed ‘Children’s Hospital’, the first Canadian production to be nominated for an International Emmy.] 

KOMENTARZE

 • 5*
  "Wracając do realności, to ja jestem cząstką jednej z tych „oszałamiających liczb” ludzi, którzy uważają, że nowa pandemia koronawirusa jest wielką przesadą i została wykorzystana jako kontrolowane wyburzenie naszego dotychczasowego życia."-

  - to nie pandemia jest tym kontrolowanym wyburzeniem, kontrolowanym wyburzeniem będzie szczepionka. :/

  Pozdrawiam
 • @JimA 10:29:48
  Dzieli Pan włos na czworo. Jedno i drugie jest elementem tego samego procesu.
 • @Jabo 14:14:46
  :) Czołem. Dzielenie włosa na czworo jest domeną pewnej nacji. Ja zostałem pogryziony przez wampiry, kiedyś, i teraz muszę z tym żyć. Nieśmiertelność nie jest błogosławieństwem jak się niektórym wydaje.

  O jakim procesie Pan pisze?
 • @Autor
  Sprawy idą dalej niż sterylizacja. Oczywiście, że depopulacja nie będzie polegać na mordowaniu ludzi, ale w rozrodczości, a raczej w jej braku.

  Jednak na tym nie koniec. Żyjemy po raz pierwszy od zarania dziejów w czasach, gdy istnieje możliwość "wyprodukowania" osobnej rasy ludzi, czy istot humanoidalnych, które będą fizycznie i fizjologicznie różnić się od ludzi "normalnych".
  Kiedyś byli niewolnicy i właściciele niewolników, jednak pomimo zgoła odmiennego statusu społecznego, fizjologicznie niczym się nie różnili. Nic zatem nie stało na przeszkodzie, żeby w razie jakichkolwiek wydarzeń, katastrof naturalnych lub społecznych, role pomiędzy tymi grupami się odmieniły (zamieniły).

  Teraz istnieją techniczne możliwości, związane z inżynierią genetyczną, pozwalające wyprodukować takich niewolników, którzy nigdy nie zastąpią swych właścicieli, bo będą od nich odmienni fizycznie i fizjologicznie. Nadchodzi era wiecznych właścicieli niewolników i wiecznych niewolników. Niewolnik np. może być pozbawiony układu rozrodczego i będzie go można powołać do życia wyłącznie sztucznie. Zdolności rozrodcze będą posiadali wyłącznie ludzie w pełnym tego słowa znaczeniu (uprzywilejowani).

  Dobrnęliśmy więc do pewnego końca historii ludzkości. Koniec świata, jaki znamy, właśnie następuje na naszych oczach. Od teraz ludzkość będzie funkcjonować już na innych, nowych zasadach.
 • Szczepienie i medycyna reprodukcji
  .
  otrzymała od MWF reprezentowanym przez jednego z jej demonów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2020/11/14/demon-tzw-pandemii-bill-gates/#Cel

  m.in. zadanie sterylizacji.

  MWF ma do dyspozycji swych oficerów operujących

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  w rodzaju B. Gatesa czy Sososa. Jest chyba błędem sądzić, że działają oni wg. swych własnych planów. B. Gates realizuje zadania "medycyny rockefellerowskiej", która prześladuje nas już od stulecia.

  MWF osrganizuje swe operacje z wielką pompą, ale kamufluje swój udział znakomicie, sięgnijmy 100 lat do tyłu, Uljanow (znany jako Lenin) został wyposażony przez kapitał z Niemiec, jego partner Bronstein (nazywany Trocki) z kolei z USA, obu wysłano do Rosji, aby zrobili tam przewrót, najwidoczniej dostali dość pieniędzy na ten cel, bo zadanie wykonali. Oboje zostali po wykonaniu zadania zlikwidowani przez zamachowców. W efekcie powstała fikcja MWF nazwana socjalizmem, a nawet komunizmem, zorganizowane państwo totalitarne nosiło "socjalistyczne" w nazwie. Ta fikcja zniknęła za sprawą tych samych sił, które je stworzyły, przy czym prawie cały majątek znalazł się pod kontrolą MWF, za pośrednictwem ich tzw. "oligarchów" i tzw. "rządu", niektórzy określają zupełnie błędnie Putina.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930