Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

MN 2020: Gubernia POPIS! Nielegalna niepodległość i naród

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Witamy w Guberni POPIS-u!

 

Setki tajniaków prowokatorów pisowskiej policji okupacyjnej, dziesiątki prowokacji. Pododdziały uzbrojone schowane za węgłami budynków ławą atakują maszerujący tłum. Gaz prosto w twarz. Prowokatorzy tęczowi i antifa - nie ruszani przez MO. Mnóstwo ataków Strajku Kobiet z okien i balkonów (m.in. rzucane doniczki). Prezesowa wojenka domowa nakręca się? Będzie prezent od fartuszkowych?

Jarosław Kaczyński głośno do ducha swego mistrza i fascynacji życiowej swojej matki, Jana Józefa Lipskiego: Bracie mularzu, melduję wykonanie zadania!

Dwie duże prowokacje celowo prowadzące do eskalacji (w starym peowskim stylu) - jedna rondo de Gaulle'a, druga na miłe zakończenie dla Polaków - przy stadionie narodowym.

Prowokacja przy stadionie rozwija się. Hasło operacyjne szturmu: "Obrona Szpitala Narodowego św. Mateusza". Milicja Okupacyjna robi kocioł, by zakończyć go łapanką. Gubernia plus.

 

 

imageimage

Za rogiem, za węgłem będę na Cię czekał, miła ma

imageimageimageimageimageimageimage

Moment szturmu Milicji Okupacyjnej

image

c.d. szturmu

KOMENTARZE

 • @
  Dałbym ocenę najwyższą, ale odejmuję jedną gwiazdkę za zrównanie obecnej ,,Policji" z MO. Bo nie mam pewności czy to nie próba podniesienia rangi obecnych pałkarzy, kosztem formacji Milicji Obywatelskiej.
 • @wawel
  Witaj , czekam kiedy banda czworga zafunduje nam powtórkę z historii . Milicja już szkolenia u Chińczyków pobiera .Salute 5*. https://blurppp.com/blog/wp-content/gallery/tiananmen/tienanmen-5.jpg
 • @Oracz
  Nikt nic nie wie . Rzecznik Komendy Stołecznej Policji nadkom. Sylwester Marczak pytany o potwierdzenie tej informacji, powiedział, że nic nie wie o takim zdarzeniu. Salute , https://wydarzenia.interia.pl/polska/news-fotoreporter-tygodnika-solidarnosc-postrzelony-podczas-marsz,nId,4848815
 • Rewolucje są dziełem kapitału
  .
  Jak widać, także ta rewolucja w stylu chińskim, jest realizowana przez wyznaczonych namiestniwków kapitału z PO.PiSu demokracji

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  demokracji - zamordyzacji.

  Także wszystkie elementy zwalczania tzw. "pandemii" zostały przetestowane na chińskim poligonie w Wuhan. Co się tam w Wuhan właściwie wydarzyło i co oznacza kod "SARS-Cov-2" nie dowiemy się tak szybko, bowiem żaden wirus o tej nazwie nie został WYIZOLOWANY, co jest warunkiem, aby w ogóle stwierdzić jego strukturę genetyczną. Stosowany test PCR wykorzystuje pewną teoretyczną konstrukcję jednego z utrzymanków Billa Gates z berlińskiej Charite Drostena, tzn. SARS-Cov-2 jes5t tak naprawdę wynikiem fantazji tego pana.

  Łatwo teraz oddzielić ziarno od plew, to wszelkie wystraszone tzw. "pandemią" pospólstwo i wszelkie parobki medialne i z tzw. polityki, które strach rozniecają i ludność terroryzują ziarnem nie są.
 • Rewolucje są dziełem kapitału 2
  .
  @Laznik 12:03:44

  Warto sobie uświadomić, że organizatorzy rewolucji w Rosji w 1917. Uljanow był finansowany przez kapitał niemiecki, jego wspólnik Bronstei (Trocki) kapitał z USA. Kapitał jest bowiem międzynarodowy, nie ma żadnego kapitału narodowego.

  Tak jak bestialska rewolucja w Rosji, także bestialska rewolucja we Francji była finansowana przez kapitał, który chciał ograbić dawnych faudałów i dobra kościelne i ograbił. A skąd ta bestialskość tych rewolucji, łatwo znaleźć w biblii:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  No cóż, nie wiem jak ty, czytelniiku, ale gdy słyszę słowo "rewolucja" to otwieram biblię, aby sprawdzić, czy się wszystko zgadza.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930