Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Prezes: Rządzić w Polsce nam nie dają polskie sądy i UE!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rzeczywistość terytorium mandatowego

Niedziela była ważnym dniem. Prezes przyznał, że jest bezsilny wobec jakichkolwiek żądań i oporu  UE i polskich sądów. Czym wobec tego jest to, co realizują tu tzw. rządy i partie? Skoro władzy nie mogą sprawować, nie pozwala się im sprawować - to co oni właściwie sprawują? Management (zarządzanie oczekiwaniami niepodległościowymi i ekonomicznymi), namiestnikostwo, pośrednictwo handlowe? A czym jest sama RP: protektorat, faktoria handlowa czy terytorium mandatowe (Mandat Palestyny trwał 26 lat, Mandat Okrągłego Stołu trwa już 30 lat, Mandat Palestyny zakończył się powstaniem państwa Izrael, czym zakończy się Mandat Okrągłego Stołu?).

Czym się różni - oprócz stylu- ta konstatacja Prezesa od tej Sienkiewicza kamieni kupy? Może właśnie to miał na myśli Sienkiewicz mówiąc, że mamy PAŃSTWO TEORETYCZNE? Może każda z partii, OBECNYCH partii tworzonych przez środowiska wyselekcjonowane podczas okrągłego stołu (prawica lewicowa, lewica lewicowa i centrum lewicowe) musi działać w ramach PAŃSTWA TEORETYCZNEGO. Misje kolonialne byłyby bardzo nierozgarnięte, gdyby nie starały się swojej władzy zawarować na parę dekad. I dlatego namiestnicy z wyselekcjonowanych środowisk, współcześni Herodowie koncentrują swoją uwagę głównie na dwóch sprawach: 1. na zgrabnym odgrywaniu "wolności" (wyspa wolności) i odgrywaniu niepodległości (zalew obchodów, pochodów fet, rocznic etc.) 2. na stopniowym, ale metodycznym i skrytym w cieniu realizowaniu "rzezi niewiniątek", czyli likwidowania wszelkich zalążków ruchów i partii narodowych oraz polskiej myśli politycznej. Wypełnianie funkcji namiestnika nie jest takie trudne:

1. trochę skeczów w hełmach strażackich,

2. kilka epickich baśni wciąż powtarzanych (kwitnąca gospodarka, elektryczne samochody, mieszkania dla wszystkich etc.)

3. kreatywna księgowość redystrybucyjna (namiestnicy zawsze głównie zajmowali się zbieraniem i dystrybucją podatków ludności podbitej) oraz długofalowe uzależnianie kolonii od metropolii za pomocą kredytów i postępującego zadłużania

4. zapewnienie spokoju na ulicach kolonii oraz przestronnej przestrzeni w głowach ludności tubylczej, by nie zrodziła się w co bystrzejszych myśl żadna wywrotowa

5. pośrednictwo w finalizacji dużych, wieloletnich kontraktów handlowych na rzecz jednej z metropolii (sprzęt wojskowy, ciekły gaz ziemny etc.).

Warto tu jeszcze dodać, że XIX-wieczny model kolonializmu polegał głównie na WYWOZIE towarów z kolonii. Dzisiejszy model jest mieszany (IN-EX), ale zdecydowanie przeważa WWÓZ.

Jak brzmiała dokładnie owa przełomowa wypowiedź Prezesa nagrana przez kogoś nieplanowo? Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości i o ich zakazanie prezes PiS-u odpowiedział: - Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii. To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to - uważa Jarosław Kaczyński. (https://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/lgbt-tematem-kampanii-pis-mowi-o-sianiu-nienawisci-na-marszach-rownosci-i-wplywie-na-sady,960328.html)

Powyższej odpowiedzi prezesa na zapytanie jednej z uczestniczek pikniku nie podała i nie poda TV rządowa. Zostało to być może nagrane komórką.

Jest to ważna wypowiedź, nie do przecenienia. Co ona nam faktycznie mówi? Mówi to, co wielu z nas i niezależnych publicystów mówi od dawna; Polska jest daleka od stanu suwerenności. 

Władza w Polsce może być sprawowana tylko w zakreślonych granicach. Reformy w państwie są niemożliwe (reformy zasadnicze, systemowe), gdyż duumwirat eksterytorialne sądy i UE stoi na straży status quo.

Sądów zreformować nie da się, bo... sądy na to nie pozwolą! I UE je wesprze.

Inwazji doktryn i ideologii marksizmu kulturowego nie da się przyhamować ani powstrzymać - gdyż UE i sądy nie pozwolą na to. 

Rozbudowane organy i instytucje władzy nibynarodowej właściwie nie wiadomo po co istnieją. Wszystkie plusy (500+ etc.) można przecież zapisać w konstytucji, rozwiązać parlament i partie polityczne a władzę namiestnikowską scedować np. na marszałka Karczewskiego, którego sekretarzem można uczynić Prezesa - i wszystko będzie jasne. 

Trzeba jedną osobę wybrać na gubernatora kolonialnego metropolii brukselskiej i przestać udawać suwerenność i demokrację.

Miejmy nadzieję, że tych, którzy żyli do niedzieli w matriksie wolnościowym i prawicowym - słowa samego Prezesa wreszcie obudziły.

Prezes dodał - trzeba zauważyć - niejaką nadzieję dla uciśnionych tubylców. Powiedział: "To trzeba inaczej, spokojnie ograniczyć to". Ale inaczej, oczywiście, nie mógł powiedzieć :), zwłaszcza będąc w tłumie. Gdyby powiedział pełną prawdę - podważyłby sens i cel istnienia swojej partii. W sumie pierwszą część imposybilną wypowiedzi Prezesa można oddać tak: Polacy, nic się nie stało! Drugą część zaś o tym, że trzeba "zrobić inaczej" tłumaczymy tak: Już za 4 lata Polska mistrzem świata! C.b.d.o. 

J.Culmer o metodach rządzenia Polakami

9 reguł zwyciężania dla każdego gladiatora patriotycznej, medialnej demokracji kolonialnej

Żeby widzieć potrzeba odwagi...

Kocham WiN, wiarygodnych i nezłomnych

image

Sztuka rządzenia w medialnej demokracji kolonialnej - poradnik namiestnika

KOMENTARZE

 • Zacznie
  Się po wyborach. Wypłacanie żydowskim gangsterom haraczy. Ciekawe, jak będą się tłumaczyć.
 • Impotencja pozorowana
  Impotencja naczelnika draństwa jest w tym przypadku pozorowana:

  "LGBT najwyższym dobrem PiS i KRK"
  https://swiatowid.neon24.pl/post/149863,lgbt-najwyzszym-dobrem-pis-i-krk

  Istnienie i krzykliwość środowisk LGBT są PiSowi bardzo potrzebne, bo to najtańszy efektywny sposób PRZEKIEROWYWANIA uwagi społeczeństwa wtedy, kiedy jest to potrzebne (przykrywanie medialne afer, nipoppularnych ustaw, takich przekrętów jak usunięcie z porządku obrad "Ustawy Michalkiewicza" etc ...).

  Władza naczelnika draństwa pozwalała mu BEZKARNIE przez 3 lata więzić w "państwie prawa" Mateusza Piskorskiego. I gdzie były wtedy "sądy" i "UE" i jej "prawo"?????????????????????

  Oczywiście, że zrobienie z M. Piskorskiego "człowieka w żelaznej masce" to nie żaden manewr w stronę zmiany ustroju na niekorzystną dla WŁAŚCICIELI KOLONII, wręcz przeciwnie - to zapewne realizacja ich instrukcji. Niemniej pokazuje, że prawo i sądy to w III/IV RP to fikcja, podobnie jak pryncypialność UE w sprawach "praw człowieka".
 • @zibi 23:50:13
  //St. Lem:"dopóki nie wszedłem do internetu, nie wiedziałem, że w Polsce jest tylu idotów"!!!//

  St. Lem na swoje szczęście nie zaglądał na "niepoprawni.pl" i do innych mateczników PiSowsko-izraelsko-amerykańskich trolli - i dlatego nie musiał dodać w tym zdaniu po "tylu" dopisku "aż takich". A teraz ostatni trzeźwi czytający neon24 w likwidacji muszą się z takimi ograniczonymi wyrobnikami hasbary użerać.

  //Ty powinieneś pisać poradniki dla w/w i może wtedy zrozumieliby, że ich czas mija i po wygranych wyborach będzie program
  "cela+" i rozliczanie złodziei, oraz wszelkiej maści bydlaków i zdrajców.//

  Na przykład dla bydlaków instalujących w Polsce bazy obcej armii, rujnujących budżet państwa zakupami zbędnego uzbrojenia i zdrajców dążących do umożliwienia grabieży narodu polskiego przy użyciu pretekstu "restytucji mienia bezspadkowego ( http://swiatowid.neon24.pl/post/149449,coscie-wyborcy-pis-uczynili-z-tej-krainy ). Choć dla tych najlepszy byłby program "szubienica+". A dla łobuzów notorycznie bezczelnie kłamiących np. jak to "ustawa o IPN nie będzie zmieniona" - pręgież i publiczna "chłosta+" ... Itp. itd.
 • @zibi 23:50:13
  Naczelnik wyjątkowo pewnym osobnikom uwiera. Trudno jest się przyczepić do jego życiorysu, dlatego niektóre osoby krytykują go chociażby za to, że sam nie robi zakupów. Jest długa lista puszczona w obieg z rzeczami, których rzekomo Jarosław Kaczyński zrobić nie potrafi. Gdyby jednak JK był aż tak "ułomny" to zadowoleni liberałowie by milczeli. Z nich jad wypływa, ponieważ jest dokładnie odwrotnie.
 • Tu akurat Prezes ma rację.. nie dają rządzić.
  Na tym polega systemowe zniewolenie kolonii globalnej mafii żydowskiej.
  Mafia opracowała bardzo sprawny plan zniewalania narodów na wielu płaszczyznach (liniach frontu).
  Mafii wystarczy 1% mafijnych agentów oraz z 15% pożytecznych idiotów by mafia rządziła pod różnymi czapeczkami.
  Mafia tworzy w swoich koloniach następujące fronty.
  - front medialny urabiający opinie pożytecznych idiotów.
  - front prawny mafia zawłaszcza wymiar sprawiedliwości a więc wszystkie ważne dla mafii wyroki są dla niej korzystne (choćby to było absurdalne i jawnie bezczelne). Stąd takie hasła że "kraj jest państwem prawa" nie dodają że mafijnego, że "wyroków (mafijnych) się nie dyskutuje" że "sądy są niezawisłe" od wszystkich za wyjątkiem mafii...

  - Komisje wyborcze centralnego szczebla (kto liczy głosy ...)
  - Partie polityczne (mafia dopuszcza do wyborów wyłącznie partie w których sama rządzi pod różnymi czapeczkami)
  - front poselski + lobbing (czyli naciski, szantaż, przekupstwo, zastraszanie posłów).
  - na najwyższych stołkach w kraju koniecznie i wyłącznie przedstawiciel mafii wyciągnięty z kapelusza jak np. Duda (kto go znal przed wyborami ?).
  - front służb specjalnych (naciski, szantaż, zastraszanie z likwidacją niewygodnych włącznie)
  - resorty mundurowe (gdyby zawiodły poprzednie fronty)
  a do tego fronty pomocnicze...
  - MSZ całkowicie obsadzony przez mafię.
  - "zaprzyjaźnione" kolonie mafii które wzajemnie się wspierają (UE, Bruksela)
  - system finansowy w rękach mafii jako narzędzie zastraszania.
  - system gospodarczy w rękach mafii tez do zastraszania w razie nieposłuszeństwa (pomijam tu wątek grabieży to osobny temat).

  W takich warunkach Prezes okazał się być bezsilny.
  Zaczął dobrze... uzyskał przewagę propagandową nad mafią.
  Chciał ucywilizować sądy (twierdza mafii) i to mu się nie udało...w obronie tej podstawowej twierdzy mafii wystąpiła cała globalna mafia
  (UE, USA..).
  Bez obiektywnych sądów wszelkie inne reformy będą nieskuteczne...
  mafia każde działanie zaskarży do mafijnego sądu i uzyska mafijny wyrok korzystny dla siebie...
  Na Wymiarze "sprawiedliwości" załamała się reforma PISu.

  Teraz Prezes musi zdobyć większość konstytucyjną... by zmienić konstytucję tak by można było zmienić mafijne sadownictwa na polskie sądy... tylko wtedy możliwe są inne zapowiadane reformy... np z cyklu repolonizacji.. banków, gospodarki..

  Co mafia na to ?
  Mafia oczywiście nie pozwoli...
  najpierw powalczy by PIS nie dostał większości konstytucyjnej
  (brudna walka wyborcza ale i pod dywanem w zakresie liczenia głosów)
  jak się nie uda to mafia będzie musiała eliminować filary reform PISu..
  tak jak Leppera najpierw oskarżeniami a potem fizycznie..

  Moim zdaniem tylko Rosja może wyzwolić Polskę od mafii, Prezes jest za słaby...Prezes (PIS) to tylko "kanarek" w klatce mafii... może sobie podlatywać ze szczebelka na szczebelek, może sobie poświerkać...ale nikt go z klatki nie wypuści... poza Rosją gdy ta pokona mafię w skali globalnej.
 • @AgnieszkaS 01:00:22 Nad prezessimusem czuwa Jahwe talmudycznej rasy
  Pokarał go razem z calym narocem polskim katastrofą ale wynagrodzil stosowaniem do niej gebelsowskich kręgow podejrzeń katastrofalnego Lecha wawelskiego (pochowanego na Wawelu dzięki pomysłowi rzecznika banderowców Pawła Kowala) z Macierewiczem potraktowania katastrofy jako zamachu dzięki czemu wygrał wybory w narodzie przywyklym do uprawiania fałszywych kultów. http://telewidz.neon24.pl/post/80973,rocznica-objawienia-na-adl-org-katastrofalnej-lini-politycznej-blizniakow-kaczynskich
 • @Autor
  Kiepskiej baletnicy to i majtki w tańcu przeszkadzają.

  Jeżeli mamy być państwem suwerennym to,żadna kasta bandytów w togach czy ZSRE zwany dla zmyłki Unią żydowską nie powinien stać na przeszkodzie wprowadzenia porzadku w kraju.No ale kaczelnik nie moze być antysemitą usuwając żydów z sądów bo na drugi dzień już by nie był kaczelnikiem.Żydowski syndykat władający Polską zmiótł by go w ciagu doby
 • @matterhorn 09:08:34
  Miałem zadać to pytanie "AgnieszceS", ale zadam je również innym miłośnikom prezessimusa:
  w którą stronę prezes jest najbardziej PRO ?
 • @
  Opozycja próbuje powiązać smierć Kosteckiego powiązać z PiSem.

  A to dopiero początek...
  Jak ustalili agenci GW prezes Kaczyński nie ma również alibi na czas śmierci Kennedyego, Jacksona, Księżnej Diany, oraz kiedy Freddy zaraził się HIV....

  8-)))0
 • @Husky 10:14:45
  Powiązane to jest raczej CBŚ. Może jeszcze jakieś inne służby. Jest na YouTube zeznanie przed komisją śledczą oficera CBŚ Janika. Warto posłuchać.
 • @ Autor - 5*
  DK

  CO ROBIŁ (zdeklarowany pederasta) RABIEJ KACZYŃSKIEMU W B. JUGOSŁAWII
  https://dariuszkosiur.files.wordpress.com/2019/08/kaczynski-rabiej.jpg

  P.Rabiej jako młody człowiek został zainspirowany seksem, kasą i władzą wywodzącymi się ze środowisk patologicznych jak np. tzw, mafia pruszkowska czy porozumienie centrum Kaczyńskich.

  Zdjęcie zostało zrobione w dniu 8 sierpnia 1993 roku, na konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego, po powrocie z Sarajewa gdzie wspierał muzułmanów. Z lewej strony Jarosława Kaczyńskiego siedzi jego umiłowany jasnowłosy młodzieniec w okularach – to młody Paweł Rabiej, który już wówczas pracował w bezpośrednim otoczeniu J. Kaczyńskiego oraz przy kampanii wyborczej Porozumienia Centrum. Nie posiadamy informacji czy Kaczyński – Rabiej byli już wtedy parą ale nie można wykluczyć ich osobistych sympatii.
  https://rafzen.wordpress.com/2019/03/20/co-robil-rabiej-kaczynskiemu-w-b-jugoslawii/?fbclid=IwAR0aee_VkvSZQ2bfadNHPmcKI-WhaRWl4TGpZ2pYCzTWoovUAsGBLHXQp1w
 • Czy jest w Polsce i Polakach promyk nadziei,
  że tałatajstwo zostanie pogonione w pis..
  Czy młodzi to nasza nadzieja na lepsze jutro, bo jak nie oni to kto ?
  Oficerowie brońcie godności Polaków i Polski, to Wasza Misja !!!

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/promocja-oficerska-w-akademii-wojsk-ladowych-we-wroclawiu-wisiala-na-wlosku/96cftq5
 • @AgnieszkaS 01:00:22
  Więc proszę wymienić czego w swoim żywocie dokonał własnoręcznie kaczelnik
  Proszę wymienić też przykładowo gdzie i kiedy pracował

  Bardzo chętnie tego się dowiem bo póki co wiem że jest od urodzenia darmozjadem wychowywanym i do dziś dnia utrzymywanym na koszt PODATNIKÓW
 • @Husky 10:14:45
  "Kaczyński nie ma również alibi na czas śmierci Kennedyego, Jacksona, Księżnej Diany, oraz kiedy Freddy zaraził się HIV...."

  Polakom ważniejsze jest że nie ma "alibi" na nieobecność podczas strajków czy tym bardziej brak jego persony wśród internowanych, w grupie to których był nawet jego własny brat

  Między internowanymi prawdziwymi patriotami byli także i zarejestrowani jako TW nie współpracujący jak i chętnie współpracujący, oraz zwykłe wtyki czy mało ważni w walce o niepodległość ludzie...

  Więc kim już wtedy musiał być kaczelnik że JEGO JEDYNEGO w całej Polsce wówczas nawet nie tknęli ???

  Niewspółpracujących zawinęli, współpracujących zawinęli, kapusi i wichrzycieli zawinęli..... TYLKO KACZELNIKA NIE !!!

  Dlaczego? - Odpowiedź jest prosta i widać ją do dziś
 • @Hades 20:46:45
  Wiesz czego dokonał Naczelnik
  Jednego, to zmuszanie takich jak ty(i nie tylko) to wycia przez 24/h
  Niewiele ale jednak

  Więc wyj !!!
  Więc wyj !!!
  Więc wyj !!!
  Amen
 • @Husky 20:51:11
  Jesteś jego przydupasem, czy doopą więc powinieneś wiedzieć najwięcej - i tylko tyle potrafisz sobie przypomnieć i wywyć?
  Wcale mnie to nie dziwi bo ten darmozjad nigdy niczego własnymi rękoma nie dokonał - zawsze wysługuje się pożytecznymi debilami (co widać)
 • Prezes:rządzić nam nie dają!
  Czy ten facet w krymce to ty???
 • @telewidzacy 07:51:25
  Ty jesteś wyjątkowym bydlakiem!!! Św.p. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej został wraz z 95 osobami bestialsko zamordowany a ty głupku szydzisz z tej tragedii!!! Widocznie Bóg ci rozum odebrał, bo nieraz tak karze takich zaprzańców!!!
 • @Rzeczpospolita 20:02:20
  Zmień nick, bo obrażasz J. Kaczyńskiego w ordynarny sposób!!!Ten portal już dawno temu zszedł na psy i lewaki i liberały piszą tu głównie bzdury i inwektywy. Tym , kretyńskim tekstem obrażasz nazwę naszego państwa, za które miliony Polaków oddało życie!!!
 • @Hades 20:38:29
  A ty jesteś głupkiem i takim umrzesz za pisanie bzdur!!!
 • @Husky 20:51:11
  Niech ten oszołom wyje , aż padnie i będzie jednego głupola mniej!
 • @zibi 22:46:01
  Ciebie też odblokowałem?
  Ale jaja...:))))
 • @Husky 10:14:45
  Czy jakikolwiek sąd skazał jakiegoś aferzystę platfusa za przekręty finansowe? Nie! I dopóki się nie zreformuje tych zabetonowanych żydokomuna i postżydokomuną sądów z ich chowem wsobnym to nikt tego nie będzie w stanie dokonać! Prezes JK ma rację co do sądów i prokuratur.
 • @zibi 22:51:06
  Koleś,
  jesteś głupszy niż przewiduje to ustawa. Zbyt duży u ciebie ubytek szarych komórek - niestety, to proces nieodwracalny.
  Ale jest druga możliwość, jesteś geniuszem, tyle że antypolską, wspierającą syjonizm, kreaturą.
 • @ Autor
  "Zapytany na Mazowszu o Marsze Równości i o ich zakazanie prezes PiS-u odpowiedział: - Gdyby to ode mnie zależało, no to by było jasne. Natomiast, no tu jest sprawa przepisów UE. No, uchylą nam takie zakazy. Sądy zresztą też uchylą, bo są całkowicie pod wpływem tej ideologii."
  ________________________

  No, a kto podpisał traktat lizboński? Czy to nie braciszek syjonista L.Kaczyński?
  Zgodnie z wymogami traktatu akcesyjnego oraz traktatu lizbońskiego, istnieje obowiązek implementacji, czyli włączenia, do polskiego prawa ustawodawstwa UE.
  Obecnie już ponad 90% ustawodawstwa III RP stanowi ustawodawstwo UE. - Syjoniści Kaczyńscy ponoszą za to pełną odpowiedzialność.

  Nie wolno zapominać, że do podpisania traktatu lizbońskiego reżimowe władze IIIŻydo-RP/Polin były przynaglane przez prymasa żydo-katolickiego Kościoła H.Muszyńskiego.

  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/01/1184805_717332921617240_2009373724_n.jpg
  „Taniec radości z podpisania traktatu lizbońskiego” w wykonaniu niehomofobicznym
  http://wps-neon24-pl.neon24.pl/post/117957,zydowskie-tance-radosne-poprzez-demokracje-do-judeopolonii
 • @zibi 22:46:01
  "Św.p. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej został wraz z 95 osobami bestialsko zamordowany"

  Gdzie? Kiedy? Możesz podać więcej informacji?
  Dopiero o tym usłyszałem a w TV, radiu i necie nic o tym nie ma
 • @kula Lis 68 07:53:46
  "Czy jakikolwiek sąd skazał jakiegoś aferzystę platfusa za przekręty finansowe? Nie!"

  A co Sądy mają do tego?
  Sądy zbierają "dowody" i składają same sobie pozwy?
  Czy robi to Prokuratura rękoma Policji?

  Kto jest szefem prokuratury i z jakiej jest partii?
  Kto dowodzi Policją i z jakiej jest partii?
  Godzinę temu byli to: "Zero" i ten no jak mu tam... ten "przestępca" co fałszował dokumenty, nakłaniał do popełnienia przestępstwa, został skazany a później przez "maliniaka" ułaskawiony...

  Z jakiej oni są partii?
  Czy przypadkiem nie PIS ???

  Jeśli praktycznie nic po 4-rech latach nie złożyli to znaczy że goowno znaleźli
  Albo poszli na wymianę: "My teraz nie tykamy Was, a za jakiś czas po zmianie Wy nie tykacie Nas"

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930