Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

9 reguł zwyciężania dla każdego gladiatora demokracji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak rządzić kolonią, by nie wiedziała, że jest kolonią...

 

1. Ogłaszaj porażki sukcesem, a klęski ogromnym sukcesem. Nigdy nie przyznawaj się do żadnej przegranej a uwierzą, że jesteś niezwyciężony, bo nie zmieści się im w głowie, że ktoś mógłby aż tak odwracać rzeczywistość.

2. Gratuluj wszystkim kompanom z drużyny, którzy brali udział w klęsce, a znajdą się tacy, którzy gdy przechodząc obok ujrzą jak z pasją i radością sobie wzajemnie gratulujecie - uwierzą, że to triumfująca drużyna. Po gratulacjach długo i hucznie świętuj wraz z nimi, bo nikt nie uwierzy, że można tak autentycznie świętować klęskę.

3. Jeśli z góry wiesz, że jesteś na przegranej pozycji - graj na rzecz tego, który wiesz, że cię pokona (w dawnych czasach nazywano to dezercją). Jak cię przycisną, nazwij to długofalową strategią.

4. Wroga, zwycięzcę i swojego pogromcę nazywaj przyjacielem i wyrazicielem twoich interesów, a wtedy większość nie zorientuje się, że w ogóle odbyła się jakaś walka, którą sromotnie przegrałeś. Ludzie wolą spokój niż zgiełk bitewny.

5. Dla tych, którzy się mimo wszystko zorientują, że poniosłeś klęskę miej wytłumaczenie, że przegrałeś, bo zwycięzca chciał się zemścić. Ale nie tłumacz się za często. Powiedz to tylko raz. Raz wystarczy, by inteligentnych kupić, a głupich ogłupić. W ostateczności, obok pojęć “mniejsze zło” i “większe zło” wprowadź pojęcia “mniejsza totalna klęska” i “większa totalna klęska”. Przemówisz tym sposobem wprost do serca tych najbardziej nieprzejednanych i w zalewie wzruszeń wszystko ci zapomną.

6. Ostatnim nie przekonanym powtarzaj na okrągło, że nie rozumieją złożoności walki, są małostkowi a na koniec zachowaj skrzydlate słowo, że tylko ten nie przegrywa, który nic nie robi. Większość to przysłowie przekona, bo przysłowia właśnie po to są, by przekonywały niezależnie od związku z rzeczywistością. Jeśli będziesz to przysłowie powtarzał z miną zwycięzcy, pełną wyższości nad słuchaczami i z błyskiem w oku - nie zauważą, że w tym przypadku było dokładnie odwrotnie, tzn. że przegrał właśnie ten, który nic nie robi i przegrał właśnie dlatego, że nic nie robi.

7. Musisz wszystkie wypunktowane wyżej komunikaty powtarzać nieskończoną ilość razy aż do znudzenia - gwałt przez uszy należy do najskuteczniejszych form gwałtu. A w tym konkretnym przypadku kończy się dużą przyjemnością, tzn. pełną optymizmu wiarą w przyszłość i zadowoleniem słuchaczy, że zbyli wątpliwości i dobrze wybrali stawiając na ciebie. Mało kto zrezygnuje z przyjemności, jaką daje utwierdzenie się we własnej wartości.

8. Jeśli będziesz wykonywał wszystkie powyższe zalecenia, zwyciężysz ich. Tych, co twoją dzielność i działalność obserwują. Tych najbardziej upartych, którzy nie wiadomo z jakich powodów oczekują od ciebie zwycięstw, a także i tych mniej wymagających, co oczekują choćby podjęcia jakiejkolwiek walki. Bo pamiętaj, że masz tylko jednego wroga - wymagających od ciebie zwycięstw i wysiłku. Zwyciężenie ich, będzie jedynym i największym twoim zwycięstwem. Jedynym, do którego jesteś zdolny. Nie pozwól, aby choć jeden dzień minął bez tego nieprzerwanego tych ludzi zwyciężania, bo zasiejesz w nich wątpliwość w swoją niezwyciężoność.

9. Cały czas się uśmiechaj i zapowiadaj kolejne zwycięstwa pokpiwając z niedowiarków.

A królowaniu twojemu nie będzie końca.

 

 

====================================

 

 

 

KOMENTARZE

 • Autor 5*****
  .
  Taka wirtualna demokracja medialna w rzeczywistości jest kolonią.
 • @goodness 13:49:19
  Nazywaj swoje szambo perfumerią
  a perfumerię wroga szambem

  To klasyka strategii medialnej mafii żydowskiej.
  W takie rzeczywistości żyjemy od 89r.

  Tylko jeszcze w internecie czasem szambo jest szambem a perfumeria perfumerią....
  ale to jest zakazane i ścigane z mocy prawa...(to jest przecież mowa nienawiści)
 • Tzw. demonkraturą
  czarci pomiot steruje za pomocą forsy. Tzw. demonkratura z założenia uaktywnia bandytów, złodziei, k*rwy, zboczeńców seksualnych i intelektualnych, świrów pospolitych, urodzonych kłamców, etc. Czarci pomiot z kolei nad w/w marginesem społecznym roztacza parasol ochrony, kieruje do tego marginesu forsę - i to wszystko. Natomiast to - co opisał Autor - to taka zabawa tzw. czarcich intelektualistów - i tyle.
  Wniosek?
  Po prostu ludzkość stworzoną przez Boga przerabia na rzecz czarciego pomiot - na szatańskie odchody - właśnie w/w margines i nawet o tym margines ów - nie wie.
 • @Oscar 15:58:44
  Dlaczego zdrową demokrację i jej prawdziwy system równowagi w cyfrach parzystych mam nazywać szambem?

  W strategii medialnej żyjemy od ponad 2400 lat, gdzie trójkę wpisano w równowagę liczb parzystych i nie krzyczysz, że system demokracji jest chory, bo zablokowany kłamstwem.
  Tak panuje od 89 r. – okresowa dyktatura w kolonii.

  Bez sprawnego systemu równowagi, słaba, lecz jeszcze żywa demokracja związana równowagą martwych przedmiotów, leży na plecach i kona.

  Po śmierci DEMOKRACJI zaczną się większe represje na tubylcach Polakach.
 • @Oscar 15:58:44
  .
  Najpiękniejszy samochód świata jest tylko złomem do rozebrania, gdy nie pracuje prawidłowo jego system np silnik, brak jednego koła itp.

  Tak samo się dzieje z demokracją.

  Ktoś zablokował system równowagi ruchu demokracji.
  Dokładnie unieruchomioną demokrację można bezkarnie, ośmieszać, pluć, rozbierać, gwałcić, okradać, zadłużać jej konto, wykorzystywać jej prawa RODO...itd..

  Warunek konieczny.
  Z pomocą domniemanej równowagi systemu panuje dyktatura.
  Z pomocą prawdziwej równowagi systemu żyje demokracja.
  Pozdrawiam
 • @
  Bardzo ważne jest by pokonanych traktować w wystąpieniach publicznych ,,poważnie" i kulturalnie. Zawsze zaczynać mowę od ,,Proszę Państwa".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930