Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Polski gang handlarzy ludźmi? Antropologia, głupcze!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Antypolska hucpa mediów polskojęzycznych i rządowych

MOTTO 

 

"Cyganie są wszędzie tylko przejazdem, jak pod wieloma względami Żydzi."

[Yuri Slezkine - Wiek Żydów]

 

Polski gang, gang Polaków, Polacy - Polaków niewolniczo wykorzystywali, rodak zrobił to rodakowi - takie tytuły zalały media. 

Co tu się kujda dzieje? Na zdjęciach zakazane gęby jednego z dwóch narodów pariasów - jak ich nazwał Max Weber - a w środkach przekazu orgia ekscytacji tym, że Polak to taka świnia, co innego Polaka zaprzęga do niewoli. Historia z pewnego punktu widzenia identyczna jak z polskimi obozami śmierci, zresztą na jednym z portali padło już nawet okreslenie: "polskie obozy pracy"!

 

Co to są za media, które w języku polskim zniesławiają polski naród? Prawie wszystkie portale netowe i wszystkie telewizje "polskie" z lubością piszą o gangu Polaków. Gdzie my jesteśmy? W Niemczech multikulti Angeli Merkel, czy w suwerennym kraju? Szokujące jest jednak, że identycznie jak polskojęzyczne media - nie zająkując się o romskim pochodzeniu gangsterów -  o gangu Polaków piszą strony Kurskiego (TVPINFO.PL), Karnowskich (wpolityce.pl) oraz mówi telewizja "publiczna" Kurskiego i PIS-u!!! To jest właśnie kliniczny pokaz schizofrenii - wyśmiewanie się w TVPInfo i u Karnowskich z "niewoli" mediów w Niemczech ukrywających i nie podających narodowości podkładaczy bomb, gwałcicieli i nożowników Proroka a w sytuacji, gdy zwala się na Polaków przestępstwa niewolniczych obozów pracy (było ich kilka, poniżej daję foto fizjonomii tych "polskich" gangsterów z ostatnich kilku lat) - to partia rządząca, Kurski i Karnowscy robią to samo! Nawet za Tuska portale pisały o "gangu Romów", a za czasów pisowskiej "wyspy wolności" mamy "polski gang". 

Warto przejrzeć wszystkie portale pod tym kątem, kto pisze w niemieckim stylu cenzury multikulti, a kto pisze prawdę bez osłonek. Bronią się tylko dwa małe portale narodowe, które piszą o Romach i Cyganach. Cała reszta bredzi w stylu multikulti. W takim państwie żyjemy.

Jeśli ktoś się dziwi temu, jak to Cyganie zaprzęgli do obozu pracy Polaków (pochodzących z marginesu), to chyba nie wie o Cyganach tego, że - jak pisze Yuri Slezkine w swym "Wieku Żydów"- "(…) żydowskie i cygańskie pojęcia “goja” i “gadzia” (…) pozwalają dostrzegać wszystkich nie-Żydów lub nie-Cyganów jako jedno obce plemię (…)". 

Jeśli ktoś się dziwi zwierzęcym warunkom i nieczystościom, w jakich trzymali "gadziów" Cyganie z Wysp, to Slezkine mu to wyjaśnia: " Przez większość czasu Żydzi, Cyganie i inni wędrowni usługodawcy (...)nieprzekonani uniwersalistyczną retoryką zachowali tradycyjny podział świata na dwie odrębne całości: jedną związaną z czystością (…) i drugą - z tym, co nieczyste.

A jeśli ktoś dziwi się łatwości i brakowi skrupułów w robieniu z innych ludzi niewolników - odpowiedź też jest u Slezkine`a: "Samo bycie Cyganem oznaczało desperacką walkę z marime (nieczystym) - zadanie o tyle beznadziejne, że Cyganie nie mieli wyboru zmuszeni żyć wśród gadziów będących głównym źródłem i uosobieniem nieczystości (…)nie mieli też wyboru i brali ich do siebie jako niewolników lub służących wykonujących nieczyste prace." 

Wnioski? Dwa.

 

1. żyjemy w państwie, które "z pewną taką nieśmiałością" wstydliwie wkroczyło na trakt (road to hell) demokracji multikulturowej.

2. jest pilna potrzeba edukowania społecznego w kwestiach antropologii, zwłaszcza środowisk dziennikarskich, ale... nie tylko. Taki kurs przydałby się też dla osób, które nie mogą, albo nie chcą odróżniać ludności rdzennej, etnicznej od obcych.  

 

Skwitować zaś tę całą antypolską hucpę, w której żwawo wzięły udział wszystkie media rządowe, można w jeden tylko sposób, a mianowicie parafrazując zwrot '"Ekonomia, głupcze!" trzeba tym rządowym wyznawcom multikulti (Kurski, Karnowscy, Rzeczpospolita, o reszcie polskojęzycznej - TVN, Polsat etc. -  nie wspominam) zakrzyknąć: ANTROPOLOGIA, GŁUPCZE! ("It's the anthropology, stupid!"). Po podsumowaniu trzeba podziękować: "O, cześć wam panowie, magnaci...". 

A teraz obejrzyjmy sobie galerię Polaków: 

 

image

https://wiadomosci.wp.pl/zmuszali-rodakow-do-niewolniczej-pracy-wieloletnie-wyroki-dla-polakow-w-wielkiej-brytanii-6128652012332673a

 

image

http://dziennikzwiazkowy.com/wydarzenia/kalifornia-zlapano-szajke-polskich-romow/

image

image

https://www.onet.pl/?utm_source=_viasg_fakt&utm_medium=direct&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=9c5055f5-a821-545c-af27-9c1d48d8375a&sid=f13b499b-dba8-44e4-a9ae-cb9ebb087cc8&utm_v=2

image

 

 

A teraz spójrzmy, jak nazywają Cyganów na polskich paszportach - różne portale. Wnioski nasuwają się same...

 

imageimageimageimageimageimageimageimage

Portal Kurskiego, TVPInfo w pełnej krasie...

image

Kurski wiecznie żywy

image

Medium Prezesa, czyli TVPInfo

 

image

Portal braci Karnowskich w pełnej krasie...

image

Multikulti jedność ponad podziałami

KOMENTARZE

 • Kolejna okazja do zszargania polskiego imienia
  Mediom w to graj.

  5*

  Żydzi i Cyganie - i czystość! Kpina! U nich wszystko na odwrót być musi, skoro największe brudasy nazywają się „czystymi”.
 • Wcześniej
  Rok 2008/2009:


  https://gp24.pl/cyganska-mafia-ze-slupska-rzadzi-w-anglii/ar/4357809


  https://elondyn.co.uk/newsy,wpis,3257


  2011:


  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/gang-romow-rozbity-obiecywali-prace-zabierali-zasilki,189407.html


  2017:


  https://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Polacy-skazani-w-Anglii-za-handel-ludzmi-i-niewolnictwo
 • @Paulus Aquarius 11:25:42
  To są te najwyższe standardy portalu.


  ps.
  Nie jestem lekarzem ortopedą więc przynajmniej ja nie jestem w stanie ci pomóc
 • Ot, Aryjczycy.
  Dziwnym trafem jak muslimy narozrabiają to na Zachodzie unika się piętnowania. A w Polaków walić można. Ot, "dobra" zmiana i "wstawanie z kolan". Wciąż nas olewają, i to prawie najbliżsi sojusznicy (zaraz po USA, Izraelu, Upainie, Litwie.
  Dziwnym trafem, sojusznikami PiSu są państwa faktycznie antypolskie. Czyli zgodnie z logiką, to PiS jest antypolski.
 • @Wican 12:09:36
  Dziwnym trafem jak muslimy narozrabiają to na Zachodzie unika się piętnowania. A w Polaków walić można.
  Nie dość, że „w Polaków można”, to - przede wszystkim - na Polaków można zwalić winę innych narodowości.

  „Dziwnym trafem, sojusznikami PiSu są państwa faktycznie antypolskie. Czyli zgodnie z logiką, to PiS jest antypolski.”

  Tyle tylko, że aby dojść do takiego wniosku, trzeba najpierw umieć logicznie myśleć, a wielu tego nie potrafi.
 • @Lotna 12:33:48
  Dopóki Polacy będą szanować liczbę nieparzystą "3" jak liczby parzyste dające prawdziwą równowagę systemowi demokracji, dopóty będą brudasami i drugim gatunkiem ludzi.

  Bez prawdziwej równowagi najlepiej się czują menele. Dziwne, dlaczego CP nie ma zapisu prawdziwej równowagi systemu demokracji dla Polaków?
 • autor
  Dopiero te zdjęcia pokazują sprawców.
  To Brytyjczycy podali fałszywą wiadomość.
  Polski konsul powinien zareagować, polskie media napisać sprostowanie.
 • Może z innej strony tematu.
  Co się stało z polskim Narodem że grupa ośmiu osób w tym trzy kobiety mogła siłą zniewolić (w większych grupach, nie pojedynczo) 400 Polaków? To w tym szczególe upatrywał bym zgrozę i zdziwienie.
  Czyżbyśmy stali się dobrzy tylko w gębach?
 • @goodness 15:37:25
  Liczba nieparzysta daję równowagę, ale nie remis. Grałeś kiedyś w kamień, papier, nożyczki? Czy jakoś tak?
 • @Oświat 17:56:54
  Skoro są obywatelami polskimi, to co może zrobić konsul? Wg polit.poprawności, napisano właściiwe.
 • @Wican 18:15:46
  Traktujesz Polaków gorzej jak trzeci gatunek ludzi przypisując nam równowagę trzech przedmiotów, bez remisu.

  Zapomniałeś że istnieje na Ziemi, podmiot - zdrowy człowiek?
 • @Wican 18:15:46
  Grę w kamień, papier, nożyczki, można porównać do stopniowania wykształcenia każdej warstwy społecznej.

  - Wykształcenie podstawowe, średnie i wyższe w postaci mieszanej da równowagę każdej z dwunastu warstw przedstawicieli podmiotów demokracji.

  Równość w demokracji liczymy jednakowym czasem wypowiedzi każdej w dwunastce warstwy o równej mocy głosu przedstawicieli.
 • Jedna kwestia:
  „2. jest pilna potrzeba edukowania społecznego w kwestiach antropologii, zwłaszcza środowisk dziennikarskich, ale... nie tylko. Taki kurs przydałby się też dla osób, które nie mogą, albo nie chcą odróżniać ludności rdzennej, etnicznej od obcych.”

  Sęk w tym, że znaczna cześć środowisk dziennikarskich również zalicza się do ludności obcej etnicznie. Nie sądzę, aby im zależało na rozróżnianiu etnicznych Polaków od obcych.
 • @Lotna 21:08:38
  Droga ta nauka antropologii.

  A komu tutaj na Neonie24 zależy, odróżniać dwa kroki od przepaści i robi trzy bo tak ktoś kiedyś napisał.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930