Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Polska bez Polski - dwoje dzieci trockistowskiej wilczycy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rodzeństwo i matka wilczyca

MOTTO 

 

 

1. W tym miejscu nasuwa się dygresja: dlaczego - słyszy się u nas tak często biadanie - nie stać naszego narodu na przywódców naprawdę wielkich, jakich miewają inne narody? Dlaczego miewamy tylko rozreklamowane miernoty? Dlaczego nasz "górny tysiąc" polityczny i wojskowy zwykł się składać przeważnie z ludzi o słabych charakterach, niedouków i pyszałków? Ubolewał już nad tym w swych "Dziejach Polski" Bobrzyński. Czyżbyśmy mieli jakąś organiczną wadę,

 

 

jakiś biologiczny defekt uniemożliwiający wyłonienie przywódców naprawdę wartościowych? Pytanie to niezmiernie doniosłe, a odpowiedź na nie - choć ogółowi Polaków nieznana - nie wydaje się trudna. Oto od paruset lat zarówno nasze życie gospodarcze było w ręku czynników obcych,jak i nasze jednostki przywódcze zorganizowane były w związkach tajnych, kierowanych spoza naszych granic i zmuszanych - ze względu na swój antykatolicki charakter -lawirować bardzo umiejętnie, by nie wypuścić cugli z rąk w społeczeństwie do gruntu katolickim. W ten sposób nad społeczeństwem naszym rozpięta była- i jest nadal- sieć, przez którą nie przebije się w górę żadna jednostka, choćby największych zdolności, o ile nie będzie dawała gwarancji powolności względem czynników wszechpotężnych, które w wielu wypadkachsabotują interes narodu

 

 

[Adam Doboszyński]

 

 

2. "Narody nie składają się z równo wartościowych członków. Więzy krwi i więzy moralne, łączące człowieka  z narodem, są bardzo różnej siły. Człowiek często formalnie należy do jednego narodu, a serce jego tkwi w innym, jeżeli w ogóle tkwi gdziekolwiek. Ogromna część pokolenia ubiegającego dziś okresu wychowała się na socjalizmie, pod sugestiami i rozkazamiwrogimi narodowej organizacji życia. Ogromna część żyjących dziś ludzi tkwi w organizacjach międzynarodowychpod sugestiami i rozkazami, płynącymi nie z ojczystego środowiska,nie od narodu. (...) Iluż ludzi w całej Europie zawdzięcza lepszą od innych materialną egzystencję ikariery polityczne temu, że się wynajęli Żydom..."

 

 

[Roman Dmowski]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 O tym, o czym teraz piszę tylko sygnalizując, jestem przekonany, że w wolnej Polsce będą powstawać  obszerne opracowania i analizy. Jest to temat zamilczany, gdyż sprzeczny z interesem KAŻDEJ z sił politycznych będących u władzy od 30 lat. Zarazem w tym swoim zamilczeniu jest to temat niezbędny, by pojąć anomalie dzisiejszej Polski i sceny politycznej, dzisiejsze granice nieprzekraczalne, blokady informacyjne oraz blokady w zakresie podejmowania badań historycznych. 

 

 

Żyjemy w rzeczywistości surrealistycznej. Takiej, w której w państwie polskim nie ma... partii polskich, partii narodowych. W parlamencie i mediach nie widzimy bezkompromisowych polskich partii. Nurt stawiający na polską tożsamość - wygnany przez magdalenkowych hegemonów tuła się po internecie, a i tam bywa dosięgany przez długie ramiona władzy. To jest kuriozum - autochtoni wygnani...

 

 

Jan Józef Lipski, ("papież opozycji", "ambasador nadziei", b.częsty gość w domu Kaczyńskich, fizjonomicznie człowiek o twarzy skopiowanej z Czaputowicza) wygrał w drugiej turze wyborów senackich (z Janem Pająkiem) dzięki kombinacji operacyjnej SB. Tę znaną niektórym informację podał dzisiaj w TV w programie Debata o 4 czerwca jeden z rozmówców. Osoba opętana obsesjami antypolskimi i filosemityzmem rozwiniętym do stopnia chorobowego. Wolnomularz widzący głównego wroga Polski w ruchach narodowych i bezustannie każący Polakom kajać się przed Żydami i przepraszać za... holokaust i Jedwabne korzystał z pomocy... sił bezpieki. Identycznie jak Wałęsa, którego start w przeróżnych głosowaniach był zawsze prowadzony przez SB.  I w takim duchu jest III RP, tu żyjemy, między Bolkiem a fartuszkiem... Na kolanach. Na kolanach J.J.Lipskiego, czyli tam, gdzie brał on braci Kaczyńskich zaszczycając ich matkę swoim nawiedzeniem. 

 

 

Są to informacje bezcenne. W nich jest klucz. One wszystko wyjaśniają. Wszystkie "rozdrobnienia na prawicy" i potężną infiltrację opcji narodowych. Od Magdalenki (minimum, bo wiadomo, że wcześniej, ale niech będzie taki punkt graniczny) nad polskimi ruchami, partiami i inicjatywami NARODOWYMI  wisi, czuwa NIEWIDZIALNA ręka. Co ważniejsze ręka ta jest wspólną dla sił do czasu Magdalenki walczących z sobą. W okolicach okrągłego stołu opcja reżimowa ("komunistyczna") oraz opcja "opozycji" ("opozycji demokratycznej", koncesjonowanej) podały sobie rękę znajdując wspólnego wroga. I - umownie - od 1989 r. ten wspólny wróg  jednoczy ich do dzisiaj ponad widowiskiem okładania się papierowymi, nie robiącymi żadnej krzywdy pałkami. Podzielili między siebie komórki do wynajęcia  dostępne w obciętym z prawej strony spektrum politycznym i zaczęli odgrywać przed Polakami spektakl "demokracji". "Opozycja demokratyczna" - miało to znaczyć "opozycja atakująca ruchy narodowe z obu stron: z lewej i centrum". Wtedy koryfeuszem blokady "narodowych" był Michnik i jego środowisko. Michnik to ideowy trockista. Od kilkunastu lat prezes pozycjonuje się na walczącego z Michnikiem, Szkopuł cały w tym, że JK cały jest ci on z Lipskiego, trockisty nie mniejszego niż Michnik. Cała opozycja w Polsce uwięziona została w cęgach trockizmu (czyli marksizmu reformowanego), jednego zabarwionego internacjonalnie (ANTYNARODOWO), drugiego (PC, PIS) "patriotycznie" i ANTYNARODOWO...O tym w swoim odczycie mówił expressis verbis sam prezes u Smolara/Sorosa, gdy perorował na temat: jak nie dopuścić do władzy ekstremy. PIS jest partią - używając słów Doboszyńskiego - "lawirującą bardzo umiejętnie, by nie wypuścić cugli z rąk w społeczeństwie katolickim". PIS nie jest partią polską. Zakładało PC więcej osób żydowskiego pochodzenia, niż polskiego. PIS jest partią korowsko-żydowsko-polską.  Umownie biorąc po 1/3 na każdą opcję. Opcja polska stanowi 1/3 i to raczej niedecyzyjnych dołów partyjnych niezorientowanych w antynarodowych celach wierchuszki. 1/3 na każdą opcję, to klasyczny... "dwużydzian Polaka". Podziękujmy temu, kto stworzył ten termin. 

 

 

image

 

 

 

Trockistowska (korowska) wilczyca wykarmiła Romulusa i Remusa, centrum i "lewicę"*.

 

 

 

 

 

 

* "lewica" jest tu oczywiście pojęciem umownym, gdyż w dobie dominacji MFW i BŚ tradycyjne kategorie dzielące ustroje w zależności od kształtu  systemu gospodarczego stają się nieprzydatne; "lewica" w polskich warunkach denotuje partie liberalne obyczajowo (SLD, UW, UD, KLD, PO), "centrum" w polskich warunkach (AWS, PIS) to formacje zabarwione patriotycznie, stawiające na dystrybucję dóbr i zwalczające partie liberalne obyczajowo, ale zwalczające tylko słownie, deklaratywnie, bo korowski system okrągłostołowy na inny, skuteczny sposób zwalczania "libertynizmu" nie wydał zezwolenia. Owo "centrum" za to  już nie deklaratywnie, lecz bardzo realnie zwalcza od swego zarania wszelkie ruchy narodowe. Opcja narodowa w gospodarce i skutecznie konserwatywna (chcąca i wiedząca jak zwalczać marksizm kulturowy) nie są przewidziane w scenariuszu. Takich dzieci wilczyca nie miała. Chociaż jedno z jej dzieci - wypełniając scenariusz - bardzo intensywnie symuluje nieistniejącą opcję narodową. Za każdym razem, gdy słyszę w mediach zagranicznych lub miejscowych jak PIS bywa określany: prawica, skrajna prawica, partia nacjonalistyczna - to skręcam się ze śmiechu, gorzkiego śmiechu. Jest to arcydzieło manipulacji fartuszkowej. Symulacja nacjonalizmu skutecznie abortuje go... Elektorat nie może się istnieć jednocześnie w dwóch miejscach. Media przypieczętowują operację "aborcja ruchu narodowego poprzez jego symulację". Od czasów Doboszyńskiego nic się nie zmieniło. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niezależny Serwis Informacyjny nr 2, m.in.ceny wody, izraelska Razem i Tamar Zandberg

J.Zagórski - prorok operacji "Wybory"?

Żydzi to najdziwniejszy naród świata

Ambasador Baliński o braciach Kaczyńskich, o MSZ, o lobby żydowskim i na temat KOR-u

JK oszczerstwa o opcji prorosyjskiej, a więc zbadajmy opcję PIS-u...

Żydowski bankowiec Gordon Bajnai i jego sobowtór Mateusz Morawiecki. Czy prowadził ich ten sam Anioł Biznesu?

Ardanowski, Gowin, Baliński,abp Michalik i Jedwabne,czyli antypolska "strategia kameleona"

Wybory, czyli sKORpion i żaba

Geneza zaostrzenia art. 212 KK przez J.Kaczyńskiego (but na gardle wolności słowa) i przyczynki do "psychologii prezesa"

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Niezłe, gdyby nie mieszał Pan polskości z katolicyzmem; kogo przy Okrągłym stole reprezentował KK?
  Naród, czy którąś z wymienionych opcji.

  na takich niedopowiedzeniach - zbyt daleko się nie zajedzie.
 • "Polska bez Polski - dwoje dzieci trockistowskiej wilczycy"
  -------------------
  Polskę zamordował ostatecznie w ubiegłym wieku czarci pomiot i rekami hitlerowskich Niemiec i rękami stalinowskiej Rosji i rękami banderowców - co to do tej pory - są najbardziej opętani przez dzieci diabła.
  Wniosek?
  Nie można Polską nazywać ani okupanta okupującego atrapę Polski ani sierot po Polsce.
 • @demonkracja 13:26:19
  Polska to kraj zamieszkany przez Polaków.
  Polska istnieje bo jest taki kraj gdzie od wieków mieszkają Polacy.
  Ten kraj jest niestety od 30 lat pod okupacją wrogów narodu Polskiego głównie żydowskich al i niemieckich oraz banderowskich no i Watykańskich.
  Dla Watykanu Polska to jedna z kolonii na której Watykan skutecznie pasożytuje (wyciąga korzyści dla siebie kosztem lokalnej ludności)
  dla mafii żydowskiej jest identycznie (to ideologicznie pasożytująca organizacja), dla Niemiec jako kolonizatorów też i dla Banderowców też.
  Do tego lokalni zdrajcy (też pasożyty dal Polski) i mamy klasyczną kolonię współdzieloną przez kilku kolonizatorów (pasożytów) którzy się przepychają wzajemnie w zakresie walki o lepszą pozycję w kolonii do pasożytowania.

  To paradoksalnie dobrze dla Polski.
  Bo jeden pasożyt natychmiast by wchłoną Polskę pod swoją banderę a tak żaden z nich tego nie może zrobić bo pozostali mu przeszkadzają (stracili by możliwość pasożytowania).

  Trzeba próbować wygrać tę "siłę" Polski wynikającą z jej słabości.
 • Nic dodać, nic ująć
  5+
 • @Oscar 13:59:24
  Oskarze, przestańcie proszę pierdolić o watykańskiej okupacji, bo słuchac hadko - a najlepiej brac regularnie przypisane przez lekarza tabletki

  pozdr
 • @MacGregor 16:43:34
  A jak nie tabletki to zapisana przez dohtorów lobotomia. No bo stosu, kurwa, odpalić nie dadzą.
  Dobrze mówię?
 • @Oracz 17:26:17
  Byłem katolikiem to wiem, że mówię doskonale i po katolicku. Nawet krzyczałem kiedyś oksymoron, jaki ukuli uczeni katoliccy:

  ,,Wol-na Pol-ska ka-to-lic-ka!"

  A przecież, zdaję się Kobra-Goryszewski powiedział nie ważne biedna czy bogata, będzie Polska (wiadomo że bogata nie ma prawa być), ważne żeby była katolicka!
  Mateusz się wyżywi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930