Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

G.Taylor (WJRO): Po wyborach lepsza atmosfera na restytucję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cynizm, cynizm, cynizm plus brak odwagi, honoru i godności.

MOTTO

„Trzymać żmiję - nieszczęścia oczekiwać”  

[polskie przysłowie.]


 

“Polska będzie się rozwijać (…) ale nie stanie się to dopóki nie zmierzy się z przeszłością. Myślę, że Polska zdaje sobie sprawę, że to nie jest problem, który zniknie. Nie zniknie. To zbyt ważne. Zbyt zakorzenione w świecie żydowskim. I wierzę, że po wyborach będzie inna sytuacja, lepsza atmosfera. Zostaną tylko trzeźwo myślący. I będzie okazja, by przedyskutować to ponownie z Polską. I znaleźć jakieś rozwiązanie.” To fragment wypowiedzi szefa Światowej Organizacji Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) sprzed kilku dni. Mówienie o “wyborach” jako linii granicznej, po której dopiero zaczną się prawdziwe rozmowy z rządem, po raz kolejny “wysypuje” rząd i pierwszy raz oficjalnie potwierdza “notatkę Michalkiewicza” i zakulisowe konszachty PIS-u z Żydami.Ciekawe jest, że Taylor mówi: "po wyborach zostaną tylko trzeźwo myślący" - czyżby miał na myśli JESIENNE WYBORY PARLAMENTARNE??  Warto obejrzeć rozmowę z Gideonem Taylorem w całości: 

 

 

 

Jeśli ktoś nie wiedział jasno do tej pory, czym jest cynizm, zjawisko zwane cynizmem - obserwując taktykę J.Kaczyńskiego w sprawie ustawy 447 zrozumie to zjawisko kompletnie.

 

Co robił rząd w sprawie 447 na przestrzeni ponad roku? Spójrzmy na sekwencję wydarzeń:

1. Zamykanie ust politykom i dziennikarzom poruszającym ten temat i ostrzegającym oraz presja na media społecznościowe i blogerów, by zamilczeli sprawę oraz tony wyzwisk (głównie ze stajni rządowej Sakiewicza) - "agenci Kremla, agenci Putina", “potężna machina Moskwy” (copyright TaSak).

Pamiętamy, jak byli zastraszeni przez cara prowadzący Wtylewizji, gdy zadzwonił telewidz i zadał pytanie o 447. Popadli w stupor.

Przez ponad rok atak dyfamacyjny (dyfamacja - ulubione słowo prezesa)na ośmielających się mówić o 447 był NIESŁYCHANY. Prezes gwałcił nawet co odważniejszych swoich. W przeciągu roku Macierewicz zaczał mówić odwrotnie o sprawie 447, spacyfikowano nawet “odważnego Antoniego” :). Nikt nie łamie charakterów, tak jak prezes. Ci, którzy zostali w partii, to są ludzie z przetrąconym kręgosłupem - dlatego rządzą tak jak rządzą i są międzynarodowym popychadłem. Zwykłe logiczne rozumowanie do tego prowadzi.

2. Równolegle z zamordyzmem względem odważnych publicystów poruszających temat 447 - rząd PROWADZI PRZEZ 4 LATA TAJNE ROKOWANIA Z IZRAELEM NA TEMAT RESTYTUCJI. To już jest cynizm do kwadratu, albo - językiem ludu - pospolite suk*****two.

3. Rząd zastrasza (wizyty policji u organizatorów kampanii “Nie dla roszczeń!”), cyngle Sakiewicza (czytaj: J.Kaczyńskiego) plują dzień i noc.

4. Rząd zamilcza kompletnie 20-tys. demonstrację przeciw żydowskim wymuszeniom

5. Rząd (czyli Jarosław Kaczyński, nauczmy się tak - zgodnie z prawdą - mówić) ukrywa umówiony przyjazd delegacji i planowe rozmowy o 447.

6. Odwołując rozmowy - POD WPŁYWEM TYCH, KTÓRYCH JESZCZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ OPLUWAŁ -zmyśla powód odwołania wydając poprzez MSZ kłamliwy komunikat.

7. Sejm (czytaj: Jarosław Kaczyński) usuwa z porządku obrad pierwsze czytanie projektu ustawy raz na zawsze rozwiązującej problem z 447.

8. Zniesławianie środowisk walczących o polski interes trwa nadal a nawet NASILA SIĘ! Banda pismaków Sakiewicza wychodzi ze skóry by zniesławić środowiska walczące z 447.

9. Wewnętrzne sondaże preferencji wyborczych oraz oporu społecznego względem roszczeń żydowskiej bandy oraz intensyfikacja akcji uświadamiającej przez niezależnych publicystów w sieci stawia PIS pod ścianą. Ziemia pali się pod nogami - i J.Kaczyński ogłasza zmianę o 180 stopni: Mówimy nie dla “odszkodowań wojennych komukolwiek”. I co? Nic. Cyngle dalej patrzą ludziom w oczy i w przeciągu 24 h zmieniają swoje przekonania, “myśli”, osądy i słowa. ZMIENIAJĄ... KU CZCI KREMLA???Oczywiście żaden płatny cyngiel nie przeprasza tych, którym teraz podkrada narrację. I oto Kurski produkuje serial informacyjny: PIS walczy z płaceniem komukolwiek za cokolwiek. To nam trzeba zapłacić! Wszyscy już szczekają Z NOWEGO KLUCZA. Z WSZYSTKICH - KTÓRZY DZIEŃ WCZEŚNIEJ CUCHNĘLI TCHÓRZOSTWEM NA SETKI KILOMETRÓW - wylewa się o d w a g a. Tak się podkrada rywalom idee, tak się robi kalafior z mózgu gospodyniom wiejskim.

10. Zaczyna się festiwal odważnych, co przed sekundą wypełzli spod łózka. Parada ludzi bez grama honoru, łańcuchowych pismaków. Karnawał masek, bo prezes wcisnął guzik “Krzyczymy, że niczego nie damy!”. Wszyscy odważni dostają komendę, by roszczenia żydowskie ŁĄCZYĆ Z NIEMIECKIMI ZNISZCZENIAMI, choć Żydzi od razu to dementują, mówiąc, że chodzi o mienie, które przeszło na rzecz skarbu POLSKIEGO państwa.

11. Szef izraelskiej organizacji restytucyjnej ROZUMIEJĄC GRĘ PIS-u mówi, że TERAZ JEST NIESPRZYJAJĄCA ATMOSFERA (domyślnie: w której partia rządząca nie może ludziom powiedzieć prawdy, bo straci głosy), więc wrócimy do załatwiania sprawy PO WYBORACH.

 

Lemingi płaczą ze szczęścia, realistom zbiera się na wymioty, gdyż widzą powtórkę, IDENTYCZNĄ CO DO JOTY W KOLEJNOŚCI SEKWENCJI - jak w poddaniu ustawy o IPN, które to poddanie i sama “deklaracja” były zresztą stworzeniem podkładu do dalszego rozkręcenia kwestii restytucji.

image

 

Cynizm, cynizm, cynizm plus brak odwagi, honoru i godności oraz bezczelność w przejmowaniu poglądu tych, których za ten pogląd mieszało się z błotem. Wszystko wskazuje, że pogląd, za który inni walczyli biorą tylko po to, by - po raz kolejny uśpić opinię publiczną - a potem potajemnie pertraktować. Jak powiedział Czaputowicz: rozmowy z delegacją izraelską odwołane, gdyż musimy się do nich przygotować. Znając kosmiczny cynizm rządu (czytaj: prezesa) nie można wykluczyć, że tchórzliwym kunktatorom uda się mataczyć i wywijać Żydom nie tylko do najbliższych wyborów, ani nie do jesiennych, lecz aż do prezydenckich. Dzień po prezydenckich wszyscy zbierzemy owoce miłości prezesa do narodu i państwa przewyższającego wszystkie inne swoją bezprzykładną “siłą ducha i umysłu oraz determinacją i odwagą”. Jarosław Kaczyński wyznał 2 lata temu, że Izrael i naród żydowski dowodem na istnienie Boga i przykładem boskiej interwencji i opieki.

Kiedy uzbrojony po zęby żołnierz izraelski, uzbrojony w sprzęt nabyty za odszkodowania niemieckie i za wyżebrany i wyłudzany trybut USA - z wielkim męstwem ducha mierzy z 2 m w głowę palestyńskich dzieci, to są tacy, którzy - jak Jarosław Kaczyński - w tym upadku człowieczeństwa i bestialstwie widzą interwencję ręki Boga.

 

Po pierwszych, drugich lub najpóźniej trzecich wyborach - żydowski bóg przyjdzie do nas z dłuuugim rachunkiem po pieniądze dla narodu przez niego prowadzonego. Bogu - panie Jarosławie - nie tyle, że się nie odmawia, ale po prostu odmówić SIĘ NIE DA… Przyjdzie ten dziwny, bestialski, gangsterski Bóg do tego, który go czci i do jego partii. Po swoje, po gangsterskie. Do swoich, którzy dzisiaj zmuszeni taktyką wyborczą udają, że z nim nie spiskują od wielu lat. A na tych, którzy będą usiłowali uniemozliwić tę już dogadaną grabież - na tych najemne wojska, jak zwykle wyleją kubły pomyj, a jeśli i to nie pomoże, to przecież mają znowelizowany w ostatnich dniach art. 212 kk, który posłuży do skutecznej pacyfikacji oporu przed gangsterskim bogiem i ludem oraz państwem przodującym w natężeniu siły ducha i… determinacji. 

                                               image

KOMENTARZE

 • Ciekawe że się teraz obudzili.
  Przecież od wojny minęło 70 lat.
  Cały PRL od 1944 do 1989 było cicho ... a twierdzą że zawsze pamiętali ...
  i nic nie mówili, nie domagali się ?
  Dopiero za solidaruchów najpierw ograbili Polskę z majątku narodowego
  a teraz jeszcze chcą miliardów dla nie wiadomo kogo wbrew prawu Polskiemu.

  Pytanie : czemu teraz się obudzili ?
  Kasy im brakuje (ich chciwość jest nieograniczona), tracą wpływy w Polsce i chcą jeszcze wyszarpać co się da ?
  Stracili geszeft na karuzelach VATu i chcą to sobie zrekompensować ?

  Gdyby Polska była wobec nich uległa to by doili po cichu...
  ale oni jawnie starają się zgnoić Polaków.

  A może to jest całkiem odwrotnie.
  Może to ruska prowokacja by skłócić Polaków z mafią żydowską... by zmusić PIS do asertywności wobec żydów ?

  Nie wiadomo...ale się pewnie wyjaśni po wyzwoleniu Polski spod dyktatury solidaruchów.
  .
 • @Oscar 07:43:27
  Panie Oscar, wcale nie obudzili się dzisiaj. Sprawa zaczęła się już dawno, kiedy kanclerz Schroeder oświadczył, że Niemcy już dość zapłacili żydom za swoje wobec nich winy, więc trzeba było znalezć nowego żywiciela. Poważni gracze planują swe działania na dziesiątki lat naprzód. Tylko u naszych pożal się Boże "polityków'" horyzont czasowy sięga od wyborów do wyborów.
 • SZOK! Spotkanie polsko-izraelskie w siedzibie ABW
  " Konfederacja wzywa rząd do ujawnienia rozmów ws. roszczeń "

  https://www.youtube.com/watch?v=8ZnJgsg4iDs

  https://www.youtube.com/watch?v=60RN4dwXbXM

  No..no....nieźle się PIS-owczycy zabawiają naszym kosztem.Kosztem w sensie dosłownym.
 • Szubrawcze pokrewieństwo kretów
  .
  "Rząd (czyli Jarosław Kaczyński,"

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  Krety w Warszawie zorganizowane przestępczą bandę, patrz trzeci link w tym tekście

  - https://nke21.neon24.pl/post/148003,upadek-ekonomiczny-usa#comment_1536145

  Czy może ktoś wyjaśnić jaki ma sens raz wybierać przednią część partii jedności PO.PiS, a po jakimś czasie tylnią, zgodnie ze starą receptą "A to było tak bociana j..ał spak, potem była zmiana i szpak j...ał bociana, ...", z wielkim entuzjazmem wybrali Polacy taką kanalię, która jedynie dorosła do tego, aby być pokojowcem pana Trumpa:

  - https://plausi.files.wordpress.com/2018/09/pokojowiectrumpaduda.jpg?w=850

  Wg. jakich kryteriów wybrali Polacy takie g...no na prezia, który ich reprezentuje ?
 • RABUNEK nie restytucja !!
  .
  Autor: "lepsza atmosfera na restytucję"

  Nie chodzi o żadną "restytucję", gdyż sytacja prawna jest jednozanczna, nie ma żadnych podstaw prawnych, aby ew. majątek bezspadkowy, jeśli taki w ogóle jeszcze po żydach istnieje, wypałcić na żydowskich przestępców Izraela, to państwo jest z definicji państwem rabunku i zbrodni, i im podobnych z tzw. "przemsłu holokaustu" jakiekolwiek pieniądze. Rabusie żydowscy nie mają żADNYCH podstaw prawnych stawiać jakiekolwiek żądania, ciemniakom, którzy nie widzą do dziś, czym jest "restytucja" trzeba polecić zapoznać się z tym terminem.

  Celem usxtaawy USA JUST Act 447 jest wymusić na pełniąących władzę w Polsce, pospolity szantaż ze strony USA, stworzenie pozorów legalności żądań, przez odpowiednie fantazyjne ustawy. W gruncie rzeczy rezydenci w Warszawie mają dopuścić się zdrady stanu, aby żydowskie żądania zostały zaspokojone, podjęcie przez tych palantów w Warszawie

  - https://pppolsku.wordpress.com/2019/03/06/przyklad-kolab

  jakichkolwiek rozmów z żydowstwem, które odesłało swego agenta Danielsa do Warszawy, aby szantaż koordynował, wspomaga go w tym pani ambasoador USA, jest równoznaczne ze zdradą stanu.

  Jeżeli któryś Polak nadal głosuje na w/w palantów, to jest albo durniem, albo skończoną kanalią. Nik z jakąkolwie patriotyczną świadomością nie powinien uczestniczyć w inscenizacji tzw. wyborów, gdyż wybór nawet "mniejszego zła" oznacza zatwierdzenie zła w zarządzie państwa. Jedynie bojkot wyborów, które z demokracją nie mają nic wspólnego, jak dotąd zawsze chodziło o oddanie pełnomocnictw w ręce organizacji przestępczych wystawionych przez siły zewnętrzne, nazywanych partiami, a jedynie bojkot wyborów może być w tej syxtuacji wyrazem demokratycznej woli.

  Ten stan rzeczy trwa do bez mała pół wieku:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  Link wskazuje na niebezpieczne początki, których konsekwencje, jak choćby okupacja sił USA, ponosimy do dziś.

  Na koniec, co się bezczelnie ignoruje, wszelki majątek bezpański, o który przez dziesięciolecia troszczyli się Polacy, musi być obłożony kosztami tej troski, z majątku nie pozostaje NIC, ci, którzy się o niego troszczyli muszą też zostać wynagrodzeni. Majątki, o które nikt się nie troszczyl są po 80 latach zwykłą rui,uną, którą na koszt właściciela należy zburzyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930