Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Ta karczma 447 się nazywa...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dziwne rzeczy dzieją się w "polskim rządzie".


Komunikat MSZ. Wizyta odwołana. Presja ma sens. Ale w samej sprawie niczego to nie zmienia

Dziwne rzeczy dzieją się w "polskim rządzie". Albo błędy redakcyjne w zaleceniach dla MON, albo "odwołania" wizyty. Gdyby nie było monitoringu społecznego, robiliby, co chcą. a tak? A tak też zrobią, co chcą, tylko po cichu, po wielkiemu cichu... BO TRYB WYBORCZY. Jawne machloje z przyjaciółmi zbyt wiele punktów przy urnach by odebrały. Więc redagujemy, odwołujemy, wielkie serca na okładkach reklamujemy...

W poniższej notce nic nie zmieniam, bo nic się nie zmieniło, oprócz strategii. MONITORUJMY ICH DO ŚRODY!!! To są kłamcy profesjonalni. 

I proszę przyhamować z jakimiś pretensjami do mnie, że daję nieaktualne wiadomości. Machloje tego "kryptopatriotycznego" rządu z Żydami są tak chaotyczne i nerwowe, że nawet w sferze faktów wprowadzają swój orientalny bajzel.


PIS powtórnie daje obcym pisać polskie prawo, czyli za milość przyjdzie też zapłacić, albo tragiczni bracia Twardowscy


PIS powtórnie da Obcym pisać polskie prawo. Skąd to wiadomo? Bo jadą goście, jadą.  A Żyd nie wybiera się w daleką drogę, by stracić. Po co więc przyjeżdżają tak nagle? WYPISAĆ CZEK W FORMIE POLSKIEJ USTAWY. Przyjętej przez "polski" sejm i rząd.

[wiadomość z ostatniej chwili: komunikat polskiego MSZ, że wizyta odwołana, więc nie jadą, tylko dzwonią i ew. ...wzywają do siebie :)]

Obserwujmy - kto wspiera bandytów, kto siedzi okrakiem, kto obrzuca walczących o dobro ojczyzny wyzwiskami (ruskie trole, ruscy agenci, agenci Putina, ruskie onuce i inne wytryski kastratów Sakiewicza). Powiadamiajmy znajomych, by też w najbliższych dniach  tę targowicę obserwowali. Społeczeństwo musi być świadome. Sądzę też, że patrioci powinni zebrać medale (z przysłowiowego buraka) i dyplomy przyznane Polakom (okraszone zniekształconym cytatem z Talmudu) i demonstracyjnie wszystkie odesłać do Izraela w kartonie o kształcie kamienicy. Będą to medale bezspadkowe. Zgodne z polskim prawem honorowym. Przetrzymywanie tych fałszywych wyróżnień to hańba.

Piszę już od co najmniej roku, że mamy bezkrólewie i festiwal patriotycznych masek. Jutro zacznie się udawanie, że ktoś reprezentuje polski interes.

Partia rządząca zachowywała się podle przez 1,5 roku wobec ludzi i środowisk podnoszących temat rekietu 447. Czy to się zmieni? Marzenia ściętej głowy. Nawet jeszcze wczoraj blokowali informacje o proteście w Warszawie wstydząc się najodważniejszych obywateli, bo tamtych odwaga ukazywała tych tchórzostwo i małość. Liczenie na rząd, to marzenie ściętej głowy. Gdy głowa jest ucięta, to mamy bezhołowie. Albo gdy miejsce głowy zajmuje jej... atrapa. O czym mówi niedzielna blokada informacyjna? O tym, że atrapa bojkotuje naród rdzenny. A co w zamian? W zamian  urządza tydzień w tydzień festiwal obcego narodu, jego spraw, interesów i heretyckich wierzeń. I sami siebie oblepiają szyldami: jesteśmy patriotyczni, narodowi, prawicowi, n i e z ł o m n i.  Żałośni komedianci i uzurpatorzy.

 

 

Co będzie się działo aż do posiedzenia sejmu w środę?

Nie spodziewajmy się niemożliwego… Wróble trudno przemalować na kanarki. A nawet jak się uda, to nie będą śpiewać. Schorzenia tchórzostwa i ignorancji mają znamiona nieuleczalności.

Wszystko - np. głowa w piasek w sprawie marszu Stop 447 - wskazuje, że będzie zwykła powtórka z gwałtu na PIS-ie w kwestii pisania ustawy o IPN. Zacznie się od wielkiej strzykawy Mateuszejka, grożenia palcem w bucie kilku innych wojów. Potem zapadnie głęboka cisza aż do środy - umilana głodnym pelikanom imponującymi debatami o zwalczaniu podniesionych rąk, o filatelistyce, o liczeniu kolorów tęczy itp. Problemom, które produkuje po to, by je bohatersko zwalczać partia rządząca.

W głębi tej głębokiej ciszy trwać będzie kupczenie i kombinowanie jak ogłosić efekt gwałtu, by naród się nie zorientował w sprawie tego, co działo się w łóżku. I by dalej widział projekcję 3D swojej ukochanej, która Na głowie kwietny ma wianek W ręku zielony badylek A przed nią bieży baranek A nad nią lata motylek…

image

Ilustracja. Jarosław pędzi na księżyc na rączej Kur-wizji, by transmitować, jak nad dobrą zmianą lata motylek.

 

Musimy każdego dnia uważnie na wszystko patrzeć, wszystkiego słuchać. Kto wie, czy to nie najważniejsze dni od czasu… okrągłego stołu. Ja osobiście spodziewam się zalewu bezczelnych kłamstw - festiwalu przemówień Mateuszejka łżącego - jak już setki razy - w żywe oczy. Pachnie tu dealem na przeczekanie. Prawdopodobnie prawdę ujrzymy tydzień, dwa po wyborach jesiennych. Prawdę okrutną. Strzelba miłości J.Kaczyńskiego do Izraela, która wisi od 30 lat na ścianie, musi kiedyś wypalić - wypali jesienią. J.Kaczyński publicznie wypowiadał deklaracje wiary syjonistycznej. Wypowiadał herezje także religijne (o boskim inspirowaniu izraelskich ludobójstw). Takich rzeczy nie robi się bezkarnie. Słowa i wybory mają konsekwencje. Kaczyńscy to bracia Twardowscy. Tragiczni. Podpisali cyrograf miłości do syjonizmu, łudząc się, że czart nie przyjdzie po ich dusze. Idzie. Nadchodzi. Ta karczma 447 się nazywa. Jutro zrobią w niej remanent i zdejmą szyld. Ale w październiku szyld znowu zawiśnie i losy się zaczną spełniać. Najgorsze jest to, że w dzisiejszym przypadku los Twardowskiego pociągnie za sobą los kraju. w somnabuliczny, nocny świat. Prosto na księżyc.

 

image

Ilustracja. Bracia Twardowscy. 

image

Ilustracja. Podpisanie cyrografu. Oburącz.image

 

PS  1

Niewykluczone, że jeszcze przed wyborami jesiennymi, ZWŁASZCZA   PRZED WYBORAMI - naród będzie musiał zainterweniować. O wiele liczniej niż w niedzielę. Należy już szykować projekty ustaw o - by tak to nazwać - " powrocie do macierzy" terenów obozowych, które world jewry  powyciągało z polskiego państwa czyniąc je eksterytorialnymi miejscami sekciarskich kultów przyciągającymi tłumy dziwnych ludzi prowadzących przez cały rok psychiczny atak na nas pod ochroną broni ostrej. 

PS 2 

Dzisiaj w Warszawie odbył się marsz ku czci 1000-letniej przyjaźni Polaków z Żydami. Serio. Nie żartuję. TVN dał relację. Lech Kaczyński w swej miłości do syjonistów mówił o 800 latach, Duda przelicytował do 1000. Bezczelnie  i zuchwale.

PS 3 

Bardzo dziwnie wygląda ta akcja z ogłoszeniem i odwołaniem wizyty... Zupełnie jak dwudniowa, dwuodsłonowa akcja z Superekspresem i premierem adoptatorem. Jutro pelikaneria będzie łzy ronić nad odwagą rządu, co to - niczym Wanda Niemca -  Żyda nie chciał. Czyżby wyborcza bajka o rządzie, co Żyda nie chciał przyjąć? Czyżby przedwyborczy dzień bez ustawki, to dzień stracony? 

image

Zdobyte w dzieciństwie doświadczenie ujeżdżania pelikanów, okazuje się bardzo przydatne w politycznej karierze.

 

 

 

KOMENTARZE

 • "Bardzo dziwnie wygląda ta akcja z ogłoszeniem i odwołaniem wizyty"
  Ależ stanowczo zareagował ten nasz rząd !!! Nieugięci ludzie z determinacją broniący polskich interesów.Któż jak nie oni? https://smiles24.ru/data/smiles/smiles-nacionalnosti-73.gif
  Dobrze żeby na kilkanaście dni przed wyborami wszystkie lemingi zdały sobie z tego sprawę.
  Zwłaszcza w kontekście sukcesu sobotniego Marszu Konfederacji.
 • @ikulalibal 06:15:57
  Dumny jestem z naszego PiSiorskieego rządu! Alleluja!
 • Probierzem "dobroci i polskości" tego ... rządu będzie
  brak jakichkolwiek represji wobec organizatorów i uczestników Marszu, chociaż jedna zaaresztowana osoba to Powszechny Bunt przeciwko ... rządowi, bo to nie Nasz rząd tylko rząd soldateski !
 • @Autor
  Żydom się zbyt głośno powiedziało o wizycie, którą sprowokowal wiadomy marsz. Teraz wszystko odbędzie się pocichu. Czy ktoś uważa, że ten rząd zaprzańców bylby zdolny postawić się Żydom?
  To ta ekipa jest gwarantem spłaty żydowskich urojeń i usraelska armia także.
  Walka z tym wszystkim nie będzie łatwa.
  Jeżeli rząd chce wykazać się dobrą wolą, to na najbliższym posiedzeniu sejmu ustawa Michalkiewicza powinna zostać uchwalona. Rząd natomiast powinien zerwać stosunki dyplomatyczne z Izraelem i jakiekolwiek inne również.

  PS Jest zasadnicza różnica pomiędzy Twardowskim i Kaczyńskimi. Twardowski potrafił wyśpiewać godzinki do Najświętszej Maryi Panny i to po polsku, choć Polakiem z pochodzenia nie był, czym dał radę diabłu.

  Pozdrawiam!
 • Gdyby nie Marsz przeciwko grabieży Polski JUST447, nie byłoby żadnych głosów
  przeciwko niej i zaciśniętych piąstek!
  Sprawa się rozniosła na Polskę i nieświadomych zaharowanych Polaków.Nastąpiło na razie lekkie przebudzenia, nasz ą sprawą jest żeby budzik dzwonił na cały regulator!!
  Ponieważ rzidki się rzuciły do przyjazdu żeby kuć żelazo i wygrabić co się da z Polaków, na pewno była gorąca nocna linia ze "sztabem kryzysowym" Vateuszem, Joachimem, Ciaputowiczem, Jarosławem.
  Ustawka się udała bohaterski "polski rząd odparł" oficjalny atak na Polskę .Teraz nastąpi "ciche porozumienie"bez wiedzy matołków mających wyłącznie płacić podatki i głosować na określone partie!

  To dla debili którzy piszą o ogłoszeniu wizyty w Polsce fake newsie!
  https://t.co/2FBLvKvDBw

  https://www.haaretz.com/israel-news/.premium-poland-denies-but-israeli-delegation-headed-there-says-it-ll-discuss-restitution-1.7224963


  https://www.timesofisrael.com/liveblog_entry/israeli-delegation-to-visit-poland-for-holocaust-restitution-talks/


  Z powodu odmowy zwrotu mienia żydowskiego z Zagłady, izraelska
  delegacja wyjedzie do Polski.

  tłumacz działa po 2 krotnym żądaniu przetłumaczenia!
 • Przygotowywane rabowanie Polaków
  przez czarci pomiot - należy rozumieć - jako ostateczne rozwiązanie kwestii sirot po Polsce w atrapie Polski. To tak - jakby wędrującym po pustyni ludziom zabrać wodę oraz wielbłądy i powiedzieć im z uśmiechem na odchodne - szczęśliwej drogi.
  Wniosek?
  Wychodzi na to, że tym razem czarci pomiot - chce Polaków w atrapie Polski wykończyć zimnem i głodem - a jeżeli będą podskakiwać - to banderowcy sa już na miejscu.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930