Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
150 postów 150 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Ali-Baba-Izrael i 447 rozbójników

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego w swoje ręce.

BRUDZIŃSKI

"kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku"

"jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku"

KACZYŃSKI 

"„próbuje się jeszcze czegoś więcej, próbuje się stwierdzić, że Polska ma w związku z II wojną światową jakieśzobowiązania finansowe”"

"Polska żadnych zobowiązań nie ma."

MORAWIECKI 

"[Polska ma prawo się domagać wielkich, ogromnych odszkodowań, a nie być przedmiotem jakichkolwiek odszkodowań"

"Dla mnie nie ma takiego tematu, że będziemy zwracać. W moim odczuciu, to jest absolutnie wykluczone, żebyśmy my byli odpowiedzialni za jakiekolwiek odszkodowania. My powinniśmy otrzymać ogromne odszkodowania"

 

Kabaret się rozkręca. Ale po kolei. 

Brudziński udaje głupiego (wersja optymistyczna). WJRO nie ma siedziby "na prestiżowej ulicy Nowego Jorku" ani nie jest "organizacją żydowską z Nowego Jorku". WJRO ma siedzibę w Jerozolimie. Jerozolima - największe miasto Izraela, stolica administracyjna Dystryktu Jerozolimy i stolica państwa Izraela według izraelskiego prawa (na marginesie: ciekawe sformułowanie: WEDŁUG IZRAELSKIEGO PRAWA, teoretycznie wg izraelskiego prawa któregoś dnia może zostać ogłoszona dowolna rzecz, np. wg izraelskiego prawa cała Jerozolima należy do Żydów,  pół Polski należy do Żydów itd.).

Projekt HEART zainicjowany przez rząd Izraela (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) ma centrum organizacyjne w mieście Holon. Holon - miasto położone w dystrykcie Tel Awiw w Izraelu. Leży na nadmorskiej równinie Szaron w zespole miejskim Gusz Dan.

imageimageimage

Ilustracja. Gdzie Rzym, gdzie Krym?


GDZIE RZYM, GDZIE KRYM? 

Od 2011 r. Izrael wziął sprawę restytucji mienia żydowskiego, mienia pozostałego po holokauście w swoje ręce. To, że Amerykanie (tacy Amerykanie, jak Michnik Polak) pod naciskiem lobby żydowskiego zobowiązali się do nadzoru i szantażowania opornych płatników - to odrębna sprawa. OBYDWA CENTRA RESTYTUCYJNE SĄ W IZRAELU. DLACZEGO TRZECH WODZIREJÓW O TYM ANI BE, ANI ME? Bo jakże to by było przyjęte przez wyborców, którym wodzireje piorą mózgi od 4 lat, że Izrael to największy przyjaciel polski? To jak to tak? NAJWIĘKSZY PRZYJACIEL SZYKUJE NAPAD RABUNKOWY, WYMUSZENIE ROZBÓJNICZE? NA KOGO BY WTEDY WYSZLI NASI rządowi FORDANSERZY? Na idiotów, frajerów, czy jeszcze inny gatunek? Może na najemników? Ten, do kogo pieją pieśni miłosne, serenady, jeżdżą co tydzień, hołdy składają co 3 dni, świętują jego święta świeckie i religijne okazuje się RABUSIEM, ROZBÓJNIKIEM, WYŁUDZACZEM, NAPASTNIKIEM, SZANTAŻYSTĄ... Jak to możliwe? DLATEGO ANI PREZES ANI PREMIER NIE UŻYLI SŁOWA: Żydzi, żydowskie i Izrael. Użył tylko Filip z konopii Brudziński, ale zrobił to cwanie w swym nierozgarnięciu - bo całe odium wstrętu, jaki odczuwają Polacy do gangsterów chcących nas rąbnąć na 3 setki mld $ nasz Joachim zdjął z pleców Izraela i wrzucił na bliżej nie zidentyfikowane, nieistniejące nowojorskie organizacje restytucyjne. 

Wszyscy trzej herosi, których zrodził... Michalkiewicz i jego notatka oraz akcje narodowców, wszyscy śpiewają z klucza nadużywając słów: jakichkolwiek, jakiekolwiek, ktokolwiek, jakieś oraz eksponują, że TAK IM SIĘ WYDAJE TERAZ, czy jak mówi Morawiecki: DLA MNIE, W MOIM ODCZUCIU. 11 maja w Marszu: Nie dla Roszczeń Żydowskich naród powie lub pokaże Mateuszowi, gdzie ma jego odczucia... Szef rządu, który w takiej sprawie mówi o swoich ODCZUCIACH? Żenada i sromota. Morawiecki bierze pieniądze za... komunikowanie swoich odczuć?!

Powstała sytuacja to kapitalna okazja dla środowisk narodowych, by na podstawie gangsterskich planów wobec Polski żywionych przez Izrael - wymusić na rządzie kompletną rewizję patologicznych relacji z tym niebezpiecznym państewkiem-utrzymankiem USA. Bez miliardów USA ten rozsadnik terroryzmu znika z mapy momentalnie. Miliardy od Niemców i Amerykanów sfabrykowały ten twór, a nie była jego twórcą - jak mówi Jarosław Kaczyński - siła boska. 

Kapitalna jest sieć, w którą na swoje życzenie wpadł prezes. CUD NASZYCH CZASÓW (IZRAEL) OKAZAŁ SIĘ... GANGSTEREM WZGLĘDEM POLSKI!!! Państwo kierowane (według prezesa) przez Boga - chce nas ogolić do gołej skóry w imię 1000-letniej przyjaźni! To jak to jest? Wg prezesa sam... Bóg chce nas orżnąć na ponad 300 mld $? Bóg dokonuje wyłudzeń rozbójniczych? Jaki to Bóg? Skąd on się wziął... w Polsce? Skąd J.Kaczyński go przytargał nad Wisłę? Bo to jakiś niezwykle dziwny Bóg, coś jakby... demon albo bezwzględny mafiozo. Prezesa wzywa chyba już emerytura... NA CZELE PAŃSTWA POWINNA STAĆ OSOBA ZDOLNA DOKONYWAĆ ROZRÓŻNIENIA DOBRA I ZŁA.

Całe pokrzykiwanie o "jakichś odszkodowaniach" to słynna piosenka wodzireja z filmu "Wodzirej" pod tytułem: "LA, LA, LA". 

Ale przecież obiecują ustawę - zakrzyknie jakiś zbłąkany pelikan. Z ustawami to już pokazali co robi się, na znak z Izraela :). Z TĄ BĘDZIE IDENTYCZNIE. Coś tam przegłosują a po wyborach... :))))) A po wyborach zadzwoni telefon... W ekspresowym tempie zbierze się sejm i...

 

===================================================

Powstała strona poświęcona gromadzeniu informacji o represjach wobec niezależnych mediów, umysłów i publicystów oraz wobec środowisk narodowych. Prosimy blogerów o podawanie innych przykładów represji, które mają miejsce na wyspie wolności. Dopisywać inne przypadki rządowych działań pacyfikujących wszystkie niepokorne osoby i środowiska można w komentarzach na stronie. 

Adres strony: 

https://rwrpmuzeum2.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • No i to chodziło od początku "walki o wolność".Najpierw Polska i Polacy patrzyli z otwartymi buziami jak nas ograbiają z czego
  się dało....po 89 roku.Za ułamek wartości, zostały sprzedane prawie wszystkie polskie firmy, stocznie, huty, cementownie, cukrownie.Wiele z nich potem odsprzedane z kilkaset procent większym zyskiem.
  "Wyceną" zajmowali się zachodni spece, którym Polska płaciła jeszcze za tę wycenę, czyli za okradanie nas.
  Kapitał w większości ,został ulokowany w firmach z kapitałem amerykańskim.

  https://twitter.com/robert_kogga

  http://7f73ffd955.neon24.pl/post/147299,jak-obrabowano-polske

  Potem, jako skutek "prywatyzacji w Polsce pojawiły się trudności w znalezieniu pracy , i tym sposobem z obrabowanego kraju ciężko pracujących ludzi, wydrenowano kadrę wykształconą przez Polskę z pieniędzy polskiego podatnika. Lekarzy, inżynierów,budowlańców.I oczywiście pozostałą fachową siłę roboczą,której płacono tam mało.Ale lepiej niż w Polsce.

  Równolegle z kraju zaczęły płynąc miliardy do zachodnich firm i banków.
  A nasze zadłużenie w MFW i Banki Światowym rosło z roku na rok coraz bardziej.Obecnie płacimy 82 mln zł DZIENNIE odsetek!!
  Dług ukryty razem ze zobowiązaniami emerytalnymi to ponad 5 bln zł.

  http://niewygodne.info.pl/artykul9/04598-Codzienne-koszty-obslugi-polskiego-dlugu.htm

  http://wgospodarce.pl/informacje/40617-wydrenowali-polske-na-ponad-pol-biliona-zlotych

  POLACY zaczęli bardziej chorować i zabijać się!!!!!!!!!!
  Obecnie piją więcej jak za komuny!!

  https://t.co/rmxSgc697h


  I tu następuje Rozdział III likwidacji Polski.Tzw."ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej".
  Zepchnąć nas jeszcze głębiej w dół,całkowicie przejąć gospodarkę, która już jest ubezwłasnowolniona. Kluczowe dla przetrwania narodu dziedziny NIE są w polskich rekach, można nas wyłączyć w jedną chwilkę.
  A naród ostatecznie uczynić bezwolnymi zastraszonymi rabami, ma być naród roboli,hydraulików, niższych urzędników, sprzątaczek i kucharek dla narodu "wyższego".

  Nie dotyczy to oczywiście grupy oddanych " beneficjentów",szabesgojów i sprzedawczyków , rasy panów którym są i będą rzucane ochłapy i kości ze stołu!!

  ENERGETYKA???
  WODA???
  TELEKOMUNIKACJA??
  TRANSPORT??
  Jeszcze pozostało wykończyć rolnictwo, jako zabezpieczenie żywnościowe narodu.

  Uzależnić spożycie całkowicie od zatrutego chłamu z zachodu i USA!

  I dlatego akcja "usypiania " została uruchomiona!

  Polak to kupi??że co , że naród poprzebierany szalał w naciskach na uchwalenie tej ustawy, tylko tak sobie z muzom ??dla picu??po to żeby ustalić statystycznie jak w krajach są "realizowane" restytucje????

  Bujać ty my ale n ie nas...panowie szlachta!!!

  https://youtu.be/w5hsZBIMIl0

  Ale przecież NIC SIĘ NIE STAŁO, POLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!!!
 • @trojanka 09:03:29
  https://t.co/rmxSgc697h

  Ponad 90% inwestycji komercyjnych w nieruchomości w Polsce jest w zagranicznych rękach


  https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1787172,1,polacy-bija-rekordy-w-piciu-alkoholu.read


  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/943962,dlaczego-polacy-pija-retrospekcja-historyczno-geologiczna

  „Mamy w Polsce problem. Pijemy coraz więcej alkoholu. Polacy piją więcej alkoholu niż w czasach PRL-u - wynika z najnowszego raportu WHO. Jesteśmy blisko przekroczenia granicy, za którą czeka nas degradacja społeczna. Na świecie spada spożycie alkoholu. Mniej piją Niemcy, Włosi, Francuzi, a także Rosjanie. Inaczej jest w Polsce. 19 lat temu według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wypijaliśmy 8 litrów czystego alkoholu na głowę. Dziś jest to 11 litrów. Niebawem osiągniemy poziom 12 litrów. Według WHO powyżej tej granicy rozpoczyna się proces degradacji społecznej…”


  NOOO i o to chodzi o to chodzi!!
 • Ostrzega Michał Kołodziejczak AGROUNIA!!
  https://twitter.com/kolodziejczak_m

  Uwaga!! Bardzo niebezpieczne: „Ponadto, w znowelizowanej ustawie znalazł się przepis, który pozwala, by Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, za zgodą ministra rolnictwa, ustanowił na państwowej ziemi zabezpieczenia pod zaciągane zobowiązania finansowe.”
 • @Arjanek 09:19:22
  https://www.salon24.pl/u/salonowcy/943962,dlaczego-polacy-pija-retrospekcja-historyczno-geologiczna
 • Polska wieś...
  https://youtu.be/HfcaneTleWE
 • Spożycie alkoholu w Polsce - dane GUS - Business Insider
  https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/spozycie-alkoholu-w-polsce-dane-gus/zkndw0z
 • @Arjanek 09:38:55
  Jak cię przejmuje ruska, wieś to twój problem i twoich mocodawców!!Nie mój i reszty Polaków!
 • Leszek Żebrowski zaprasza na marsz #STOP447: Wszyscy musimy bronić Polski [WIDEO]
  https://t.co/RNrNOxI7Ea


  https://nczas.com/wp-content/uploads/2019/05/stop_447_just_11_maja_plakat_nczas-696x464.jpg

  https://nczas.com/2019/05/07/marsz-przeciwko-uroszczeniom-zydowskim-stop447-znamy-szczegoly/

  Temat, który nie istnieje #STOP447

  https://publicystyczny.pl/temat-ktory-nie-istnieje-stop447/  POLONIA!!
  https://twitter.com/i/status/1112454618452250624
 • @trojanka 09:42:31
  Rozkaz jest rozkaz to i szczuć trzeba. Nie można zmarnować żadnej okazji i pluć na Rosję. Dostanie za wysługę medal im.Targalskiego
 • Ustawka
  Obecne "odszczekiwania się" Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej! Gdyby "szczekanie" Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą, żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
  Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie. W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
  Gdy już "oskubią" nas "dyskretnie"ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku "oficjalnego" . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
  Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują "fikać", do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie "roztrąbią", że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
  "Polski" rząd może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. "Polski" rząd może przekazać uzbrojenie i amonicję polskiej armii, wojskom obcym, i taka ustawa już jest!
  Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się "jazda" jakiej świat nie widział!
 • @władek 10:08:19
  Czarny scenariusz, niestety prawdopodobny. Po to została stworzona cała otulina propagandowa przez ostatnie lata, ci ,, polscy naziści,, aby świat przyjął że zrozumieniem, że trwa akcja pacyfikacji ,,polskich nazistów,, w razie jakichkolwiek protestów.
 • @trojanka 09:03:29
  Ciekawe uwagi zamieszcza na ten temat Roman Zielinski /portal Wprawo.pl/.
 • @morgan 12:49:02
  No faktycznie!!
  https://wprawo.pl/2019/05/08/r-zielinski-teren-skazony-wybuchem/

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031