Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Wodzireje, usypiacze i otwierający bramy,czyli 447 i "rząd"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fordanserzy i wodzireje przyłapani na otwieraniu bram...

JK, MM, JB to fordanserzy, oni nawet nie wiedzą na kogo będzie robiony przelew naszej kasy. Ich zadaniem jest tylko otwierać drzwi i odbierać płaszcze, czy też mówiąc bardziej obrazowo i bliżej prawdy: uśpić miasta i otwierać ich bramy...

 

MOTTO 

Kiedy się nagle zachce śpiewać, a tekst ci nie jest znany,

Nie musisz się na siebie gniewać, już problem rozwiązany.......

Ogromna możliwości skala kryje się w jednym słowie la, la

Piosenka radość w nas rozpala (la, la, la), wspólnego śpiewu rośnie fala...

...Gdy płyną dźwięki tej piosenki, każdy się robi w sercu miękki.

[piosenka wodzireja z filmu "Wodzirej"]

 

 

O, figa z makiem. Dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, by jakakolwiek polska złotówka popłynęła do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na prestiżowej ulicy Nowego Jorku – powiedział szef MSWiA Joachim Brudziński w TVP Info.

"Polska żadnych zobowiązań nie ma. Po wczorajszych słowach prezesa PiS i premiera – Roma locuta, causa finita. Są w Polsce ci, którzy próbują Polaków straszyć, ku uciesze Kremla, że rząd PiS będzie chciał wypłacać jakiekolwiek odszkodowania organizacjom żydowskim z Nowego Jorku."

Brakowało jeszcze w tym cyrku o nazwie "Rząd plus 1 pozarządowy"  (JK, JB MM) okrzyków "Wara od naszych pieniędzy! Nie damy się sprowadzić do nędzy!". Okrzyki będą zapewne 2 dni przed wyborami do PE.

To jest kabaret wyższej rangi - trzej panowie zdają się nie wiedzieć nawet komu mają (nie) płacić naszymi pieniędzmi.

Brudziński drze gębę o jakimś Nowym Jorku - objawienie miał? Siedziba WJRO (World Jewish Restitution Organization) jest w Izraelu, w Jerozolimie (5 Mapu St.  Jerusalem 94189 Phone: +972-2-5612497  Fax: +972-2-5612496  ISRAEL). Izrael już w 2011 r. wziął w swoje ręce sprawę "kasa od frajerów".

Siedziba zaś centrum projektu HEART (Holocaust Era Asset Restitution Taskforce) powołanego przez rząd izraelski jest także w Izraelu (PROJECT HEART, PROJECT ADMINISTRATOR, c/o A.B. DATA, LTD. PO BOX 1343 , HOLON 58112 ISRAEL). 

Trzeba podać chłopcom adres, bo jeszcze lebiegi wyślą kasę... dwa razy za to samo - i do Nowego Jorku i do Izraela. Na końcu podam jeszcze chłopcom linki - choć sam nie wiem po co.  Im w zasadzie żadne dane nie są potrzebne. Bo po pierwsze Fogelman zna adresy przecież. A po drugie  - rząd tworzą przecież fordanserzy, wodzireje i bawidamki. A całą polską politykę - przynajmniej tak mówią złośliwi -  robią i wszystko  załatwiają "nasi" Żydzi (made in Poland), tzn. różni wiceministrowie, dyrektorzy departamentów etc. z izraelskimi i nowojorskimi rodakami. 

A wodzireje, fordanserzy i bawidamki, co wystawieni na scenie ludowej? Co robią? Śpiewają: 

Piosenka radość w nas rozpala (la, la, la), wspólnego śpiewu rośnie fala...

I prowadzą korowód. Chocholi. Już bez złotego rogu. Zresztą chyba nawet nigdy go nie mieli. To też była... atrapa.

 

 

LINKI DLA FORDANSERÓW Z "RZĄDU"

https://wjro.org.il/

http://www.heartwebsite.org/Sponsors.aspx

https://www.jta.org/2011/04/28/lifestyle/israel-taking-holocaust-restitution-into-its-own-hands

https://en.wikipedia.org/wiki/Jewish_Restitution_Successor_Organization

imageimageimageimage

Adresy WJRO oraz HEART

 

imageimage

 

 

 

NA KONIEC ZAPRASZAM DO LEKTURY POKREWNEJ TEMATYCZNIE BARDZO DOBREJ NOTKI BLOGERKI CISZA :)

 

https://www.salon24.pl/u/gocha/953921,jakiekolwiek-komukolwiek-kogokolwiek

 

 

 

 

image

 

LINKI POKREWNE Z WCZASÓW I ZABAW INTEGRACYJNYCH Z 1000-LETNIMI PRZYJACIÓŁMI (PROJEKT O NAZWIE III RP)

 

 

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/05/05/fabryka-atrap/

Z frontu walki z KORPOPISEM

Kult młota i pośrednika, czyli co i dlaczego ukazało się poza murem

https://www.salon24.pl/u/wawel/953070,morawiecki-za-wpisaniem-obecnosci-polski-w-ue-do-konstytucji-i-wniebowzieciem-polskiej-flagi

https://www.salon24.pl/u/wawel/952961,konfederacja-31-mezczyzni-w-wieku-18-30-lat

https://www.salon24.pl/u/wawel24/953967,wykleta-walka-o-wolne-polskie-media

https://www.salon24.pl/u/wawel/952364,o-lepsza-polske-wysluchaj-tego-a-juz-nic-nie-bedzie-takie-samo

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/25/judasz-w-pruchniku-czyli-cala-polska-mierzy-nosy-sobie-i-diablom/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/18/watykan-na-lewej-burcie-czyli-fundacje-sekty-nowa-religia-i-nowa-rewolucja/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/04/14/magia-kabala-i-syjonizm-w-kulcie-kamieni-sciany-placzu/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2019/03/18/dlugie-rece-martyny-w-i-odwrocony-system-budowania-rp/

 

                                               image

KOMENTARZE

 • Ustawka
  Obecne "odszczekiwania się" Morawieckiego, Kaczyńskiego, Brudzińskiego w sprawie wypłaty odszkodowań dla żydów to ustawka. Świadczy o tym dobitnie milczenie strony żydowskiej i amerykańskiej! Gdyby "szczekanie" Morawieckich i Kaczyńskich było ich inicjatywą, żydowskie media w Polsce i na świecie zrobiłyby z nich kaszankę!
  Ustawka ma na celu uśpienie polskich wyborców tak aby w jesiennych wyborach do parlamentu wybrali PIS. Gdy tak się stanie rozpocznie się operacja zasadnicza: grabież polskiego majątku przez żydostwo! Na początek zagrabią (albo już zagrabili) polskie rezerwy złota (112 ton) które już pewnie przejęli gdyż są w ich bankach w Londynie. W następnej kolejności zagarną polskie rezerwy walutowe, które wynoszą kilkaset miliardów złotych. O tej grabieży polscy obywatele się nie dowiedzą, zadbają o to żydowskie media!
  Gdy już "oskubią" nas "dyskretnie"ze złota i rezerw walutowych przystąpią do rabunku "oficjalnego" . Do tego będą potrzebowali pozorów legalności, które zapewni ustawa sejmowa.
  Gdy Polacy w końcu połapią się że padli ofiarą bandyckiego rozboju i spróbują "fikać", do akcji wkroczą amerykańskie wojska stacjonujące w Polsce. Żydowskie media w USA i na świecie "roztrąbią", że oto polscy naziści i faszyści próbują obalić demokrację. Wszystkie narzędzia prawne do uruchomienia takiego scenariusza są już w Polsce przygotowane.
  "Polski" rząd może już poprosić inne państwa Unii o wojskową interwencję jeśli uzna, że demokracja jest zagrożona. "Polski" rząd może przekazać uzbrojenie i amonicję polskiej armii, wojskom obcym, i taka ustawa już jest!
  Słowem scenariusz ograbienia Polaków jest już rozpisany i w szczegółach przygotowany! Po jesiennych wyborach parlamentarnych w Polsce rozpocznie się "jazda" jakiej świat nie widział!
 • Pominął Pan AD,
  który w ubiegłym roku z pierwszą Dudową na szpilkach fotografował się ze zgrają żydowskiej organizacji niechlujnie odzianej, bo Trump nie miał dla niego czasu. Jakie poufne polecenia otrzymał AD - do tej pory nie wiemy.
 • @władek 10:12:53
  .
  IPN nie ma Wydziału Pamięci o Przyszłości Narodu Polskiego.

  Generałowie salutowali skazanemu M.

  Na najgorsze się zanosi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930