Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
150 postów 150 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Christchurch "false flag"? Atak prawicy atakiem na..prawicę?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto atakuje? Początki porządkowania ruchów narodowych?

 

 

 

TO NIE ATAK PRAWICY NA MUZUŁMANÓW W NOWEJ ZELANDII – TO ATAK LEWICY NA PRAWICĘ NARODOWĄ W EUROPIE, ZE SZCZEGÓLNYM WSKAZANIEM POLSKI.

 

Skąd to poszukiwanie „wątków polskich” w zamachu w... Nowej Zelandii? Czy jak były zamachy muzułmanów na obywateli Europy, czy wtedy M.Kamiński badał „polskie wątki zamachów”? Czy po ulicznych rozróbach dwa lata temu środowisk finansowanych przez niemiecką lewicę i anarchistów pod polskim sejmem – zarządził M.Kamiński badanie kontaktów niemieckiej lewicy i anarchistów z polską lewicą i anarchistami? Nie. Obecna władza zdaje się być żywotnie zaangażowana w kontrolowanie tylko prawej strony.

 

Bardzo szybko po zamachu w... Nowej Zelandii polskie służby zaczęły badać MOŻLIWE powiązania zamachowca z Polską (czytaj: środowiskami narodowymi). Kto o tym działaniu zadecydował? Kto wydał zalecenia, rozkazy, polecenia BADANIA TYCH POWIĄZAŃ? Czy te błyskawiczne rozkazy penetracji polskich środowisk narodowych wyszły spoza Polski? Skąd to były telefony? Czy jest to może realizacja wielokrotnie zapowiadanych przez Danielsa delegalizacji wybranych przez niego organizacji narodowych w Polsce? Gdzie znajduje się centrum dyspozycyjne polskich służb??

 

Nazwisko Feliksa Kazimierza Potockiego, hetmana wielkiego koronnego, który brał udział w bitwie pod Wiedniem ma prymitywnie uzasadniać penetrację polskich środowisk narodowych? Nazwisko to pada wśród kilku dziesiątek innych nazwisk z historii Europy. Na magazynku jest też wypisana nazwa globalnego paktu migracyjnego (podpisywanego w grudniu). Czy należy się więc spodziewać, że Interpol zacznie penetrować i sprawdzać środowiska, które od wielu lat są zaangażowane w organizowanie różnych tego typu paktów? [kompletna lista kilkudziesięciu nazwisk z historii Europy, które sprawca wypisał na magazynkach zamieszczona będzie na końcu notki]

 

Być może polskie, węgierskie, austriackie, rumuńskie, bułgarskie, włoskie nazwiska wypisane na magazynkach karabinu maszynowego są

drogowskazami dla służb i uprawomocnieniami dla czystek po prawej stronie europejskich krain w okresie przed wyborami w UE.

Sam zamach w Christchurch i jego medialna otoczka są wielce zastanawiające. Rzec można, że próby rozwikłania tej enigmy dają niepowtarzalną okazję do ćwiczenia intelektu.

Akcja w Christchurch zdaje się mieć kilka poziomów. Główny „realizator” mógł być naturszczykiem wyszukanym przez służby i prowadzonym. Infiltracja środowisk narodowych przez służby jest potężna. Poszczególnym jednostkom tworzy się profile psychologiczne na podstawie których określa się spektrum zadań do których dany naturszczyk może zostać użyty.

Za hipotezą sterowanego naturszczyka przemawia wiele faktów.

Idiotyzm walki z migracją i islamem za pomocą zabijania wyznawców islamu. I to w miasteczku, gdzie jest ich 1%. Akcja ta, abstrahując od jej bestialstwa, jest kretyńska logistycznie jeśli chodzi o interesy prawicy. Rzekomy bojownik prawicowy w istocie... pogrąża prawicę, tzn. może sterować opinią publiczną w kierunku deprecjacji środowisk narodowych i antymigranckich. Pachnie to Azefem i prowokacją gliwicką. Jeśli chodzi o Breivika były tam tropy prowadzące do Mossadu, a nawet do jednego z oficerów GRU z którym miał kontakty Dugin. Były to b.ciekawe... koneksje. Zamachowiec z nowej Zelandii powołuje się na Breivika. Warto przypomnieć, że środowisko młodzieżówki partyjnej, którą zaatakował Breivik – tydzień chyba wcześniej zrobiło demonstrację namawiającą (ogłaszającą) do handlowego bojkotu Izraela ze względu na okupację Palestyny.

Współczesne gry wywiadów to wielopoziomowe operacje, często nie do rozwikłania dla zwykłego obserwatora sceny politycznej. Od 3 dziesiątek lat techniki operacyjne wojen hybrydowych (szczególnie tych wypracowywanych przez kontrwywiad rosyjski, amerykański i izraelski) osiągają wysoki poziom złożoności. Poszczególne operacje tych służb bywają porównywane z... postmodernistyczną sztuką, gdyż powstają często „na gorąco”, nie mając do końca opracowanych możliwych wariantów przebiegu sytuacji. Oficerowie wywiadu wojskowego prowadzący takie operacje muszą odznaczać się ponadprzeciętnym poziomem kreatywności oraz inteligencji.

Zamach nowozelandzki otacza wiele osobliwości. Liczba ofiar będzie prawdopodobnie identyczna z zamachem Breivika – więc ogromna. Tamten zamach był na pierwszych stronach i na ustach świata wiele dni. Ten zastanawiająco szybko zaczyna znikać – co nie świadczy o tym, że nie wypełnia swego zadania poza okiem kamer. Może te jego reperkusje nie mają być medialne głównie, lecz... dogłębne (czystki w europejskich środowiskach narodowych) oraz podprogowe. Zwraca uwagę pewna sztuczność stylu 78-stronicowego manifestu ogłoszonego przez zamachowca. Niby wszystko wygląda jak produkty umysłu „radykalnego prawicowca”, lecz pachnie jakby plastikiem. Dziwne jest i raczej niespotykane wśród środowisk „białego suprematyzmu” abstrahowanie od tematyki żydowskiej. Wśród kilkudziesięciu bohaterów broniących Europę przed Orientem – wypisanych na magazynkach i elementach munduru – nie ma ani jednego walczącego z Żydami. Środowiska, których reprezentantem ma być ów Brendan inne nazwiska powypisywałyby na swoim mundurze. Pachnie to na kilometr antyislamską konstrukcją wypreparowaną z wątków antyżydowskich. Pikanterii i tematu do refleksji dodaje fakt chronologiczny. Późnym wieczorem 14.03 „Po raz pierwszy od dwóch lat w Tel Awiwie rozbrzmiał w czwartek wieczór alarm rakietowy. W kierunku miasta ze Strefy Gazy wystrzelono co najmniej dwa pociski”. Po ok. 4 godz. dokonano egzekucji 50 muzułmanów, drugie 50 raniąc. Zamachowiec (wraz ze wspierającą grupą) przygotowywał atak od 3 miesięcy. Mogło być tak, że mając wszystko już dograne logistycznie czekali tylko na sygnał. Być może byli lekko zaskoczeni nagłością „pobudki”, bo atak na drugi meczet sprawiał wrażenie nie do końca dopracowanej akcji.

 

Gdy wywiady posługują się naturszczykami – teoretycznie po kilkuletniej obserwacji i obszernym portrecie psychologicznym powinny mieć całkowite panowanie nad danym delikwentem, ale praktyka jest inna. Jednostki wytypowane do „prowadzenia” często wykazują zaburzenia i spory stopień nieprzewidywalności. Podobne myśli można było mieć na temat zamachowca na Adamowicza, który kilka lat temu zdarzało się, że się „wysypywał” przechwalając się, że jest agentem wywiadu, że pracuje dla służb. U naturszczyka z Nowej Zelandii niektóre z jego ogłoszonych przekazów wydają się być niewygodne dla publikacji. Polskie media skrywają info, że zamachowiec pisał, iż jego atak jest zemstą za wszystkie islamistyczne zamachy i ofiary w Europie.

 

Rachityczna kariera medialna tak bestialskiego i nonsensownego zamachu i mającego tyle ofiar, co Breivik wskazuje, że coś mogło pójść nie tak i że cele tego zamachu mogą być... strukturalne. Nie przeznaczone do modelowania myśli szerokich mas, lecz do wyzwolenia „robienia porządków” wśród europejskich ruchów narodowych. Może też sygnał na godzinę zero przyszedł zaskakując zamachowca.

Nie do przeoczenia jest rola mediów społecznościowych, czyli wplątanie internetu w operację, po to, by uczynić próbę zdobycia zgrabnego pretekstu do ściślejszego uchwycenia za mordę tego przyczółku wolności. W manifeście zamachowca jest parę zdań o roli internetu w jego akcji – wygląda to na ewidentną wstawkę podyktowaną mu przez „prowadzącego”. 

Kuriozalna, skandaliczna i b.prawdopodobne, że zainicjowana na komendę spoza Polski akcja włączenia się polskich służb daje wiele do myślenia. Do polskich służb dołączają służby
Węgier, Rumunii, Słowacji, Bułgarii. Akcja: Cel narodowcy! została rozpoczęta. Walka o Europę trwa.
Używa się w niej nawet... wyspy Nowej Zelandii.

Dzisiaj prawica narodowa w Polsce  stoi przed wyzwaniem sprawdzenia na sobie programu 105 prokuratorów +.

Jak kiedyś ich przodkowie byli wyklęci, tak dzisiaj oni są sprawdzani przez los. Inne są tylko konteksty, dekoracje. Walka jest ta sama i wróg jest ten sam, co zawsze.

Dlaczego taka uwaga jest skupiana przez państwo na narodowcach?

Dlatego ze kontynuują wielką sprawę obrony polskości i niepodległości.

Walka z handlarzami niewolników – jak kiedyś tak i dziś trwa.

 

PS

Już po napisaniu tego tekstu poczytałem trochę twitter amerykańskiej prawicy - b.dużo osób widzi tę akcję jako operację false flag. Środowiska antymigranckie w ogóle nie traktują zamachowca jako swego, traktują go albo jako psychopatę albo jako członka komórki terrorystycznej wywiadu izraelskiego lub/oraz amerykańskiego przygotowywanego do tej akcji kilka lat. Jego manifest nazywany jest fałszywką stworzoną przez służby na wzór prwdziwych portali narodowych. Czytałem jego manifest i potwierdzam, odór podróbki czuć na kilometr. To jest podkładka pisana dla Azefa.

Aha, jeszcze jedno. Parę lat temu zdemaskowano przypadkiem w Christchurch  kilka osób z centrali sieci Mosadu ogarniającej całą Nową Zelandię.

 

 

 

=====================================================

 

 

 

ANEKS

Zamach w Nowej Zelandii. "Polskie wątki" w sprawie?

Służby specjalne sprawdzą "polskie wątki" zamachu w Nowej Zelandii - informuje RMF FM. Chodzi o ewentualne kontakty zamachowca z Polską. W swoim kilkudziesięciostronicowym manifeście sprawca masakry wymienił Polskę i nazwisko polskiego hetmana. Do strzelaniny w meczecie, w miejscowości Christchurch, doszło dziś ok. godz. 2.45 w nocy czasu polskiego. Zginęło [do tej pory] 49 osób. Kilkadziesiąt jest ciężko rannych.

- Mogę potwierdzić, że polskie wątki są badane – powiedział rzecznik ministra koordynatora służb specjalnych Stanisław Żaryn, zastrzegając, że z uwagi na charakter sprawy nie może udzielić żadnych dalszych informacji. Dodał, że po tego typu wydarzeniach służby specjalne są w kontakcie z zagranicznymi partnerami.

===============================================================

DODATEK:

KOMPLETNA LISTA NAZWISK I WYDARZEŃ HISTORYCZNYCH WYPISANYCH PRZEZ ZAMACHOWCA NA MAGAZYNKACH I ELEMENTACH UMUNDUROWANIA-->TUTAJ<--(link is external)

 

KOMENTARZE

 • Niczego wykluczyć nie można
  ale mam wrażenie że to przedwczesna sugestia:

  /// Być może polskie, węgierskie, austriackie, rumuńskie, bułgarskie, włoskie nazwiska wypisane na magazynkach karabinu maszynowego są
  drogowskazami dla służb //

  A niby do czego mają się odwołać nowozelandzcy biali ekstremiści ? do historii naturalne? do walki waranów z nielotami kiwi?
  Gdyby to chodziło o "kolorowy ekstremizm" to owszem,jakieś miejscowe wzorce by się znalazły a tak to co ? z jakim tamtejszymi i "białymi wzorcami" mieli się utożsamiać? z tymi w imię których aborygeni mieli status zwierząt jeszcze do lat 60-tych XX w ?
  Wiadomo że musieli sięgnąć do naszej,europejskiej historii.
 • False flag, tym razem, najprawdopodobniej, z rzeczywistymi ofiarami
  Oglądałam video nagrane przez sprawcę. Pokazał swoją twarz ( teraz na zdjęciach jest zamazana), faktycznie miał dziwne karabiny (teraz się okazuje, że opisane); co mnie zastanowiło, to piosenka, jakiej słuchał w samochodzie, najwyraźniej w jakimś słowiańskim języku. Czyli oskarżające palce mają zostać wskazane na narodowców w krajach słowiańskich. Najprawdopodobniej nie tylko Polacy są pod obstrzał. Sprawca poruszał się spokojnie, bez pośpiechu, poszedł do samochodu po broń i wrocił, jakby wiedząc, że nie musi się spieszyć. Posterunek policji w tym miasteczku jest oddalony o ok. 8 minut jazdy dla regularnego samochodu, niemniej jednak na filmie nie było słychać nawet syren policyjnych z oddali.

  Zachary Hubbard, Amerykanin, który odkrył kod, jakim na całym świecie posługuje się masoneria, zwany gematrią, zrobił kilka filmikow na ten temat, wyjaśniające podpis masonerii posługującej się tym kodem. Kod pochodzi od żydowskiej kabały, która jest wiedzą okultystyczną, a którą stosuje masoneria. Zachary ma w tej chwili chyba z czternasty z kolei kanał YouTube, bo poprzednie zostały przez YouTube zlikwidowane. Napisał książkę „Letters and Numbers”, którą spredawał za $5 w formacie pdf, a która po drugim wideo na temat ataku w Nowej Zelandii została zablokowana w sieci. Książkę nadal można kupić bezpośrednio u autora. Zapewniam, że warto.

  Celem takich akcji jest skłócenie różnych grup ( muzułmanie - chrześcijanie), sianie zamętu, chaosu, niepewności, strachu i w efekcie ograniczenie swobód i praw obywatelskich. Najwyraźniej, akcja w Nowej Zelandii zapowiada polowanie na czarownice, którymi mają być grupy pro-narodowe w Europie wschodniej, także ograniczenie praw Nowo Zelandczyków.

  Dlaczego cała akcja została sfilmowana? Ano dlatego, źeby żadni „konspiratorzy” nie mówili, że to operacja fałszywej flagi.
  Ukazało się zdjęcie sprawcy - nie wiadomo, czy napewno sprawcy, bo twarz jest zamazana, w kajdankach, z dwoma policjantami u boków, pokazującego znak 666. Kto w takiej sytuacji by zrobił coś takiego?
  Inne osoby, które oglądały filmik z akcji zauważyły, że sprawca był doskonale wyszkolony, bo celnie strzelał z biodra w ułamku sekundy, a więc nie był to żaden amator.
 • @ikulalibal 17:23:29
  Proszę poczytać "manifest". Bijąca w oczy podróba. I do tego unikająca jak ognia tematów związanych z narodem wybranym... Nie ma takich "białych rasistów" piszących tylko o jednej gałęzi semitów a drugiej - nie tykających :).
  To sztuczny konstrukt służb ten jego manifest i cała operacja.
  Na zachodnim twitterze ludzie już o tym wiedzą.
 • @wawel 17:34:43
  Oczywiście.
  https://youtu.be/b84kl2p29CE
  https://youtu.be/I7-CnANmNfg
  https://youtu.be/XXkkksbeOAU
  https://youtu.be/ADoZSdU_akEl
  https://youtu.be/iZkqfCjfHS4
  https://youtu.be/8-9lpvtBpFw

  Przepraszam, ale linki tylko po angielsku.
 • @wawel 17:34:43
  //Proszę poczytać "manifest".//

  Ani myślę.Miej litość,toto liczy 74 strony!

  //Nie ma takich "białych rasistów" piszących tylko o jednej gałęzi semitów a drugiej - nie tykających :). //

  Powtarzam jeszcze raz:niczego nie można wykluczyć.
  Ale uważasz że nie znajdzie się kilku "mało wnikliwych" zelotów którzy widzą tyle co widać?A przyznasz że Arabów widać już z daleka a "tych drugich" nie.
 • @Autor
  W pełni zgadzam się z opinią Autora i chciałbym zwrócić uwagę na pewien fakt, który wg mnie nie jest tylko zbiegiem okoliczności:

  https://wiadomosci.wp.pl/wulgarne-plakaty-z-grozbami-zniszczone-elewacje-atak-na-weganskie-restauracje-w-gdansku-6360019078158465a

  Oba zdarzenia łączy w sposób ewidentny ,,plastikowa" oprawa.
  Przecież te plakaty, czaszki z esesmańskich czapek, i napisy typu ,,white power", to kpina.
  Może te zdarzenia mają ścisły związek z Gdańskiem, który niebawem stanie się ,,wolnym miastem", czyli zostanie przywrócony przedwojenny status.
 • @Jan Twardowski 18:02:19
  Chcą na siłę zrobić z narodowców zbrodniarzy.
 • Nowa Zelandia daleko a polskie media
  już przypominają o naszej rodzimej serii.

  Toruń Tragiczny finał bójki przed kebabem. 44-latek nie żyje
  https://wiadomosci.wp.pl/tragiczny-final-bojki-przed-kebabem-44-latek-nie-zyje-6360422133814913a

  Zamieszki pod kebabem w Ełku. Jest wyrok
  https://wiadomosci.wp.pl/zamieszki-pod-kebabem-w-elku-jest-wyrok-6244268765526145a

  Pobicie w kebabie w Bytowie.
  https://wiadomosci.wp.pl/pobicie-w-kebabie-w-bytowie-podejrzani-mezczyzni-uslyszeli-zarzuty-6259269418215041a

  Nie ma co,niebezpieczne miejsca te polskie kebaby.
 • Autor
  Zapewne gloryfikacja Burego i Ognia to też jakiś spisek.
 • @Jan Twardowski 18:02:19
  Absolutnie ma Pan rację. Te sprawy muszą być powiązane.
 • @ Autor, All
  "Aha, jeszcze jedno. Parę lat temu zdemaskowano przypadkiem w Christchurch kilka osób z centrali sieci Mosadu ogarniającej całą Nową Zelandię."

  To jest bardzo istotne "Aha".

  5*

  Ukłony
 • @Lotna 17:31:10
  "Celem takich akcji jest skłócenie różnych grup ( muzułmanie - chrześcijanie), sianie zamętu, chaosu, niepewności, strachu i w efekcie ograniczenie swobód i praw obywatelskich. Najwyraźniej, akcja w Nowej Zelandii zapowiada polowanie na czarownice"

  Dokładnie. To samo podkreślają amerykańscy twitterowicze.

  Dziękuję za celne i interesujące uwagi i uzupełnienia. :)

  pzdr.
 • dobry tekst...
  Klasyczne false flag...dwie pieczenie...

  -zaostrzenie dostępu do broni (tutaj nasi nadgorliwcy mogą działać podpierajac się na Nową Zelandią)...
  -pogłębiające się antagonizmy między muzułmanami i chrześcijanami

  tylko górale z czosnkowych wzgórz mogli takie coś wykoncypować
 • Piąta osoba podejrzana o branie udziału w planowaniu masakry w Nowej Zelandii uciekła do Izraela.
  https://intellectualobserver.com/the-fifth-suspect-of-christchurch-shootings-has-defected-to-israel/
 • Breivik
  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-norwegia-zamachy/komentarze/news-co-breivik-pisal-o-polsce-jakie-polskie-partie-reklamowal,nId,902984

  https://i.iplsc.com/zdjecia-z-facebookowego-profilu-breivika/00022F2WVGMQV68L-C122-F4.jpg
 • @Arjanek 19:38:50
  Dziwny ten Orban a powinien wysłać myśliwce!!chociaż... gdyby wszyscy wysłali....
  https://gloria.tv/article/28v2LGmhxJNg1XtSoDWCJRiYS
  hm..
  https://t.co/UfugpvdCor
 • @wawel 18:59:43
  Nazwa miasta - Christchurch, to też tylko przypadek.
 • Kto na tym skorzysta?
  Pewne przebiegłe byty, których imienia nie można używać nadaremno, aby mniej rzucać się w oczy, sprowadziły do krajów, gdzie się panoszą, bardziej rzucające się osobniki (tzw. immigrantów). Po ostatnim akcie terrorystycznym w NZ już media przygotowują ludności tubylcze że za ich pieniądze z podatków rządy zapewnią całodobową ochronę miejsc kultów religijnych i ośrodków kultury "znienawidzonych" diaspor, a szczególnie synagog, gdyż ponoć antysemityzm spotęgował się ostatnio najbardziej.
 • @Arjanek 19:38:50
  Ach, nie może być? Ten wspaniały Orban, Benjaminek wszystkich, a przynajmniej wielu, polskich „prawdziwych patriotów” i „prawdziwych Polaków” - katolików? A miał być po naszej stronie...!
 • @Lotna 20:43:53
  Orban jest po stronie Węgier i chwała mu za to. Po naszej stronie powinni być Tusk, Kaczyński, Morawiecki i cała reszta okrągłego mebla. Jednak nie są, bo nawet Polacy nie są po swojej stronie głosując na nich.
 • @ikulalibal 21:07:12
  Twój, już tradycyjny, chamski atak personalny jest na dodatek, tradycyjnie, nieuzasadniony. Mowa tutaj o przywódcy Węgier w dniu dzisiejszym, a nie o skrajnej prawicy sprzed wojny.
 • @Lotna 21:34:29
  //Twój, już tradycyjny, chamski atak personalny jest na dodatek, tradycyjnie, nieuzasadniony//

  Spokojnie paniusiu.Już ja wiem co i do kogo kieruje.Otóż Arjanej jak każdy troll ma we zwyczaju w wielu miejscach zamieszczać dokładnie te same treści (dziwne że administracja tego nie widzi).
  Wczoraj wczesnym rankiem Arjanek jak zwykle zamieścił "dyżurny zestaw" i został przeze mnie spokojnie i cierpliwie (boże! chyba jestem aniołem!) objaśniony co do istoty problemu.
  --------------------------------------------------------------------------------------
  \"Ależ trzeba mieć nasrane we łbie panie Arjanek
  żeby pisać podobne bzdury

  // Izrael jest największym wrogiem europejskich państw narodowych ... //

  Jasne!To oczywiste że procesy globalizacji zagrażają wszystkim ale z jakiegoś powodu cudownie omijają Izrael!!
  Nie wszyscy tu panie Arjanek podzielają pańską wiarę w omnipotencję żydów.
  Izrael taki jakim on jest aktualne,sam jest zagrożony w takim samym stopniu jeśli nie większym.Większym bo też wyraźnie rasistowskiego syjonizmu będącego ideową bazą Izraela w żadne sposób nie można porównać z narodowościowymi państwami Europy.I z uwagi na to proces "wyrywania nacjonalistycznych kłów" państwu Izrael można przeprowadzić w try migi chociażby uruchamiając czynnik "palestyński" przy pełnej aprobacie społeczności międzynarodowej.Izrael doskonale zdaje sobie z tego sprawę i już jakiś czas temu próbował montować alianse z europejską skrajną prawicą https://www.newsweek.pl/swiat/egzotyczny-sojusznik/9per5ee

  Kto,co,jak,jaką część światowych elit reprezentuje Henry Kissinger który w 2012 ogłosił koniec "projektu Izrael",wszystkiego tego można się dowiedzieć czytając poważne analizy polityczne.Ale jeśli ktoś tak jak pan kręci się niczym gówno w przeręblu wyłącznie po mrocznych zakamarkach netu to efekty są jakie są.Jesteś pan ciemny jak tabaka w rogu"\
  ---------------------------------------------------------------------------------------
  http://mikro-makro.neon24.pl/post/148111,ale-orban-zatrzymac-upadek-europy#cmnts

  Dwie doby to chyba spory kawałek czasu i można w tym czasie coś nie coś poczytać? co ? więc jeśli dziś Arjanek powtarza znów to co zawsze to czy tylko mnie wydaje się że jest trolle? A trolle jak wiadomo trzeba tępić.Jedni mówią głodzić a ja mówię truć!
 • Chłopaki
  Z Amanu ładnie się wywiązali z zadania, jakie zostało przed nimi postawione przez izraelskich trepów. No i na tych paskudnych białych chrześcijan media głównego ścieku pięknie wskazują swój nieubłagalny palec. Czegóż chcieć więcej?
 • To jest żydowskie Hollywood dla gojów.
  Gojami tak jak zwierzętami steruje się przy pomocy emocji.
  Żydzi są mistrzami kreowania emocji u gojów Hollywood jest tego dowodem.
  Istotą każdego filmu jest sterowanie emocjami odbiorcy.
  Najlepsze są te filmy które robią wstrząsające wrażenie na emocjach odbiorcy, odbiorca przeżywa film.
  żydzi wiedzą jak trzeba wykreować sekwencję scen by wydusić z odbiorcy maksimum emocji.

  Służby specjalne globalnej mafii żydowskiej wykorzystują tę filmową strategię.
  Oni wprost kreują rzeczywistość w taki sposób by uzyskać pożądane reakcje na świecie.
  Oni doszli do tego że wręcz kreują historie świata swoimi "fals flagami" czyli "hepennigami", faktami prasowymi...

  Świat w rękach mafii żydowskiej jest jednym wielkim Hollywood.
  Reżyserami są żydowscy Oligarchowie oraz ich służby specjalne.

  A ty odbiorco masz kochać i nienawidzić pod dyktando żydowskich reżyserów.
  Trenujesz tę umiejętność codziennie oglądając Hollywoodzkie produkcje..
  nie zdając sobie sprawy że w wielkiej polityce też jesteś tylko odbiorcą adresowanych przez mafię żydowską do ciebie emocji.
  Do tego służą żydowskie globalne media oraz polityczne marionetki żydowskiej mafii.

  Mafia żydowska nie reaguje na procesy zachodzące na świecie ...ona te procesy aktywnie tworzy (fals flagi, fakty prasowe) wg potrzeb.
 • O organizacji propagandy na przykładzie tzw. „pogromu”
  .
  "Skąd to poszukiwanie „wątków polskich” w zamachu w... Nowej Zelandii?"

  a może z racji realizacji ustawy 447 JUST kongresu USA przeciwko Polsce ?

  Jak się organizuje takie rzeczy, wystarczy spojrzeć na tzw. "pogrom" w Kiecach

  - https://pl.wikipedia.org/wiki/Pogrom_kielecki

  o którym do dziś nie wiadomo, skąd członkowie „syjonistycznego kibucu”w posesji Planty 7 otrzymali broń, aby otworzyć ogień do przedstawicieli organów, jeszcze mniej jest wiadomo, kto sprowokował całą tę hecę i uniemożliwił jej zlikwidowanie, choć przecie żydowscy nadzorcy zajmowali wszystkie odpowiedzialne stanowiska a w posesji miał mieszkać sam zastępca UB na Kielce, którego nazwiska do dziś nigdzie nie uświadczysz, ponoć zwał się Albert Grynbaum.

  - https://sztetl.org.pl/pl/miejscowosci/k/399-kielce/116-miejsca-martyrologii/46870-pogrom-w-kielcach-4-lipca-1946

  Jaką on ponosił odpowiedzialność za zaniedbania UB ? UB miało za zadanie utrzymać porządek a nie wyłącznie torturować i mordować oponentów nowej władzy.

  Organizacja „pogromu” w Kielcach była ważnym elementem syjonistycznej akcji mobilizacji Żydów do zasiedlania dopiero co podbitych terenów palestyńskich.

  Wracając do szantażu organizacji żydowskich na Polsce o wypłatę 300 miliardów dolarów i ustawy 447 JUST

  - https://bmiroslawska.pl/gdy-chodzi-o-honor-nie-mozna-milczec/#comment-117
 • @Lotna 18:09:17
  "...Chcą na siłę zrobić z narodowców zbrodniarzy...."
  Gdyby tylko mogło im się to udać, ale na skalę MASOWĄ.
  Wyobraźmy sobie, milion zażartych antysemitów w Polsce :)
  Niestety bardziej realne jest utopienie pojedynczych osób "dla przykładu", niekoniecznie radykałów.
  Jak z Piskorskim...
 • @laurentp 18:48:02
  Odetną ,,narodową głowę i przyprawią swoją,, i po kłopocie........

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031