Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
150 postów 150 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Żywią, bronią i potępiają - teatr PIS-u,LGBT i migranci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zjednoczona pacyfikacja prawicy pod flagą prawicową

imageimage

image

WALKA O TERENY WPŁYWÓW I SPRAWDZANIE SPRZĘTU

We Wrocławiu w Galerii Dominikańskiej Turek zadźgał Turka. Wśród tłumów obecnych o tej porze w Galerii wybuchła panika. Ludzie na wszystkich piętrach Galerii krzyczeli i rozbiegali się szukając miejsc do schronienia się (sklepy, zaplecza sklepów, słupy). Była to normalna reakcja mieszkańców Europy, którzy (jak we Włoszech swego czasu) wszelki szybki bieg i krzyk biorą za hasło do ucieczki przed Azjatami i wyznawcami - jak mówi papież Franciszek - religii pokoju islamskiego. TV i prasa unika informacji o panice we wrocławskiej galerii. PO nie lubi tego tematu antytargowiczańskiego, PIS woli nie ruszać w ogóle... świadomości Polaków o tym, jakiego rodzaju "specjaliści" płyną dzień w dzień na wezwanie PIS-u. Płyną strumienie LEGALNEJ migracji, bo PIS jest przeciw tylko NIELEGALNEJ. A i to tylko deklaratywnie, gdyż dziesiątki grup mafijnych sprzedają papiery "na legal". 

image

Właśnie w TVP Tarczyński deklamuje hasło otwierające dusze wyborców o tym, że PIS jest przeciw N I E L E G A L N E J   migracji.

Wracając do Wrocławia: Turek zadźgał Turka, nie Polaka. Jednak żadna to nadzieja dla nas. Tylko odsunięcie NIEUCHRONNEGO w czasie. TO PO PROSTU WALKA O PODZIAŁ TERENÓW WPŁYWU I... SPRAWDZANIE SPRZĘTU DŹGAJĄCEGO. Strzeżonego osiedla Morawieckiego te rozrywki szykowane przez partię dla ludu - nie dotyczą.

A żebyśmy za dużo nie myśleli o rodzaju specjalności, którą odznaczają się Azjaci płynący każdego dnia do Polski - uruchomiono wirtualny wrestling na deklamacje. Czyli: KACZYŃSKI GRZMI PRZECIW LGBT – A MINISTROWIE JEGO RZĄDU ŻYWIĄ I BRONIĄ SETKI NEOMARKSISTOWSKICH I GENDEROWYCH NGO-osów. Ale show must go on... Spółka z.o.o.: "Wybij - wstaw!". Jeden wieczorem wybija szybę, drugi rano oferuje jej wstawienie. 

Prezes grzmi: "stali muchy!". A my możemy dopowiedzieć: "będzie Wiosna, będzie trawa lepiej rosła!". Po co to grzmienie? Po co ten pic? Dla kogo? Wiosna i tak będzie. Już jest lansowana przez PIS gdzie się da.

Prezes krzyczy, że "atak na rodzinę i atak na dzieci jest NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH". Święte słowa prezesie! Najgorszy z możliwych, bo finansowany przez nas, ups, was samych...

Z JEDNEJ STRONY ŻYWIĄ I BRONIĄ MARKSISTOWSKIE FUNDACJE I STOWARZYSZENIA ORAZ PARTIE, Z DRUGIEJ GRZMIĄ PO PRÓŻNICY...

Z JEDNEJ STRONY AUTOREKLAMUJĄ SIĘ PRZED LUDEM, ŻE SĄ PRZECIW MIGRANTOM I ISLAMISTOM, Z DRUGIEJ STRONY, OD ZAKRYSTII SPROWADZAJĄ ICH DZIESIĄTKI TYSIĘCY.

TEN SAM MECHANIZM. Mechanizm pułapki na myszy przedstawiającej się jako prawicowa maszyna zbawcza. Przedstawiającej się jako  p r a w i c a,   z j e d n o c z o n a     p r a w i c a.   Partii będącej w istocie   p a c y f i k a t o r e m   p r a w i c y    oraz jej postulatów. 

imageimageimage

image

image

 

image

PIS przeczołgany przez homolobby,a może... taki był scenariusz? czyli: geju, jak Pan mógł?

Polityka migracyjna rządu odkryta: strumienie migrantów i ich osadnictwo na stałe

Zalew migrantów z Afryki i Azji, czyli Mafia Szmuglująca Ludzi do Polski i bierność rządu

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/09/02/premiera-mm-realizacja-polskiego-multi-kulticzyli-potajemne-machinacje-wbrew-elektoratowi/

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/09/01/rzadowo-biznesowe-mity-o-bezrobociu-i-masowej-migracji-zarobkowej-z-ukrainy-i-azji/

Polskie No-Go i Czeczeni, czyli import rosyjskiego, "nieterrorystycznego" islamu

 

PS 

Zapraszam i informuję o możliwości subskrypcji portalu RZĄD WYGNANY

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/

image

 

 

KOMENTARZE

  • @brawo wrocławianie
    Wybrali ludzi, którzy popierają imigrację...

    Zabawa dopiero się rozkręca :) Wieszczę, że jeszcze wielokrotnie będziecie biegać.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031