Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 130 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Wielki Brat zamyka usta niezależnym - aksamitny dyktat

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Gdy władza zamyka usta Niezależności - nie łudź się, ciebie to nie ominie...

RPnoiS intensyfikuje swoje zakusy na Polskę.

23 lutego sześciu panów z ABW (trzech w kominiarkach)odwiedziło studio Centrum Edukacji Powiśle. Przeszukanie całego mieszkania (szafy, półki z bielizną, nawet prosto z drukarni zapakowane paczki książek Hennecke Kardela chcieli rozpakowywać, czyli przeszukanie w stylu tych, jakie możemy zobaczyć w serialu „Stawka większa niż życie”). Pretekstem było zadanie pytania, czy R.Mossakowski posiada jakieś materiały i... naszywki propagujące ustrój totalitarny. Wejścia były dwa, gdyż przed wejściem do mieszkania R.M. - ABW w tym samym składzie weszła do... mieszkania rodziców R.M.

Centrum Edukacji Powiśle przeprowadzało wiele ciekawych rozmów, najbardziej popularne były te z mec. Joanną Modzelewską, Joanną Teglund, posłem R.Majką, G.Braunem, H.Pająkiem, S.Michalkiewiczem, dr S.Krajskim.

W rozmowach z mec. Modzelewską pojawiał się wątek „nagranego prezesa, taśm ze Srebrnej i Nowogrodzkiej”, którymi chwalą się byli WSI-ocy. Ponieważ wyprzedziło to wypływ taśm Birgfellnera zaledwie o kilka tygodni, zapewne prezes skojarzył i profilaktycznie wysłał służby dwupłciowe do poszukiwań tych taśm. Strzeżonego Pan Bóg strzeże. Oczywiście na nośnikach pana Mossakowskiego niczego z tego, czego prezes się obawia nie ma. To, co nie daje mu spać, jest na taśmach jego współpracowników z WSI (np. płk.Spyrka), zaufanych TW, jak Kujda i wielu innych. 

No i skonfiskowano do sprawdzenia (na kilka miesięcy) laptop, komputer stacjonarny, zewnętrzny dysk twardy i wszystkie pendrivy oraz DVD i kilka telefonów komórkowych.

 

Z dzisiejszego dnia mamy info, iż w PIS-ie panuje chaos, jakiego nigdy nie było w tej partii oraz, że „temat taśm (...) ciąży prezesowi PiS. - Jarosław nie wie, co jeszcze jest na nagraniach, i to poczucie niepewności go rozwala.”

Minął zaledwie tydzień od najazdu jaczejki Brudzińskiego zainicjowanego przez Najważniejszy numer telefonu w Polsce - a dobiegła nas wieść o... SKAZANIU MARCINA ROLI ZA... OPINIĘ (o feministkach)!!  Dostał 3 miesiące w zawieszeniu, 10 tys. grzywny i prace społeczne. ZA OPINIĘ WYPOWIEDZIANĄ W TELEWIZJI INTERNETOWEJ!! Dobra zmiana dobrze knebluje usta! Brawo rebiata prawi i sprawiedliwi! ODPRAWIACIE SWOJE  FAJERWERKI NA CIELE PATRIOTYCZNYCH ŚWIĄT A DZISIAJ CZYNNYCH PATRIOTÓW REPRESJONUJECIE PO CICHU!  P O D Ł E  PRAKTYKI! Frasyniuk noszony na rękach, w Lublinie policja broni demonstracji zboczeńców i pałuje narodowców. Rok temu - podczas szczytu napaści Izraela na Polskę - Brudziński wyzywa Polaków od antysemitów i wychodzi prezes i straszy i poucza Polaków, żeby pilnowali siedzącego w nich diabła antysemityzmu. 

[klip Marcina Roli, gdzie podaje on informacje o rozprawie w... Toruniu, z której wrócił - zamieszczam na końcu notki, po klipach dotyczących R.Mossakowskiego z CEP i rapera Stopy]

 

 

Jednocześnie dzisiaj zrobiono sprawę, aferę z opinii prof. Bartyzela:

 "To, że nas Żydzi nienawidzą i opluwają jestem w stanie przyjąć ze spokojem – w końcu czegóż można spodziewać się od tego plemienia żmijowego, pełnego pychy, jadu i złości?" – widniało w poście. "Trzeba po prostu trzymać ich na dystans, tak wielki, jak tylko możliwe. W ogóle nawet nie próbować dyskutować czy przekonywać, bo to daremne; oni nie są zdolni do okazywania wdzięczności, uważają natomiast, że wszystko im się należy. I w nosie mam też ile polskich drzewek »sprawiedliwych« będzie w Yad Vashem, może nie być nawet żadnego" – kontynuował prof. Bartyzel. Ale nie mogę mieć innego uczucia, jak bezbrzeżnej pogardy dla tych Polaków (z metryki), którzy kalają własne gniazdo, gorliwie przyłączając się do polakożerczej kampanii pomówień. Dla tych renegatów nie może być żadnego wybaczenia ani litości. Gdyby to ode mnie zależało, karałbym ich – nie więzieniem, bo po co obciążać podatników kosztami ich utrzymania w tych wygodnych pensjonatach, jakimi są dzisiaj zakłady penitencjarne – ale dożywotnią infamią narodową oraz cieleśnie: publiczną chłostą w sempiternę"

"“Nie znajduję w historii drugiego takiego rządu, który by wciągał swój naród do wojny z państwem odległym o kilka tysięcy kilometrów, niemającym do nas żadnych pretensji terytorialnych ani sprzecznych interesów, przeciwnie – wykazującym i w przeszłości i obecnie życzliwe nastawienie, nadto, mimo swojego odmiennego wyznaniowo ustroju pozwalającego chrześcijanom żyć w spokoju i praktykować swoją religię, natomiast w interesie prawie tak samo odległego, jawnie rasistowskiego państwa plemiennego, którego klasa polityczna i zdecydowana większość ludności żywi do nas nieskrywaną nienawiść, systematycznie uprawia wobec nas przemysł pogardy, używa wszelkich możliwych środków nacisku, żeby ograbić nas pod pozorem rzekomych należności, i od którego jedyną rzeczą, jaką możemy spodziewać w “podzięce” za to, że staniemy po jego stronie będzie zepchnięcie nas w oczach świata w metafizyczne inferno ludobójców współwinnych (jeśli nie wręcz głównych sprawców) mordowania ludzi tej rasy kilkadziesiąt lat temu. To jest postępowanie tak bezrozumne, tak irracjonalne, że nie sposób tego nawet określić w kategoriach zwykłego zdrowego rozsądku.”

 

Na kolegium rektorskim zapadła decyzja, żeby skierować sprawę do rzecznika dyscyplinarnego. On będzie miał trzy miesiące na rozpatrzenie sprawy - mówi Onetowi Ewa Walusiak-Bednarek z zespołu prasowego UMK. Jeśli sprawa trafi do komisji dyscyplinarnej, to jej członkowie ponownie ocenią czy ją umorzyć czy nałożyć na naukowca karę. Może być to nagana, ale także zakończenie współpracy.

Trzeba bronić Centrum Edukacyjnego Powiśle i Rafała Mossakowskiego oraz ukazywać totalitaryzm rzekomych zarzutów przeciw prof. Bartyzelowi. To, co się dzieje w państwie Kaczyńskich względem pełzania przed ludem samowybranym – to przekracza już granice przyzwoitości.

Jak to częste jest u Żydów – być może to ich dociskanie Polaków w ostatnich tygodniach okaże się k o n t r s k u t e c z n e. Żydzi, ponieważ są nacją opanowaną przez żądze i instynkty – często w tym irracjonalizmie sami na siebie ściągają problemy. Ponieważ prof. Bartyzel posłużył się w swojej opinii o Żydach cytatem z Nowego Testamentu („plemię żmijowe”) a reszta zdania (pełnego pychy, jadu i złości) niczym się nie różniła, a nawet była łagodniejsza od takiego np. św. Jana Chryzostoma, czy od innych cytatów na temat nacji żydowskiej zaczerpniętych z Ojców Kościoła – to nie zdziwiłbym się, jakby internauci zbulwersowani tym atakiem na wolność słowa zaczęli wyszukiwać różnorodne wypowiedzi o Żydach wygłaszane przez wybitnych filozofów, i teologów o wiele ostrzejsze od tych paru słów prof. Bartyzela. Sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało. 

W każdym razie Wielki Syjon sypnąwszy trochę grosza autochtonom próbuje za pomocą głowy JK i rąk jego wyrobników zwierać szczęki na polskich wolnościach. Oni nie odpuszczą. Skuteczne niewolenie innych (na wielu poziomach) jest warunkiem wstępnym ich dostatniej egzystencji. A skoro oni nie odpuszczą - to my będziemy mieli tylko tyle wolności, ile sobie wywalczymy - ani o gram więcej.

https://medianarodowe.com/pis-boi-sie-kampanii-niedlaroszczen-wizyty-tajniakow-presja-abw-przesluchania/

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/torun-wszczeto-procedure-dyscyplinarna-wobec-antysemickiego-wpisu-prof-jacka/mhqr9g9

https://wiadomosci.wp.pl/procedura-dyscyplinarna-ws-antysemickiego-wpisu-prof-jacka-bartyzela-6353340267771521a

https://wiadomosci.wp.pl/niepokojace-doniesienia-o-partii-jaroslawa-kaczynskiego-takiego-chaosu-w-pis-jeszcze-nie-bylo-6353193308829825a                            

Mamy do czynienia z oficjalną agresją państwa Izrael na Polskę                         

Kaskader Morawiecki antyżydowskiej trampoliny próbuje. Gomułka się kłania
Mec. Joanna Modzelewska: Jak pracuje polska ABWehra - nękanie CEPowisle przez ABW
 https://www.youtube.com/watch?v=7zds6mletrU


Grzegorz Braun z Rafałem Mossakowskim na temat akcji ABW skierowanej przeciwko CEPowisle

 https://www.youtube.com/watch?v=32CqM6YEoeA

 

===========================

 

12 lut 2019 - 2 lata więzienia za krytykę żydowskich roszczeń?! Proces rapera STOPY

 https://www.youtube.com/watch?v=hhit0NU83Tg

PILNE! Marcin Rola nieprawomocnie skazany na 3 miesiące! Czy to koniec wolności słowa w Polsce?

 https://www.youtube.com/watch?v=ih6YjiUwV-0

 

KOMENTARZE

 • Ważna notka
  Ciekawe jest całkowite zamilczenie rewizji i konfiskaty ABW w Centrum Edukacyjnym Powiśle przez niezależne media.

  Ciekawe czy była o tym mowa na ubiegło tygodniowej konferencji SDP o wolności mediów.
 • Teraz
  Jeszcze trzeba poczekać, aż grupa rekonstrukcji historycznej sanacji otworzy jakąś Bereze Kartuzką. Choć w zasadzie to już jest, w Gostyninie.
 • Zapisać i powiesić nad łóżkiem
  „A skoro oni nie odpuszczą - to my będziemy Rmieli tylko tyle wolności, ile sobie wywalczymy - ani o gram więcej.”

  Dotyczy to zarówno syjonistów międzynarodowych, jak i służącej im, okupującej Polaków, „rodzimej” sitwy postmagdalenkowej. Żaden rycerz na białym koniu nam wolności nie przywiezie, ani nie wywalczy.
  Rację miał, po części, Thomas Jefferson, mówiąc: “The tree of liberty must be refreshed from time to time with the blood of patriots and tyrants.” (Drzewo wolności musi być zasilane od czasu do czasu krwią patriotów i tyranów.)
  Niestety, zazwyczaj jest to tylko krew patriotów.
 • Każda dyktatura zamyka ludziom mordy.
  A zamykanie ludziom "mordy" najczęściej realizuje się metodami terrorystycznymi.
  Terroryzm to inaczej zastraszanie ...i taką metodę stosują solidaruchy wobec Narodu Polskiego.... a globalna mafią żydowska wobec całego świata.
  (solidaruchy tu występują jako lokalny namiestnik globalnej mafii żydowskiej)

  Każda dyktatura jest terrorystyczna z definicji.
  A jak widać tzw zachód nie tylko nie walczy z terroryzmem ale wręcz przeciwnie wprowadza terroryzm na szerszą skalę jako metodę rządzenia...utrzymania dyktatu globalnej mafii żydowskiej.
 • @Oscar 14:13:38
  Każde prawo zwłaszcza karne to forma dyktatu a więc zastraszania czyli terroryzmu.
  Problem w tym że to prawo ma zastraszać przestępców czyli ludzi którzy szkodzą innym ludziom (kradną, mordują...)
  W PRLU najbardziej bali się przestępcy
  w państwie solidaruchów mamy raj dla przestępców...a boją się zwykli ludzie..
  boją się i ekonomicznie i boją się "sądowej sprawiedliwości" nikt normalny nie pójdzie do sądu przeciw bogatszemu np koncernowi, bankowi, ...bo zawsze przegra.

  Terroryzm to forma sprawowania rządów przez globalną mafię żydowską
  a realizowana przez lokalnych kolaborantów mafii.

  "Walka z terroryzmem" jak widać jest odwróceniem kota ogonem...
  To globalni terroryści kreują "terrorystów" by mieć pretekst do agresji przeciw krajowi który pragną ograbić.
 • @Oscar 14:27:39
  brawo za sformulowanie: "...W PRLU najbardziej bali się przestępcy
  w państwie solidaruchów mamy raj dla przestępców...a boją się zwykli ludzie..."
  bo przeciez na tych "zwyklych" ludziach mozna zrobic najwiekszy geszeft.
  Co to pojecia terroryzm to mam pewne zastrzezenia - uleglo ono calkowitemu wypaczeniu - w latach 70/80 mialo ono wydzwiek pozytywny jak i negatywny natomiast obecnie nawet ktos kto napisze cos niezgodnego z ogolnie panujaca (patrz narzucaona) norma jest terrorysta

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031