Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 130 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Polska i dobra zmiana we władzy służb, mafii i lóż?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Rzeczpospolitej Haków, gdzie każdy ma coś na każdego – nie ma już ludzi, są same kukły.

MOTTO 

1. „Siódmy rodzaj kłamstwa zdarza się wtedy, gdy chcemy odwieść kogoś od grzechu, nie czyniąc nikomu krzywdy”

[Brunetto Latini - Skarbiec wiedzy]

2. „Jeśli nie kochacie prawdy, to choćbyście twierdzili, że ją kochacie i stwarzalibyście takie pozory, wiedzcie, że w danym momencie zabraknie wam odrazy wobec tego, co jest fałszywe, i po tym da się rozpoznać, że w rzeczy samej prawdy nie kochacie”.

3. "Biada, kto daje ojczyźnie pół duszy,

A drugie tu pół dla szczęścia zachowa;

Oboje w nim Bóg swym piorunem skruszy,

I padnie kiedyś w popiół taka głowa!

Żadną łzą taki Boga nie poruszy,

W modlitwie nigdy już nie znajdzie słowa,

Które by kiedyś jego Bóg rozumiał,

I będzie jak ten dąb umarły szumiał.

„Będzie miał w sercu władzę odpychania

Ludzi — a węże się doń zbiegać będą (...)"

4."Wiesz, oni myślą, że najgorsze będzie dla nich, gdy przejmiemy nasze, tzn. ich mienie bezspadkowe. Nie wiedzą, że od pewnego czasu już przejmujemy ich myśli. A na drugim etapie, żeby tak powiedzieć – czynimy ich myśli „bezspadkowymi”, zrywamy ciągłość ich idei, ich ideałów. Odbieramy im ich bohaterów, ich święta, ich marzenia. Nazywamy je ksenofobicznymi, chorobliwymi, niezdrowymi. Oczywiście bez prowokatorów byłoby trudno. Wstawiamy więc w ich tłumy kilku takich, którzy mają za pomocą techniki wylewania dziecka z kąpielą zneutralizować i napiętnować te ich ideały, które mogłyby być dla ich państwa barierą immunologiczną. Wyjmujemy z ich imaginarium kilka idei przez co pozostałe stają się bezskuteczne lub niezrozumiałe. Wyjmujemy te idee napiętnowując je jako ksenofobiczne, skrajne, radykalne, nacjonalistyczne. Nie zauważają tego. Nie zauważają, gdyż dzieje się to już w połowie procesu anestezjologicznego, w połowie hipnozy kabalistycznej."

 


Parasol nad figurantami Mosadu przy aferze Art.-B – kto rozpiął? Dokąd lecieli Żydzi z Rosji podczas operacji MOST, wspólnej operacji Mosadu i WSI? Dlaczego musiał zginąć gen.Petelicki? Czy ten sam parasolnik działał podczas drugiej po Art.-B operacji grabiącej oszczędności Polaków, podczas AMBER Gold? Dlaczego parabankowe rabunki w Polsce już dwukrotnie łączyły się z samolotami?

Kto nagrywał Józefa Orła? Do czego służy Klub Ronina? Czy byłe i obecne służby się samofinansują poprzez różnorodne rady nadzorcze?

Dlaczego DZISIAJ, w państwie PIS-u tam, gdzie są ludzie polskiego kontrwywiadu (SKW) zawsze spotkać można wiele osób, które antropologicznie i językowo rzecz biorąc muszą być obywatelami państwa położonego w bardzo piaszczystym rejonie, jak niektórzy mówią: „położonego w Palestynie” i pracownikami służb wojskowych i cywilnych tegoż państwa? Co tu się odbywa? Co tu jest grane? Mec. Modzelewska określiła to tak: „czułam się jak w Tel-Awiwie”.

Dlaczego zginął Dariusz Szpineta i skąd niezwykła troska polskich służb o wszystkie osoby, które miały z nim kontakt, póki jeszcze żył?

Kulisy wyborów parlamentarnych w 2015 r. O prorokach znających wyniki wyborów parlamentarnych z półrocznym wyprzedzeniem.

O NFOŚ i zastępcy K.Kujdy. Jak były zastępca p.Kujdy uczęszczał na miesięcznice i uczył się modlić na różańcu. Jak pracownicy dzisiejszego wywiadu gromadzili i gromadzą jako swój niezniszczalny kapitał oraz trzymają w chmurze w internecie – wszelkie możliwe nagrania kogo się da. O etatowej infiltracji rosyjskiej w polskich służbach. O podpalonej budce pod ambasadą. O inwigilacji obywateli.

Kto i w jakim celu kolekcjonował nagrania prezesa PIS-u? Czy prezes też ma na nich i na innych nagrania? Ilu zweryfikowanych, byłych agentów WSI ma nagrania... „z Nowogrodzkiej, ze Srebrnej (cytat z jednego ze zweryfikowanych)?”. Czy w Rzeczpospolitej Pookrągłostołowej są jacykolwiek znaczący politycy, na których inni nie mają taśm i którzy taśm nie mają na innych? Czy owo totalne, wzajemne zahakowanie jest przyczyną tego, że sprawiedliwość nie będzie tutaj nigdy egzekwowana? Kim jest Aaron Frenkel? Albo pan Aaron Paz?

Dużo epizodów z Maraskiem, Bączkiem, Hamburą, Krzekotowską a także np. wizyty w Toruniu opowiedzianych jest przez panią Modzelewską.

Czy konkursy na członków zarządu (np. NFOŚ) są ustawiane?

Jakie gremium agenci SKW traktują jako Sanhedryn i nazywają tym mianem?

W Rzeczpospolitej Haków, gdzie każdy ma coś na każdego – nie ma już ludzi, są same kukły. Kukły poruszane hakami i odgrywające teatr kopania się po kostkach, nie wyżej. Kopnąć wyżej nie można, bo wtedy uruchomią haka... DLA NIE ZAHAKOWANYCH NIE MA MIEJSCA W POLITYCE III RP - ZAWALIŁBY SIĘ CAŁY UKŁAD, GDYBY TACY BYLI. Wiązanie hakowe to starożytne, jedno z najtrwalszych wiązań budowlanych (opisałem je już 08.08.2011, link na końcu notki). Cała konstrukcja budowli "III RP" oparta jest na wiązaniach hakowych. Pojawienie się kogoś niezahakowanego na szczytach władzy, lub jakiejś nowej siły politycznej spoza układu hakowego spowodowałoby zaprzeczenie fundamentom III RP i runięcie całej konstrukcji.  Dlatego w Rzeczpospolitej Przyjaciół sprawiedliwość obecna będzie tylko w pohukiwaniach, retoryce i telewizyjnych przedstawieniach  z cyklu Komisja Śledcza. Dlatego rządzący duopol jednoczy się w zwalczaniu ruchów po prawej stronie. Czas przestać oczekiwać niemożliwego. W Rzeczpospolitej Zahakowanej jedyne, co można bez ograniczeń, to ustanawiać coraz to nowe kulty dla autochtonów. Autochton zakultowany, to autochton zajęty i bezpieczny. Rzeczpospolita Pomników zajmuje lud skutecznie i daje "hakerom prawa" wolną rękę. Odprawione prawo i zhakowana sprawiedliwość dają naszym przywódcom spokój potrzebny im do budowania własnej sławy.

Czym się różni wybrany obywatel Polski od obywatela zwykłego?

Na co wskazuje dziwne funkcjonowanie różnych organizacji, spółek, partii etc., czyli METODA ŚCINANIA WIERZCHOŁKÓW (o metodzie ścinania wierzchołków jest w klipie pt. Ujawnienie Aneksu WSI).

Rozmowy z mecenas Modzelewską są tak pełne fascynujących i intrygujących szczegółów z życia służb, lóż i środowisk narodu wybranego (albo jak niektórzy mówią: narodu prawniczego), z życia agentów tajnych, jawnych, byłych i obecnych naszej RP – że każdy, kto chce wiedzieć jak toczy się życie ZA KULISAMI partii, propagandy i poza granicami przyzwoitości – musi, minimum 5-10 godzin poświęcić na odsłuchanie tych rozmów na Youtube. Albo praca mózgu, by pojąć, albo życie w matrixie. Ktoś mógłby powiedzieć: ale czy pani Modzelewska nie konfabuluje? Cóż, każdy niech sobie sam odpowie na te pytania Tylko niech sobie odpowiada po cichu, bo go nagrają :)).

 

Wymieniłem tylko parę % z zakresu tematycznego rozmów z mecenas Modzelewską. Reszta czeka na Youtube. Nikt potem nie będzie mógł powiedzieć, że nie wiedział...

Mec. Joanna Modzelewska: Pod osłoną służb specjalnych: Art-B i inne "afery" III RP

 

Mec. Joanna Modzelewska: Czy Polska i Kościół są w okowach służb specjalnych?

 

Mec. Joanna Modzelewska: Inwigilacja służb w Klubie Ronina, Instytucie Kaczyńskiego etc?

 

Mec. Joanna Modzelewska: Męskie i żeńskie prostytutki w służbach specjalnych 

 

Mec. Joanna Modzelewska: Ujawnienie aneksu WSI wywróci życie publiczne w Polsce

 

Mec Joanna Modzelewska PLL LOT miał być dołowany do stanu upadłości

 

Mec. Joanna Modzelewska - uderz w stół a żydowskie, ruskie i inne służby się odezwą

 

Mec. Joanna Modzelewska o szczegółach afery reprywatyzacyjnej w Warszawie

 

Mec. Joanna Modzelewska: PLL LOT - absurdy i afery przez 10 lat kosztowały 4 mld. strat

 

Mec. J. Modzelewska, M. Karliński: Upadłość SKOK Wołomin via LOT - American Dream polskich służb

 

Mec. Joanna Modzelewska: Inwigilacja Kościoła Katolickiego dziś w III RP i w czasach PRL

 

 

por. PAŃSTWO PRAWA - wziątki, haki, przezor, proposi i palestra

Rozłam w Kościele potęguje rozkład Europy

Stulecie wrogów Niepodległej

Moskiewskie korzenie komunistycznej elity w Polsce

Konszachty z trójgłowym smokiem - to się nie może skończyć inaczej niż źle

Instrukcja przekabacania

 https://youtu.be/EOqMQwsGwJQ

https://www.youtube.com/watch?v=EOqMQwsGwJQ

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor i do wszystkich
  Kolejna świetna notka Wawelu.

  Zarówno treść, jak i wynikający z treści przekaz bardzo ważny.
  Mnóstwo bardzo ciekawych i unikalnych informacji.
  Wiele linków prowadzących do "prawd" znakomitej większości bardzo mało, a może i nawet całkowicie nieznanych.

  Notka rysująca jednak przerażający obraz dzisiejszej Polski.

  Jednakże, pomimo tego wszystkiego o czym pisałem powyżej, sytuacja nadal jest taka, że notka ma już ponad 700 odsłon, lecz brak jest pod notką internautów uwag i komentarzy.

  Zastanawiam się właśnie dlaczego tak jest.
  Jednocześnie, zastanawiając się nad tym, dlaczego tak
  bywa, że ----> kiedy poruszane są tematy bardzo ważne, tematy wprost kluczowe dla zaczęcia procesów myślowych prowadzących do choćby wstępnego zrozumienia obydwu stron "polskiej sceny politycznej" w tym samym czasie, naraz i jednocześnie, to na portalach gdzie zazwyczaj aż roi się od dodawanych uwag, opinii, komentarzy - zapada nagle cisza.

  Tak, jakby poza słownym ostrzałem drugiej strony politycznej barykady, własna strona, jej obraz i stan, tak naprawdę niewielu Polaków interesowała.

  Tak lubiący dyskutować o polityce Polacy zazwyczaj milkną bowiem wtedy, gdy ktoś zaczyna pisać otwarcie i sensownie - o Polsce i dwóch stronach polskiego politycznej konfliktu z oczywistą troską o Polskę.

  Mam wtedy wrażenie, że znakomita większość internautów, całkowicie niezależnie od tego, po której stronie politycznego sporu są ich sympatie, cierpliwie wyczekują na to, kto pierwszy i na kogo rzuci pierwszy kamień.

  Nie pozostaje w takich sytuacjach nic innego, jak jedynie mieć nadzieje, że kiedyś nadejdzie chwila, kiedy Polacy, zmęczeni narzuconymi im przez mafijny w naturze i działaniu polityczny pookrągłostołowy UKŁAD przestana się wzajemnie kamieniować a zaczną z sobą wreszcie zaczną rozmawiać.

  O czym?

  O wspólnej Polsce, jej bolączkach, potrzebach i co najważniejsze o Polski przyszłości, zaczną wreszcie z sobą rozmawiać.
  Spokojnie, rzeczowo, bez inwektyw i bez cienia nigdzie nie prowadzącej Polaków politycznej nienawiści.

  Takie mam skryte marzenie.....
 • Brak wpisów bo całość brzmi fałszywie.
  Moim zdaniem to zamulanie rzeczywistości, mieszanie ludziom w głowach.
  Prawda nie jest tak nachalnie sensacyjna...
  Prawda jest zazwyczaj zwykła, często szara...mało efektowna.
  Natomiast kłamstwa, propaganda, .. jako twory fantazji to już jest Hollywood pełną gębą...tu uderza się po uczuciach, po emocjach im mocniej tym lepiej...
  Silnie pobudzone emocje zagłuszają rozum... i oto głosicielom sensacyjnych prawd chodzi...zagłuszyć rozum, zamotać w głowach przesłonić prawdę..
 • @Oscar 07:59:45
  Każdy tu piszący domyśla się jak funkcjonuje polin, ale skondensowanie faktów jak to faktycznie jest, dla wielu to szok poznawczy i jak uderzenie obuchem.
  Fundamentalne pytania brzmią, kto i dlaczego pozwolił na ten stan rzeczy i jak temu zaradzić, jak się wyrwać z zaciskanego sznura na Polakach i Naszej Ojczyźnie ?
  Dla mnie o wiele groźniejsze są kocopały elaboraty pisane językiem niby filozoficznym i tak hermeneutycznym, że to właśnie ci autorzy to jakby hasbara odwracająca uwagę od stosowania prostych zasad społecznego współdziałania, jakieś dęte cywilizacje , które nie dość, że kiepsko wypadają w pisanym języku to i myślowo stoją na antypodach intelektu, to na marginesie.
  Prawdy nigdy dość.
 • @provincjal 09 08:29:20
  W globalnym labiryncie kłamstw, półprawd, fantazji, złudzeń, fałszu i samej prawdy wszyscy poruszamy się po omacku.

  Ukrywanie prawdy odbywa się poprzez jej rozcieńczanie w morzy kłamstw, bredni, fantazji, półprawd..
  i to jest metoda stosowana prze globalną mafię by ukrywać w tej "brei" prawdę.
  Stąd tak wiele sensacyjnych artykułów to "beja" mająca ukryć prawdę.
  Mafia tworzy całe portale mające generować na skalę przemysłową tą "breje" kłamstw (a każdy patriotyczny albo religijny do wyrzygania albo jeszcze bardziej).

  To prawdziwy labirynt w którym wielu się całkowicie gubi.
 • Ale jaja albo i nie..
  Jakiś Aleksander K. ...wypowiada się w ruskiej gazecie.
  https://pl.sputniknews.com/opinie/201902129794994-Sznurkiem-za-Kopacz-kolejka-do-Biedronia-Aleksander-Kwasniewski-Sputnik/

  Jeżeli to TEN Aleksander K. to jestem w szoku.

  Po stylu sądząc jednak chyba to nie TEN... bo gdyby TEN to bym się porzygał.
 • @Oscar 07:59:45
  Brak wpisów, bo autor zapodał dużo ciekawego materiału. Ja słuchałam wcześniej wypowiedzi mec. Modzelewskiej, zatem zaczęłam od tytułów na końcu (czerwone literki)
  5*
 • @wercia 10:37:14
  Mnie się ta mecenas nie podoba.
  Jest jakaś dziwna wewnętrznie.. i ten uśmiech a właściwie grymas ..
  mój instynkt mówi mi że tu coś śmierdzi...
  Główne znane tematy, problemy są omijane .. a wyciągane są jakieś sprawy o których nigdy nic nie było wiadomo..
  to trochę klimat jak z przepowiedniami różnych autorytetów...końca świata,
  ataku kosmitów, ataku ludzi robotów, UFO ii innych cudów.
 • @Oscar 11:38:50
  „Mnie się ta mecenas nie podoba.
  Jest jakaś dziwna wewnętrznie.. i ten uśmiech a właściwie grymas ..
  mój instynkt mówi mi że tu coś śmierdzi...
  Główne znane tematy, problemy są omijane .. a wyciągane są jakieś sprawy o których nigdy nic nie było wiadomo..”

  Jakie to typowe, nie ma się do czego przyczepić, to do osoby, w tym wypadku, pani mecenas. „Dziwna wewnętrznie” - doprawdy, znasz ją tak dobrze, poznałeś jej wnętrze? Chyba tematy rozmów nie przyprawiają o śmiech, pani mecenas nie opowiada przednich dowcipów, a ubolewa nad rzeczywistością, która ją samą zaskakuje. Jakże więc szeroko miałaby się uśmiechać?

  Na tym właśnie polega odkrywczość z nią wywiadów, że wyciągane są sprawy, o których przeciętnemu Polakowi się nawet nie śniło, a nie zagłębia się w historie, które dotarły do publicznej świadomości, które są wierzchołkiem góry bezprawia, jakim Polska jest rządzona.

  Siedzisz schowany za nickiem i nikt nawet nie widzi, jak krzywo ty się śmiejesz, ale czepiasz się osoby, dzięki której możemy poznać kulisy lll RP, które przyprawiają o szok, zawrót głowy i niejednego o dysonans poznawczy - łącznie z tobą, bo to nie są „opowieści” o UFO albo końcu świata, o jakich tutaj bredzisz, a o Polsce XXl wieku, niestety.
 • @Lotna 15:00:33
  Komentarzem trafienie w sam punkt i istote problemu.
  Brawo!
 • @Oscar 07:59:45
  Drobna moja uwaga w relacji - tak do tego Pana komentarza, jak i kolejnych Pana komentarzy.

  Wszelkie prawdy, tak i ta notka, w znaczeniu: prawdy w niej ukazanej, bardzo Pana jakby boli i niemniej zaniepokaja.

  Prawda?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031