Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 130 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

J.Teglund: To, co robi ten rząd-to zbrodnia (2)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Połączenie państwa opiekuńczego z niekontrolowaną migracją musi nieodwołalnie zakończyć się katastrofą.

Kolejne dwie rozmowy z p.Teglund dla tych, którzy wysłuchali dwie wcześniejsze rozmowy. Wskazane jest odsłuchanie w tej właśnie kolejności w jakiej je zamieszczam. 

A o czym Pani Teglund mówi w drugiej części swego kwartetu? Wśród wielu spraw m.in. o tym: 

Jesteśmy celowo przez rząd i - niestety - przez część osób duchownych utrzymywani w stanie infantylizmu. Modlitwą się Polski nie zmieni. Cud się nie zdarzy. Do cudu potrzebne są ręce. 

Idziemy jako naród w zdziecinniałość, w infantylizm. Nie uczymy się na błędach. Dajemy się prowadzić sterowanym z zewnątrz hipokrytom, którzy dobrze rozumieją, że za pomocą patriotycznych fet, modłów, wieńców i pomników – spacyfikują naszą aktywność i „uśpią bariery immunologiczne”.

Obecny rząd realizuje interesy globalistyczne. Nie jest nawet ważne kto dokładnie pociąga za te sznurki – ważne jest, byśmy natychmiast, od dzisiaj, od zaraz, od tej minuty robili coś, co może temu zapobiec. Wobec Polski realizowany jest plan likwidacji jej jako państwa narodowego. Każdy może działać, może coś robić. Samo palenie zniczy, składanie wieńców i modlitwy tu nie pomogą, choć piękne to rzeczy. Tu może pomóc tylko zakasanie rękawów. W przeciwnym razie cud się nie zdarzy. Polska zniknie.

Połączenie państwa opiekuńczego z niekontrolowaną migracją musi nieodwołalnie zakończyć się katastrofą. Szwecji już nie ma. Upadła gospodarczo i tożsamościowo. Szwecji na upadek potrzebne było kilkadziesiąt lat, Polsce przy tym rządzie wystarczy kilka lat, by... zniknęła. Szwecja gdy zaczynała samobójczą drogę państwa opiekuńczego plus niekontrolowana migracja – była państwem bogatym i w miarę silnym. Polska dzisiaj jest słaba i biedna. Upadek tak mizernego państwa potrwa kilka lat.

Rząd, który absolutnie nie ma kontroli nad tym co się dzieje. I prawdopodobnie nawet nie wie, co robi.

 

LINKI:

youtu.be/Nvbq-7OqcDw

 

youtu.be/5OTmxQz-Z-o

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nie chce mi się odsłuchiwać, ale mam wątpliwości, co do linii przekazu.
  Po pierwsze - razi mnie katastroficzny ton wypowiedzi.

  Drugie, że Polska żyje w nas - jeśli zapomnimy czym jest polskość, to choćby granice były od Atlantyku po Władywostok - Polski nie będzie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:12:08
  A mnie nie razi katastroficzny to wypowiedzi a wręcz przeciwnie, bo mamy w Polsce już wiele przypadków tragicznych skutków tego nowego teraz agiornameto - otwarcia si e na świat.
  Ilu Polaków musi jeszcze zginąć by Polacy nie mieli już wątpliwości i wypier...lili w końcu te ogłupiające ich telewizory przez okno!?

  Jak słucham (czytam) takie komentarze to mnie szlag trafia.
  Kiedy w końcu ludzie ludzie przejrzą?, czy dopiero wtedy gdy pójdą latem ulicą z rodziną i w okienku kupią sobie lody i w tm momencie dostaną po mordach od islamity, bo żrą w ramadan?!
  Czy dopiero wtedy gdy jakiś islamita wysadzi całą kawiarnię pełną ludzi którzy żrą w ramadan?!
 • Autor...
  "połączenie państwa opiekuńczego..."
  Niestety, ale to państwo jest tylko opiekuńcze dla obcych, bo Polakom dobiera dzieci pod byle pozorem (także skutków biedy, do której doprowadziło) i oddaje dzieci albo do zagranicznej adopcji albo rodzinom zastępczym które dostają na każde odberane naturalnym rodzicom dziecko.... 3tyś!!!! zł...
  Więc przestańcie już gryzmolić te androny o państwie opiekuńczym lub socjaliźmie w Polsce...

  Szlag mnie trafia gdy czytam (lub słucham) o państwie opiekuńczym w Polsce i o tym jak to trzeba w końcu zlikwidować w Polsce ten socjalizm...
  Wczoraj "w Realu" była rozmowa z Grzegorzem Braunem, który jest jednym z tych którzy chcą likwidować w Polsce coś czego juz dawno nie ma a ten durny naród to kupuje w ramach nieśmiertelnej walki z komuną!

  Jaki socjalizm!? to w Polsce już było, gdy cały potencjał gospodarczy był w rękach Państwa Polskiego i pracował na Polaków, i to niestety już nie wróci... i przestańcie już pisać i gadać te głupoty!
 • Skutek rychłego upadku Szwecji bedzie taki, że...
  skończy się socjal, bo w ramach tępienia islamitami Szwedów przez ich państwo, Szwedzi zostaną wybici, uciekną z kraju, wymrą itd i nie będzie już Szwedów którzy wypracowywali kasę na socjal dla multikulti.

  Co się stanie z rozrośniętym demograficznie (średnio 8 dzieci w rodzinie islamskiej) multikulti, które nie dostanie w Szwecji socjalu?

  Chyba ostatni debil nie pojmie tego, że to całe multikulti przeprawi się przez Bałtyk do.... Polski...

  Więc Panie Krzysztofie J. Wojtas... Prawdziwa KATASTROFA czeka nas już za niedługo i spłynie na nas LAWINOWO, gdy MILIONY UCHODŹCÓW ( tak tak uchodźców, bo tam zaczną głodować, gdy skończy się socjal) Z GŁODU SPŁYNĄ DO POLSKI I ZSUMUJĄ SIĘ Z TYMI KTÓRZY TERAZ JUZ MASOWO PRZEDOSTAJĄ SIE DO POLSKI PRZEZ NASZĄ GRANICĘ Z UKRAINĄ
 • @Uff
  Całe szczęście, że opiekuje się nami Królowa Polski Maryja i Król Polski Jezus więc dobrze będzie a nawet lepiej.

  A na poważnie.

  Odsłuchałem część i stwierdzam brak konkretów w wypowiedziach p. Telgund. "Krytykuj ale potem podaj rozwiązanie".
 • @kowalskijan584 09:38:17
  Ja skasowałbym ten kpiarski ton o Jezusie i Maryi...

  Z całą pewnością będziemy się jeszcze do Nich zwracać
 • @Jan Paweł 09:33:16
  Bałtyk to zimne morze. Niewielu do nas dotrze i będą bardzo osłabieni.
  A poza tym, to kto będzie tych islamistów z morza wyciągał?
  Tu nie ma floty ratowniczej finansowanej przez Sorosa. I nie ma obowiązku przyjmowania dowolnych statków w portach.
  Jak ochrona życia - mogą do Kaliningradu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 10:07:23
  niech się pan o to nie martwi. Z całą pewnościa znajdą się organizacje, które nie pozostawią głodujących dzieci w Szwecji i wyrzucanych przez fale na polskie plaże zwłok utopionych dzieci.
  Znajdą się "organizacje" które zadbają o to, by taki scenariusz się spełnił.

  Co, nie zlituje się pan? nad milionami głodujących?
  Jestem przekonany, że przyjmie ich pan do swojego teraz przepastnego, wygodnego domu. Polacy przeżyli juz tzw dokwaterowywania.
  Ile ma pan teraz pomieszczeń w swoim domu?
  to tyle rodzin uchodźców zostanie u pana dokwaterowane.
  Pan z rodziną zamieszka w kuchni.

  Znam przypadek wykwaterowania w Niemczech starszej wdowy, która zajmowała mieszkanie trzypokojowe i zakwaterowania w tym mieszkaniu obszernej rodziny islamskiej.
  Znam ten przypadek, bo z tego domu wyprowadził się taki mój daleki krewny i... wrócił (uciekł stamtąd, bo tam już nie da się żyć) do Polski.
 • @kowalskijan584 09:38:17
  Opieka NMP nad Polską i Polakami nie oznacza, że możemy nic nie robić i tylko czekać z założonymi rękoma na Opatrzność.

  Pani Teglund podaje diagnozę. A rozwiązanie jak w medycynie - najpierw nie szkodzić, przerwać i odwrócić dwa samobójcze procesy - masowa migracja i coraz to nowe programy pomocowe na kredyt.
  nawet sztandarowy program 500+ miał być tylko dla Polaków (w sensie obywateli polskich mieszkających w Polsce), a nie dla np. imigrantów zarobkowych z Ukrainy

  pozdr
 • @hi hi
  "Polska dzisiaj jest słaba i biedna. Upadek tak mizernego państwa potrwa kilka lat."

  Trudno.
  Skoro Polacy od 30 lat wybierają tych samych ludzi do władz i nie są w stanie pomyśleć, że można głosować na kogoś innego.
  Widać musi być twardy reset. Przeżyją ci, co zmądrzeją na czas.

  "Każdy może działać, może coś robić."

  Czyli co? Konkretnie: podać co, podać namiary kontaktowe, podać konto, jakieś inne działania, pomysły??

  Dla przykładu :
  - można kupować polskie produkty (kod kreskowy 590...)
  - idzie PIT, będzie można przeznaczyć 1% na jakąś organizację

  A tak pozatym lubię Panią J. Teglund - wspaniała dykcja, bogaty język, logiczne wywody, dogłębne spostrzeżenia.
 • @Jan Paweł 10:22:21
  W moim domu jest tylko kuchnia.
  Dokwaterują Panu - jako porządnemu katolikowi, a do tego dadzą w pysk - a Pan sam już nadstawi drugi.
 • @kowalskijan584 13:59:17
  "Dla przykładu :
  - można kupować polskie produkty (kod kreskowy 590...)"

  A ja pisałem o moich pomidorach - i nie było chętnych, woleli w Biedronce. O!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:15:20
  "A ja pisałem o moich pomidorach - i nie było chętnych, woleli w Biedronce. O!!!"

  Nasuwają się dwa wnioski.

  1. trzeba jeszcze dużo czasu poświęcić na zmianę mentalności ludzi w Polsce ale nie warto ustawać.

  2. chcą się truć pomidorami z biedronki to trudno, jak za kilka lat dostaną nowotór to nie powinniśmy się nad nimi żalić. Selekcja musi być. Trudno.
 • WAWEL
  Zaden z linköw nie odtwarza, nie mialam wiec szansy wysluchac.
  Nigdy nie pracowalam z imigrantami, ale mam spore pojecie o mentalnosci Szwedöw. Dla Polaköw ich zachowanie wyglada dziwnie, nawet nielogicznie. Ale to nie tylko polityczna poprawnosc. To spoleczenstwo zylo w dobrobycie przez dlugie lata, nie znalo okrucienstw wojny a co za tym idzie, nawet nie wie, jak sie bronic. Poza tym, wyksztalcono w nim zaufanie do rzadzacych. Podatek od dochodöw 32% ? OK, widocznie tak trzeba, przeciez i tak wystarcza na godne zycie. Tak bylo do lat 80-tych.
  Powoli ockneli sie najbogatsi, ktörych doslownie lupiono podatkami.Znanej pisarce przysolili podatek roczny ponad 1 milion, co przekraczalo zarobek o kilkanascie tysiecy.Zaczela sie wyprzedaz poteznych firm:Ericksson, Volvo i wielu, wielu innych. Znaczna czesc zamoznych obywateli wyprowadzila swoje interesy ze Szwecji.
  Obecny "potop" ze Wschodu i Afryki dobija gospodarke.To juz röwnia pochyla. Ani rzad, ani policja nie panuja nad sytuacja. Za 10 lat biala twarz bedzie rzadkoscia...
 • @All - LINKI
  Nie wchodzą mi Youtuby.
  Podaję więc linki:

  https://www.youtube.com/watch?v=Nvbq-7OqcDw&t=3526s
  O tym co nas czeka w 2019r. - Joanna Teglund

  https://www.youtube.com/watch?v=5OTmxQz-Z-o&t=810s
  Rok 2019 rokiem zagłady Polaków?Joanna Teglund o zagrożeniach i drogach ratunku
 • @kowalskijan584 09:38:17
  Odpowiedzią jest sanatorium dl amotłochu, również tubylczego: www.auschwitz-gov.livejournal.com ( w rozbudowie).
  I nie tylko u nas: https://nspap.livejournal.com/70349.html
 • @morgan 18:28:10
  To po co tam Szanowna jeszcze siedzi?
 • @Krzysztof J. Wojtas 23:14:32
  Sama nie wiem. Wlasnie cos wybuchlo pod oknem i wybudzona przyssalam sie do komputera. Na obrone mam tylko walek bojowy w kuchni. Chyba nie wystarczy.
  Dawnych przyjaciöl w Polsce trudno odszukac, moja polszczyzna mocno przyrdzewiala, wiec kontakty z otoczeniem napawaja mnie obawami.
  No i chalupe pod W-wa trudno znalezdz, choc w stolicy sie urodzilam, jak matka, babka, prababka, to Warszawy juz nie lubie. Odwyklam od nowoczesnej "kultury" mieszkancöw stolicy. Ale kto wie, ciagle targa mna niespokojny duch..Moze kiedys zaniesie mnie w Bieszczady...
 • @morgan 01:19:31
  Może to był wybuch miłości do nachodźców tylko Szanowna tego nie zauważa ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:16:33
  Tutaj podobne wybuchy milosci koncza sie kawalkada 7-8 wozöw policyjnych.
 • @morgan 18:56:50
  Kochankowie potrzebują u was asysty.
  Są różne rodzaje ekshibicjonizmu ...
  Może dlatego Szwecja jest tak porąbana - wróć - przyjazna .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031