Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 130 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

J.Teglund: Nie mamy już czasu , Polska znika (1)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Składamy wieńce, paliimy znicze a... Polska znika

Ostatnio na Youtube pojawiły się 4 rozmowy z p.JoannąTeglund. Odsłuchanie ich jest konieczne. Wielu po wysłuchaniu tych refleksji... nie wróci już do zwykłego, NAIWNEGO spojrzenia na to, co dzieje się w Polsce. 

Trzeba wysłuchać w całości, uważnie. W rozmowach padają dane statystyczne, jest sporo relacji z autopsji, niezwykły list 15-letniej dziewczynki ze Szwecji. 

W czasie, gdy w Polsce NIE ISTNIEJE DZIENNIKARSTWO (poza kilkoma osobami) - jedynym naszym źródłem dostępu do rzeczywistości są media internetowe. 

A o czym jest w tych rozmowach? O wielu rzeczach i sprawach... Na przykład o takich sprawach: 

Polska wszem i wobec demonstruje, epatuje wręcz słabością mentalną i rozdawnictwem świadczeń dla setek tysięcy migrantów z Ukrainy i Azji. Pokazanie słabości mentalnej przez państwo jest zaproszeniem do poniżania takiego państwa. Państwo polskie jest otwarte jak... toaleta publiczna. Ludy Wschodu szanują siłę. Rozdawanie pieniędzy jest słabością. Polska ma otwarte wszystkie granice. Karty Polaka są do kupienia za 2,5 tysiąca. Oświadczenia o zamiarze zatrudnienia dla azjatyckich islamistów są do kupienia za kilka razy mniej. Dziesiątki wyspecjalizowanych grup przestępczych w Polsce i poza granicami para się handlem dokumentami dającymi LEGALNY wjazd do Polski. Tysiące ludzi poza jakąkolwiek kontrolą państwa na fałszywe dokumenty wchodzi do kraju i nie wiadomo co się z nimi dalej dzieje. Polska puchnie od obcych jednostek będących poza wszelką oficjalną ewidencją. Z drugiej strony tysiące głupców samorodnych lub opłacanych rozsiewa debilizmy o tym, że grupy pasozytów będą osiedlały się w Polsce po to, by... pracować na nasze emerytury i by poprawiać nam demografię. Nikt z tych co przybywają do Polski, nie przybywa tu po to, by... ratować naszą demografię lub nasz ZUS. To jest inwazja w ich prywatnych celach. Celach sprzecznych z celami państwa polskiego i podkopujacych to państwo do stanu, w jakim jest dzisiaj Szwecja, gdzie kobiety po zmroku nie opuszczają domów a państwo radzi kobietom poruszanie się po mieście w grupach.

Użyteczni idioci podkopują bezpieczeństwo i przyszłość Polski.

W większości jako naród jesteśmy na poziomie 5-letnich dzieci, które się ockną, gdy nie będzie już żadnej mozliwości cofnięcia nieodwracalnych zmian. 

Zachęcam do wysłuchania dwóch pierwszych rozmów z niezwykle pobudzającego, momentami szokującego kwartetu. Trzeba wysłuchać wszystkie 4 rozmowy, bo w każdej padają cenne informacje nie powtarzane w innych. A p.Teglund pracowała 30 lat z migrantami i obserwowała na własne oczy JAK GINIE PAŃSTWO NARODOWE, jak znika z powierzchni ziemi i JAKIE SĄ KOLEJNE FAZY UPADKU PAŃSTWA ANIHILOWANEGO PRZEZ SAMOBÓJCZĄ POLITYKĘ MIGRACYJNĄ.

 

LINKI: 

https://www.youtube.com/watch?v=-vsmUU6AxTo&t=4094s

https://youtu.be/-vsmUU6AxTo

Mamy 150 dni na ocalenie Polski! - J. Teglund

 

https://youtu.be/9k3yVlD5AA0

https://www.youtube.com/watch?v=9k3yVlD5AA0&t=3017s

Joanna Teglund: Rząd PiS-u prowadzi antyPolską politykę - podsumowanie roku 2018 #159 KNews

KOMENTARZE

 • Niestety...
  linki już nie działają, pewnie w ramach walki z treściami rasistowskimi i ksenofobicznymi
 • @All - LINKI
  Nie wchodzą mi klipy, podaję więc linki:


  Joanna Teglund: Rząd PiS-u prowadzi antyPolską politykę - podsumowanie roku 2018 #159 KNews

  https://www.youtube.com/watch?v=9k3yVlD5AA0&t=3017s


  Mamy 150 dni na ocalenie Polski! - J. Teglund

  https://www.youtube.com/watch?v=-vsmUU6AxTo&t=4094s
 • NIEDŁUGO TOTALNY KRACH
  https://nke21.neon24.pl/post/146988,igor-witkowski-o-krachu-i-jego-konsekwencjach

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031