Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
135 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

J.Teglund: "Ideał PIS-u to bezwolna ludzka masa"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To jest rząd kryptoglobalistów

 

 

 

 Posłuchajmy co  p.Joanna Teglund  mówi o państwie, jakie buduje Mateusz Morawiecki.


– W tej chwili PiS dokładnie kopiuje szwedzką politykę, ale nie tylko imigracyjną. PiS buduje „państwo dobrobytu” i PiS otwiera granice, to samo co Szwecja zrobiła – przekonuje Joanna Teglund.


Joanna Teglund od 30 lat mieszka w Szwecji i pracowała z imigrantami, m.in. kilkanaście lat w Agencji Imigracyjnej. W rozmowie z kanałem „Polskie Sprawy”, nagranej 6 listopada b.r., mówi wprost, że „Szwedom całkowicie zniszczono tożsamość”. To co obserwowała w Szwecji, tę politykę wymierzoną w tożsamość narodową, zauważa już również w Polsce pod rządami Prawa i Sprawiedliwości.

 

– W momencie, kiedy się nie daje dziecku tej tożsamości polskiej, to nie rośnie człowiek tylko taka słaba roślinka, która jest pozbawiona korzeni, pozbawiona soków, pozbawiona światła i co ludzie mają ogromne problemy psychiczne. Oni są po prostu wrzuceni w nicość – mówi.

 

Teglund bardzo mocno podkreśliła, że swoją narodową tożsamość ona sama zawdzięcza przede wszystkim polskiej szkole i polskim nauczycielom.

 

– Szwedzi nie mają już żadnej tożsamości. Oni są już bezwolną, bezwładną ludzką masą z którą można wszystko zrobić.

 

Tymczasem teraz Polska pod rządami PiS podąża dokładnie tą samą drogą co Szwecja. Joanna Teglund, obserwując działania rządu PiS, nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

 

– Ten rząd nie ma nic wspólnego z konserwatyzmem i prawicą. To jest rząd kryptoglobalistów, którzy realizują tą samą politykę, którą realizują politycy na Zachodzie, którą realizował poprzedni rząd. Jedynie oni zasłaniają się potwornym kłamstwem. To jest tak perfidne kłamstwo, bo oni używają naszych, najbardziej świętych, symboli narodowych. Oni używają w sposób perfidny naszych symboli religijnych, oni to robią ze złożonymi rękami robiąc patriotyczne miny. (…) Ci ludzie to jest wcielenie zła.

 

Joanna Teglund podaje również dane w jaki sposób ta destrukcja, jaka została dokonana w Szwecji, wpłynęła na szwedzkie społeczeństwo, a szczególnie na młode pokolenie.

 

– 12-letnie dzieci zmieniają płeć. W tej chwili badania pokazują, że co setna osoba w Szwecji w wieku 18-24 lata już czeka w kolejce, żeby zmienić płeć. A w Sztokholmie to jest nawet 2,4%. Już te dzieci zupełnie nie wiedzą kim są.

 

Imigranci w Polsce

 

– Patrzyłam w dane Urzędu ds. cudzoziemców, gdzie wg nich jest jakieś 360-370 tys. ludzi z pozwoleniami w Polsce. Ale do tego trzeba dołożyć miliony Ukraińców, którzy dostali pozwolenia na wjazd do Polski jeszcze przed wprowadzeniem ruchu bezwizowego. Ale teraz pojawiły się jeszcze oficjalne dane Eurostatu, które mówią, że w zeszłym roku przyjęliśmy najwęcej ze wszystkich krajów Unii, przyjęliśmy 683 tys. migrantów. Polska, która według wyznawców PiS, w ogóle nie przyjmuje – ludzie naprawdę wierzą, że my w ogóle nie przyjmujemy – tymczasem przyjęliśmy najwięcej w Europie, 22% z tych wszystkich, którzy przyszli do Europy. Ostatnio znowu natrafiłam na dane, gdzie Polska, w ciągu trzech lat (2015-2017) zwiększyła „swoją” ludność imigrantami o 4,8%. 4,8% w tak krótkim czasie, to jest polityka samozagłady.

imageimage

 

– Jednocześnie 20 milionów Polaków zostało wypędzonych na emigrację, z czego prawie 5 milionów ’89 roku. Czyli to jest polityka wymiany etnicznej ludności – zauważa Teglund.

 

Po co to wszystko?

– Zalanie kraju imigrantami prowadzi do chaosu, eskalacji przemocy, bezprawia. (…) Eskalacja bezprawia, eskalacja przemocy doprowadzi do kryzysu, w momencie kryzysu pojawi się dyktator, później będzie likwidacja państwa narodowego i później będą globalne rządy oligarchów. I to jest polityka, którą prowadzi prawicowo-konserwatywny rząd Prawa i Sprawiedliwości – dodaje Teglund.

 

CAŁA ROZMOWA

http://dzienniknarodowy.pl/rzad-pis-rzad-kryptoglobalistow-prowadza-polityke-ktora-realizuja-politycy-zachodzie-wideo/

 

por. też: 

https://rzadwygnanyrp.wordpress.com/2018/11/04/pis-i-cywilizacja-turanska/

 

 

KOMENTARZE

 • Dziwnym trafem
  I ten wpis został zignorowany. Słuchałam wcześniej rozmowy z p.Joanną, faktycznie podaje dane dotyczące imigracji do Polski; imigracji, która, jakby nie było, jest jej domeną zawodową - od których włos się jeży, szczególnie tutaj:
  https://youtu.be/mlJQC1GC7hk

  W Polsce są setki tysięcy imigrantów, którzy nigdzie indziej się nie wybierają, a pisowski rząd robi wszystko, aby im ten stały pobyt w Polsce zapewnić i ułatwić, podczas gdy Polacy tkwią na obczyźnie. Setki tysięcy, a wkrótce będą miliony, podobnie jak już są miliny Ukraińców.

  Podłość i sprzeniewierzenie, a nie prawo i sprawiedliwość; o większe trudno w całej historii Polski.
 • @Lotna 15:58:29 Od tego MOMENTU trzeba zacząć abo wybić się na WOLNOŚĆ, bo ....
  ....
  Podstawą prawną wszystkich późniejszych wydarzeń na naszej planecie, jest zamach stanu dokonany w dniach 3-5 maja 1791.

  Wynikiem tego prawa – wprowadzanego potem we wszystkich krajach całej planety – możliwa stała się „prywatyzacja” dotychczas „społecznej” ziemi.

  Ten sam skrawek ziemi, jest od tego momentu wielokrotnie „sprzedawany na wieloletni kredyt”. W ostatnim etapie „wkroczyły do gry” świeżo stworzone struktury „państwowo-narodowe”, przejmując rolę banków i „sprzedając” tę ziemię kolejnym użytkownikom.

  W praktyce jest to zwyczajna dzierżawa ziemi, która NIE JEST WŁASNOŚCIĄ użytkownika!

  Jeżeli ktoś z Czytelników „posiada na własność” kawałek gruntu lub nieruchomość dodatkowo stojącą na tym gruncie, proszę sobie uświadomić, że NIE JESTEŚCIE WŁAŚCICIELAMI!!

  Podaję za :

  https://kodluch.wordpress.com/2018/11/19/♫-off-topic-zworniki-czesc-1-o-konstytucji-3-maja/#more-10622
 • @andrzejw 09:47:23
  Dziękuję za bardzo pouczający link.

  Czyli masoni powtarzają stary numer. Konstytucja 3 Maja zapewniała większe przywileje obcym niż Polakom i to samo robią teraz otwierając Polskę na imigrantów, których Polacy muszą opłacać i dostosowywać siebie i swój kraj do ich potrzeb, podczas gdy miliony Polaków tkwi na emigracji.
 • ...larum grają...
  ..no to żeśmy popłynęli ...bezbolesnego powrotu juz niema...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930