Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
237 postów 206 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

RP Saska Danielsowa Infiltrowana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Państwo rozpasanej magnaterii,szarych eminencji i obcych służb. Nisko Polska upada. Kto ją prowadzi w takie poniżenie? W imię czego tam prowadzi?

 

 RP Saska Danielsowa, czyli Państwo rozpasanej magnaterii,szarych eminencji i obcych służb

 

Po czym poznać poważne państwo? Np. po tym, że jego premier nie prowadza się ze spadłym z księżyca typem, który publicznie podważa samostanowienie narodu w państwie, w którym kosi kasę. Nawet jeśli 40 mln Polaków podpisze apel o ekshumację w Jedwabnem, to jej nie będzie, mówię to ja, wasz przyjaciel Jonny Daniels Friend. Tak powiedział i powolnym krokiem wyszedł z biura firmy pod której bramą kornie czekał na niego Prezes Rady Ministrów RP. Co tam Mati, idziesz ze mną do Ministerstwa Finansów, czy masz dziś homilię? Idę – odpowiedział garniturowiec.

Być może tak by zaczął swoją powieść współczesny Dołęga-Mostowicz, gdyby dzisiaj żył. A może byłby to jakiś anglojęzyczny autor powieści szpiegowskich... Dziś nikt w żaden swobodny sposób nie zacznie tekstu o podejrzanym przybłędzie śmiejącym się w twarz Polakom prawie każdego dnia publicznie. Dzisiaj dziennikarze „prawi” zapraszają go jak celebrytę, obchodzą się z nim jak z jajkiem, traktują nabożnie i bezwstydnie wciskają Polakom bajki o kolejnych wyciągniętych z szemranych środowisk „przyjacielach Polski" polsko-żydowskiego pochodzenia. I nie jest usprawiedliwieniem dla żurnalistów, że przykład daje im sama głowa rządu zabierając tupeciarskiego infiltratora na spotkania w ministerstwie finansów i w podróże zagraniczne. Jeden z dziennikarzy zadaje Jonnemu pytanie: - Czy jesteś z Mossadu? Typ odpowiada: - Tak. I z CIA i z MC5.

I tak to się właśnie odbywa. Kpią. W żywe oczy. Patriotyczne państwo teoretyczne. Polak potrafi. Potrafi kupić wiele poniżeń. Do czasu?

Jonny Rympał Daniels oprócz wszystkich technik gier w trzy kubki cmentarzowo-holokaustowe ma już takie bardziej... profesjonalne zainteresowania (jak to mawiają „służba, nie drużba”). Otóż uczy Polaków Jonathan Daniels budzić się i zasypiać z myślą nie o Polsce (jak śpiewał Ciechowski), lecz o bezpieczeństwie Izraela, o ochronie przed „muzułmańskimi fanatykami” tej „forpoczty cywilizacji na Bliskim Wschodzie” (absurdalny refren propagandy syjonistycznej, zaimplementowany, zaindukowany Jarosławowi Kaczyńskiemu i kilka razy użyty przez niego w wystąpieniach). Mało znany jest fakt, jak to Dżony, niczym Ali-Baba powiódł jako przywódca do Izraela grupę uzbrojonych polskich ochroniarzy. „Przy współpracy z From the Depths rozpoczęliśmy proces wysyłania do Izraela naszych najlepszych ochroniarzy (...) Terroryzm w Europie się zmienia, — a my jesteśmy odpowiedzialni za tych których chronimy – dodaje Beniamin Krasicki, właściciel firmy ochroniarskiej.

image

No to już wreszcie niejasności są rozwiane: Polacy chronią izraelskich Żydów i są za ich życie odpowiedzialni. Dzięki ci Jonny, co wyskoczyłeś z głębi, prezesie fundacyjny natchniony duchem proroczym swych mocodawców, by objawić nam, Polakom ich najgłębsze przeznaczenie – jak podczas wojny – ratowanie żydowskich dusz. Jesteśmy gotowi, wszak gorąco tam u was i linia jest cienka czerwona między pokojem i wojną. „Ochroniarze odbyli szkolenie z udziałem izraelskich antyterrorystów, poznali procedury działania w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego na ulicach, — spotkali się także z wiceministrem obrony Izraela Eli Ben Dahan oraz wiceprzewodniczącym Knesetu i członkiem władz izraelskiej Partii Pracy – Hilikiem Barem”.

Cała ta prawdopodobna akcja penetracyjna na ciele żywej Polski służb obcego państwa (mniejsza o to, czy obecnych, czy czynnych czy... zjednoczonych) czyniona jest na rympał pod szyldem i kryszą oficjalnie działającej agencji PR. Jest to tak, jakby schować krowę na pastwisku albo konia w stajni. Agencje pijarowskie jako przykrywka dla obcych służb wykorzystywane są od kilku dekad. Więc nasz Jonny może całkiem jawnie się zatrudnić i śmiać się nam w twarz. Bo ma przychylną atmosferę. Bo wierchuszka aktualnej RP ma sentyment do tej części świata z której Jonnego przywiały wiatry biznesowo-międzynarodowe. I doradzać LOT-owi (w branżę lotniczą wciągnęła go była szefowa jego izraelskiej żony, A.Hytrek, ongiś rzecznik prasowy K.Janika z SLD). Kiedyś wyjdzie na jaw, dlaczego pozwala się mu na to wszystko. I będzie to wiedza równie przykra, jak ta o Art.-B, Amber Gold i Get Back. Interesy spryciarza Jonnego już dzisiaj na powierzchowny rzut oka wydają się mętne porównywalnie z Bagsikiem i Gąsiorowskim (z którym się od lat przyjaźni). Wynalazek jego jest jednak inny, jest to oscylator cmentarzowo-leśno-holokaustowo-informatyczny. Zmieniają się czasy, to i ewoluują oscylatory. Przemija postać świata... Zakłada firmę, w której 49% udziałów ma dziwna firma widmo (Virego) dziwnego człowieka (Michał Cencek), gubiąca tropy w Londynie. Sam Michaś Cencek rezyduje w ulubionym hrabstwie i mieście lobbysty M.Dochnala, czyli Berkshire i Windsor. Jaki to świat jest mały, czyż nie panowie Krzysztofie Janik i Michale Kamiński, panie Aleksandrze Kwaśniewski?

image
Ilustracja. Promotorka żony Danielsa, p.Alicja Hytrek w stopniu podpułkownika policji (dzisiaj ekspert od... PR), w tle tej konferencji w MSWiA Ryszard Kalisz.

Nasi lewantyńscy chłopcy-radarowcy zaczynają akcję na odcinku Polska ze słusznym, wręcz podręcznikowym rocznym wyprzedzeniem w 2014 r. Żona Jonnego pseudo Daniels – Lena Klaudel pojawia się w tym roku na odcinku działalności PR. Nadszedł więc rok polskich podwójnych wyborów, rok otwarty wiosennym sukcesem p.A.Dudy, nieuleczalnego filosemity stopnia wyższego (wszak okres wspólnych perypetii zwanych przez niego „wspólną historią Polaków i Żydów” zwiększył z realnego i obecnego w wystąpieniach L.Kaczyńskiego okresu 800 lat do... hojną NEOFICKĄ, zakochaną ręką rzuconego i z palca wyssanego tysiąca lat). I w tym oto 2015 r. tak fetowanym przez Polaków, bo jeszcze nie wiedzących z kim będą musieli dzielić owe dwa zwycięstwa tego roku – nasz windsorczyk p.Michał Cencek tworzy polską filię spółki Virego Europe Limited. Gdy czas dojrzał (czytaj, gdy dojrzały wrześniowo-październikowe anno domini 2017 pertraktacje pokojowe pomiędzy JK a szantażystą AD), M.Cencek 31 października likwiduje polską filię Virego E.L., by w listopadzie współtworzyć firmę Danielsa, który „rusza do boju”  zakładając swoją spółkę JD Public Relations, w której 49% ma londyńska firma księgowa Virego, zaś sam Jonny - o cudzie nad cudami - nie ma... żadnych udziałów. Siedziby wszystkich firm Cencka „mieszczą się w Londynie pod adresami firm wynajmujących przestrzeń biurową lub wirtualne biura”. Jak zauważa Stanisław Balcerac w artykule „Tajne operacje aktorów drugiego planu” lokowanie siedziby firmy pod adresami firm od wynajmu wirtualnych biur kopiuje technikę znanej izraelskiej firmy wywiadowczej Black Cube, założonej w 2010 r. przez dwóch byłych oficerów wywiadu Izraela (lub też, jak ostatnio zaczął mówić J.Kaczyński: „państwa żydowskiego”). Firma działała m.in. na rzecz sponsora Clintonów, wieprzowatego (sorry) hollywoodzkiego degenerata H.Weinsteina. Firma zatrudniała funkcjonariuszy wywiadu (Mosad), kontrwywiadu (Shin Bet) i wywiadu wojskowego (Aman, nie mylić z Hamanem, Haman to biblijny archetyp „antysemity”). Godne uwagi jest, że mundurowa izraelska firma Black Cube pracowała dla braci Tchenguiz, „których firma krzak Rotch Energy miała być „inwestorem” Grupy Lotos (wówczas Rafinerii Gdańskiej)” w czasach Millera i Kulczyka (za: S.Balcerac). Dwa lata temu dwaj agenci Black Cube zostali aresztowani w Rumunii pod zarzutem szpiegowania i stalkingu wobec prokuratora naczelnego Rumuńskiej Agencji Antykorupcyjnej. Lipcowe wydarzenia w Rumunii i wyrzucenie owej prokurator mogą wskazywać, że lewantyńscy radarowcy-mundurowcy lubią ustawiać i układać sobie rządy (pod przyszłe... biznesy) nie tylko w Polsce, lecz i np. w Rumunii. Ale czy nam z tego powodu ma być bardziej wesoło? Więcej b.interesujących informacji o Michale Kamińskim jako izraelskim lobbiście, o jego szefowej w izraelskiej firmie wywiadowczej, znowu o SLD, o TVN w tle i o Alicji Hytrek (emerytowany podpułkownik policji i ekspert od...PR), dla której pracowała żona Danielsa – znaleźć można w w/w artykule.

Ostatnio dochodzą do nas wieści, ogromnie niepokojące o finalizacji różnych kooperatyw Polski z Izraelem z zakresu cyberbezpieczeństwa a nawet możliwości podłączenia się przez wojskową izraelską firmę do bazy danych ZUS (za pośrednictwem wspólnego ogniwa jakim byłoby Asseco). Cały ten kram oddano w ręce minister Emilewicz-Szyler, osoby zielonego pojęcia nie mającej o cyberbezpieczeństwie. Ci, którzy tę postać dopuścili do najbardziej wrażliwego wywiadowczo działu w państwie – jestem tego pewien – odpowiedzą kiedyś za to... To była decyzja (sygnował ją MM) na temat której najostrzejsze słowa cisną się na usta. Tę osobę nieprzypadkowo wyznaczono do tych zadań.

Mówiąc językiem filmowym, skok na bank planuje się w czasie, gdy dyżur ma i robi obchód najbardziej tępy i najmniej ruchliwy strażnik. Sapienti sat. Aa, i mający wspólnych dalszych kuzynów z planującymi skok, co może się przydać w razie wpadki. Że przesadzam? Hmm. Jest gorzej niż myślimy. Póki co poprzez ekstrapolację tegorocznych zdarzeń w Rumunii możemy wyobrazić sobie potencjalne wejścia w polski system.
image

Ilustracja. Info z rumuńskiego portalu Aktual24 o aresztowaniu dwójki szpiegów izraelskich po ich cyberataku na Urząd d/s Korupcji i na prokurator Laurę Kovesi

Ron Weiner i David Geclowicz, dwaj izraelscy agenci (byli, obecni? To bez znaczenia, agentem się umiera, nazywani są „ex-Mossad agents”, to „ex” koliduje z ich młodym wiekiem...) pracowali dla w/w firmy Black Cube (Israeli business intelligence firm) mając za cel hakowanie, inwigilację, pissing i inne działania szpiegowskie podejmowane względem rumuńskiej prokurator ds. korupcji oraz ośmiu podległych jej urzędników. Dyrekcja ds. Zwalczania Przestępczości Zorganizowanej i Terroryzmu ogłosiła, że 3 kwietnia prokuratorzy nakazali zatrzymanie Weinera i Geclowicza za popełnienie przestępstw związanych z utworzeniem zorganizowanej grupy przestępczej, nielegalny dostęp do systemu informatycznego, nieautoryzowany transfer danych IT, zmiany integralności danych i nielegalne operacje z urządzeniami i oprogramowaniem, wykradanie e-korespondencji, kopiowanie i nieuzasadnione przekazywanie ich treści. Następnie Sąd w Bukareszcie wydał nakaz aresztowania prewencyjnego w/w dwóch Izraelczyków działających dla zarejestrowanej pod londyńskim adresem firmy wynajmującej wirtualne biura.

image
Ilustracja. Chłopcy-mosadowcy z Rumunii lubili się fotografować i wieszać fotki na fejsie

Akcja dwuosobowej siatki szpiegowskiej przebiegała tak sprawnie, że zhakowane zostały nawet skrzynki mailowe kilku krewnych prokurator ds. korupcji.  Pozdrowienia dla pani Emilewicz-Szyler, która już zajmuje się CYBERSECURITY, a dopiero uczy się trzymać konsolę do gier i wątpię czy w życiu słyszała o konieczności szyfrowania rządowej korespondencji z pewnych zakresów. Ważne, żeby strażnik, który ma OWEGO wieczoru obchód banku był nieruchawy i zajadał się na dyżurze parówkami, lub oglądał koncert Eurowizji menadżerując kulturze – a reszta już sama pójdzie. W Rumunii nie było happyendu. Laura Codruta Kovesi zwalczana przez żydowskich szpiegów została odwołana przez rządzących socjaldemokratów (nasi SLD-owcy jak widać z historii żony Danielsa też lubili wtyczki izraelskie...).
image

Ilustracja. Moment aresztowania  dwójki szpiegów Mossadu w Rumunii

Odwołano ją bezczelnie za pomocą oświadczenia rzecznika prasowego. Od razu przypomina mi się styl niektórych ze styczniowych odwołań rządu rekonstruowanego po wyszynku u Danielsa. Podobnie jak w Polskiej rekonstrukcji błosławieństwo prezydenta w Rumunii było szybkie. „ Na stronie Administracji Prezydenta, ukazał się następujący komunikat prasowy: "Prezydent Rumunii, Klaus Iohannis, podpisał dekret o odwołaniu Głównego Prokuratora Krajowej Dyrekcji Antykorupcyjnej Laury Codruta Kovesi w poniedziałek, 9 lipca”. Czy długie ręce izraelskiej Black Cube odegrały się na młodej prokurator za kwietniowe aresztowania? W każdym razie na pożegnalną konferencję L.Kovesi przyszło wielu popierających ją prokuratorów a ona zakończyła swe wystąpienie słowami: „Korupcja zostanie pokonana!” przy oklaskach zgromadzonych prokuratorów.

image
Ilustracja. Ostatnia konferencja prasowa prokurator Kovesi po jej odwołaniu (rekonstrukcji), prawdopodobnie będącym rewanżem lobby żydowskiego za aresztowanie dwójki szpiegów

Na razie czekamy, który rząd od 1989 będzie tym pierwszym, któremu uda się złapać izraelskiego szpiega. To będzie pierwsza jaskółka jakiejś przyszłej wiosny. Wszędzie łapią, a u nas jakoś ryba nie bierze. A morze wędkarzy nie ma? Albo wmówiono wędkarzom, że tu ryba nie bierze, choć przechodnie widzą, że aż... woda furczy od rybich ogonów... Kto wmówił? Komu wmówił? Entliczek-pentliczek...na kogo wypadnie na tego bęc.

Niedawno (w sprawie E.Kurek) widzieliśmy w akcji dwa odwody szarogęsich szarych eminencji biednej RP (E.Junczyk-Ziomecka, Schudrich). Toż to Rzeczpospolitej profanowanie. Dla własnej prywaty. Istnieje nie tylko prywata materialna, jest też prywata emocjonalna, uwikłanie w irracjonalne sieci towarzyskich sympatii realizowanych obok albo i wbrew państwu, wbrew dobru państwa a ku zaspokojeniu lokalno-etnicznych koterii. Czy coś się od czasu Zyty Gilowskiej (kiedy to Lejb Fogelman usiłował się zaprzyjaźniać z kluczowymi dla finansów państwa osobami) zmieniło w zakresie dopuszczania cywili pochodzenia żydowskiego do poufnych spraw państwa polskiego kończącego się prędzej czy później wypływem gotówki znad Wisły lub jadowitym antypolonizmem? Wszystkie oznaki na niebie i ziemi wskazują, że nic, a nawet, że jest chyba niewyobrażalnie gorzej w tym względzie. M.Morawiecki jest przyjacielem Fogelmana (obsługującego i wzbogaconego na obsłudze większości prywatyzacji polskich zakładów przez jego kancelarię prawniczą, aż człowiek chciałby się zapytać, czy teraz wskrzeszenie Stoczni Gdańskiej znowu obsłużą te same kancelarie, które ją likwidowały? Strażak-podpalacz to sztandarowy zawód pookrągłostołowej RP), Fogelmana, który mu doradza w wielu sprawach. Oprócz tego Premier RP zyskał osobistego doradcę izraelskiego, jakim jest konfabulant Jonathan Daniels. Jakie są przyczyny takiego otwarcia RP na obcą agenturę i lobbystów? Naiwność? Jednoosobowe zarządzanie państwem? Słabość i brak niezależności służb? Sentyment do przyjaźni z lat szkolnych? Przecież to niepoważne i w najwyższym stopniu nieodpowiedzialne. Igranie państwem, ojczyzną dla zaspokojenia swych czułostek i wspomnień. Gdzie my jesteśmy? Bantustan?

Kto jest królem Polski od kwietnia 2010 r.? Może August II Mocny, albo... jego duch, jego widmo? Widmo czasów saskich. August musiał włamać się do skarbca koronnego, by dobyć z niego insygnia do koronacji, tak jak Komorowski, który bezprawnie wdarł się do kancelarii i na stanowisko. (I od tego czasu Aneks WSI zniknął). W zeszłym roku naród został obdarowany gorszącym widowiskiem konfliktu urzędów i pyskówki Prezydenta i Naczelnika. Od tego czasu Rzeczpospolita rozerwana. Po budynkach Najjaśniejszej szwenda się obca agentura skryta w garniturach. Cenzurować, delegalizować chce w swej opętańczej ekspansji wrodzonego szowinizmu. Dwuwładza to, internacjonalny triumwirat czy... zwykłe gminne bezhołowie?! Jeśli czasy saskie się powtarzają, to już jako karykatura, choć trudno sobie wyobrazić, czy rozpasanie magnackie może mieć swoją karykaturę. A poza tym ci magnaci tacy... ludomaniacy (od „ludomania”, por. Wyspiański, Wesele), tacy dobrzy dla ludu, że grzech się wtrącać w ich... strategiczne sojusze. Strategiczne sojusze gołębi z sępami... Magnaci gubią siebie i Polskę ogłaszając sukces za sukcesem i sypiąc z okien magnackich alkow miedziane, inflacyjne monety, gmin po ulicach się awanturuje, chłopi próbują zrzucić z siebie pijawkę pośredników a szlachta śpi. Zbudź się szlachto...

W poprzednim tekście (https://www.salon24.pl/u/wawel/883646,pis-wobec-zydowskich-ngo-takich-jak-bb-adl-ajc-czyli-trzyglowy-smok-drobnej-zmiany) zacytowałem teksty odsłaniające sposób inwigilacji i ekspansji wywiadowczej prowadzonej przez 3 bardzo niebezpieczne organizacje pozarządowe dla każdego państwa z wyjątkiem macierzystego. Były to Bnai Brith (tak, tak, loże wolnomularskie mają status prawny NGO!), ADL i AJC. Co jest ważne dla tematu tej notki, to fakt, iż owe organizacje, a zwłaszcza paramasońska ADL są w zasadzie prywatnymi agencjami wywiadowczymi. Fundacje i stowarzyszenia pozarządowe są niezwykle efektywnym narzędziem infiltracji ideologicznej, swego rodzaju sektami oraz orężem działalności wywiadowczej. Polska do spenetrowania przez fundacje sorosowe i dziesiątki ich dzieci dodała jeszcze BB, ADL i AJC. I stała się jako szpiegowskie igrzysko. Owe 3 fundacje prowadzą – jak podaje The American Mercury cytowane w w/w moim tekście identyczną działalność jak profesjonalne służby wywiadowcze, wysyłają agentów, szpiegów, prowokatorów i "mącicieli". Sądzę, że samobójcza utrata instynktu samozachowawczego na szczeblu rządowym spowodowała, iż tego typu agentury kręci się wokół najwyższych urzędników RP sporo. Jest to upadek i kompromitacja, realna sromota, niezależnie od tego z jak szerokim uśmiechem witają się z nimi ci, których ktoś wyrekonstruował ze swoich sentymentów, fantazji i nierozpoznań i wystrugał z cienkich gałązek.

Kiedyś Bagsik, Gąsiorowski oraz wywiady izraelskie wraz z polskimi, ich byli i czynni oficerowie (jak wiadomo służby wtedy zasługują na miano poważnych, gdy zatrudnieni w nich nigdy nie mogą o sobie powiedzieć „były agent”, niezależnie od tego, czy służba jest restrukturyzowana, rozwiązana – jak WSI – czy istnieje nieprzerwanie od 100 lat – jak GRU) organizowali izraelską akcję przesiedleńczą za pieniądze wykradzione z polskich banków. Jakie operacje będą organizowali ludzie, których animatorem będzie doradca w sprawie wyboru dizajnu przeznaczonej do sprzedaży w Izraelu linii produkcyjnej spinek do mankietów z podobizną Trumpa. Doradzanie czy na męskich spinkach gęba Trumpa ma być w sepii, czy fiolecie i czy ¾ profilu, czy en face – rzeczony Jonathan Daniels w swoich CV z kosmicznym tupetem nazwał „doradzaniem Trumpowi”, a w brukowcach używał formuły o przyjaźni z Trumpem tylko dlatego, że kilka razy był w biurze Trumpa towarzysząc wiceministrowi obrony Izraela z partii Likud. O tempora, o mores! I pół Rzeczpospolitej pada na twarz przed takim bezczelnym nic! To tak, jakby ktoś kto po pijaku przewrócił się na stóg siana, rano wstał, otrzepał się i nazwał się Prezesem Banku Zbożowego po Oksfordzie i wybrał się na podbój pałacu prezydenckiego, budynków administracji rządowej i parlamentu... A w tych urzędach "polskie elity" na wyścigi by mu czapkowały. Nisko Polska upada. Kto ją prowadzi w takie poniżenie? W imię czego tam prowadzi? Skąd w królewskich komnatach ta obca, wroga zbieranina i co ładuje w worki? Skąd ta buta w oczach przybłędów? Kto ich o ś m i e l i ł? Kto ich wpuścił? Mówicie, że  nie musiał nikt wpuszczać, bo mają osobiste, prywatne klucze... Wręczone im uroczyście.  O, mój Boże. To nie jest prawda. To nie może być prawda... To nie jest pełna godności Polska. To jakaś hybryda... A kysz!Notka powstała w oparciu o w/w artykuł S.Balceraca z tygodnika Warszawska Gazeta, Nr 28, 13-19 lipca 2018 r. oraz o materiały własne.


http://www.ziare.com/laura-codruta-kovesi/revocare/cine-urmeaza-la-conducerea-dna-dupa-revocarea-laurei-codruta-kovesi-1520691

http://www.aktual24.ro/surprinzator-cati-bani-au-primit-israelienii-pentru-spionarea-sefei-dna/


image

image

image

KOMENTARZE

 • @Autor
  Długie te gorzkie żale.
  Można się zastanowić, czy odgrywają podobną rolę jak w KK - odwracania uwagi od tego, co jest istotą nauczania Chrystusa (KK), a Polskiej Racji Stanu (u nas).

  Jątrzenie ran jakie są nam zadawane może i miałoby sens, gdyby było podawane, chociaż w zarysie, jakieś remedium.
  Obecnie - jest to wyłącznie jątrzenie. Niestety w naszej historii te stany bywały wykorzystywane do działań, które raczej nie przynosiły poprawy sytuacji, a koszta były ogromne.

  Na czym polega Polska Racja Stanu obecnie?
  Na tym, aby nie dać się wciągnąć w niepotrzebne awantury - nawet jeśli będzie to odbierane jako utrata prestiżu. Bo na czym ten prestiż budować?
  Mamy przemysł, naukę, czy armię? Może dobrą organizację i spójne społeczeństwo?
  Więc przy konflikcie - czym się nasze wystąpienie skończy?

  Ważne jest podtrzymywanie poczucia polskiej tożsamości i spójności. Piętnowanie tych, którzy to niszczą.
  A resztę - zawierzmy Opatrzności.
 • kibuc polin !
  dno dna.
 • Kto ich ośmielił?
  Kto ich ośmielił?
  Ośmiela, zwykła głupota Polaków "Nieszanowanie Prawa Natury".

  To Polacy się zgodzili, aby liczba nieparzysta była równowagą podziału władzy, więc wszystko jest odwrotnie jak być powinno w naturze.

  Równowaga stołka na trzech nogach pasuje przedmiotom i tak jesteśmy traktowani:))
 • Od 89r sko`nczyła się Polska a powstała żydowska kolonia
  ..dla niepoznaki nazywana Polską.
  To solidaruchy oraz wrogi Polsce KK własnymi rękoma pracując dla żydowskich animatorów zlikwidowały Państwo Polskie.

  Jeszcze trochę a żydzi zmienią i nazwę Polska na bardziej im pasującą (Pollin, Państwo żydowskie, ...czy cóś).

  Jak Globalna mafią żydowska w końcu zostanie zniszczona przez mądrzejszych i silniejszych od przygłupich Polaków (solidaruchów i słuchaczy Watykańskiej ambony... to chyba to samo towarzystwo za wyjątkiem żydów w solidarności) to w Polsce Naród (nie ten spod ambony i nie solidaruchy bo oni są już do końca życia zdrajcami Narodu Polskiego bo zyd im wpoił że zdrada własnego narodu to istota demokracji.) podniesie głowę i wyczyści to żydowskie szambo przy korycie do czysta.

  Polska powinna być krajem Narodowym ze stosownymi prawami mniejszości narodowych... a władze wszystkich szczebli zgodne z parytetem populacji.
 • Saska Danielsowa Infiltrowana
  To brzmi jak nazwa trunku - którym się upajają pislamiści.

  Ponoć 40 tysięcy agentów Mossadu działa w Polsce, a więc faktycznie kłębowisko, a Mateuszek sprowadza ich jeszcze więcej.

  Obawiam się, że polskich ochroniarzy nie wysłano na szkolenie do Izraela po to, aby jak podaje prasa, „pomagać izraelskiej policji w zabezpieczeniu bezpieczeństwa obywatelom Izraela”, ale po to, aby pomagać polskiej policji w zabezpieczeniu bezpieczeństwa obywatelom Izraela we właśnie tworzonym państwie Polin.

  „Jakie są przyczyny takiego otwarcia RP na obcą agenturę i lobbystów? Naiwność? Jednoosobowe zarządzanie państwem? Słabość i brak niezależności służb? Sentyment do przyjaźni z lat szkolnych?”

  No niezupełnie. Oni wiedzą, że nie są na swoim miejscu, że w wyniku szeregu uwarunkowań i przypadków sprawują władzę, ktorej sprawować nie powinni. Wiedzą, że nie są częścią narodu, który rzekomo reprezentują, ze są nowotworem, który się rozrasta i który przez organizm nigdy nie zostanie zaakceptowany z prostej przyczyny, ze sam nie czuje się częścią tego organizmu. Mazowiecki, tak spięty jak petent, siedzący w garniturze i pod krawatem przy jednym stole z bandą żydów w swetrach i koszulkach polo, powinien być tak spięty przed suwerenem, którego i którego interesy powinien reprezentować, gdyby czuł się Polakiem. Tak jednak nie jest i zamiast tego ten rząd żydowskich szmat, który jest okupacyjnym rządem, a nie polskim, bierze stronę nie Narodu polskiego, a międzynarodowego żydowskiego syndykatu zbrodni, który właśnie Polskę i Ukrainę sobie upatrzył jako nie tylko kolonię, ale także siedzibę. Robią to z nadzieją na to, że nadal będą w Polinie rządzili i na związane z tym konfitury. Rządzili nie będą, a konfitury może się znajdą, ale też tylko tak długo, dopóki posłusznie będą wykonywali wszystkie rozkazy, tak jak to zrobili ci dwaj, którzy „negocjowali” z Izraelem.
  To są gnoje, którzy z Polski powinni zostać wywiezieni na taczkach z gnojówką, a nie zasiadać w rządzie, sejmie, senacie, prokuraturze, sądownictwie i na wszelkich wpływowych i intratnych stanowiskach w Polsce. Organizm musi zwalczyć chorobę, albo zginąć. Innego wyjścia nie ma.

  Potrzebny i pouczający artykuł, 5*.
 • A.Duda to produkt J.Danielsa realizującego poresetową politykę USA/Izrael
  "(wszak okres wspólnych perypetii zwanych przez niego „wspólną historią Polaków i Żydów” zwiększył z realnego i obecnego w wystąpieniach L.Kaczyńskiego okresu 800 lat do... hojną NEOFICKĄ, zakochaną ręką rzuconego i z palca wyssanego tysiąca lat)"

  A co mu tam, następnym razem powie : "bez kozery powiem tysiąc pięćset" i będzie to dowód dla Danielsa i jego protektorów na to, że Polska to ziemia żydowska a niejaki Mieszko pierwszy to zbój, który im tę ziemię wykradł.

  27 stycznia 2016 roku w programie TVP2 pt. "Świat się kręci" prowadzonym przez Agatę Młynarską, do którego zaprosiła pisarza i historyka Kamila Janickiego, który miał za zadanie nasrać na polską historię i tradycję i sprawić by Polacy nie poczuli dumy z historii swojej państwowości zapoczątkowanej Chrztem Polski i Mieszka I, którego jubileusz 1050-lecia obchodziliśmy w 2016 roku.

  Przedstawił on Mieszka I jako gangstera i jego państwo jako gangsterskie i zbudowane na niewyobrażalnym ludobójstwie(sic!) i tak naprawdę pomimo chrztu - pogańskie, przez ponad dalszych 300 lat.

  W tych 300-tu latach zawierała się sugestia, że dopiero po tylu latach trudów, Żydzi Polskę ucywilizowali a stąd już prosta droga uzurpacji do tytułu własności terytorium zajmowanego przez Żydów, potem zabranego im przez gangstera Mieszka I i potem "ucywilizowanego" przez Żydów.
 • @Arjanek 15:20:15
  A czemu ja mam tego Arjanka, czy Janickiego piętnować.
  Korzenie żydowskie ma na twarzy. To o czym rozmawiać? O głupocie tych, co go słuchają?
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:30:26
  Nie tylko korzenie ma na twarzy ale więcej bo brodą podkreśla swoją tożsamość narodową czyli swoje wewnętrzne "ja".
  Pełno takich w polityce , w mediach i pewnie wszędzie przy korycie.

  Dzisiaj taka broda to przepustka do "kariery".
  Co drugi magistracki urzędnik chodzi z taką przepustką.
  Inną przepustką jest ciemny kapelusz...
 • Ochroniarze z Polski pomagają armii izraelskiej w zapewnieniu bezpieczeństwa obywatelom Izraela!!
  To wielki zaszczyt dla obywateli polskich, że pomagają w tak wzniosłym dziele !!
  Polacy zawsze pomagali żydom od wieków!!i zawsze spotykała ich za to wdzięczność i szacunek, po dziś dzień!Nieprawdaż???
  świeżynka ze strefy Gazy!tam też chyba pomagamy???
  https://www.facebook.com/ruskinite/videos/10157693409288327/
 • @trojanka 21:21:47
  Gamonie ,czy zadaniowi ?. Salut.
 • @Repsol 21:37:21
  Pewnie i to i to!!Chęć podrasowania swojego wątłego ego też!!
  Ale czad!polski naród chrześcijański , katolicki ze szczytnymi kiedyś ideami, zawarł przez "swoje" rzondy pakt/y/"przyjaźni" z krajem /jami/ popierającymi przemoc względem kobiet i dzieci,pedalstwo, pedofilię,gender,przemoc,pornografię, aborcję,mającymi oficjalnie kościół szatana. Siarą jedzie na kilometr!
  Zbawiciel zapłakał!!!
 • @trojanka 21:52:49
  Szkoda że Pani tu nie pisze . Brakuje nam Pani opinii .Pozdrawiam.
 • @Repsol 21:57:42
  Oto cały warszawski ratusz: UBECJA i ZŁODZIEJE!
  "Gazeta Polska" UJAWNIA: urzędniczka, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego, była funkcjonariuszką Kiszczaka!

  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15340510971d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Ewa Gawor, która rozwiązała Marsz Powstania Warszawskiego organizowany przez środowiska narodowe, ukrywała fakt, że była funkcjonariuszem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Czesława Kiszczaka. Porażające fakty z przeszłości urzędniczki warszawskiego ratusza ujawnia w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska" historyk Sławomir Cenckiewicz. Gawor - szefowa Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu m. st. Warszawy - była podporucznikiem MO, absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego oraz pracownikiem Departamentu PESEL MSW. Objęła ją ustawa dezubekizacyjna pozbawiająca SB-eków przywilejów emerytalnych - pisze Sławomir Cenckiewicz w "GP".

  Więcej w najbliższym numerze tygodnika "Gazeta Polska", dostępnym w sprzedaży już od wtorku 14 sierpnia


  Ps..I to jest brak dekomunizacji za czasów prezydentury UBeka Wałęsy. Czesi wyczyścili politykę z komunistów my nie za sprawą Wałęsy czytaj Ubeka. I to są skutki. Prawa ręka HGW. To teraz już wiem o jakich szkoleniach ta stara esbeczka mówiła. Czyli HGW, Gawor i Gaworowa, ubeki i złodzieje. Tego pokroju ubeckie indywidua pełnią nadal eksponowane stanowiska w wielu urzędach tak państwowych, jak i samorządowych. Eksperci mości nam panującej "dobrej zmiany" dobrze ich znają, ale ujawniają dopiero wtedy jak zaistnieje taka potrzeba.
 • @kula Lis 67 08:21:45
  "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę” - to „hasło nawołujące do nienawiści" orzekła Ewa Gawor 1 sierpnia br.

  Jak się było w ZMS, ZSMP, PZPR i pracowało w MSW u Kiszczaka to można takie hasła do siebie odebrać.
  To fakt
 • @Husky 08:33:44
  Skandal od razu zawieść w obowiązkach. Dopóki tacy ludzie są u władzy żadne dobre zmiany nie mają szans na płynne wprowadzanie trzeba raz na zawsze wyczyścić całe te towarzystwo od władzy i zlustrować biznesy. No cóż, jaka przełożona tacy i podwładni, to jaskrawy przykład że żydokomuna w Polsce nadal ma się dobrze. To wszystko wyjaśnia! PRL-owskich agentów i funkcjonariuszy mamy tysiące na wielu szczeblach urzędniczych! To słynna V kolumna niszcząca Naród i Państwo! 24 lipca 2009 - http://www.polskatimes.pl/artykul/144579,kobiety-na-strazy,id,t.html "Bezpieczeństwem w Warszawie zajmuje się od 12 lat, ale zagadnienia obronności fascynowały ją już wcześniej. Mundur nosili: dziadek, brat, szwagier, a potem mąż, najmłodszy polski generał, szef Biura Ochrony Rządu Mirosław Gawor."
 • @Husky 08:33:44
  Od ministerstw, przez sądy, prokuratury i palestry po administracje i uczelnie, oraz spółki SP. Ten cały prawie obszar przesiąknięty jest małymi swołoczami, bękartami z nieprawego łoża PZPR i jej resortów, oraz stada dworu nadzorców niewolników z PRL. Część instytucji opanowana jest już przez zstępnych tego odpadu, świetnie genetycznie przygotowana. Ale nadal przeważnie to podstarzały motłoch zwykłej szeregowej lumpenhołoty, narybek. Grube ryby i wysokie stołki dzięki kolejnym pookrągłostołowym rządom, różnym świetnie zainstalowanym, (zawsze wiernym wyznaniu handlowemu) Geremkom, Kuroniom, Wałęsom, Balcerowiczom i Lewandowskim), a później SLD i narybkowi wykreowanych kukieł Tusków i Pawlaków - doskonale "przeprało" fortuny pochodzące z wałków na prywatyzacjach, układach i przekrętach via Wiejska. Dlatego ten drobny szlam byłych aparatczyków, funkcjonariuszy SB, konfidentów i agentów dotychczas chroniony dzięki PO teraz pozostawiony na jest "pastwę losu". Oprócz rozpaczliwej obrony swojego status quo, koryta i wpływów trzeba pamiętać, że jest to główny target wszelkiej maści agentury. Dlatego dziwi mnie szalenie beztroska bezczynność PiS-u. A może strach? Bo chyba tu nie chodzi tylko o "zamach na demokrację", czy utratę dotacyjek z Brukselki (via Berlin) na chodniczki w Pcimiu Dolnym...
 • @Husky 08:33:44
  Polska, kraj zupełnie pozbawiony możliwości obrony przez mieszkańców. Zakaz posiadania mocnej wiatrówki, kara więzienia za posiadanie amunicji, nawet śrutowej.....zakaz, zakaz, zakaz obrony rodziny, kraju, wolności. Przewidywany status to niewolnik lub trup. Na 100-lecie niepodległości ustawa o radykalnym rozbrojeniu Polaków, aby mogli się czuć bezpiecznie w swojej ojczyźnie Autor: Andrzej Turczyn 12 sierpnia 2018

  http://trybun.org.pl/2018/08/12/na-100-lecie-niepodleglosci-ustawa-o-radykalnym-rozbrojeniu-polakow-aby-mogli-sie-czuc-bezpiecznie-w-swojej-ojczyznie/
 • @kula Lis 67 08:21:45
  Czesi - kraj protestancki, jest teraz oszczędzany przez szatana.
  SZATAN WEŹMIE TAM CAŁOŚĆ W SWOIM CZASIE
  To na katolicką Polskę, która nie uległa protestantyzacji i była wierna Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej (nie jakiemuś bogu z Panem Jezusem jako "pośrednikiem" do tego boga) i Matce Boskiej swojej Królowej, spada teraz główny atak szatana.
  to nie jakieś ludzkie deubekizacje czy jakieś tam inne listy maciarewicza czy wildsztajna a PEŁNE ODDANIE SIĘ Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej i Matce Boskiej - Pośredniczce Łask Bożych, jest GWARANCJĄ życia w pokoju i dobrobycie.

  Jak długo jeszcze my Polacy będziemy głupawo myśleć, że wolność przyniesie nam jakaś Solidarność (bis, tris,...), jakieś deubekizacje, listy, itp, itd

  Za głupotę trzeba płacić. I jak widać, jest to bardzo ciężka zapłata, bo jest to masowa ofiara życia konkretnych ludzi
 • @kula Lis 67 09:55:29
  Gawor-Tusk-Merkel-Schultz -POyeby

  Odczepcie sie od Polski !!!

  https://pbs.twimg.com/media/DkYxMCeX4AAryHX.jpg
 • @Jan Paweł 11:27:37
  obojętnie jak by Polacy nie wybierali przy urnach i innych swoich indywidualnych wyborach, jeżeli nie wybiorą Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej z Matką Boską jako Pośredniczką Łask, to zawsze przy Prezydencie i Premierze będą stali dresiarze ubrani w garnitury armaniego.
 • @kula Lis 67 09:55:29
  Ewa Kuczarska - Subda - Gawor c.Waclawa

  https://pbs.twimg.com/media/DkYxF9MXoAAsN1j.jpg
 • @Husky 11:40:57
  Więcej szokujących faktów z życia Ewy Gawor już w najbliższym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".

  Zapraszamy do kiosków 14 sierpnia!
 • @Jan Paweł 11:27:37
  //Czesi - kraj protestancki,//

  ?????

  BZDURA !!!!

  Czesi są jednym z najbardziej ateistycznych narodów Europy. Przynależność do Kościoła katolickiego nominalnie deklaruje tylko około dwudziestu procent ludności (jednak na niedzielne Msze Święte uczęszcza tylko 400–500 tysięcy wiernych), inne wyznania stanowią jeden procent – reszta to bezwyznaniowcy
 • @Husky 11:51:07
  Czy ateizm nie jest czasami konsekwencją Protestantyzmu?
  Czy Niemcy, kraj kiedyś protestancki, nie są obecnie krajem ateistycznym?
 • @Husky 11:51:07
  Chodziło mi o to, że kiedyś odeszli od Pana Boga, poszli za falą Protestantyzmu i dalej już poszło samo, ze skutkami takimi jak np w Szwecji, gdzie... palą ludźmi w przemyśle ciepłowniczym!
 • @Jan Paweł 13:50:02
  https://pbs.twimg.com/media/DkZYNKDXoAAHXZL.jpg
 • @Husky 14:12:00
  Dzięki, święta prawda.
 • @Husky 11:40:57
  Biorąc pod uwagę, że wszystkie te służby, w czasie PRL-u były pod ścisłym nadzorem służb rosyjskich, należy z bardzo dużym prawdopodobieństwem przypuszczać, że te osoby nadal dotrzymywały przysięgi posłuszeństw i podległości. Tak jest dosłownie wszędzie, gdzie się choć trochę podłubie w dokumentach! Od służb specjalnych (19 tys z 24 tys SB-ków przeszło weryfikację zasilając wszelakie przewerbowane służby), przez policję, wojsko, prokuratury, sądy, szkolnictwo wszelkich szczebli po KK, w którym wg. informacji z początku lat 90-tych XX wieku nie mniej niż 10% podjęło współpracę różnego rodzaju ze służbami PRL! Gdzie się oni wszyscy podzieli? Polska administracja nadziana jest PRL-owską bezpieką jak wielkanocna baba rodzynkami! Przecież 100% archiwów służb wszelakich, jeszcze przed ich zniszczeniem zostało uwiecznione na mikrofilmach, z których co najmniej dwa zestawy znajdują się w Rosji! Oni mają bez porównania więcej dokumentów polskich niż Polacy! Tylko idiota może twierdzić, że ich nigdy nie wykorzystano. Jak długo jeszcze beneficjenci porozumienia z MAGDALENKI, czerwoni, ich następcy i różowi będą metodycznie szkodzić Polsce i Polakom? Jak długo będą bezkarni za draństwa z przeszłości i rozkradanie kraju i niszczenie wszelkich struktur państwa w okresie transformacji. Wszystko co czynią służy zamazywaniu(mówienie o ponurej przeszłości przez Kwaśniewskiego, Cimoszewicz i innych brzmi jak rechot i ponury żart z historii PRL-u) przeszłości i stwarzanie pozorów walki ze złem. Jeszcze trochę, a wszystkim walczącym o wolną Polskę wmówią, że to ONI tę wolność wywalczyli. Mają ku temu w bardzo wielu przypadkach dobry podkład i przykład swoich protoplastów, którzy "przynieśli i utrwalali wolność na bagnetach sowieckich". Czas rozKODować odtajnione archiwa. Wszyscy ukryci w archiwach zastrzeżonych powinni być dożywotnio odsunięci od sprawowania wszelkich urzędów państwowych i pozbawieni bezprawnie nabytych przywilejów. Trzeba wreszcie oczyścić z przywilejów nadzwyczajną kastę sędziowską. Haniebnym jest to że Rzepliński (pobiera około 23000 złotych emerytury+ dorabia na uczelni deprawując studentów) i wielu innych pobiera tak wysokie niezasłużone emerytury. Nie płacili żadnych podatków, a będąc na emeryturze mogą dodatkowo "dorabiać" Wszystkie tego typu patologie winny być natychmiast zniesione z przestrzeni wszystkich urzędów, instytucji i posłowania. W zawodach cywilnych wiele osób płaciło wysokie podatki, a przechodząc na emeryturę jej wysokość nie może przekroczyć 250% podstawy wyliczenia świadczenia emerytalnego. Dlaczego te same kryteria nie obowiązują wszystkich obywateli kraju. Dlaczego ten co "tyrał" ma w dalszym ciągu utrzymywać tych co obdarowano za służalczość przywilejami. Czas z tym skończyć. Jesteśmy równi wobec obowiązków i prawa i wszystkim należy się rzetelność traktowania wg twardych ale prawnych czystych i czytelnych zasad. PESEL to jest w cywilizowanych państwach zabroniony, w RFN nie ma żadnych Peseli.
 • @Husky 11:40:57 To wszystko dlatego, że na drzewach zamiast liści nie zawiśli komuniści.
  Podobno była jakaś lustracja. Mazowiecki Kiszczak i Wałęsa pilnowali, aby nikomu włos z głowy nie spadł. To przecież rodzinne. To żona generała Mirosława Gawora.To jego , byłego zomowca prezydent wałęsa w szybkim czasie awansował do stopnia gen brygady.Oboje ukończyli tą samą szkołę im (tfu) Feliksa Dzierżyńskiego. Ma Andruszkiewicz rację. Tylko ustawowy zakaz stanowisk. "Jej pierwszy mąż - Paweł Subda - również był w departamencie PESEL MSW, potem przeszedł do stricte operacyjnego departamentu IIIA, a potem departamentu V. Drugi mąż - Mirosław Gawor - był ZOMO-wcem i przeszedł w 1981 r. do BOR PRL i suchą nogą", kurcze ale szycha, nie jeden profesor zzielenieje z zazdrości. Ta Gawor faktycznie wszechstronną praktykę. Jeszcze jak na swoich,do swoich donosiki pisała to już "perełka"."Bolek" przy niej mały pikuś. W WSW i UB musieli kandydaci mieć pozwolenie i akceptacje PZPR na zmianę stanu cywilnego zupełnie jak w NSDAP i KPZR w Moskwie. To ona trzy razy się wydawała za mąż.
 • @kula Lis 67 19:04:45
  //To wszystko dlatego, że na drzewach zamiast liści nie zawiśli komuniści.//
  pewnie tak
 • @Husky 11:40:57
  Bezczelne tłumaczenia Ewy Gawor. Nie wstydzi się, że była funkcjonariuszką Kiszczaka!
  http://niezalezna.pl/233122-bezczelne-tlumaczenia-ewy-gawor-nie-wstydzi-sie-ze-byla-funkcjonariuszka-kiszczaka

  Budowałam system, który do dzisiaj funkcjonuje i wszyscy Polacy dzisiaj z niego korzystają - czyli jednak prawicowe oszołomy miały rację. W 89 żaden komunizm się nie skończył. Chociaż w tym byłaś babo szczera. Tak budowałam ten system który jeszcze funkcjonuje i wszyscy SB i UB, PZPR z niego korzystają. Nic dodać nic ująć. Pierwszy system w rodzaju PESEL zbudował Hitler, wykorzystując maszyny liczące firmy IBM(z pewnością niewiele osób o tym wie !). Bardzo ułatwiło mu to selekcję żydów. Komuna budowała PESEL dla celów totalitarnych, a nie np.dla 500 +. Chodziło o szybki dostęp do danych krnąbrnego społeczeństwa i usprawnienie kontroli. Gaworowa była wiec ważnym trybem totalitaryzmu. Jeszcze długo po rozpoczęciu wojny firma IBM dostarczała nowe maszyny i serwisowała zainstalowane. Jednak Macierewicz miał rację gdy chciał dekomunizację. Jak kończyła szkołę w Legionowie to była oficerem służby bezpieczeństwa, bo oficerowie milicji kończyli szkołę w Szczytnie, oj kłamczucha! Budowała system zbrodniczo-złodziejski i się tego nie wstydzi bo to jest człowiek zdegenerowany jak HGW. Takich trzeba odsunąć od władzy! Prezydencie Duda kiedy będzie opublikowany aneks?
 • @kula Lis 67 19:21:41
  Warto też postawić pytanie o listę osób z SB, MO i BOR zatrudnionych w Ratuszu przez ppor. Ewę Gawor
 • @Husky 11:40:57
  Generał Kiszczak po śmierci pewnie zostawił więcej takich Gaworów jako "swoje dzieci". Ona się tego nie wstydzi bo przecież nie czuje się Polką. To typowa chazarska kosmopolitka, jak Bufetowa. Mówi prawdę, budowała system, który nadal funkcjonuje tyle, że PiS jest zbyt strachliwy i głupi by to zakończyć. Teraz widzicie, że partie się zmieniają a SB i ich pomioty dalej władzę ma w rękach. Po drugiej wojnie tow. Stalin skierował na ziemie polskie, około 350 000 czerwonej swołoczy często bez wykształcenia, do obsadzenia kluczowych stanowisk w państwie, w celu utrwalenia władzy ludowej. Oni ich potomkowie, to dziś śmiertelni przeciwnicy obecnej władzy w Polsce...Zapewne jej tatuś przyjechał 1944 na czołgu Stalina w mundurze NKWD, potem zabijał Polskich patriotów, zmienił nazwisko itd. Nieodrodna córeczka tatusia. To przecież kolejne pokolenie tych, którzy wjechali na czołgach od wschodu, i do dziś sprawuje władzę.

  https://www.youtube.com/watch?v=GWy5ZEWWHMQ


  Polska to dalej raj dla takich ukrytych funkcjonariuszy. Oni ciągle czują się dobrze w tym kraju. Jeśli ukryła swoją przeszłość to ukarać i wywalić na zbity pysk. To ciągle brak dekomunizacji Polski jest powodem dobrego samopoczucia chazarokomunistów. Ujawnienie aneksu tu się kłania.
 • @Husky 11:40:57
  Skromnie tylko zapytam...czy bufetowa i jej czerwona klika pokroju Gawor może robić nadal... co jej się podoba...? Nie ma na nich prawa...? Wojciech Cejrowski miał i ma nadal wiele racji, a jego WON nie odnosiło się tylko do wymiaru niesprawiedliwości, ale także do oficerów wojska polsko-rosyjskiego, lub rosyjskiego, szczególnie do esbecji i góry milicyjnej....Wojciech Cejrowski mówił, że jak wśród nich będzie kilku uczciwych to oni się nie pogniewają i zrozumieją, że to zawierucha czasu. też otwarcie, że komunistyczne lewactwo nie będzie nigdy służyć Polsce, bo w ich krwi jest zakorzeniona służba tylko i wyłącznie czerwonym chazarom ze wschodu, Gawor absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego...esbecji.. Żaden czerwony pociotek i po sowiecki plemnik stalinowskich hord wspieranych przez zdrajców i kapusiów, nie ma moralnego prawa zasiadać na wysokich urzędach,wtrącać się w polskie sprawy i mówić Polakom co jest dla nich dobre i złe. Serce mi się kraje gdy pomyślę, że to czerwone chazarskie bydło pokroju Gawor...pasło się latami polskim chlebem. Wszystkich WON....za wschodnią granicę Polski...!
 • @Husky 11:40:57
  Paradne! Gen. Gawor, były funkcjonariusz MO, mąż urzędniczki stołecznego ratusza żali się na dezubekizację: "Zostaliśmy okradzeni". (a powinni wisieć na latarniach lub nie mieć nic!) Co ciekawe, gen. Gawor nie wspomina, ile osób targnęło się na życie lub było narażonych na utratę zdrowia w wyniku działalności PRL-owskich służb. Nie pamięta o tym również redaktor Kuźniar, który ewidentnie wtóruje w wygłaszanym wywodzie byłemu szefowi BOR.

  https://wpolityce.pl/polityka/407631-gen-gawor-zali-sie-na-dezubekizacje


  A jak straszliwie potraktowano oficerów SS! Oni tak jak Gaworowie z całego serca angażowali się w pracę dla ojczyzny i co? Ot tak, na pysk i do mamra? To nieludzkie! Denazyfikacja=dekomunizacja. SB-eckie szambo wybija. Ile jeszcze takich esbeków jest zakamuflowanych w różnych samorządach i instytucjach publicznych ? Sądzę, że tysiące. Kolejne odsłony mafii warszawskiej. Nie mogę darować PiSowi, że na czas nie wprowadził zarządu komisarycznego w Warszawie i Gdańsku. A powody były i są nie do podważenia...Bezzębny, bezczynny styropianowy PiS....
 • @Husky 11:40:57
  On tak naprawdę? Trzaskowski broni Gawor, zasłaniając się faszyzmem: Możecie lustrować każdego. Nie odwrócicie uwagi od marszu ONR


  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY185YzI4ZS9wLzIwMTgvMDgvMTIvODI1LzM2My84ZDc3YTY1OTRiODQ0Y2VlYjg0N2JiYzcxZWZhMmIxMS5qcGVn.jpeg  https://wpolityce.pl/polityka/407634-trzaskowski-broni-gawor-mozecie-lustrowac-kazdego

  Szokujące jest to, że 30 lat po upadku PRL wysokim urzędnikiem w Warszawie jest osoba, która była członkiem zbrodniczej organizacji o charakterze quasi-przestępczym (SB)!


  https://pbs.twimg.com/media/DkZZSB5W0AAOiR8.jpg


  https://pbs.twimg.com/media/DkaiZ5_XoAEmcs-.jpg


  Ps...Czy to prawda, że Gawor "przehandlowała" kody dostępu do bazy PESEL kancelarii komornika sądowego Rafała W. z warszawskiej Woli? Dla wierchuszki PZPR każdy patriota był faszystą teraz Rafałek ględzi to samo widocznie brał lekcję u Gawor lub jej zasłużonego mężusia ot taka PO linia liberalno chazarokomusza. Czy możecie zacząć lustrację Czaskowskiego, handlarza precli w Krakowie, politycznego kierownika Waltzowej /Bufetowej/ w wyborach! Czy zmieniał nazwisko? Czy był TW w kraju za granicą? Zasłanianie się faszyzmem stało się tak wyświechtane, że dla odmiany Czaskowski powinien się zasłonić WIBRATOREM! Oto przyjaciel złodziei, SBków, lewackiej hołoty, tęczowych zboczeńców i wszystkich POwskich skurwysynów. Oto kandydat do urzędu piastowanego niegdyś przez Stefana Starzyńskiego. Zagłosujecie?
 • @Husky 11:40:57 "Pytanie, co tak łączy obie panie:" - jak to co? Żydostwo
  To była szkoła bezpieki nie milicji, do Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego kierowano najczerwieńszych z czerwonych janczarów SB-cji. Gawor jest asem w składzie kadr HGW. Skoro była funkcjonariuszka MSW za Kiszczaka, Ewa Gawor, jest tak bliską współpracowniczką Hanny Gronkiewicz-Walz, to może pan Cenckiewicz powinien również uważnie zbadać życiorys Hanny Gronkiewicz-Walz? Takie gnidy są wszędzie, w każdym urzędzie, banku czy spółce skarbu państwa. Cała administracja jest naszpikowana byłymi aparatczykami, ludzie PO i PSL. Ci całymi rodzinami okupują samorządy. Żaden prawdziwy szanujący się Polak nie pracował w MSW, UB, milicji, nie należał do PZPR czyli nie kolaborował z czerwonymi moskiewskimi sługusami. To była domena szmat z rynsztoka.
 • @Husky 11:40:57
  http://niezalezna.pl/forum/233137-towarzyszki-gawor-broni-zona-bylego-szefa-wsi-cenckiewicz-to-zaszczyt.

  Ta prymitywna czerwona jest tłumaczem j.rosyjskiego.To ona występuje na fotkach z żółwikami Chyży Rój i Putin. Ona dużo wie, dlatego jest taka pewna. Kogo jak kogo, ale to właśnie ją należałoby postawić przed komisją śledczą, gdyż to właśnie ona zawsze uczestniczyła Wałęsie a także Tuskowi w dniu 10 Kwietnia 2010 r., z pewnością wiele jej spowiedź mogła by wyjaśnić niezrozumiałych dotąd tajemnic - aż dziwne, że dotąd nie zajął się nią SKW i ABW czy inne służby.
  http://3obieg.pl/magdalena-fitas-dukaczewska-dlugie-ramie-wsi-razem-z-bolkiem-w-caracas/
 • @kula Lis 67 08:11:20
  Ciekawe ile jeszcze trupów musi wypaść z szafy Kiszczaka, by Polacy się obudzili i pogonili wreszcie na wieczny polityczny spoczynek to całe tałatajstwo z Platformy Ormowców.
 • @kula Lis 67 07:50:48
  "Skończyłam szkołę oficerską, bo taka też była ścieżka awansu."

  Piękne, proste i uniwersalne wytłumaczenie. Kiszczak zapewne został z tych samych powodów generałem, a Gomułka pierwszym sekretarzem. Bo taka była ścieżka awansu.
 • @kula Lis 67 20:02:07
  Wellman narzeka że młodzi mają ojczyznę w dupie
  Pulchna Żydówko
  Młodzi mają ojczyznę w SERCU a ciebie w dupie !!

  https://pbs.twimg.com/media/Dkc971vXsAAv5iu.jpg
 • @Husky 09:19:29 To wstyd dla Polski jak tacy ludzie jak chaz o wielu nazwiskach i nie pochlebnej przeszłości piastuje jeszcze ta
  Towarzyszka Gawor przechodziła szkolenia stalinowskie i teraz szerzy propagandę stalinowską.Typowe awanse dla czerwonych z analfabetów na dyrektorów i sędziów,z salowej na dyrektora. To czerwona chazarska hołota. Cackajcie się z nimi tak dalej, szkolenia totalnej opozycji z Norweskich Funduszy, a wy z PiSu nadal udawajcie, że nie widzicie kto to finansuje.
 • @Husky 09:19:29
  Rzymkowski, Winnicki i Józwiak kontrolują biuro Ewy Gawor. Chodzi o rozwiązanie marszu PW. Na miejsce wezwano policję. Poseł i prezes Ruchu Narodowego Robert Winnicki oraz posłowie Kukiz‘15 Tomasz Rzymkowski i Bartosz Józwiak w poniedziałek przybyli do stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, którego szefem jest Ewa Gawor. Chcą zapoznać się z dokumentami dotyczącymi rozwiązania marszu w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Przed godziną 13 posłowie zostali wpuszczeni do biura. Posłowie Winnicki, Józwiak i Rzymkowski po interwencji policji weszli do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego podał na Twitterze Ruch Narodowy. Na miejsce wezwana została policja. Zawiadomił ją poseł Kukiz‘15 Tomasz Rzymkowski.

  https://wpolityce.pl/polityka/407723-poslowie-kontroluja-biuro-ewy-gawor-na-miejscu-jest-policja

  Ps...Jakieś babsko domagało się przepustki; państwo w państwie! Ruch Narodowy dekomunizuje ratusz HGW! Nie odpuszczajcie! Wywieźć tę kiszczakówę na sygnale na ul. Rakowiecką! Brawo Winnicki! "Wielka wsypa" w ratuszu HGW. Trzeba rozgnieść łby postkomunistycznym żmijom, które nie przestają kąsać nawet 30 lat po "zmianie ustroju" na "okrągłostołowy"- postkomunistyczny..A Marek Kujawa to gach byłej Lisowej Rusin i wszystko w temacie. Mam nadzieję, że tym razem nie okażecie się za ciency na te ubeckie złogi. Swoją drogą to Cenckiewicz mógłby powyrywać te ubeckie chwasty systemowo a nie reagować dopiero jak się coś dzieje.
 • @Husky 09:19:29
  Ewę Gawor szkolił przedstawiciel stowarzyszenia „Nigdy Więcej”. To on zaprosił niemieckich bojówkarzy na Marsz Niepodległości. Szkolenie o którym mówiła pani Ewa Gawor organizował pan Jacek Purski ze Stowarzyszenia „Nigdy Więcej” mówi portalowi wPolityce.pl Tomasz Rzymkowski, poseł Kukiz ‘15. Jacek Purski sprowadzał niemieckich anarchistów, żeby blokowali Marsz Niepodległości podkreśla w rozmowie z wPolityce.pl Robert Winnicki, poseł niezależny. Niemieckie bojówki uzbrojone w kastety i pałki próbowały zablokować w 2011 r. zablokować Marsz Niepodległości. Pobili członków grupy rekonstrukcyjnej, którzy szli w oficjalnym marszu z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. Godzinę nas trzymali w hallu. Następnie urzędnicy, którzy przyjechali chyba ze stołecznego ratusza prowadzali nas po różnych gabinetach Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Szukaliśmy pani Gawor praktycznie w schowkach na szczotki śmieje się poseł Rzymkowski.


  https://wpolityce.pl/polityka/407733-nasz-news-stowarzyszenie-nigdy-wiecej-szkolilo-ewe-gawor


  Ps..Z tym urlopem to może być dęte. Albo babon się ulotnił biorąc 1 dzień "na żądanie" albo miał przygotowane podanie a usłużny urzędas wstawił tylko datę. Musiała być przygotowana na nalot. Niestety Pan Jacek Purski jest taki "Purski" jak ja Zing-Zang. Smutne ,że można tak nienawidzić kraj, który od setek lat karmi tą nację. A jakie są kwalifikacje pana Jacka Purskiego poza oczywistą jedynie-słuszną przynależnością etnicznonarodowościową? Widać, że to sami swoi się szkolili i organizowali bojówki niemieckie przeciwko "faszystom polskim" świętującym dzień Niepodległości. HGW to wszystko organizowała i pozwalała na to.
 • @Husky 09:19:29
  To był taki WUML - Wyższy Uniwersytet Marksistowsko Leninowski aby go skończyć trzeba było przeczytać "Wszystkie Dzieła Lenina".
 • @Husky 09:19:29 Patrzę na zdjęcie, na układ ust tej pani i już nie mam wątpliwości kto zacz. Mojra pierwszej wody.
  A zauważyliście, że Polki mają usta a żydówy mają "szpary oralne"? Odrażające żydowskie mordy, TFUU! Jacy oni wszyscy mają takie ich rasowe pokrzywione buźki. Po tym można ich poznać ! To czerwona chazarska żydówka, jak i jej czerwony mąż i cała prawie rządząca Warszawą tan nacja, z chazarską żydówką Bufetową Waltz na czele. Purski od purkać, czy od Purim? Ilu jeszcze śpiewaków udaje Polaków?Purski to łysy eskimos. Podobno ten pan przeszkolił kilkadziesiąt tysięcy polskich policjantów i nauczycieli. Na jakiej podstawie? Kto wyraził zgodę na to by osoba nie posiadająca kwalifikacji szkoliła policję i nauczycieli? Po sprawdzeniu linkendin Purskiego nie znalazłem nic co mogłoby wskazywać na coś więcej niż bycie samozwańczym ekspertem i odnoszę wrażenie, że to jedna z wielu pseudo-edukacyjnych inicjatyw. Akta Stasi należy sprawdzić pod kontem chazarki Gawor...Chazarobolszewickie bydło jeszcze wierzga kopytkami. Ileż to toksycznego gówna trzeba teraz posprzątać! A tępa chazarska sucz i złodziejka Bufetowa z metra cięta osłoniła się zdrajcami Polski i czuje się bezkarna, chwasty należy wyrwać z korzeniami i spalić jak perz się pali. Oni czyli une oblegli Polskę jak wszy. Okupacja czerwono chazarsko żydowska. Funkcje decyzyjne i opiniotwórcze, ich. A kto był tak naiwny, żeby uwierzyć, że banda która rozszarpała polskich patriotów i próbowała z nich zrobić przestępców podwinie ogon i pójdzie na emeryturę. Oni i ich rodzice zagrabili nasz kraj z myślą o tym żeby żyło się lepiej, oczywiście tylko im. Ta cala transformacja to rechot historii. Wszędzie widać jak bogacą się chazarokomuniści i ich pomiot czyli dzieci, wnuki, jak dalej rządzą i z pogardą patrzą na zwykłych ludzi. A rządzą w samorządach i są nie do usunięcia bo każde wybory były do tej pory fałszowane a te ostatnie to już hit!
 • @kula Lis 67 11:45:46
  Z ostatniej chwili:

  Ewa Gawor urzędniczka warszawskiego Ratusza za rozwiązanie Marszu PW jednak wyleciała...

  na Majorke
 • @kula Lis 67 15:09:41
  Prymas, kard. Stefan Wyszyński: „Mój Naród jest ciągle w męce. Brnie z niewoli w niewole. Ale nadal pozostaje prawda - nawet wśród największej niewoli - że Królową Narodu niewolniczego jest Maryja”
  - Komańcza, 3 maja 1956.

  Wtedy dla Polaków był ostoją, dziś byłby „faszystą”...

  https://pbs.twimg.com/media/DkchsCfXgAEVa4I.jpg
 • @kula Lis 67 15:58:53
  Koalicja obywatelska(K O), do wyborów samorządowych wybrała logo a zarazem program.

  https://pbs.twimg.com/media/DkdIY5DW4AAEllM.jpg
 • @Oscar 13:33:43
  Oscar!
  Tylko mnie Słowianina z dziada pradziada , katolika z wyznania nie rób zdrajcą Narodu Polskiego, bo Cie przestanę lubić. Ty mnie to zdrajców nieśmiertelnego Narodu Polskiego nie zaliczaj. Nikt mnie ani moim przodkom niczego nie wpoił, gdyż życiem swoim płacili za prawo do mojego życia tutaj na tej ziemi. Ty mnie nie pozbawiaj honoru i godności z powodu mojej wiary i nie mieszaj mnie z chazarami- to jest prośba przyjacielu
  pozdrawiam
 • @Husky 09:18:00
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY19kODdkZS9wLzIwMTgvMDgvMTMvODI1LzM2MC84NTQ3ZDg0NGM4ZjM0YzhiYTYxOWM1ZDNmNDk4NzA4OC5qcGVn.jpeg  Takie są skutki braku lustracji i nieopublikowanie aneksu. Kto podjął decyzję, żeby chazarolewacy szkolili policjantów? Czy to prima aprilis. Tak wygląda demokracja gdy faszystowskie bojówki lewactwa szkolą ludzi odpowiedzialnych za porządek. Ukrop Kramek w Fundacji ma adwokata chazara Marka Chmaja, Śliwę i ojca Dominiki z GW A.Wielowieyskiego(91). Stowarzyszenie chazara Jacka Purskiego opiniuje dla UEFA mecze Polaków, to on załatwił Legię. Organizuje prowokacje. Majdan? Gdzie my żyjemy. Minister Brudziński też chyba był szkolony przez ajenta chazarskiego Purskiego. Należy sprawdzić, czy ten chazar Purski miał wpływ na tworzenie tzw ustawy o antysemityzmie, którą w sejmie zgłasza Brudziński. Przy intelektualnych ograniczeniach tego Brudzińskiego wszystko jest możliwe. Łysy, brodaty chazar Jacek Purski ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej, chazarolewacki agent wpływu finansowany poprzez MSWiA, czyli z naszych Polaków podatków przeciwko nam za czasów Błaszczaka i Brudzińskiego. To alians Brudzińskiego z PiS z chazarolewactwem przeciwko Polskiemu Ruchowi Narodowemu. POdwójne standardy Brudzińskiego. PiS robi się dla Polaków niebezpieczne. Skandal! Gdzie Kaczyński?! Brudziński i Błaszczak do dymisji...Błaszczak powinien poszukać sobie innego pomysłu na ministerstwo. Błaszczak nie panował nad policją..Błaszczak nie panuje nad armią..Błaszczak na ambasadora w Ułan Bator.....albo w Pjong Jang. On się do odpowiedzialnych funkcji w rządzie PiS nie nadaje. Czym wy się zajmujecie?! Na waszych oczach dzieją się skandale! Łysy i brodaty chazar Purski mówi o przeszkoleniu kilkudziesięciu tysięcy policjantów i nieokreślonej ilości nauczycieli! Wiec pytam się czy ktoś zweryfikował kompetencje edukacyjne tego chazara i jego stowarzyszenia. Fajna "dobra zmiana". Opisana sytuacja przeraża, ale widać wyraźnie jak mocno struktury naszego państwa przesiąkły ideologią neomarksizmu. Jak mocny jest wróg. Trudno usunąć 30 lat działalności GW i Sorosa w 3 lata. Panie Macierewicz wracaj! Teraz zrozumiałem dlaczego polska policja jest tak łagodna z kodziarzami, z ubowcami, żydolewakami i itp. Boże nawróć rządzących, niech pan Macierewicz przejmie wszystkie resorty tzw. "siłowe". PiSie bądź jeszcze bardziej spolegliwy dla neomarksistów i inny pachołków Sorosa a niedługo wyszkolona przez nich policja wywiezie was na taczkach, już strajkują i mają zamiar rozdawać kierowcom naklejki: popieram strajk policji, myślę, że powinniście załatwić więcej takich szkoleń to szybciej wrócicie do domu i kłopot z głowy. PiSowi potrzeba naboru nowych ludzi, intelektualnie przenikliwych i z wyobraźnią polityczną, zdeterminowanych, wiedzących co jest ważne a co mniej...i nie koniecznie młodych, nie dajcie się wpuścić w kanał. że młody to dobry. Młody może i czasem jest dobry..w łóżku...A poza tym jest dzieckiem katastrofy edukacyjnej i mentalności ON LINE. To pokazuje jak słabe mamy państwo i wywiad, skoro słuchają i pozwalają aby chazarolewackie męty przeciekały do struktur państwowych! Jedynie co to PiS potrafi narzekać słuchając podszeptów zakamuflowanych chazarokomuchów, wymieniać swoich ludzi na liberałów zamiast robić porządek i sprzątać czerwone chazarski i lewackie bagno. Jeśli służby RP nie panują nad sytuacją, to zostawcie to zwykłym Polakom, oni sobie poradzą z chazarskimi wszami.
 • @kula Lis 67 20:15:22
  Rzeczywiście Zmienić stan mogłaby tylko lustracja i dekomunizacja, czyli wywalenie kilkaset tysięcy ludzi z posad i wpakowanie kilku tysięcy do więzienia.
  Kto to mógłby zrobić?
  Zdezintegrowana klasa robotnicza miast i wsi ?
  Niedobitki przedwojennych inteligentów pracujących ?
  Sama nomenklatura ?

  Sytuacja jest beznadziejna, nie ma nikogo, ani żadnych chętnych do konfrontacji bezpośredniej .Po stronie społeczeństwa pozostaje partyzantka

  pozdr
 • @Zorion 20:20:19
  Nasza generacja wymiera, a młodzi? młodzi mają to i Polskę w dupie. Tylko ONR i MW coś robi, lecz ich mało i prześladowani. Pzdr!
 • @kula Lis 67 20:48:41
  Don't worry Kulo Lisie - Głód zjednoczy wszystkich, bo nie ma nic boleśniejszego i uczącego od głodu. Dziadek kolegi przeżył głód na Ukrainie, on wszędzie gdzie się wybierał, czasem to było kilka kilometrów , to zawsze do plecaka wkładał dużo jedzenia, wszyscy się z niego śmiali, a on to robił zawsze aż do śmierci.
  Duch Narodu Polskiego żywy modlitwami przodków naszych i naszymi czuwa, to nie jest tak że papierki z obrazkami trupów rządzą światem i ludźmi, to nie jest tak, jak wmawiają nam Ludziom od dziecka.

  Piszę głód, bo on przyjdzie, gdyż w pogardzie mamy ziemię naszą i nie chcemy jej płodów. Tysiące hektarów ziemi płodnej w Polsce leżą odłogiem, rośnie na nich trawa i krzaki. A ci, którzy mogliby ja uprawiać i czynić płodną oddali sie zabawie i liczeniu trupów na papierkach z obrazkami.

  pozdrawiam
 • @Zorion 20:20:19
  "Rzeczywiście Zmienić stan mogłaby tylko lustracja i dekomunizacja, czyli wywalenie kilkaset tysięcy ludzi z posad i wpakowanie kilku tysięcy do więzienia."

  Po pierwsze prawdziwego komunizmu w PRL nie było, po drugie miliony członków PZPR i parenaście milonów ich krewnych w większości to byli oportuniści. TACY SAMI jak ci co dzisiąj machają flagą i krzyżem.

  Co do wywalania, to PRL był kilkadziesiąt temu i wielu z tych "złoczyńców" trzeba by było wywalać z domów starców.
 • @kula Lis 67 20:48:41
  "Nasza generacja wymiera, a młodzi?"

  Młodzi odetchną z ulgą a potem odbiją swoje frustracje na następnym pokoleniu. Tak jest od stuleci.
 • @Pedant 21:10:23
  "Co do wywalania, to PRL był kilkadziesiąt temu i wielu z tych "złoczyńców" trzeba by było wywalać z domów starców."

  Oj, znam wielu prezesów , bardzo wielu dyrektorów........jeszcze nie wymarli i maja się całkiem dobrze- a jaka pajęczyna, nawet chazary się w tym plączą i nie mogą sobie poradzić - to jest akurat dobre, ale i tak ich wyeliminują .

  pozdr
 • @Zorion 21:06:43
  Stołeczny ratusz rozwiąże kolejny marsz?! HGW odpowiada na apel Obywateli RP: "Nie ma zgody na propagowanie faszystowskich haseł"

  https://wpolityce.pl/polityka/407801-stoleczny-ratusz-rozwiaze-kolejny-marsz
  Ps..Przecież to właśnie faszystowski terror. Ci tzw. Obywatele RP i HGW propagują zamordyzm i tłamszenie swobód obywatelskich, wychodzą ich chazarokomunistyczne, złodziejsko bandyckie mordy pełne frazesów. Totalsi woleliby 15 sierpnia marsz pederastów, jak po rewolucji 1917 w Piotrogrodzie. Wcześniej Brystygierowe i Wolińskie, a dziś Gronkiewicze Waltze chcą decydować co wolno Polakom, jak mają świętować, jakich bohaterów wolno im mieć. Ciągle "oni" chcą mieć władzę nad Polakami. Czy Warszawa to jeszcze Polska czy już żydowsko- lewacko-antypolska enklawa? Pytam czy żydzi już zawłaszczyli Warszawę? Waltz jak Polacy się wkurza to na widłach z Polski wylecisz. I na oborniku. Ile jeszcze dowodów potrzeba, żeby wsadzić tą chazarską złodziejkę do celi? Wydaje się, że ta tępa chazarska i złodziejka Gronkiewicz-Waltz może także rozwiązać defiladę wojskową w dniu Wojska Polskiego pod zarzutem promowania militaryzmu i sprzętu do zabijania, tym bardziej jeśli uzna, że organizatorzy defilady to faszyści. Pogońcie ich ! "Nigdy więcej " takich ludzi w urzędach. Kto ich wybiera? Kto do cholery rządzi w tym kraju? Jest chyba policja i wojsko i w razie rozwiązywania pochodu w dniu Niepodległości przez tę żydówkę z ratusza, siły porządkowe powinny temu zapobiec! No i tak to wygląda, SN wypowiedział posłuszeństwo Państwu Polskiemu potem Gdańsk, teraz Warszawa i kto następny? Jeszcze HGW gotowa rozwiązać paradę wojskową. I co wtedy? Czy jesteś władzo PiSowska przygotowana na taki scenariusz? A wy udajcie że nic się nie stało i dalej się chowajcie. Na bezczynności PiS się przejedzie. Prosto do... Białołęki. I nikt nie wystąpi w obronie tych, co okazują tylko słabość i bierność. Wszyscy powiązani z aparatem postkomunistycznym, dzisiaj nie powinni mieć pracy gdzie pensję otrzymuje się z pieniędzy Polskiego Podatnika. Czyli do prywaciarza do łopaty za cienkie grosze na czarno.! Nie pasuje wam Polska Suwerenna, Narodowa, Zbrojna i Chrześcijańska?! A my Polacy z ONR będącego spadkobiercą ideowym NSZ właśnie takiej Polski chcemy! Możecie nas pocałować chazarzy i lewacy w dupę!
 • @Zorion 21:06:43
  Szkoda, że nie zastosowaliśmy powojennej metody Norwegów względem quslingowców i ich potomków. Do trzeciego pokolenia wszelki gnój nie miał prawa studiować na wyższych uczelniach oraz zajmować stanowisk publicznych.
 • @Zorion 21:17:07
  Czy nie ma bata na KOD-owski faszyzm i terroryzm?! Gdzie są prawicowi prawnicy? Gdzie władze państwowe? Niedługo byle dozorca będzie mógł rozwiązać każde zgromadzenie pod jakimkolwiek pretekstem. Powinna siedzieć w więzieniu, ale kartonowe Państwo nie potrafi postawić jej zarzutów.
 • @kula Lis 67 22:01:21
  Znana pianistka z Japonii boi się przyjechać do Polski aby coś zagrać. W rzeczywistości to ta pani zna się raczej w graniu na flecie niż na fortepianie. Znowu aktorka porno.
  Jakim burakiem trzeba być aby puszczać takie obrzydliwe fejki.

  https://pbs.twimg.com/media/DkfAaapW4AA_e7p.jpg
 • @kula Lis 67 22:01:21
  resortowcy!!!

  https://pbs.twimg.com/media/DkgW-k-WsAEGJLu.jpg
 • @Husky 22:13:01 chazarska larwa
  http://niezalezna.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15342259361d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372.jpg

  Na jej rozkaz usuwano tulipany dla Pierwszej Damy. Jak tow. Gawor walczyła z pamięcią o Smoleńsku?

  http://niezalezna.pl/233246-na-jej-rozkaz-usuwano-tulipany-dla-pierwszej-damy-jak-tow-gawor-walczyla-z-pamiecia-o-smolensku
 • @Husky 22:13:01
  W samorządach roi się od czerwonych pająków oraz ich potomstwa. Wybory tego nie zweryfikują. Czas na zmianę ustawy o samorządach.
 • @Husky 22:13:01
  Mąż kobiety potrąconej przez Najsztuba z żalem: Wyrok, który otrzymał pan Piotr, jest skandaliczny. Przeciętny Kowalski trafiłby za kraty. Wyrok, który otrzymał pan Piotr, jest skandaliczny ocenił Stefan Żółtek, mąż potrąconej przez Najsztuba kobiety w rozmowie z „Super Expressem”. Wyrok, który otrzymał pan Piotr, jest skandaliczny. Groziło mu do 3 lat więzienia. Przeciętny Kowalski trafiłby za kraty —zaznaczył mężczyzna, dodając, że po wypadku Najsztub raz odwiedził jego żonę w szpitalu i… podarował jej książkę. Od tamtego czasu nie było z nim żadnego kontaktu podkreślił.

  Ps..Dlatego potrzebne są przepisy o sumowaniu kar za jazdę bez prawka 3 lata, za brak OC 3 lata, za brak przeglądu 2 lata, suma 8 lat bezwzględnego więzienia, jakieś protesty? Jest wina jest kara! A sędziowie mają służyć społeczeństwu. Sędzia który wydał tak skandaliczny wyrok nieakceptowany przez społeczeństwo powinien utracić prawo sądzenia. To post NKWDowskie sądy wydają wyroki jakie chcą WON! Przecież nic się nie stało. Tylko ją puknął. A mógł zabić. Czyli według prokuratury z Piaseczna, jest to mała szkodliwość czynu. Proszę państwa! Nocna zmiana zaFUNDOWAŁA szpiclom i konfidentom BYŁEGO PRL-u DOBROBYT i możliwości występów jako ikony chamstwa i grubiaństwa w osłonie bezkarności. Cała topowa śmietanka SN to chazarscy czerwoni kryminaliści. Najsztub to chazarski żyd. POdobnie jak Rzepliński, Gersdorf czy HGW. Ich obecnie w PL prawo nie obowiązuje !.To kolejny przykład, że sądownictwo wymaga radykalnych i gruntownych zmian. Widać jak skutkuje uniemożliwienie LUSTRACJI w sądach, prokuraturze! Cała Europa środkowo-wschodnia dokonała pełnej lustracji, odepchnięto wszystkich z rodowodem ubeckim, komuszym od funkcji publicznych.
 • @kula Lis 67 09:25:16
  "W samorządach roi się od czerwonych pająków oraz ich potomstwa. Wybory tego nie zweryfikują. Czas na zmianę ustawy o samorządach."

  Czyli o powrót do systemu jednopartyjnego, gdzie "samorządy" są posłusznym narzędziem władzy centralnej?
 • @Pedant 09:41:14
  Niestety w polskiej rzeczywistości skorumpowanych i złodziejskich samorządów inaczej niż centralizacja nie da się zrobić. Za duże uprawnienia dostali i tyle w temacie.
 • @Husky 22:13:01
  Skandalicznie niski wyrok dla Piotra Najsztuba unieważniony! Sąd Rejonowy w Piasecznie przyjął sprzeciw prokuratury. Będzie nowy proces w sprawie potrącenia kobiety na pasach. Ruszy "bez zbędnej zwłoki" zgodnie z art. 506 § 3 kpk.
 • @kula Lis 67 10:24:18
  "Niestety w polskiej rzeczywistości skorumpowanych i złodziejskich samorządów inaczej niż centralizacja nie da się zrobić. Za duże uprawnienia dostali i tyle w temacie."

  Nadmierna centralizacja prowadzi do wyobcowania rządzących i niewydolności systemu.

  Proszę poczytać o zasadzie subsydiarności:

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zasada_pomocniczo%C5%9Bci
 • @Husky
  [Skandalicznie niski wyrok dla Piotra Najsztuba unieważniony! Sąd Rejonowy w Piasecznie przyjął sprzeciw prokuratury. Będzie nowy proces w sprawie potrącenia kobiety na pasach. Ruszy "bez zbędnej zwłoki" zgodnie z art. 506 § 3 kpk.] Kto i kiedy unieważni ten skandaliczny wyrok niezależnego, apolitycznego, niezawisłego sądu? "Były doradca Bronisława Komorowskiego, jednooki eksminister Henryk Wujec, pozostaje bezkarny. Potrącił pieszego na pasach, ale sąd uznał go za niewinnego wypadku. Wyrok uniewinniający b. doradcę Komorowskiego wydał po latach! w środę Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa. Jednooki Henryk Wujec był w tym procesie oskarżany przez prokuraturę o spowodowanie wypadku, w którym potrącił samochodem przechodzącego przez jezdnię mężczyznę. Jednooki Henryk Wujec ominął zwalniające przed pasami auto i sam uderzył we wchodzącego z drugiej strony ulicy pieszego".

  http://telewizjarepublika.pl/doradca-komorowskiego-pozostaje-bezkarny-potracil-pieszego-ale-zdaniem-sadu-jest-niewinny,47213.html
 • @Husky Wyrok ten,wiele innych, to dowód na to, że reforma sądownictwa i weryfikacja zupełnie nadzwyczajnej kasty jest niezbędna
  Od lat policja, a i odwiedzane przez nią media trąbią o wielkiej liczbie ofiar śmiertelnych na polskich drogach, w tym wśród pieszych (temat ten zapewne nie jest obcy niedomytemu, śmierdzącemu chazarowi Najsztubowi i pewnie nieraz uczestniczył w takich dyskusjach przybierając pozę mentora i Katona moralności). Ci ostatni rzadko w zetknięciu z pojazdami nie giną w szczerym polu, ale nomen omen na przejściach dla pieszych, rozjeżdżani przez "roztargnionych" i zidiociałych kierowców, bogów dróg i autostrad. Gdyby przepisy o kumulacji kar wymierzanych za poszczególne przestępstwa obowiązywała, chazar Najsztub trafiłby do pudła na odsiadkę na co najmniej 5 do 6 lat (bo do 2 lat za brak uprawnień do prowadzenia pojazdu, i do 8 lat za wypadek, w którym ofiara odniosła obrażenia (średnie lub małe - art. 157.1 KK). Ale sąd (celowo z małej litery, bowiem wydaje mnie się, że ani sędzia, ani sąd ten nie zasłużyli na jakiekolwiek szacunek po takim wyroku) nie miał najmniejszych wątpliwości, że cała sprawa musiała mieć podtekst polityczny, że to zapewne PiS wypchnął babinkę, typowego mohera, na zebry, aby wpakowała się Najsztubowi pod koła, nienawistnie wiedząc i knując, jak pomykającego ulicami redaktorka bez prawka udupić, aby osłabić broniących Konstytucji, sądów, Gersdorf, demokracji etc. etc (można dopisać wszystko) demokratów, w tym właśnie opokę tefauneu i kodziarstwa - niejakiego chazara Najsztuba. I wszystko jasne. Nie ma co mieć nadziei, że wyrok jaki zapadnie po wniesieniu sprzeciwu pognębi mocniej chazara Najsztuba. Sprawę rozpozna ten sam sąd, być może ten sam sędzia. Bez reformy sądownictwa na zasadzie - cytując Cejrowskiego "WSZYSCY WON", nic, zapewniam, nic w sądownictwie w Polsce nie ulegnie zmianie. A przyczyna jest prosta, kiedyś, dawno temu ci którzy tworzą PiS, sami głosowali, aby w III RP, wzorem PRL, uchwały tzw. siódemki SN nie kształtowały wymiaru sprawiedliwości, nie tworzyły zasad orzekania w sprawach rozpatrywanych na podstawie tych samych przepisów. No i mamy, referendarz tu asesor w rejonówce równy każdej I Prezes SN czyli gersdorwówce.
 • @Pedant 10:31:52
  Kłania tu się tak potrzebna a zawetowana ustawa o izbach obrachunkowych by samorządy rozliczać..
 • @Pedant 10:31:52
  Zawsze trzeba mieć niezależny efektywny system zapobiegający nadużyciu funkcji, w celach prywatnych korzyści majątkowych, np.organy państwowej kontroli(IO), samorząd, rada pracownicza, niezależne dziennikarstwo, losowy, bez uwikłań, niezwiązany, w interesie porządku gospodarki państwa.
 • @Husky
  Domaganie się dostępu do informacji publicznych nazwała zastraszaniem? Chazarska tępa schlampe HGW z takim podejściem do podstawowych obowiązków urzędnika, nigdy nie powinna zajmować żadnego publicznego stanowiska! HGW to nie człowiek to Hybryda jak najszybciej wyrwać jak chwasta i utylizować. Bufetowa zastraszona, żądają dokumentów bilansowych miasta stołecznego Warszawy za 2012 r. TO SZANTAŻ JEST KWICZY BUFETOWA. Czy dla chazarskich Mongołek są specjalne cele z dostępem do kumysu? HGW nie dorosła do pełnionej funkcji. Ona może rządzić w domu upośledzonych, bo nie rozumie życia miasta. Takie czyny jak ograniczenie pochodu mieszkańców w rocznicę Powstania Warszawskiego jest oceną. Gronkiewicz, ty i twoi urzędnicy mają czego się bać. Sama mówiłaś, że w twoim ratuszu działa urzędnicza mafia. Jesteś bezpośrednio odpowiedzialna za wszystkie przekręty, złodziejstwo i korupcję na terenie Warszawy. Odpowiesz za wyrzucenie na bruk kilkadziesiąt tysięcy Warszawiaków. Masz na sumieniu lokatorów, którzy na skutek nękania ich i stresu, zmarli w beznadziei. Jesteś bezlitosna, nie masz serca i ani krzty empatii. Zasługujesz na surową karę, czyli bezwzględne więzienie . Warszawski urzędniczy tłumok idzie na wszystko..! To tylko jej zostało.... przez lata będzie opisywana jako przykład politycznego obłędu. Jak najszybciej trzeba to zjawisko unicestwić..! PiS robi co może by chronić przed kryminałem Gronkowca Gawor puczystów, Kwiatkowskiego (NIK) i wielu wielu innych. Niestety nie można już liczyć na cokolwiek dobrego od tej partyjki tchórzliwych gamoni. A PiS-owi "gratuluję" takiego prezydenta Warszawy. Właśnie PIS-owi, bo toleruje przestępców na urzędach. 50% winy ponosi PiS. Bo mając przestępczynię i jej bandyterkę na widelcu....nie wprowadził zarządu komisarycznego, tylko ochraniał jak mógł. 3 lata tzw Dobrej Zmiany a naczelna złodziejka stolicy jeszcze nie aresztowana...czekajcie tatka latka....na 4-tą kadencję PiS-u by zobaczyć... HGW przechodzącą na emeryturę....Dobra Zmiana koń by się uśmiał. Czytajcie! To ważne!

  http://yelita.pl/artykuly/art/gronkiewicz-waltz
 • @kula Lis 67 13:08:18
  https://pbs.twimg.com/media/DkjlFeCWsAgoUqb.jpg


  Spierdalać. !!!!!!!!!!!!
 • @kula Lis 67 13:12:43
  W Rumunii sto tysięcy ludzi demonstrowało niedawno przeciwko gigantycznej korupcji rządzących.
  Protest został brutalnie stłumiony przez policję (gaz, armatki wodne). Reakcja Brukseli? "To wewnętrzna sprawa kraju".
  Dlaczego?
  W Bukareszcie rządzą socjaliści z głównego nurtu UE.
 • @kula Lis 67 14:37:16
  W związku z łamaniem w Polsce Konstytucji, demokracji, praworządności, wolności słowa i w ogóle wszystkiego, oświadczam:

  Zawieszam w dniu dzisiejszym wszystkie medale, zdobyte przez Polaków na ziemi niemieckiej.

  Stop rasizmowi !!!

  Konstytucja !!! Demokracja !!!

  Malgorzata Gersdorf SSN
 • @kula Lis 67 13:12:43
  Reporterka podchodzi do Najsztuba, by zadać mu pytanie, a ten wsiada za kierownicę samochodu i odjeżdża.
  Czyli co?
  Nie miał prawa jazdy od 2009r, a po wypadku mu je oddali?
 • @kula Lis 67 19:57:43
  Wojsko Polskie już w drodze do warszawskiego Ratusza
  Bitwa o Warszawę, druga wojna polsko-bolszewicka.

  https://pbs.twimg.com/media/DkkEgsFX4AEMOwh.jpg
 • @Husky 21:10:24
  On dalej bez prawka jeździ, ma wszystko i wszystkich jak to żyd w dupie. A policja udaje, że nie widzi go jeżdżącego.
 • @Husky 20:06:29
  https://media.wplm.pl/thumbs/ODI1L3VfMS9jY18xZmM2OC9wLzIwMTgvMDgvMTQvODI1LzM1OS81ODNkYjhlOTQyZjY0OTUxYmRiOGUwMGMyZmVmMTAwYy5wbmc=.png
  III RP czyli dolce vita czerwonej hołoty. PiS powinien jednak przeprowadzić lustrację i dekomunizację. Przypadek pani Ewy Gawor pokazuje dlaczego rzeczywistość we współczesnej Polsce wydaje się momentami „dziwaczna”. Brutalne atakowanie starszych osób pod Krzyżem Smoleńskim na Krakowskim Przedmieściu. Przymykanie urzędowych oczu na rozróby ściągniętej do Warszawy niemieckiej Antify podczas Narodowego Święta Niepodległości w 2011 roku. Ataki prowokatorów na tenże Marsz Niepodległości w następnych latach, włącznie z podpaleniem budki pod ambasadą rosyjską. Nawet pośpieszne sprzątanie tulipanów sprzed Pałacu Namiestnikowskiego złożonych w hołdzie Marii Kaczyńskiej to wszystko są zasługi dyrektor stołecznego Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego, pani Ewy Gawor. Ostatnio, pod wpływem szkolenia przeprowadzonego przez członka niezwykle wrednej i antypolskiej organizacji „Nigdy więcej”, dostała zwidów i w marszu podczas obchodów 74. rocznicy Powstania Warszawskiego wypatrzyła faszystów, nacjonalistów i wszelki element szkodliwy. Nakazała ten marsz zdelegalizować. Ma takie uprawnienia. Wydaje się jej i to wystarczy. Szczególnie dziwaczne wydawało się tłumaczenie, że konkretnym powodem uniemożliwienia przemarszu środowiskom narodowym była niewłaściwa koszulka jednego z uczestników. Ta koszulka ponoć miała symbole nawołujące do nienawiści czyli „sierp i młot”. Akurat te znaki były przekreślone czyli ewidentnie dezawuowały czerwoną zarazę. Emocje pani Gawor miało wzbudzić hasło: „raz sierpem, raz młotem czerwona hołotę”. Zwrot ten, dosyć obcesowy, to prawda, nawiązuje do zbrodni komunistycznych popełnionych na Polakach. Do wojny 1920 roku, do Katynia, do barbarzyńskich wywózek setek tysięcy Polaków w czasie II Wojny Światowej, do mordowania naszych patriotów w ubeckich katowniach po 1945 roku. Czyżby tego pani Gawor nie dowiedziała się na szkoleniu? W świetle opublikowanych przez profesora Sławomira Cenckiewicza dokumentów można zrozumieć czemu takie hasło zapiekło panią Gawor do żywego. Okazało się, że jest zdecydowanie bardziej wyszkolona niż by się wydawało. Nie afiszowała się, że jest absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Feliksa Dzierżyńskiego, i że dochrapała się stopnia podporucznika MO. Do tego, objęła ją ustawa dezubekizacyjna pozbawiająca esbeków przywilejów emerytalnych. Jak to jest możliwe, że osoby pokroju pani Ewy Gawor czyli sól komunistycznego aparatu przymusu w tzw. wolnej Polsce zajmują lukratywne stanowiska? Co więcej, to są osoby decydujące o jakości życia publicznego w Polsce. A co najistotniejsze są bezkarne i nie do ruszenia. Czy pani Gawor po ujawnieniu jej prawdziwego CV przyszło do głowy, żeby się podać do dymisji? Co więcej, czy prezydent Hanna Gronkiewicz – Waltz zażądała wyśnień albo chociaż zawiesiła panią dyrektor w obowiązkach. Ano skąd? Obie panie to posągi bezwstydu. Kpią sobie z Polaków w żywe oczy. Brak lustracji i dekomunizacji skłania do zastanawiania się ile jeszcze takich osób o życiorysach i systemie wartości podobnych do pani Gawor pełni ważne funkcje w naszym państwie? Jak widać nie są to osoby, które zasymilowały się w wolnej Polsce i działają ku jej pomyślności. Oni działają wyłącznie dla swojego postubeckiego klanu.
  Komuchy w III RP, żyją sobie wyśmienicie. Nie ponieśli najmniejszych konsekwencji za lata wysługiwania się okupantowi. Okazali się niezwykle zdolnymi „biznesmenami”, błyskotliwie rozkradającymi majątek narodowy. Przez lata inkasowali wysokie emerytury. A jeszcze jak widać mają odgórnie zagwarantowane, że nawet marsze, które im nie przypadają do gustu będą delegalizowane. Niestety w związku z ujawnionymi faktami jak sobie świetnie radzą w III RP postkomunistyczne złogi, bardzo źle wyglądają decyzje pana prezydenta. Ta o nie opublikowaniu aneksu do raportu o WSI, a jeszcze bardziej jest niezrozumiale veto do ustawy degradacyjnej pozbawiającej stopni prosowieckich generałów i oficerów z PRL – u. Trudno nie zadawać pytań o motywację pana prezydenta? Przypadek pani Gawor bulwersuje. PiS powinien jednak przeprowadzić lustrację i dekomunizację. Jak widać cały czas ma to sens. Trudno się zgadzać na to, żeby cały czas gnębiła nas czerwona hołota. autor: Ryszard Makowski

  Ps..Wyłazi to, co inni wiedzieli już dawno. Takie "biura bezpieczeństwa?", straż miejska, firmy ochroniarskie i wiele in. to siedlisko/przechowalnie (często uzbrojone) SBków, Milicjantów, ZOMO,WSI i in komuszego dziadostwa. Warszawa to najbardziej chazarokomusze miasto w Polsce. Nadal rządzą tam wnuki tych, którzy pracowali w Komitecie Centralnym PZPR, Komendzie Głównej MO i SB. Czerwona chazarska Warszawa! Wstyd, że to stolica Polski. Ile takich "rodzynków" jak Gawor jest poutykanych w cieście III RP? Trzy dekady po Magdalence wyłażą skutki tajnych uzgodnień i prawdziwa rola PRL-owskich służb. 3 UBecka w całej krasie. HGW powinna zostać wyciągnięta z ratusza w kajdankach przez służby antyterrorystyczne już 2 lata i 8 miesięcy temu. Ale PiS nie jest stronnictwem polskim tylko elementem i gwarantem Okrągłego Stołu. Czas na zmiany? Ale czy jest wola? Jeśli nie teraz, to już nigdy nie pozbędziemy się czerwonej chazarskiej hołoty. Chazarokomuchy jak wypasione szczury, są wszędzie i tylko dekomunizacja może ich wytępić. Gdyby była dekomunizacja ile głów z tzw elity by poleciało. Wygląda na to, że "Solidarność" wcale nie obaliła chazarokomunizmu tylko demokrację w Polsce! Szczegółowa weryfikacja całej tej czerwonej hołoty powinna bezwzględnie zostać przeprowadzona już w 1989 roku! Na koniec przypomnę, że Trybunał Konstytucyjny orzeczeniem z dnia 28.06.2008 r. nie zgodził się na publikację Aneksu do Raportu WSI". To orzeczenie nadal OBOWIĄZUJE, pytanie dlaczego?.
 • @Husky 21:10:24 Piaseczno to siedziba PO i Nowoczesnej.
  Trzeba być niezłym klocem, żeby przez kilka lat jeździć bez prawka autem bez przeglądu. Jeszcze większym klocem trzeba być, żeby podczas kontroli drogowej przymykać na takie sytuacje oko. Ot, magia ekranu. Ale sędziuszki mają jeszcze lepiej, bo mogą też żłopać do woli.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930