Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Izraelscy i brukselscy dublerzy... korygują "polski" rząd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie pchać się na 1. linię i czuwać... W imię gwiazdek dwunastu i tej trzynastej

 
Ilustracja. Fragment wyjaśnienia w którym Z.Ziobro "przyznaje się" do "błędu". Nie było żadnego błędu...


Lobby koszerne zablokowało ustawę o IPN. I nie poprzestało na tym, a w swej bezczelności, by wiktoria była pełna zmusiło samych autorów ustawy do jej... podważenia.Nawet jak coś robią przeciw nam, to mamymieć do końca wrażenie, że to my samy robimy rzeczy... wbrew sobie. Sypią piasek w tryby i każą mówić, że to nasza własna ręka sypała. Tak samo było z ustawami sądowniczymi zablokowanymi i oczyszczonymi przez ich prokurenta, Pana Jajako. Akt przeczołgania Z.Ziobro i P.Jakiego jest jednak okazją do przyjrzenia się armii obcego wsadu kryjącej się za plecami członków rządu. 

Michnik kazał napisać w GW, że ZIOBRO NIE ZGADZA SIĘ SAM Z SOBĄ, czyli że Ziobro i Jaki napisali ustawę a później oskarżyli ją o... niekonstytucyjność 


Ach, jakie śmieszne! I już wszyscy łącznie z prawicowymi publicystami powtarzają brednię michnikową. Ach, jaki głupi ten Ziobro, nie wiedział co pisze! Ośmieszył się! - I Sierakowski z Blumsztajnem zarykują się ze śmiechu wspólnie z prawymi blogerami i dziennikarzami: Ech, ten dziadowski PIS, nawet poprawki do ustawy nie potrafią dobrze napisać! I ryczą, rechoczą (ten ryk i rechot i takie słowa słychać od lipca).

Wiedział, dobrze wiedział co pisze. I Jaki wiedział. Częściowo wzorował się na ustawie izraelskiej (mówił o tym na początku). I tym podpadł lobby "niebieskiej gwiazdy" i tegoż lobby polskim dublerom rządowym. Ale mimo to sprawa była do wygrania.  Po prostu naciski Tel-Awiwu i okazanie słabości polskiego rządu przez jego część, którą stanowi lobby niebieskiej gwiazdy (tworzenie i wysyłanie do Izraela i USA żebraczych misji i komisji - organizowane przez agenturę wpływu) spowodowało, że... prawy sierpowy wylądował na szczęce. Wystarczyło tylko mieć w okolicach rządowych i rządzie paru ludzi, którzy zajęli się... opuszczaniem gardy. Prawdę mówiąc nie wiadomo co obiecał wkurzonemu R.Lauderowi w Brukseli nasz Ukochany MM (Ziobro wie, co MM obiecał, stąd obecna wściekłość ZZ na MM), może obiecał właśnie upokorzenie Zbigniewa Ziobro... Najpierw uruchomienie dezinformacji (Stankiewicz etc.), potem okazanie słabości i braku charakteru (misje Magierowskiego i Wildsteina) i już "klient" stoi z opuszczoną gardą, nastawiający szczękę jak do zdjęcia i czeka na cios. Jeszcze ostatnie instrukcje organizatora tej gali boksu zawodowego (Lauder w Brukseli). I cios przychodzi. :) Zgodnie z oczekiwaniami i zgodnie z pracą "podstawionych sekundantów i trenerów". A publika krzyczy: Ale dostał! Dostał, bo był gorszy i nie zgadzał się sam z sobą! Nogi mu się plątały na ringu!

Nie, droga publiko. Nie dlatego dostał. I nic mu się nie plątało.

Wszystkie uzasadnienia wycofania poprawek do ustawy o IPN są fałszywe, gdyż ustawa Izraelska (o negowaniu holokaustu) jest identyczna! JEJ NIE OBOWIĄZUJĄ WSZYSTKIE ZASTRZEŻENIA WYSUNIĘTE DO POLSKIEJ USTAWY. Bo Izrael ma mniej zinfiltrowany rząd przez obcą agenturę i bo umie nie ustępować. Może po prostu ma... lepsze służby.

Ziobro został zmuszony do wycofania się. Poddanie się Z.Ziobro podpisał - symbolicznie w imieniu nacji "inaczej traktowanej" - prokurator o wdzięcznym, staropolskim nazwisku: Hernand. Jeśli mamy w Polsce dwa narody - zgodnie z odkryciem p.Gowina, to nie dziwi, że wniosek o uznanie niekonstytucyjności poprawki do ustawy IPN firmowany (czysto formalnie) przez ZZ - podpisał reprezentant... drugiego z dwóch przepychajacych się w Polsce łokciami narodów, choć obywatel Polski. Podpis Hernanda to smaczek, który służby lubią - nadmiarowe upokorzenie... zawijas przy podpisie.

Podobnie uwagi Z.Ziobro do ustaw sądowniczych i poprawianie samego siebie są wymuszone, tylko że tym razem przez drugą macierz, czyli Brukselę. Oczywiście nie ma potrzeby, by Ziobro się przyznawał, że został zgwałcony. Nie jest masochistą. Przyznawać się do porażek jest trudno, ZWŁASZCZA DO TYCH PONIESIONYCH W USTAWIONEJ WALCE.


Praźródłem tego, że rząd PIS-u przestaje realizować polskie interesy jest wolta pewnego pana (Jajako), który  wprowadził do partii PIS, do rządu i do gry PAKIET WIĘKSZOŚCIOWY Rzeczpospolitej Przyjaciół Diaspory, Przyjaciół Mazguły i Przyjaciół KE.

Ten bajzel czyniony przez  tych niebieskich i tych ubranych w moro wspierany przez Jajako - będzie, oczywiście trwał. Trzeba było odważyć się w grudniu na impeachment (powodów było kilka. I medycznych i prawnych, o medycznych pisałem w kilku notkach z drugiej połowy roku) lub na wcześniejsze wybory z opcją większość konstytucyjna - b.duże ryzyko, ale równie duży potencjalny sukces. Zostawiając brykającego jak pijany zając Jajako - mamy to, co mamy. I będziemy mieli. Ale chociaż chciejmy zobaczyć to, co naprawdę się dzieje, a nie to, co w swym prymitywizmie i głupocie podtykają Michnik i Lis. A z drugiej strony równie zafałszowaną narrację (a tam, przewróciłem się i rozwaliłem kolano, ale za to leżąc i wyjąc z bólu znalazłem kilka ładnych kamyków) podtyka propaganda PIS-u.

A prawda leży tam, gdzie leży.

Ilustracja. Robert HERNAND, dubler drużyny "niebieskich", zastępca prokuratora generalnego OD... 2010 r.!! Podpisał akt upokorzenia Z.Ziobro przez A.Dudę i MM.Ilustracja. Źródła do dziejów staropolskiego ;) nazwiska Hernand
Oczywiście, nie trzeba dodawać, że "rząd zrekonstruowany" różnił się procentowo liczbą dublerów od rządu "przedrekonstruowanego". W "Rządzie Zrekonstruowanym" liczba "dublerów" sięga 90%. Po to właśnie rekonstrukcję wyszantażował Pan Jajako (Pan Jajako to przeciwieństwo Pana Cogito). 90% dublerów okraszono paroma  pacynkami z plasteliny (Czaputowicz etc.) i mamy tak oto "chińską" podróbkę polskiego rządu. Kopci i może wybuchnąć, ale jakiś prąd daje.

W każdym ministerstwie mamy dublerów z dwóch krwiożerczych lobbies, czyhających tylko na łup: lobby "12 gwiazdek" i lobby "niebieskiej gwiazdy". Niektórzy są ministrami, niektórzy trochę niżej. Dubler jest np. zastępcą prezesa IPN-u (M.Szpytma). Można się zabawić w wyszukiwanie dublerów w składzie rządu i admnistracji rządowej, we władzach samorządowych etc. Pasjonująca zabawa. Oczywiście wszyscy niewybudzeni lobbiści powinni stracić swoje stanowiska, ale to może... za 3 kadencje ;).  Gdyby nie wolty p.A.Dudy, większość dublerów byłaby zneutralizowana  opcją polską. A później mozna by myśleć o ich odsunięciu od wpływu na polskie sprawy publiczne. Niestety pewien młokos wszystko rozpirzył. I tak to wdychamy pierze, oczy mając nimi zalepione i próbujemy coś dojrzeć i zrozumieć.  

==========================

KOMENTARZE

 • kolizyjny kurs kultu kłamstwa smoleńskiego o kultu holokaustu jevishamerykanów i nowohebrajczyków
  to zasługa niestety mimo wszystko głupków "Kukiza 15".Prezessimusowi nie pomoże nawet marksistowskojudeokatolicka nadbudowa systemu inwersji prawa i sprawiedliwości władzy klasowego pasożytnictwa mimo sukcesów np profanacji Wawelu zwłokami katastrofalnej pary z przywódcy frontu jedności narodowej we wsparciu naszości wojny z Irakiem popisowo gebelsowskimi kręgami podejrzeeń i gruntownym Mariusza Kamińskiego ziobrohakiem ze błogosławieństwem pobermanowskich biskupów. Nawet kornchauzerowicz Duda do końca ich nie ułaskawi.
 • @
  Takich paskudnych mord nawet w PRL nie wciskano na wazne stanowiska.
  To jakis koszmar !
 • @morgan 22:14:21
  [Szef MSZ Jacek Czaputowicz spotkał się dziś z wiceszefem Komisji Europejskiej Fransem Timmermansem. Chcemy wykazać pewną otwartość na postulaty Komisji Europejskiej, aby zamknąć spór i zająć się sprawami ważnymi dla Unii Europejskiej powiedział dziś szef polskiej dyplomacji.]

  Jakim cudem ten knecht Ciaputowicz jest w polskim rządzie? Szefie żydowskiego MSZtu, czy pocałowałeś w doopę wszystkich żydów? I czy na kolanach? Jeżeli ten człowiek i jemu podobni ze swoimi najnowszymi wyczynami, mają stanowić o linii postępowania obecnego rządu i o jego wizerunku, to u każdego przyzwoitego człowieka obywatela naszego kraju, który głosował na PiS naiwnie jak się to teraz okazuje myśląc, że głosuje na ugrupowanie o orientacji niepodległościowej, może to wywoływać już tylko odruchy wymiotne. Ten upadek będzie najpewniej postępował, więc będzie jeszcze okazja do tego, aby opisywać cały proces okpiwania w wymiarze politycznym wyborców PiS, przez prezesa Kaczyńskiego i cały ten Komitet Centralny partii, co to go niektórzy nazywają politycznym. Czy Polska dalej jest suwerennym państwem czy już tę suwerenność straciła? Dlaczego to niby Bruksela miałaby nam pozwalać lub nie pozwalać na zmiany w polskim prawie? Dlaczego Polska w końcu nie powie tym Timmermansom, Junckerom, Verhofstadtom i Tuskom, żeby się odtentegowali?Taka ta nasza suwerenność- rządzi UE w osobie jakiegoś tam Timermansa, czy innego Junkersa. Po co w Polsce sejm, senat, premier, rząd, prezydent itd.? Rządzili ruskie- źle, to dla odmiany teraz niemce- lepiej? Ciaputowicz powinien na wstępie przeprosić antypolskich lewaków za to, że żyje. Mamy wygrany spór z KE bo Orban zablokuje procedurę z art. 7, więc nie rozumiem dlaczego te polskie cioty płaszczą się przed KE i zawzięcie negocjują upodlenie Polski. PiS mnie zawiódł i chyba pozostaje głosować na Narodowców nawet kosztem straconego głosu. Zdrajcy z PiSu co z inwalidką dziennikarką, która na lotnisku w Tel Awiwie została przy innych rozebrana do majtek, bo była Polką? Cisza? Co by było gdyby u nas tak zrobiono żydowi? Tu wsio wyciszone.
 • @morgan 22:14:21
  Rząd Tuska jak i poprzednie był nielegalny. Bo Bolkowo jest nielegalne. Polaków obowiązuje Konstytucja z 1935 roku, nie gniot komunistyczny z roku 1997. Ten ostatni obowiązuje Bolki i polskojęzyczne homosovietikusy. Pytanie: jaka Konstytucja obowiązywała Żołnierzy Niezłomnych ? Przysięgali Bogu bronić jej, czy nie ? I bronili. Za to zapłacili życiem. Gniot z 1997 roku chazara Stolzmana vel Kwacha syna zbrodniarza enkawudzisty i ubeka uznają tylko zdrajcy, którzy z II RP nie mają nic wspólnego. Bolkowo to nie Polska.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031