Gorące tematy: Wybory Parlamentarne 2019 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
125 postów 130 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Dwa gangi ubeków, masy, władza i Kisielewski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rządzi nie Rzeczpospolita Polska a Rzeczpospolita Przyjaciół. Za zgodą obecnej władzy.

MOTTO:

 

1. Walka z prawicą rządzącą i z prawicą w stanie spoczynku jest nierozdzielna (...)

Program klasy robotniczej nie posługuje się mglistymi symbolami, lecz realiami społecznymi: w swej krytyce i radykalizmie swych postulatów program ten dystansuje wszelkie frazesy nacjonalistyczne i klerykalne (...) i odpowiada interesom mas. Ma więc wszelkie szansę zwycięstwa w walce o poparcie mas.

 

[List otwarty do partii Kuronia i Modzelewskiego, 1964 r.]

 

2. Hej sekciarze, nie bijta się,

Są robotne polskie masy,

Pożywita się

[na melodię: Hej górale, nie bijta się!]

 

3. (...) szlachta polska, CZEGO WAM WŁAŚNIE TRZEBA, jest dobra i głupia. Jej królowie nie byli nigdy od niej mędrsi (...).

 

[ Jakub Frank – Odezwa do Żydów polskich w 1755 r. ]W ostatnich dniach mamy festiwal pokajań się, ofiar przebłagalnych. Serwuje się nam jakiś sklecony przez Przyjaciół (tych z Rzeczpospolitej Przyjaciół)  - Mit Marca 1968. Nie ma tu niczego z rzetelności historycznej. Nie na darmo nie ma żadnego historycznego opracowania całościowego dziejów „Solidarności”. Nikt tu nie chce prawdy, nie szuka jej. Podczas ostatniego ataku Izraela na Polskę mieliśmy okazję przekonać się, że właśnie tak uprawiają „historię” nasi Przyjaciele. Dokumentów z którymi poleciała Komisja Wildsteina – nikt w Izraelu nie chciał przeglądać. A po kiego diabła im dokumenty? Żeby popsuć humor i zniszczyć już ugruntowaną legendę? Taki to pre-racjonalny, azjatycki sposób rozumienia własnych dziejów. I Bóg z nim, z takim sposobem. Cała tragedia zaczyna się gdy my, dzieci chrześcijańskiej cywilizacji opartej na Grekach, którzy wydali pierwszego historiografa – Herodota – gdy my zaczynamy – na wzór żydowski -  tworzyć mity, bajki, legendy zamiast odważnie dążyć ku prawdzie. I tak jest z historią Marca 1968. I pozostałych grudniów, październików, czerwców i sierpniów. 

 image

Bijatykę dwóch gangów trwającą od stycznia do maja 1968 r. przedstawia się nam jako rzekomą walkę z komunizmem, jako walkę z cenzurą. Prezydent Duda prawie 10-krotnie powtarza słowa; „błagam o wybaczenie”. I błaga Szewacha Weissa. Zamiast Helenę Wolińską. Przeprasza Stefana Michnika za polską emeryturę. Błaga rabina o wybaczenie za... Moczara. W naszym imieniu... Monthy Python. Sezon rekonstrukcyjny.

 

Aby skończyć z żenującymi hołdami nie wiadomo kogo, nie wiadomo na czyje zamówienie, nie wiadomo przed kim i nie wiadomo za co – zajrzyjmy za kulisy i zobaczmy jak wygladają procesy umysłowe w umyśle zdrowym.

image

Stefan Kisielewski tak pisze o marcu 68 w „Dziennikach”:

Dwadzieścia lat temu powiedziałem Ważykowi, że to, co robią Żydzi, zemści się na nich srodze. Wprowadzili do Polski komunizm w okresie stalinowskim, kiedy mało kto chciał się tego podjąć z gojów (poza gorliwcem Gomułką). Społeczeństwo było wtedy jednolicie antykomunistyczne, więc nienawidzono ich. Teraz społeczeństwo jest nowe, niewiele z tamtego pamięta, opór się rozchwiał i rozładował, ale nienawiść została, co obecnie wyzyskał Moczar dla swoich celów personalnych, oskarżając ich o „błędy i wypaczenia” (w których zresztą sam brał udział). Bo Żydzi nie rozumieją jednej rzeczy: gdy są małą grupą, jak po wojnie, to zachowują się wobec siebie solidarnie, negując jednocześnie, jakoby była to solidarność narodowa, i odrzekając się od jakiejkolwiek odpowiedzialności zbiorowej. Tymczasem skoro się działa solidarnie (oczywiście nie wszyscy, ale ci co robili politykę), to można się spodziewać, że ktoś to kiedyś wyzyska. No i rzeczywiście: sprawa Izraela dała pretekst do potraktowania wszystkich (prawie – Starewicz się trzyma) Żydów jednolicie, jako naród — skutek wiadomy. Tragiczny jest tylko los Żydów-Polaków, artystów, pisarzy, którzy biorą w łeb za winy tamtych — tamci zaś sami sobie piwo warzyli. Sytuacja powikłana — ale któż ją dziś rozwikła? Zaś kultura polska traci, obraz Polski widziany z Zachodu staje się ohydny, ale kogóż z walczących o władzę to obchodzi? A Gomułką nic z tego wszystkiego nie rozumie, klepie swoje (a raczej nie swoje, podsunięte) pacierze o rewizjonizmie i tyle. Jak się zbudzi, będzie za późno („i obudził się z ręką w nocniku…”).

[…]  od paru miesięcy odbywa się ostateczna rozgrywka między dwiema grupami ubeków: grupą żydówską, która z łaski Rosji szarogęsiła się tutaj w latach Stalina, oraz grupą „partyzancką”. Po wojnie grupa przybyłych z Rosji Żydów-komunistów (Żydzi zawsze kochali komunizm) otrzymała pełnię władzy w UB, sądownictwie, wojsku, dlatego że komunistów nie-Żydów prawie tu nie było, a jeśli byli, to Rosja się ich bała. Ci Żydzi robili terror, jak im Stalin kazał (zresztą prawdziwi partyzanci też, tyle że byli raczej podwładnymi niż rozkazodawcami), dopiero w roku 1956 wycofali się z tego, a żeby się ratować, zwalili winę na tamtych (Zambrowski robiący Październik), oskarżając ich w dodatku o antysemityzm. Tymczasem dorosło młode pokolenie komunistycznych.byczków i partyzanci rzucili ich na tamtych, szermując przy tym doskonale pasującym argumentem „syjonizmu”. Marzec to była prowokacja, aby Żydów dorżnąć — dwie grupy się walą, a między nimi plącze się nic nie rozumiejący Wiesio, który dał się nabrać, a teraz, gdy się nieco zorientował, jest trochę już późno, bo go robią na szaro, a żona Żydówka też mu nie pomaga. Od 1956 on sam własnymi rękami wykańczał swych sojuszników („Po prostu”, Goździk, Tejkowski, Bieńkowski, „Znak”, Ochab itp.), aż teraz został sam ze swoim nosatym Zenkiem.Już zaczął coś kapować, na zjeździe się utrzyma, bo Ruscy są za nim, robi jakieś kontrakcje, ale jest przypóźno. Trzeba było myśleć wcześniej, a on dał się nabierać, wygłaszając mowy o syjonistach albo jadąc w marcu na nas. Jak Pan Bóg chce kogoś zniszczyć…

Stefan Kisielewski, „Dzienniki”

 

A więc co my dziś tak naprawdę świętujemy? To znaczy co świętuje rząd uparcie produkując narrację oderwaną od faktów?

 

Narracja jest podlana intensywnym sosem emocjonalnym w dwóch zestawach.

 

1. zestaw w sosie dumy (Premier)

 

2. zestaw w sosie przebłagalnym (Prezydent)

 

Ad 1. Z czego mamy być dumni? Z czynów której grupy ubeków? Oczywiście, pytanie jest retoryczne: możliwa jest tylko jedna odpowiedź. My, Polacy, teraz mamy być dumni z jednej grupy ubeków (w terminologii Kisielewskiego: "żydowskiej grupy ubeków") i z tego, jak sprytnie wciągnęła ona polskich studentów w obronę swojej pozycji (parytetu we władzy)? Potwierdzam, sprytnie to zrobiła grupa żydowska, ale nie ma to związku żadnego z byciem dumnym z tego.

 

Ad 2. O wybaczenie za co Prezydent dzisiejszej Polski błaga, nieledwie na kolanach? Za to, że "odchylenie nacjonalistyczno-prawicowe" odegrało się (super delikatnie w porównaniu do tego, za co się odgrywało) za orgie polskiej krwi przelewanej przez żydowską grupę ubeków, sędziów, prokuratorów, za krwawe orgie zgotowane Polakom 20 lat wcześniej? Kisielewski ostrzegał ich. Nie posłuchali. A później lament?  Za co tu błagać o wybaczenie? Za odpornośc na naukę jednej z grup? Biorąc pod uwagę, że wtedy wyjechali też Stefan Michnik i Helena Wolińska "zostawiając wszystkie swoje posiadłości" - jest tak, jakby Prezydent ich także przepraszał za to, że nigdy nie zostali osądzeni...

 

A poza tym, jak pisze historyk M.Klecel: "Co do przymusowych wyjazdów w 1968 roku, to nie były one takie przymusowe. Kto bardzo nie chciał wyjechać, nie wyjeżdżał. Sędzia Stefan Michnik wyjechał, ale jego brat Adam Michnik pozostał. Wyjechała prokurator Helena Wolińska, podobnie jak sędzia Michnik, przeczuwając, być może, kłopoty z powodu wyroków śmierci, jakie wydawała na polskich patriotów w latach 40. Ale nie wyjechał już komendant obozów pracy w Świętochłowicach i Jaworznie Salomon Morel, lecz pozostał w kraju aż do początku lat 90., kiedy to zdecydował się na wyjazd do Izraela, gdy zainteresowano się bliżej jego biografią, co nie przeszkodziło w tym, że pobierał do końca życia wysoką polską emeryturę. Podobnie jak Adam Michnik, nie musieli wyjeżdżać Kuroń i Modzelewski, Blumsztajn i Szlajfer oraz wiele innych osób, które zakładały później „Gazetę Wyborczą”.

W marcu 1968 tysiące polskich studentów zostało sprytnie wciągniętych w obronę "żydowskiej grupy". W identyczny sposób wciągnięto robotników na "strajki" w 1988 ... by wynieśli ku władzy  Bolesława Wałęsę i grupę tych samych ludzi, którzy w 1968 nie chcieli nigdzie wyjeżdżać (Michnika, Blumsztajna, Lityńskiego, Wujca, Smolara etc. etc.). Polacy dobrze noszą na rękach.

 

Gdzie tu w tym wszystkim, w tych machlojkach i socjotechnicznym uzywaniu tłumów do własnych interesów, gdzie tu miejsce na dumę i przeprosiny? No, chyba że duma z tego, iż zostało się nabitym w butelkę a przeprosiny za to, że noga z tej butelki wystawała...

 

Nowa Polityka Historyczna (nie mylić z NEP) przybiera formę coraz bardziej upokarzającą dla Polaków. MaBeNa tylko ruszyła z parkingu i już niemożebnie kopci, pyrka i smrodzi. Istny Trabant z karoserią założoną na bebechy przodem do tyłu. Wstrzymajcie - drodzy chłopcy -  trwające od rana do wieczora serwowanie dania karp po żydowsku, czyli  „marzec po żydowsku w sosie dumy lub w sosie błagań o wybaczenie”, bo naród zwróci. I mandat do reprezentowania też zwróci.

 

  Za kogo rządzący nas mają? Przecież oni nie mogą nie wiedzieć, nie uświadamiać sobie, że tworzą czołobitne hagady zamiast odbudowywać godność Polski, Polskę pewną siebie, mającą niezbywalne poczucie własnej wartości. Jak niedouczeni, banalni, powierzchowni i recytujący podrzucone im hasła są Prezydent i Premier – to aż trudno uwierzyć. Przykładów absurdalnego, napuszonego pustosłowia Prezydenta nie będę teraz przytaczał (próbki kuriozalnych stwierdzeń i świadectw niedouczenia Prezydenta są w moich 9 tekstach jemu poświęconym). A z osiągnięć Premiera ostatnich dni przytoczę jedynie 3 niezwykłe zdania. Gdy Premier mówił, że w 1968 miało miejsce także inne niezwykle ważne wydarzenie: zerwanie stosunków dyplomatycznych z Izraelem, to uzupełnił tę informację z bogactwa swego umysłu i z głębi swych uczuć. Powiedział tak: A przecież Izrael był ważnym krajem dla polskiej kultury [i tu nastąpi udowodnienie postawionej tezy], bo w Izraelu wielu ludzi mówiło po polsku i były księgarnie polskie [sic!]. I po tym „wystrzale” następuje atak jądrowy na naszą niewiedzę – Premier postanawia uświadomić nas do końca i wypowiada wiekopomne słowa: „Izrael jest bardzo ważnym krajem dla pielęgnowania więzi polsko-izraelskich” [sic!]. Wmyślmy się w głębię tych słów! Ona powala. Czy premier jest buddystą? Toż to prawie koan! To brzmi przecież jak: „Wiatr jest bardzo ważny dla podmuchów wiatru”. A może Premierowi chodziło o nas, może troszczył się o nas, o wydolność naszego intelektu. Żebyśmy czasem nie pomyśleli, że bardzo ważnym krajem dla pielęgnowania więzi polsko-izraelskich jest np. Islandia. Jak dobrze, że mamy takiego Premiera. Teraz już do końca życia zapamiętamy, że b.ważnym krajem dla pielęgnowania więzi polsko-izraelskich jest Izrael.

 

Dlaczego, gdy jeśli Prezydent i Premier zabierają głos wobec rabinów lub na temat Izraela – to możemy mieć pewność, że palną jakieś niestworzone rzeczy. Ja myślę, że to kwestia miłości. Miłości ich życia. Gdy język mówi z przepełnionego nieziemskim uczuciem serca – to nie dba o fakty i sens... Pisał o tym Stendhal i Ortega. Osoba taka ledwo powstrzymuje się od tego, by rzucić się do kolan temu, co kocha. Taki klimat gorących uczuć. Co zrobić. Tylko trochę niesmacznie to obserwować i słuchać. Prezesie! Nie da się zrekonstruować tych pałających przywódców narodu? Przywódcy nie są od pałania. Chyba że pełną poświęceń i ofiarną miłością do ojczyzny...

 

W sumie to chyba nie ma się czego spodziewać po polityce historycznej obecnej pałającej ekipy. Dlaczego? Dlatego, że na szczycie IPN usadowiła się – niestety – Rzeczpospolita Przyjaciół. Świadczy o tym nie tylko aktualnie obrany kurs narracji MaBeNy, ale także np. zdarzenie z notatką o obywatelu Izraelu z zasobów IPN-u, która zamiast do prokuratury i zamiast powiadomienia ambasady państwa Izrael trafiła gdzieś w kąt, została ukryta. Rzeczpospolita przyjaciół ma wiele niewidzialnych rąk. Co tylko PIS zachce jakąś gruntowną reformę zrobić lub doprowadzić do końca, to niewidzialne rączki pokazują: „A figa!. Tego nie ruszycie, bo tu nasi, bo to nasi. Nasi synowie i nasze wnuki”. I tak to z tymi reformami jest. Co pozostaje? Rzucić się do kolan pewnych panów w czerni, jak Prezydent. Chociaż rozrywki trochę dla ludu. Taki Bollywood Rzeczpospolitej Przyjaciół.   

Aby nie było, że tylko negatywy o NEP-NPH, o Premierze i Prezydencie, pochwalę za jedną rzecz Prezydenta. Jest to coś, za co - mniemam ; ) - Prezydent przejdzie do historii. Mianowicie wprowadził i wylansował oraz zamierza zastąpić nową nazwą - nazwę naszego państwa. W krasomówczej pasji i emocjonalnym nadpobudzeniu Rzeczpospolita Polska zaczyna zamieniać się w Rzeczpospolitą Przyjaciół. Od wiosny/lata zeszłego roku. Prezydent nawet zaryzykował otarcie się o Trybunał Stanu zmieniając samowolnie i bezprawnie historyczną nazwę naszej ojczyzny w projekcie ustawy sejmowej o wprowadzeniu święta państwowego "Dnia Polaków ratujących Żydów". Jest to do sprawdzenia, w druku sejmowym widnieje Rzeczpospolita Przyjaciół a... znika Rzeczpospolita Polska. To jest Trybunał Stanu, ale póki co możemy korzystać z tego określenia dla opisu porządków panujących w Polsce. Jest ono b.użyteczne dla ukazania kto rządzi w większości instytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Już nie trzeba używać chropowatych zwrotów: "resortowe dzieci", "oligarchia pochodzenia żydowskiego" etc., zamiast tego można mówić 'Rzeczpospolita Przyjaciół. Bardzo użyteczny ten knot semantyczny sklecony przez gorliwego Prezydenta. Rządzi nie Rzeczpospolita Polska a Rzeczpospolita Przyjaciół. Za zgodą obecnej władzy. Władza przesadziła. Źle to jej wróży. Przesadziliście Panowie. Nieziemsko...

KOMENTARZE

 • 5*
  .
  koorewstwo rządziło i koorewstwo rządzi!
 • Autorze
  "Kto tę sprawę podnosi, zostaje natychmiast okrzyczany jako antysemita…". Autor tego tekstu sam później wyjechał do Izraela. Nikt tak trafnie nie opisał pamiętnych wydarzeń. Ale menadżerzy tych grup nazywają się wzajemnie od dawna inaczej. Dla Puławian Natolińczycy to „chamy”, a dla Natolińczyków Puławianie to „żydy”. Obie nazwy świadczą chlubnie o ideologicznym wyrobieniu i głębi socjalistycznych przekonań jednych i drugich.(…) W kształtowaniu opinii publicznej Puławianom udaje się dokonać jeszcze jednej niebywale zręcznej wolty. Udaje im się mianowicie wykorzystać sprawę żydowską do likwidacji tak bardzo niewygodnego dla nich problemu odpowiedzialności osobistej. Za wyczyny z okresu stalinowskiego. Kto tę sprawę podnosi, zostaje natychmiast okrzyczany jako antysemita. Przykładem tego, jak manipulowano straszakiem antysemityzmu tam, gdzie czyjeś pochodzenie żydowskie nie miało najmniejszego znaczenia i gdzie naprawdę chodziło o coś całkiem innego, może być nieco późniejsza już sprawa Burgina. Juliusz Burgin był w czasach stalinowskich dyrektorem jednego z departamentów Ministerstwa Bezpieczeństwa. Z tej racji został po październiku przesłuchany przez specjalną komisję do badania działalności wspomnianego resortu. (oś istotnego musiało w trakcie tego przesłuchania wyjść na jaw, skoro natychmiast po przesłuchaniu Burgina odwołano ze stanowiska rządowego, które wówczas zajmował. Zanim wiadomość o jego odwołaniu mogła ukazać się w prasie, „Przegląd Kulturalny” zamieścił idiotyczny i histeryczny artykuł Burgina o tym, jak Żydzi uciekają z Polski do Izraela, nie mogąc znieść poniżeń i upokorzeń, które ich na każdym kroku w Polsce spotykają. Cel był jasny: stworzyć wrażenie, jakoby dymisja była represją za artykuł, odwrócić tym samym uwagę od ciemnej przeszłości i jednocześnie rzucić podejrzenie, że wszystko razem było rozgrywką na tle rasowym. Z artykułem Burgina podjęła najzupełniej słuszną polemikę trójka młodych redaktorów z „Po Prostu”, o których zaczęto natychmiast po kawiarniach szeptać: „to antysemici!”. Miałem w Warszawie znajomą, zwyczajną aferzystkę i złodziejkę, żydówkę, która oskarżała o antysemityzm wszystkich, którzy wysuwali pod jej adresem pretensje finansowe. Dobra szkoła grupy Puławskiej odnosiła rezultaty. Doszło do tego, że ludzie naprawdę zaczęli wierzyć, że tylko antysemici żądają odpowiedzialności za zbrodnie stalinizmu i że po to, aby do antysemityzmu nie dopuścić, należy z żądań tych zrezygnować. Ten kto żądał ukarania ubeka-nieżyda, też był okrzykiwany antysemitą. Wielokrotnie powtarzany absurd był w końcu brany na serio.

  fragment artykułu ,,Chamy i Żydy” [1962 r.]

  - Witold Jedlicki
 • @RAM 12:09:41
  Wczoraj (08.03.2018) pan prezydent nie przeprosił Polaków za marzec 68 i jak zwykle tylko o żydach, krzywda Polaków jest mu co najmniej obojętna np.Kresowian. Powinien przeprosić zwykłych studentów relegowanych z uczelni i często powołanych do wojska. Inicjatorzy buntu tj.komandosi to przeważnie potomkowie żydowskich dygnitarzy partyjnych i po tej zadymie miękko wylądowali w tamtej rzeczywistości np. A.Michnik, Blumsztajn, Szlajfer, Modzelewski itd. Synowie zwykłych Polaków to jak zostali wyrzuceni z uczelni to pożegnali się na całe życie z marzeniami bycia inżynierem, ekonomistą czy humanistą. W Przemyślu było takie wydarzenie, że temu studentowi-żołnierzowi przełożony polecił wejść do radiostacji i wówczas śmiertelnie poraził go prąd, ponieważ radiostacja nie była uziemiona. Czy to był przypadek, ile było podobnych przypadków?. O tych faktycznie skrzywdzonych ten faryzeusz Prezydent Duda pomija milczeniem, czy on nie lubi Polaków, bo żydów to kocha bezgranicznie. Obawiam się, że już niedługo to nad pałacem prezydenckim zawiśnie flaga Izraela.
 • @RAM 12:09:41
  Michnik to se mógł ten marzec 68 robić, mając plecy w postaci braciszka w UB, o ile wiem to też p. Anna Komorowska (ex 1 "dama") — rodzice (żydzi) to pracownicy Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego…. co takim zależało? rodzina pomoże jakby co… no tyle, że Gomułka wykonał nieoczekiwany ruch i wyrzucił kilku krzykaczy z PRL…. i tragedia, i zniewolenie, ale i "bohaterstwo". Żydokomuna nie wypędzała swoich kolesi, pozwoliła im tylko wyjechać do lepszego świata a o tym zwykły Polak nawet nie mógł pomarzyć. Żydzi którzy zrobili tu dziadostwo i wyjechali.
 • @RAM 12:09:41
  Nie można zrozumieć wydarzeń z marca 1968 roku bez przypominania roli, jaką odegrali przedstawiciele narodowości żydowskiej w budowaniu podstaw ustroju komunistycznego w Polsce. Publikujemy oświadczenie Klubu imienia Romana Dmowskiego z okazji 50. rocznicy Marca 1968.

  Oni też wyjechali w Marcu’ 68 – oświadczenie Klubu imienia Romana Dmowskiego

  50 lat po tzw. „wydarzeniach marcowych” z 1968 roku opowiadamy się za przypominaniem tamtego okresu historycznego w pełnym kontekście, w szczególności bez stosowania cenzury w jakiejkolwiek formie. Od protestu przeciwko działaniu cenzury rozpoczęły się manifestacje studenckie w marcu 1968 roku. Wychodząc na ulice społeczeństwo dało wyraz swojego sprzeciwu wobec systemu komunistycznego.

  Uważamy, że nie można zrozumieć wydarzeń z marca 1968 roku bez przypominania roli, jaką odegrali przedstawiciele narodowości żydowskiej w budowaniu podstaw ustroju komunistycznego w Polsce po 1944 roku, masowo uczestnicząc w aparacie represji wobec Polaków, stawiających opór zbrojny nowej okupacji sowieckiej. Do najbardziej znanych przykładów zbrodni popełnianych przez żydowskich komunistów nie tylko w imię komunistycznej ideologii, ale również z pobudek narodowościowych, należy mord sądowy na generale Auguście Fieldorfie. Przywołujemy dzisiaj nazwiska najbardziej znanych zbrodniarzy komunistycznych pochodzenia żydowskiego: Salomona Morela, Helenę Wolińską, Stefana Michnika, Adama Humera – skazujących na śmierć polskich patriotów lub osobiście ich torturujących.

  Po 1968 roku większość z nich opuściła Polskę spodziewając się, że w przyszłości przyjdzie im odpowiadać za popełnione zbrodnie. To oni byli najbardziej zainteresowani przedstawianiem Polaków jako antysemitów: Helena Wolińska zdołała przekonać brytyjski wymiar sprawiedliwości, aby oddalić żądanie jej ekstradycji do Polski, gdyż w Polsce nie mogłaby liczyć rzekomo na sprawiedliwy proces.

  Do 1968 roku wiedzę o licznym zaangażowaniu przedstawicieli narodowości żydowskiej w aparat terroru miał każdy, kto zetknął się z działalnością funkcjonariuszy MBP i UB. Starsi Polacy pochodzący z kresów II Rzeczypospolitej pamiętali również kolaborację wielu Żydów z sowieckimi organami bezpieczeństwa po 17 września 1939 roku.

  W dyskusjach o wydarzeniach sprzed 50 lat warto przypomnieć również o takich źródłach ówczesnych nastrojów wewnątrz aparatu PZPR, choć były one przede wszystkim inspirowane przez walczące ze sobą frakcje w partii komunistycznej. Uważamy, że jedynie pokazywanie pełnego kontekstu historycznego stosunków polsko-żydowskich jest zgodne z polską racją stanu i może być podstawą racjonalnego ułożenia tych stosunków w przyszłości. Sprzeciwiamy się działaniom tych środowisk, które uprawiają wobec Polaków „pedagogikę wstydu” w sposób wybiórczy dokonując interpretacji historii stosunków polsko-żydowskich.

  Jan Waliszewski, Klub imienia Romana Dmowskiego
  Kamil Klimczak, Klub imienia Romana Dmowskiego
  Jacek Kędzierski, Klub imienia Romana Dmowskiego
  Oprac. Anna Wiejak
  Ps...Właśnie to jest TO. Należałoby możliwie najszerzej rozpropagować książkę Jerzego Brochockiego (to świetny dziennikarz Ryszard Gontarz) "Rewolta marcowa. Narodziny, życie i śmierć PRL" bo to chyba jedyna książka, która przedstawia fakty oraz ich żydo-zbrodnicze tło. Renegat Duda spoliczkował Polaków na UW na zamówienie żydów. To co wygadują pachoły w telewizji, w sejmie, senacie…. a pan prezydent to już jeden wstyd i sromota skąd go pan prezes wytrzasnął to cholera wie.
 • Autorze
  Prawda o Marcu 1968 roku…tzw. „Wydarzenia Marcowe” – Marian Kałuski /fragmenty/….Nikt żydów nie wyrzucał z Polski w 1968 roku. Po prostu komunistom żydowskim, którzy przegrali walkę o władzę w PZPR z polskimi komunistami, dano okazję wyjazdu z Polski. Nie wiadomo dokładnie ilu ich wyjechało, ale przyjmuje się że od 12 do 20 tys. osób.
  Wyjechali głównie młodzi żydzi, w tym prawie 1000 studentów wyższych uczelni polskich. Wyjechało także 18 wysokiej rangi dygnitarzy partyjnych, aż 729 innych wyższych urzędników partyjnych i rządowych (w tym jeden minister – Fryderyk Topolski, kilku wiceministrów, szereg dyrektorów departamentów ministerialnych), 28 dyplomatów, 176 UB-owców, 55 oficerów (politycznych) Ludowego Wojska Polskiego, 28 sędziów, ponad 200 dziennikarzy prasowych (w tym 15 redaktorów naczelnych) i 61 redaktorów i wyższych urzędników komunistycznego radia i telewizji. Niejeden z tych żydowskich komunistów, ubeków i oficerów w każdym państwie prawa nie otrzymałby prawa wyjazdu z kraju, a tylko stanął by przed sądem za popełnione zbrodnie na narodzie polskim. Chyba nikt z patriotów polskich nie opłakiwał czy nie opłakuje ich wyjazdu z Polski! Np. wyjazdu Heleny Wolińskiej, która w 1953 roku brała udział w zamordowaniu gen. Emila Fieldorfa czy brata Adama Michnika Stefana – także stalinowskiego prokuratora, którego ręce są zbroczone w polskiej krwi. Dzisiaj o ekstradycję Wolińskiej z Anglii stara się polski wymiar sprawiedliwości. Czy Polacy mieli i mają płakać, że wyjechało z Polski setki stalinistów czyli agentów Kremla i izraelskiego Mossadu (Victor Ostrovsky "By way of deception" London 1991) i np. aż 261 dziennikarzy żydowskich, którzy byli na usługach propagandy PZPR i rządu komunistycznego?….Że nikt żydów z Polski nie wyrzucał dlatego, że byli żydami potwierdza i to, że w Polsce pozostało ich jeszcze wiele tysięcy, jak np. setki czołowych komunistów żydowskich, jak również i UB-owców. Ostatecznie, gdzie zmarli np. Jakub Berman, Hilary Minc, Roman Zambrowski, bandyci Romkowski czy Różański? Tak, w PRL po Marcu 1968. Przecież w Polsce mieszkał aż do 1992 roku stalinowski ludobójca Salomon Morel, który uciekł do Izraela dopiero jak w wolnej Polsce groziło mu aresztowanie. A jeśli PRL opuścili wszyscy żydzi, jak głosi żydowska antypolska propaganda, to skąd się wzięli w Polsce po 1968 roku np. Adam Michnik, Jerzy Urban, Bronisław Geremek i setki innych znanych dzisiaj żydów polskich?…..Wszak po 1968 roku były w Polsce nadal organizacje i pisma żydowskie oraz działał Państwowy Teatr Żydowski w Warszawie, a wielu żydów zajmowało nadal różnego rodzaju wysokie stanowiska; np. Jerzy Urban był 1981-89 ministrem propagandy za gen. "Jaruzelskiego". Mówienie więc o Polsce bez żydów i o "polskim antysemityzmie w Polsce bez żydów" to nie tylko kłamstwo, ale i potwarz! Marzec 1968 to celowo zakłamane po dziś dzień wydarzenie z dziejów PRL. Antypolsko nastawieni żydzi na całym świecie wykorzystali dobrowolny wyjazd polskich żydów do walki z narodem polskim jako rzekomy objaw polskiego antysemityzmu. I to nie komunistów polskich tylko całego narodu polskiego, który z walkami frakcyjnymi w łonie PZPR nie miał nic wspólnego. Ta wyjątkowo podła kampania antypolska dużo zaszkodziła Polsce i Polakom w świecie. I tutaj mam rewelacyjne wprost wiadomości, w ogóle nieznane przez Polaków. Otóż według "Encyclopaedia Britannica. 1969 Book of the Year" po zdławieniu Praskiej Wiosny 1968 szereg czołowych działaczy żydowskich było zmuszonych uciekać z Czechosłowacji, jak np. Eduard Goldstuecker i Frantisek Kriegel. Natomiast "Encyclopaedia Britannica. 1971 Book of the Year" podała, że po 1968 r. w wyniku antysyjonistycznej propagandy wyjechało z Czechosłowacji ponad 5000 żydów. Z kolei wychodzący w Melbourne dziennik "Herald Sun" ("List fears" 19.7.1995) podał wiadomość, że czechosłowacka bezpieka po 1968 roku przekazała zagranicznym organizacjom antysyjonistycznym obszerną listę czeskich żydów, narażając ich tym samym na osobiste niebezpieczeństwo. Są to duże grzechy Czechosłowacji i Czechów wobec żydów. A teraz pytanie: kto słyszał czy czytał o oskarżaniu Czechów o antysemityzm przez żydów? Nikt! Natomiast, jak już wspomniałem, z Polaków – całego narodu polskiego (co jest zwykłym rasizmem!) zrobiono zwyrodniałych antysemitów. Dlatego Marzec 1968 nie jest czarną plamą w historii Polski i Polaków, a tylko czarną plamą w historii żydowskiego antypolonizmu. Tak kłamliwych i niemoralnych jest wiele innych żydowskich oskarżeń Polaków o antysemityzm.
 • Autorze
  Renegat Duda spoliczkował Polaków na UW na zamówienie żydów. Duda się kompletnie skompromitował. Nie po raz pierwszy i ostatni. Nic dziwnego ma pochodzenie żydowskie-ukraińskie. Wywodzi się z tzw. Unii Wolności. To skandal!
  Renegat Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza 5 razy za Polaków ? Ten zafałszowany sprzedajny renegat Duda bredzi, jakby rozum stracił, był naćpany lub jakiś pijany czy oszołomiony. W czasie kłamliwego paplania na UW język jemu się łamie, gdyż on zdaje sobie sprawę z tego, że bezczelnie kłamie i pluje na Polaków na zamówienie chciwych żydów. Czy jest czymś szantażowany czy stuknięty ? To oświadczenie cały czas, niestety nie oddaje istoty sprawy. Pod określeniem system żykomunistyczny ukrywa się grabież własności na skalę nieznaną w dziejach ludzkości. Żydzi służący sowietom przede wszystkim okradli Polaków literalnie ze wszystkiego. Mordy dokonywane przez żydów na Polakach były mimo wszystko tylko środkiem do tego celu. Teraz potomkowie ludobójców żydokomunistów "Puławian i Chamów" po tym bełkocie Dudy na UW będą się fałszywie domagać kolejnych "odszkodowań" za ich ucieczkę z PRL-u w obawie ich rozliczenia za żydowskie morderstwa na Polakach w PRL-u w latach 1944-1968:
  Andrzej Duda prosi żydów o wybaczenie za Marzec’68 i przeprasza za Polaków. (Najwidoczniej miał w swojej rodzinie morderców żydów i ma za co przepraszać. Ale powinien wypowiadać się we własnym imieniu i imieniu własnej rodziny - A nie nas Polaków! Następny Łotr prezydent, przypisuje narodowi polskiemu zbrodnie, których nie uczynili! Skandal! Zapomniał założyć jarmułkę. Przemawiał w interesie żydów oraz żydokomuny a nie Polski i Polaków. Bez jarmułki może być bardziej wiarygodny dla różnych mikrocefali i innych użytecznych. Po co płoszyć przed czasem…Przestałeś być moim prezydentem. Toż to wzorowy zdrajca narodu! Sprzedał się jak śmieć! Bilet w jedną stronę do Izraela! Polacy głosujący na ciebie ci tego nie wybacza budyniu tffuu!! Pora na powtórkę z marca 68, tym razem zapakować wszystkich zdrajców i pseudo Polaków którzy służą Izraelowi i Ukrainie.)


  https://www.youtube.com/watch?v=q-mxwZAiYGA

  Polecam obejrzeć: Wystąpienie Gołdy Tencer (Dworzec Gdański 8.03.2016) Wystąpieniem Gołdy Tencer rozpoczęło się spotkanie na Dworcu Gdańskim w 48 rocznicę wydarzeń Marca' 68. Dyrektor Teatru Żydowskiego powiedziała m.in.: "Robimy to dla pamięci naszego pokolenia, dla pamięci naszych rodziców, którzy 23 lata po wojnie musieli znowu pakować walizki i wyjeżdżać. (...) To jest moja osobista tragedia: tych, którzy zostali i tych, którzy wyjechali. Chciałabym, aby mówiono o tym w szkołach. Gdy dziś pytamy o pokolenie Marca, to młodzież nie wie o co chodzi.

  https://www.youtube.com/watch?v=qNpg7LDJt7I

  Te podłe kłamstwa, bluźnierstwa oraz opluwanie Polaków tego podłego fałszywca A.Dudy to nic innego jak tylko kolejny bezkarny policzek wymierzony w Polaków na tym zafałszowanym wstrętnym anty-polskim widowisku 8 marca 2018r na dziedzińcu UW w Warszawie, urządzonym przez żydowskich anty-polskich renegatów synalków i córy tych morderców "Puławian i Chamów". Duda jak Duda….niczym Bolek….Wszelkie komentarza są zbyteczne, nikt z Polaków nie mówi, już inaczej o tym deklamatorze wierszyków 1-majowych …Musimy się uzbroić w cierpliwość i przy następnych wyborach skosić tego przygłupa,który szkodzi Polsce. Ale takich maliniaków w ekipie rządzącej jest wielu…Wystarczy się przyjrzeć ławom poselskim czy też senatorskim.. szmalcownicy żywcem wyciągnięci z okresu okupacji. Zero patriotyzmu. Podłość goni podłość….Tych uczciwych policzyłby na palcach jednej ręki…Jak długo to jeszcze będzie trwało to niekończące się od 1989 roku do dzisiaj zajadłe atakowanie, bezczelne opluwanie Polaków przez kolejnego żydoukraińskiego renegata A.Dudę, a wcześniej jego kumpli renegatów litwaka Szczynukowicza alias Komorowskiego, syna zbrodniarza z NKWD/UB Stolzmana alias Kwaśniewskiego i tych antypolskich syjonistów i neobanderowców PO-PiS-PSL-SLD podszywających się za "polaków"? Mam dosyć qurwa tych żydowskich zakłamanych "muzeów" w III RP budowanych za ukradzioną forsę Polakom, całej masy cmentarzy żydowskich utrzymywanych za moje pieniądze czyli polskiego podatnika etc. Teraz żydzi na piedestałach władzy w Warszawie przyzwyczajeni do uległości rabowanych Polaków domagają się kolejnego żydowskiego muzeum, aby tam żydzi mogli się spotykać i knuć intrygi przeciw Polakom, radzić jak nas okraść i oczerniać. Rządzące gangi żydowskie w III RP co rusz wprowadzają nowe podatki. Polskie instytucje wodne z ujęciami pitnej wody w całej III RP zostały przymuszone przez żydowskie gangi do przekupczenia za grosze izraelskim złodziejo-spekulantom i wprowadzili podatek od deszczu!!Tak właśnie szarogęsi się żydowska mafia w III RP. Oni teraz nas Polaków gnębią podatkami. Chciwość i bezwzględność żydów jest nie do opisania. Nie mam słów!!
 • Autorze
  Jestem pokoleniem 68 r. Jaki dramat ludzki? Oni cieszyli się z paszportów i możliwości wyjazdu. PAD niech nie przeprasza za mnie. Dobra zmiana się sypie. pada na kolana. Znowu źle wybraliśmy? Przepraszam za miałkiego, tchórzliwego, pozbawionego godności i honoru prezydenta Dudę. Przepraszam, że jest pozerem i miernotą bez charakteru, stawiającą się Polakom, a skamlącą przed obcymi i zdrajcami. Przepraszam, że na niego głosowałem z rodziną. Polecam obejrzeć: "Przepraszam gorąco, postawię wam chlanie, za wuja Adolfa i resztę". Kampania społeczna - RespectUS opublikowała nagranie, w którym mężczyzna dramatycznie przeprasza wszystkie narody. Niemców za wuja Adolfa, naród radziecki za Sybir i wywózki Stalina. Cały film wieńczy wymowne zdanie: "Tylko to jedno mnie przenika do głębi, że mnie kurwa nikt nie przeprasza". Na nagraniu widać mężczyznę, który wymienia wszelkie wydumane winy Polaków, jednocześnie za nie przepraszając. To film, który po prostu trzeba zobaczyć!

  https://www.youtube.com/watch?v=9XSk-CMu5lQ


  Ps..Świetny film, znakomity pomysł, pilnie potrzebna wersja angielska i niemiecka a może nawet Jidysz, ujmujący do bólu. I jeszcze przydałaby się wariant filmu z dodanymi przeprosinami za: zdradę Wielkiej Brytanii, Francji, USA w II WŚ, za rzezie Polaków przez Ukraińców na Wołyniu, ...Zawstydziłbym jeszcze Ukraińców i Anglików, bo odegrali haniebną rolę w wielu miejscach polskiej historii. Takie czasy: Ofiary przepraszają katów. Ale Eskimosów i Chińczyków - Za co? Eskimosi i Indianie powinni wszystkich przepraszać. Za inwazje i holokaust na nich, za odbieranie im ziemi, za skazanie na życie w nędzy, itd. Pamiętajcie o jednym lepiej umrzeć na stojąco z podniesioną głową niż cały czas wegetować na kolanach. Już nigdy na kolanach.


  Ps..II.."Zniesławienie" - Film dokumentalny


  https://www.youtube.com/watch?v=DylTaDV-VZM


  Żydowski dziennikarz skłamał. W Auschwitz nie było żadnego żyda. Oni byli tylko w Birkenau -Brzezinka i deportacja do obozu nastąpiła później niż wywózka Polaków do obozu. Między rokiem 1939 - 1942 na 10 zamordowanych obywateli polski 9 było Polakami a 1 był żydem.


  https://www.youtube.com/watch?v=opPy-Hgrs6w&feature=youtu.be

  Największym antysemitą jest prawda o żydach! Dziwne że nie ma tu wątku finansowania Hitlera przez "elity "żydowskie a potem mieli co chcieli. Szkoda że nie płaczą nad Polakami którym ich dziadkowie wujkowie strzelali w tył głowy i torturowali a kaźniach NKWD i UB niech zapłaczą nad Holocaustem Słowian których żydzi wymordowali ponad 100 mln! Tu chce widzieć łzy kajanie się i przepraszanie bo nigdy nie zasłużą na szacunek i będą mieli status zwierząt! Żydzi to bardzo zakompleksiony naród. Wszędzie widzą antysemitów, ale sami w sobie mają najwięcej nienawiści do innych. Widzą tylko swoje ofiary w obozach zagłady w taki sam sposób Niemcy mordowali ludzi innych narodowości , czy inni nie odczuwali bólu w ten sam sposób co żydzi, czy matkom innych narodowości serce pękało bezboleśnie kiedy odbierano jej dziecko?. Żydzi to "naród wyprany" z moralności, współczucia. Delektują się tą nienawiścią do siebie. Babcia w Izraelu powiedziała cenne spostrzeżenie, że skoro żydom jest źle w innych krajach bo odczuwają wobec siebie antysemityzm niech wracają do Izraela. Żydzi to najwięksi manipulatorzy i kłamczuchy. Żydzi wmawiają młodym pokoleniom, że cały świat ich nienawidzi, a sami sobie na takie traktowanie zapracowują, kłamią, mszczą się, nigdy nie zapominają, nie wybaczają, ale za to wszystkim rządzą i zajmują dobrze płatne stanowiska. Żydzi w USA, tak samo z wielką nienawiścią do krajów rządzonych przez dyktatorów rozpętują wojny, pod pozorem wprowadzania demokracji. Efekty tych wojen mamy widoczne napływem obcych do Europy. Należy natychmiast:
  1. Wycofać 100 mln na żydowski cmentarz.
  2. Wznowić ruch wizowy do Polski (oni nie muszą mieć wiz do Polski, my musimy do Izraela).
  3. Wycofać emerytury wypłacane żydom w Izraelu (nie wiem na jakiej podstawie są wypłacane).
  4. Wycofać się ze sfinansowania nowego muzeum dla żydów (następne kilkadziesiąt mln).
  5. Przestać promować "kulturę" żydowską (min. Gliński), zacząć promować kulturę polską.
  6. Zakazać siania nienawiści do Polaków w wycieczkach młodzieży izraelskiej do Auschwitz, przydzielać polskich przewodników (opłacanych przez żydów). To tak na początek.
 • Autorze
  Dość kłamstw i oskarżenia Polski i Polaków! - Paweł Kukiz. Udostępniajmy ten niezwykle ważny i emocjonalny występ Paweł Kukiz!!! Nie ma mojej zgody na to, by miejsce kaźni mojego dziadka zamordowanego przez Niemców, nazywać polskim obozem koncentracyjnym. Obciążanie Polaków za tak potworną zbrodnię jaką był Holocaust, to jest etyczny Holocaust na Polakach. Ja przepraszam widzów za moje emocje. Możecie mówić, że się nie nadaje do polityki, ale to już nie jest polityka, to jest ETYKA!


  https://www.youtube.com/watch?v=y3nBH62tYRE  Ps...Szacunek Kukiza a te pyski i ten redaktor to też zdrajca, trzyma z PO i Nowoczesna, zdrajcy Polski nie podoba się w Polsce, no to wynocha a nie przeciwko naszej ukochanej Polski. Czy oprócz Pawła Kukiza siedzi przy tym stole choć jeden Polak? Wątpię. Spójrzcie na ich miny kiedy musieli słuchać prawdy o swoim podłym i niewdzięcznym żydonarodzie. Patrzcie na minę Lubnauer, (Lubnauer piękne polskie nazwisko, nie zdążyła zmienić) no żydówce to nie spodobało się, pod koniec wypowiedzi Pawła. Niech dalej palą świeczki chanukowe i budują niepolskie muzea, sponsorują obce cmentarze i zakładają jarmułki, przecież tyle lat o to co się teraz dzieje walczyli i wspierali te właśnie dążenia do tego, żeby obcy mieli tutaj więcej do powiedzenia niż tubylcy. Dobrze jest, w końcu od tamtych za to brali uposażenia...Jak dalej żydzi będą szczekać że były Polskie obozy zagłady to zrównamy z ziemią wszystkie niemieckie obozy zagłady w Polsce to się nauczą. Do pełnego obrazu prawdy należy przypominać, że to żyd żydowi zgotował ten los. To bogaci żydzi-syjoniści z ameryki byli inicjatorami i sponsorami Hitlera + wojny!
  To także tłumaczy obecne zachowanie syjonisty Benjamin Netanyahu i spółki innych żydomasonow NWO. To jest mała część ogólnego planu agendy NWO. I pamiętajcie, że 6 firm żydo-syjonistów USraela kontroluje 96% światowych mediów i hollyjude. Są w stanie zmanipulować i zakłamać prawie każdy odcinek historii! Uważajcie na to, co oglądacie w tv, kinie, judetube, jewsweeku, pejsbuku itd.  
 • Rzeczpospolita Przyjaciół.
  Cały czas się zastanawiałem , dlaczego tak mozolnie buduje się nasz katolicki skansen . Dlaczego ten skansen ,,udało,, się ochronić przed emigrantami . Tak patrząc na to co się obecnie dzieje , to i bez nich jest nam za ciasno . A podobno jesteśmy braćmi , ale i .. jak nam mówią przyjaciółmi .
  Nie płaczmy nad rozlanym mlekiem , sami to uczyniliśmy i robimy dalej zahipnotyzowani nienawiścią nam wciskaną .
  Najgorsze jest to że robimy to własnymi rękami i niech nikt nie mówi że jest inaczej .
 • @kula Lis 67 16:32:40
  Jak ktoś tu słusznie zauważył, Polacy w Polsce zaczynają przeszkadzać Żydom jak Palestyńczycy w Palestynie
 • @Nibiru 15:31:34
  ponoć woda święcona działa.. jak dołożysz odmówienie różańca do tego; to bójcie się narody.. jest moc, jest siła, a ojciec Tadeusz ma pieniądze na peleryny przeciwdeszczowe..
 • @fabi 19:28:13
  ja Ci powiem; SPIERDALAJ ZADANIOWCU!

  za słaby jesteś na Neon, lepsze kundle tu są..
 • 5* na wyrost..
  problem jest głębszy i szerszy, ale gratulację za chęci..
 • Ładnie napisane, dałem 5, i mam tylko jedno ale...
  To ale odnosi do kwestii "panowie". Bo czyż godzi się do kramarzy i zbrodniarzy, heretyckich ideologów, oszustów intelektualnych i złodziei mówić "panowie" ? Panowie szlachta czyli panowie rodowcy jest właściwym zwrotem. Jednakże słowo "pan" do przybłędów, to nadużycie. Wszystko jedno czy będziemy mówić do frakcji chamów czy żydów, ale zapewniam, że się nie godzi, by mówić do takich "pan". Chyba, że w ujęciu tego greckiego demona "pana", od ktorego pochodzi słowo panika.

  W ujęciu łacińskim pan pochodzi od prawdziwego Pana czyli od Kiriosa a więc od Chrystusa Pana. Dlatego niekatolik lub farbowany katolik, katolewak, etc. przenigdy panem nie jest i nie będzie. Nawet wtedy gdy będzie miał mnóstwo ochrony osłaniającej juchtę i szyby pancerne w oknach domów, w których ich potomków będą bony z całego świata, tak jak dziś się dzieje, uczyć po 5 języków obcych, aby w przyszłości mogły wejść na salony globalnej złodziejskiej "elity".

  My koroniarze z Polski właściwej zawsze ceniliśmy pańskie czyli skromne życie, a królewięta kresowi, co od bojarstwa się wywodzili, to żyli z wyzysku i ucisku oraz ich pańskość była funta kłaków warta. Szybko się więc cudzoziemczyli i chamieli. Pochłaniała ich turańszczyzna, bizantynizm i także żydzieli jak kundle.

  "Musimy się odżydzić, albo zginiemy marnie w zażydzieniu". (prof. Feliks Koneczny "Cywilizacja żydowska")
 • Sprawa kundla Judy !
  Rezydent belwederski ma bardzo poważne problemy z tożsamością. Identycznie jak ofiary genderowego prania mózgów.
  W zasadzie trudno powiedzieć kim ów Juda PADlinojad jest w istocie ?
  Czy to PZPRowiec, UBowiec, NKWDzista, nazista, Niemiec, Żyd, gangster, zwolennik handlu żywym towarem, protestant, etc. ?
  Skoro bowiem Juda przeprasza za NKWDowską i UBecką prowokację i zbrodnię na żydach w Kielcach, to rzecz jasna musi być jakimś NKWDzistą i UBekiem w jednej osobie. Żaden Polak, który nie jest związany z NKWD i UB nie ma powodu do przepraszania.
  Jeśli Juda przeprasza za zbrodnie mające miejsce pod okupacjami niemiecką i sowiecką, to musi być chyba jakimś Niemcem i Sowietem w jednej osobie. Prawo międzynarodowe czyni okupanta winnym tego wszystkiego co dzieje się na okupowanym terytorium. Polacy natomiast sami siebie nie okupowali, aby mieli odpowiadać za skutki okupacji.

  Jeśli Juda opowiada idiotyzmy w rodzaju, że Polaków wiążą wspólne dzieje od Abrahama ibn Jakuba, to rzecz jasna PAD musi być zwolennikiem handlu niewolnikami jak ów żyd średniowieczny co obracał żywym towarem i pamiętają o jego osiągnięciach nawet w Muzeum Polin. I o zgrozo! CZCZĄ !

  Nazywanie Jana Kochanowskiego protestantem to koszmarne nieuctwo i kompromitujący Belweder obłęd.

  Przepraszać za walki frakcyjne w PZPRze może tylko idiota, albo jakiś komuch z "wyrzutami sumienia" ? Jeśli starzy Judy byli w PZPR to niech przepraszają w imieniu swoim a nigdy Polaków.

  A tak poza tym, to nawet warto zacytować "Traktat moralny"; 'ZAISTE WARIAT NA SWOBODZIE NAJWIĘKSZĄ KLĘSKĄ JEST W PRZYRODZIE"
 • Na koniec dodam!
  Patrząc na poczynania Dudy, Ziobro, Wassermaniaków, Gowina, etc, a także lewaków od Ćwiąkalskiego po Majchrowskiego i tym podobnych, to rzeknę tylko "Krakówek nie ma elit wcale". To są raczej przypadki psychiatryczne czyli elitki kobierzyńskie ;)

  Jestem już zmęczony życiem pod jednym dachem z wariatami. I mniejsza o to czy to żydzi, hitlerowcy, stalinowcy, banderowcy i tym podobni.

  PO PROSTU JA ICH W POLSCE NIE CHCĘ !!!
 • Należy zwrócić uwagę
  Należy zwrócić uwagę, że Żydzi byli wyganiani z każdego państwa w Europie za problemy które tworzyli. Problem miało naprawić powstanie państwa Izrael, a nie dość, że wątek żydowski w Europie i Ameryce jest głównym, to współistnienie Palestyńczyków i Żydów w Izraelu ( dawniej Palestynie ) woła o pomstę do nieba.
  Te wszystkie wątki z antysemityzmem, tłumaczenie sie z tego, imputowanie winy, i oczyszczania się z niej nie mają żadnego uzasadnienia. To są sugestie tych, którzy czerpią z tego korzyści ( politycy, historycy, państwo Izrael itp ).
  Polska nie jest żadną ofiarą napaści medialnej ze strony państwa Izrael. Wystarczy właczyć izraelską telewizję po angielsku, gdzie w każdych wiadomościach są wątki o prześladowaniach Żydów w różnych krajach.
  To, że Izrael jest w ogromnej części opłacany z zewnątrz widać gdy pojedzie się do Izraela i porówna z Jordanią. Te same pustynie, kamienie i nic więcej. Bogactwo Izraela wględem Jordanii jest imponujące.
 • @Janusz Górzyński 02:46:49
  Szkoda Krakowa, trudno. Jak tam mieszkasz to uciekaj!

  pozdrawiam
 • @Husky 20:34:26
  Raźny: Klęska opcji amerykańskiej. Pozorowana obrona suwerenności

  Kryzys w relacjach polsko-żydowskich i polsko-izraelskich, a także polsko-ukraińskich jest jedynie elementem o wiele poważniejszego kryzysu, w jakim znalazła się Polska. Ma on wymiar klęski o charakterze geopolitycznym i cywilizacyjnym. Jest to – przemilczana przez polskie władze i opozycję oraz stojący za nimi establishment polityczny, media i środowiska opiniotwórcze – klęska opcji amerykańskiej. Izrael i lobbujące za nim środowiska żydowskie oraz banderowska Ukraina to elementy „pakietu” politycznego opcji amerykańskiej, którą Polska przyjęła po 1989 roku. W pakiecie tym otrzymaliśmy przymus realizowania interesów nie tylko amerykańsko-natowskich, ale równie żydowsko-izraelskich i ukraińskich z banderowskimi włącznie. Nowym świadectwem tego „pakietu” politycznego jest skoordynowana negatywna reakcja wymienionych państw na nowelizację ustawy o IPN. Na Polskę spłynęła z ich strony fala nieuzasadnionego oburzenia, pouczeń, pomówień. Przywoływanie do porządku polskich władz, nawoływanie do odrzucenia przyjętej ustawy, pogróżki i działanie na szkodę naszego wizerunku w świecie uświadomiły nawet średnio zorientowanym politycznie Polakom znikomy poziom naszej suwerenności.

  Reakcja Warszawy poziom ten jeszcze bardziej obniżyła. Unaoczniła nam, że jesteśmy krajem, którego władze nie boją się złamać własnej konstytucji w reformie Trybunału Konstytucyjnego, sądownictwa czy ordynacji wyborczej, natomiast kajają się przed obcą władzą z powodu ustawy zgodnej z zapisami konstytucyjnymi – co więcej, jedynie częściowo symetrycznej do tych, które w Izraelu czy na Ukrainie dotyczą penalizacji za podważanie obowiązującej w tych państwach polityki historycznej. Żałosne usprawiedliwienia Warszawy, obietnice wyjaśnień i konsultacji, powoływanie zespołu do dialogu z Izraelem, potulne wycofywanie się z żądania ekshumacji ofiar rzezi wołyńskiej, niepodejmowanie ekshumacji żydowskich ofiar zbrodni wojennej w Jedwabnem – stanowią ostry dysonans w dumnym przywoływaniu pamięci o stuleciu odzyskania niepodległości. Kłócą się z narzucanym Polakom kultem żołnierzy wyklętych, na których „niezłomności” mają się uczyć umierania dla ojczyzny – oczywiście, szarzy obywatele, nie politycy. Ci bowiem – wbrew składanym publicznie deklaracjom – nie mają zamiaru o nic walczyć. Sam wyjazd polskiej delegacji rządowej do Izraela – a ściślej do Jerozolimy jako uznanej przez USA stolicy państwa żydowskiego – oraz do Waszyngtonu, aby „wyjaśnić” naszym „:partnerom” wymienioną nowelizację – to pielgrzymka pokutna, która jedynie potwierdza stopień naszego od nich uzależnienia. Żenada, która w zestawieniu ze stuleciem odzyskania niepodległości jest jej parodią, a jako spektakl polityczny – groteską. Nawet uczeń likwidowanego właśnie gimnazjum wie, że od czasów Jeana Bodina – a więc od XVI wieku – suwerenność państwowa to nade wszystko moc samodzielnego stanowienia prawa i jego egzekwowania. Podległość i służalczość rządzącego Polską establishmentu politycznego uderza w naszą dumę narodową tym boleśniej, że oparta jest na oczywistym zakłamaniu, widocznym w relacjach z państwami oferowanymi nam w „pakiecie” politycznym opcji amerykańskiej w roli „partnerów” – Izraelem u Ukrainą. Nikomu z grupy trzymającej w Polsce władzę – niezmiennie od blisko 30. lat – nawet do głowy nie przychodzi ukształtowanie tych relacji na gruncie partnerstwa – równości i wzajemności. Nie ma nikogo odważnego, kto głośno powiedziałby, że w rodzinie narodów świata nie ma wybranych i wykluczonych, pierwszoplanowych i podrzędnych, nie podlegających ocenie moralnej i bezwzględnie jej poddawanych. Nie ma nikogo, kto wykrzyczałby, że Izrael jest państwem terrorystycznym, okupującym ziemie Palestyńczyków, łamiącym postanowienia ONZ dotyczące ciągnącej się ponad pół wieku wojny z nimi, blokującym powstanie ich państwa, prowadzącym ciągłe ataki na swoich sąsiadów, przyczyniającym się do ludobójstwa chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, ze Izrael w sposób niekontrolowany przez Międzynarodową Agencję Energii Atomowej wszedł w posiadanie broni jądrowej, stanowiąc zagrożenie nie tylko dla tego regionu, ale również Europy i świata. Nikt nie ma odwagi powiedzieć, że nade wszystko z tych powodów państwo to nie ma żadnej legitymacji moralnej i prawnej, aby nas pouczać w sprawie polskiego prawa, które nie jest wymierzone ani w Żydów, ani państwo żydowskie, a jedynie w osoby zakłamujące prawdę o niemieckich obozach koncentracyjnych i głoszące oszczerczą tezę, że były to „polskie obozy koncentracyjne”.

  Ten aspekt nowelizacji ustawy o IPN dotyczy także Ukrainy wojującej z nami w sprawie nazistowskiej ideologii banderowskiej, uznanej przez Kijów za ideologię oficjalną – w dodatku promowaną przez Stany Zjednoczone i zwasalizowaną wobec nich Unię Europejską. Zgoda tzw. Zachodu na odrodzenie tej ideologii i heroizację jej twórców to kuriozum polityczne, historyczne i moralne. Oczywistym absurdem jest finansowe, gospodarcze i militarne wsparcie Polski dla banderowskiej Ukrainy. Nade wszystko jednak jest ono naganne moralnie, gdyż zakłada nierozliczenie ludobójstwa dokonanego w czasie II wojny światowej na Polakach przez wyznawców Bandery i Szuchewycza. Ostatnim spektakularnym gestem w tej polityce absurdu i braku moralności były wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego w Niemczech, wysuwające na pierwszy plan blokadę Nord Stream 2. Jako powód podał on Ukrainę, którą gazociąg omija i tym samym pozbawia dochodów z przesyłu rosyjskiego gazu do Europy – w wysokości 3 miliardów dolarów rocznie. Gdyby pan premier powiedział, że to Polska właśnie traci owe dolary, byłaby mniejsza plama na jego honorze. Wszyscy jednak wiedzą, że traci na własne życzenie, gdyż odmówiła budowy gazociągu przez swe terytorium właśnie z powodu Ukrainy, który również. w tej wersji miał ją omijać.

  Pozorowane partnerstwo

  Dodatkowym problemem, którego nie mają odwagi poruszyć polscy politycy w pokutnym dialogu ze stroną żydowsko-izraelską jest kwestia pozorowanego partnerstwa. Izrael bowiem nigdy i nigdzie nie reprezentował interesów polskiego państwa i narodu, podczas gdy Polska od wznowienia stosunków dyplomatycznych z państwem żydowskim jest rzecznikiem jego racji stanu w ONZ, UE i relacjach dwustronnych z innymi państwami. Nikt nawet nie piśnie, że pora wyliczyć wszystkie przedsięwzięcia i nakłady na rzecz narodu żydowskiego i jego mniejszości w Polsce po 1989 roku – muzea, katedry, instytuty, ośrodki i różne centra badające i prezentujące ich dzieje, setki publikacji i grantów poświęconych antysemityzmowi i holokaustowi, dziesiątki organizowanych każdego roku różnych festiwali ich kultury. Nikt nie ma odwagi przedstawić takiego rachunku Izraelowi i zażądać choćby symbolicznej symetrii – jednego muzeum historii Polski, jednej katedry historii Polski okresu II wojny światowej, jednego instytutu badającego udział Żydów w działaniach skierowanych przeciwko nardowi polskiemu, nade wszystko tych, które kierowane były przez NKWD, UB, SB. Z dzisiejszej perspektywy podrzędna pozycja Polski w relacjach z Izraelem musi być określona jako stała dana opcji amerykańskiej, stanowiąca odbicie zależności między Waszyngtonem i Tel Awiwem.

  Antyrosyjski wektor stałą daną

  Prowadzona przez polskie władze polityka podrzędności i zależności w ramach opcji amerykańskiej jest świadoma i celowa. Nie obejmuje jednak antyrosyjskiego jej wektora. W relacjach z Moskwą Warszawa jest bowiem „odważna”. Grozi w imieniu USA sankcjami, walczy o Krym dla Ukrainy, ściąga do Polski wschodnią flankę NATO i wojska amerykańskie, przygotowując nas do wojny z Rosją, w której Polacy mają być mięsem armatnim. Jednocześnie bez żadnych konsultacji z Rosjanami realizuje ustawę dekomunizacyjną, nakazującą burzenie pomników upamiętniających setki tysięcy czerwonoarmistów, poległych na polskiej ziemi w walce z Hitlerem. Jest to wyjątkowo cyniczny rodzaj odwagi, bo skierowana jest ona przeciwko nieżyjącym już ludziom, którym polskie władze – przecież nie naród – chcą odebrać laur zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami. Ta dwuwektorowa polityka ma dodatkowy cel: takie ukształtowanie świadomości polskiego społeczeństwa, aby nie protestowało zarówno wtedy, gdy roszczeniowa wobec Polski ustawa 447 Kongresu amerykańskiego zostanie przyjęta przez Izbę Reprezentantów i podpisana przez prezydenta Trumpa, jak i wtedy, gdy przygotowania do wojny z Rosją wejdą w ostatnią fazę. Mamy być bowiem potulni wobec bezprecedensowych wobec nas roszczeń dwóch organizacji żydowskich w Ameryce i jednej w Izraelu, w imieniu których USA będą żądać od Polski odszkodowania za bezspadkowe mienie polskich Żydów. Jednocześnie zaś mamy być agresywni i bezwzględni wobec Rosji, z którą mamy prowadzić różne wojny, na walce zbrojnej kończąc, mimo że Moskwa nie ma wobec nas żadnych roszczeń. Wybór opcji amerykańskiej – niestety, dobrowolny – oznaczał bowiem od początku przyjęcie polityki antyrosyjskiej, budowanej na sztucznej rusofobii, przekształcanej w obcą naszej cywilizacji nienawiść. Ten wyznaczony dla Polski kierunek polityczny w opcji amerykańskiej jest jeszcze bardziej absurdalny od pierwszego i bardziej niebezpieczny, gdyż grozi wojną atomową. Jest jednak nadzieja na to, że nie będzie zrealizowany do końca.

  Programowe przemilczanie Ustawy 447 Kongresu USA

  Polacy obudzą się z duchowego letargu, gdy poznają ukrywaną przez establishment polityczny całą prawdę o Ustawie 447 Kongresu USA. Już samo jej przyjęcie przez Senat 12 grudnia ubiegłego roku było wrogim aktem wobec Polski. Natomiast uchwalenie jej przez Izbę Reprezentantów, do której Ustawa trafiła, i podpisanie przez prezydenta Stanów Zjednoczonych będzie oznaczało nadzór naszego „sojusznika” nad jej realizacją przez Polskę. Ta bezprecedensowa w skali historycznej i światowej próba wymuszenia nienależnego na gruncie prawa „odszkodowania” za bezspadkowe mienie żydowskie będzie haraczem, jaki miałaby zapłacić Polska. Haraczem oznaczającym, iż staliśmy się kondominium amerykańsko-izraelskim. Haracz ten przypomina daninę, jaką podbite przez imperium mongolskie księstwa ruskie płacić musiały jego władcy. Walka między poszczególnymi książętami o to, kto będzie podbitą Ruś reprezentował na dworze owego władcy stała się symbolem politycznych podziałów w sprawie sposobów składania daniny – podziałów uniemożliwiających zrzucenie jarzma niewoli. I trzeba było długo czekać na zjednoczenie księstw w walce wyższej rangi – o odzyskanie niepodległości – dzięki któremu koniec niewoli stał się faktem. Spory miedzy władzą i opozycją w Polsce mają podobny charakter. Dotyczą spraw drugorzędnych, nie dotykają w najmniejszym stopniu opcji amerykańskiej. Tę bowiem akceptują wszystkie walczące między sobą ugrupowania polityczne.

  Jednak odsunie się od niej polskie społeczeństwo, gdy przyjdzie mu płacić haracz organizacjom żydowskim. Haracz zniszczyłby Polaków finansowo, ale nade wszystko odebrałby im godność. Oznaczałby bowiem, że jesteśmy tak słabym narodem we współczesnym świecie, że godzimy się na to, aby płacić obcym organizacjom nienależne im pieniądze – wbrew zasadom prawa i moralności – tylko dlatego, że się tego od nas domagają. Dlatego, wbrew pozorom, dla władzy i opozycji najważniejsze jest to, aby prawda o Ustawie 447 Kongresu USA była ukrywana jak najdłużej przed polskim społeczeństwem. Nie ma więc żadnych oficjalnych informacji na jej temat, żadnych rozmów z przedstawicielami amerykańskiego Kongresu, żadnych planów odrzucenia roszczeń. Grupie trzymającej władzę idzie o to, aby Polacy nie przygotowali alternatywy dla opcji amerykańskiej. Im dłużej społeczeństwo będzie uśpione propagandą sukcesu, tym lepiej dla niej.

  Możliwość alternatywy

  Alternatywa dla opcji amerykańskiej – w pierwotnym kształcie przynajmniej jako forma jej poluzowania – staje się coraz pilniejszą koniecznością. Co ważniejsze, jest to konieczność możliwa do zrealizowania już na pierwszym etapie naszej emancypacji. Jest nią polityka dwuwektorowa, której przykładem są współpracujące z Rosją Węgry, bądź wielowektorowa, którą realizuje Turcja. Obu form budowania alternatywy dla opcji amerykańskiej boi się jak ognia potężne lobby amerykańsko-izraelskie. Obie bowiem oznaczają dla niego nie tylko utratę wpływów politycznych w Polsce, ale również związanych z nimi niezliczonych zysków.

  Anna Raźny
  Ps...Druzgocąca prawda! Super tekst, zgadzam się w zasadzie z wszystkimi tezami. Ciekawe ile jeszcze osób może nadawać na tej samej częstotliwości?
 • @wk..ny 22:18:48
  Garść trudnych pytań do oszołomów i zmanipulowanych. Jeżeli Ty również boisz się "rusków", uważasz Putina za krwiożerczą bestię, masz przekonanie, że to Rosja łamie prawo na Ukrainie, a nie zachód, przeczytaj poniższe pytania i sam sobie odpowiedz kto to wszystko robi:
  1. Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy "Planu żyda Bucholtza alias Balcerowicza", którzy wyprowadzili z polski kilkaset miliardów dolarów?
  2. Czy to może za prośbą lub pomysłem innych Rosjan, Polska dokonała po 1980 roku tej "transformacji ustrojowej i gospodarczej", której efekty widzimy dzisiaj?
  3. Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali perły polskiego przemysłu?
  4. Czy to z winy Rosjan pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczniowego i wielu innych?
  5. Czy to Rosjanie wykupili polskie zakłady pracy za kilka procent ich faktycznej wartości, aby je pozamykać, zwolnić ludzi i wywieźć sprzęt za granicę?
  6. Czy to Rosjanie wykupili polskie banki i czy to rosyjskie banki obecnie wysysają z Polaków ich ciężko zarobione pieniądze w tej neo-kolonii zwanej III RP?
  7. Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie?
  8. Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, aby nigdy więcej ich już nie użytkować?
  9. Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni?
  10. Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?
  11. Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze podatki, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?
  12. Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących resztki naszej gospodarki?
  13. Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów, które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa?
  14. Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi (szczególnie na Warmii i Mazurach)?
  15. Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?
  16. Czy to Rosjanie zniszczyli, a następnie przymierzają się do wykupienia polskiej kolei?
  17. Czy to Rosjanie chcą prywatyzować nasze lasy?
  18. Czy to Rosjanie wykupili nasze wodociągi i elektrownie?
  19. Czy to Rosjanie i ich koncerny niemalże za darmo mają koncesję na wydobywanie w Polsce wszystkiego, co posiada nasza ziemia?
  20. Czy to Rosjanie zniszczyli Wojsko Polskie doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?
  21. Czy to Rosjanie roszczą sobie prawo do decydowania o naszej przyszłości, często wbrew naszej Konstytucji i prawom uchwalanym w naszym kraju?
  22. Czy to Rosjanie wysyłali naszych żołnierzy na głupie wojny w Iraku i Afganistanie?
  23. Czy to Rosjanie wysyłają naszych żołnierzy do Libii, Czadu czy Mali, by walczyli o ich roszczenia do obecnych tam złóż złota i ropy?
  24. Czy to na potrzeby Rosjan utworzono GROM?
  25. Czy to do Rosjan pielgrzymują wszyscy polscy politycy, by kiwać się pod murami Kremla obiecując strategiczne partnerstwo szefom rosyjskiego wywiadu?
  26. Czy to Rosjanie mają w posiadaniu patenty na GMO i zmuszają nas do wprowadzania tej trucizny?
  27. Czy to Rosjanie zmuszali nas do kupowania szczepień na świńską czy ptasią grypę?
  28. Czy to Rosjanie spryskują chemikalia nad naszymi głowami i wzruszają ramionami na fakt, że wymiera przez to światowa populacja pszczół?
  29. Czy to Rosjanie panoszą się po naszym kraju, roszcząc sobie prawa do wszystkiego co się w nim im spodoba?
  30. Czy to paszporty Rosjan upoważniają do "odzyskiwania" kamienic lub ziemi ornej?
  31. Czy to GRU kręci się po naszym kraju z żołnierzami uzbrojonymi w broń maszynową, z wycieczkami młodych Rosjan, którym pokazuje się miejsca "kaźni Rosjan" i "polskich morderców"?
  32. Czy Rosjaninem jest Jan Tomasz Gross i czy Rosjanie ukuli stwierdzenie o "mordercach Polakach w Jedwabnem" czy o "polskich obozach koncentracyjnych"?
  33. Czy to Rosjanie dają nam przykład kraju o bezkarnych służbach bezpieczeństwa, które mają prawo do zastrzelenia, torturowania, oraz inwigilowania każdego obywatela?
  34. Czy to od Rosjan wychodzi przykład ułatwiania aborcji dla rozrywkowych panienek, legalizacji i tłumaczenia zboczeń (w tym pedofilii), oraz beztroskiego życia bez zasad i reguł, co niszczy całą cywilizację łacińską?
  35. Czy to Rosjanie są największymi na świecie producentami i handlarzami narkotyków?
  36. Czy to GRU w interesie swoich wojen narkotykowych doprowadza do degeneracji i wyniszczania całych pokoleń?
  37. Czy to Rosjanie bombardują kilkadziesiąt krajów członkowskich ONZ?
  38. Czy to Rosjanie namawiają nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?
  39. Czy to Rosjanie otaczają inne kraje murami i odcinają im dostęp do wody pitnej?
  40. Czy to Rosjanie wjeżdżają buldożerami w osiedla mieszkalne przedstawicieli innej religii?
  41. Czy to Rosjanie mogą bezkarnie ignorować ponad siedemdziesiąt rezolucji i kar ONZ?
  42. Czy to Rosjanie nie podpisali traktatu o nierozpowszechnianiu broni jądrowej mimo posiadania ogromnych jej ilości?
  43. Czy to Rosjanie nie posiadają własnej konstytucji, ani granic?
  44. Czy to Rosjanie prowadzą politykę eugeniczną sterylizując kobiety innego koloru skóry, zmuszając je do aborcji, czy wyganiając z ich kraju?
  45. Czy to Rosjanie nieustannie od lat prowadzą kosztujące ich podatników biliony dolarów wojny?
  46. Czy to Rosjanie wywołują non stop rewolucje w innych krajach i doprowadzają do obalania demokratycznych rządów?
  47. Czy to Rosjanie każą nam płacić sześćdziesiąt pięć miliardów odszkodowań?
  48. Czy to Rosjanie zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów?
  49. Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić prowokacje do kolejnych ich wojen, bądź coraz to większej inwigilacji obywateli?
  50. Czy to Rosjanie doprowadzili do biedy i ludobójstw w całej Afryce np. prowokując wojnę domową w Kongo albo rewolucję w RPA, gdzie tylko wyczuli złoża czegoś wartościowego?
  51. Czy to Rosjanie wykupili Polskie wodociągi ?
  52. Czy to Rosjanie wprowadzili wymuszane ustawy 1066 447 1226 ?
  53. Czy to Rosjanie wymuszają od narodu Polskiego 65-300 miliardów odszkodowań za zniszczenia Polskiego majątku przez Niemcy ?
 • @Husky 20:34:26
  Duda Szambonurek? Duda praktycznie już nie wychodzi z żydowskiego tyłka, pogrążył się w żydowskim szambie do dna. Polski rząd i rezydent wchodzą żydom bez mydła a żydzi nadal plują na Polskę. Czy jest jakaś granica upodlenia, którą by PiS nie poddał Polaków i Polski? Ocalony z Holokaustu Abraham Segal zostanie odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi RP. Oni nas kopią bo chcą nas wydoić a my im medale. Ten gest jest skrajnie nieodpowiedzialny, służalczy i głupi. Nie wzbudzi szacunku lecz pogardę i nową falę żądań. Inne Bardzo Ważne Gesty: 100 mln na renowację cmentarzy żydowskich, kolejne mln na budowę muzeum getta, na budowę muzeum chasydów, niezwykle łatwe wydanie, rekordowej liczby paszportów (3530 ambasadę PL w TelAwivie w 2017r. Nie ma dnia, żeby nie pisano o żydach. Zastanawiam się, czy ja żyję w Polsce, czy już w żydowskiej kolonii. Skąd to wzmożenie? Otwieram lodówkę i wyskakuje z niej żyd przeklinający Polaków. Żydami jesteście? Ilu was jest? A może jakiś order dla Mela Brooksa? W filmach o tematyce wojennej przedstawia Polaków bardzo pozytywnie, w przeciwieństwie do fetowanego u nas Spielberga w "Liście Schindlera".

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031