Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
134 posty 131 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Mabena w izraelskim rowie - manowce obłędnego filosemityzmu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

(...) wielu Polaków uczestniczyło w okropnościach Holocaustu i mordowaniu świętych Żydów (...)

Na uroczystości w Auschwitz Polacy niechętnie widziani.

Uroczystość 73. rocznicy wyzwolenia niemieckiego obozu Auschwitz.

Dla Polaków, dla polskiego stowarzyszenia były... trzy karty wstępu. No i czekające pytania  o flagę polską: Co to jest? Po co to?
 

Za rok pewnie będą dwie karty wstępu. Za 3 lata – zero. Będzie to sukces religii holokaustu. Że co? Że przesadzam? Sieję antysemityzm? Nie, drodzy zastraszeni. W awanturze wywołanej na Twitterze przez izraelskich dyplomatów, polityków i dziennikarzy nasyconej oszczerstwami wobec Polaków są frazy wyjęte z modlitewników „Religii Holocaustu”.  Arje Deri z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych  Izraela napisał, że Polacy zabijali razem z Niemcami „ŚWIĘTYCH  Żydów”. Samą ustawe polskiego parlamentu nazwał ów pan  – haniebną i fałszowaniem historii.

החלטת ממשלת פולין מקוממת, רעה והזויה. אי אפשר לשכתב את ההיסטוריה: פולנים רבים היו שותפים לזוועות השואה ולרצח יהודים קדושים בשואה. ממשלת פולין חייבת לבטל מיידית את החוק המביש

09:23 - 27 sty 2018

(Decyzja polskiego rządu jest oburzająca, zła i kłamliwa. Nie sposób sfałszować historii: wielu Polaków uczestniczyło w okropnościach Holocaustu i mordowaniu świętych Żydów w Holokauście. Polski rząd musi natychmiast uchylić haniebne prawo).

Czy wy tego nie widziecie? Tweet poniższy ze zwrotem o „świętych Żydach” przeklejało sobie wielu członków rządu izraelskiego. Oni tego nie ukrywają. Zobaczcie to. To leży na wierzchu. Oni uważają siebie za świętych. Swoją śmierć za nieporównywalną z jakąkolwiek inną. Mówił to rabin, doradca papieża Franciszka, mówiła to Barbara Engelking i mówi to motto instytutu Yad Vashem, z którego wycięto jeden wyraz w porównaniu do oryginału talmudycznego.


Pod wpisami izraelskich polityków wypisujących i wklejających jeden od drugiego mantry o polskim udziale w holokauście, o mordowaniu Żydów wraz z Niemcami i o tym, że uchwalone polskie prawo jest haniebne – pojawiają się setki polemik Polaków usiłujących tłumaczyć (przetłumaczyć, wyjaśnić, uargumentować) absurdalność izraelskich wypowiedzi. Oczywiście, to wszystko nie ma żadnego sensu z jednego prostego powodu: Holokaust to religia. Przedmiot wiary. Tu racjonalność nie obowiązuje. To świat mitów i wiary organizujący tożsamość narodową Żydów areligijnych. Przekonują się o tym niektórzy polscy polemiści twitterowi, gdy na swoje argumenty dostają wklejony filmik z wybuchem... bomby jądrowej, co jest czytelną aluzją do potencjału nuklearnego inkryminowanego państwa...


A jak się zachował w odpowiedzi na ten antypolski amok izraelskich polityków nasz minister Brudziński?

Kuriozalnie! Zaczął nawoływać do spokoju, do wyważonych wpisów i zaczął podczas szczytu ataków antypolskich – zaczął mówić, o... antysemityzmie, żeby uważać, by nie zostać posądzonym o antysemityzm. Parodia!  Rząd instruuje obywateli, by klękali, kładli się na plecy i odsłaniali podbrzusze.


Izrael odrzuca – powiedziała pani ambasador. Przyjrzyjmy się tej frazie: Izrael odrzuca polskie prawo. Przypatrzmy się dłużej – rzadko takie chwile się zdarzają na scenie międzynarodowej. Mało które państwo zdecydowałoby się na takie odsłonięcie, na tak demonstracyjną próbę poniżenia innego podmiotu dyplomatycznego. Próbę poniżenia będącą w gruncie rzeczy... autoponiżeniem.

Cóż więc? Premier Izraela dołącza wraz z prezydentem (na razie... wraz z izraelskim prezydentem, później, być może, z... polskim – zgodnie z jego górnolotnymi majakami o Rzeczypospolitej Przyjaciół). No więc cóż robić? Ustalić, iż polskie prawo będzie pisał premier Izraela – proste. Wspólnie zrobić prawo, konstytucję.

Co robić, gdy buta łamie granice? Może zdjęcie robić. Z Danielsem. Jeszcze nie cała wierchuszka ma ze złotoustym, sprytnym pijarowcem fotki. A może medale odebrać od Danielsa? Medale, które miały zagwarantować zmianę wizerunku Polski... Pusty śmiech. Na darmo te godziny transmisji, ta wiara naiwna w obiecanki założyciela jakiejś lokalnej fundacyjki obiecującej złote góry na wzór barona Munchausena. Komiczni lobbyści izraelscy z polskiego rządu.


Do tragicznego kabaretu polskich filosemickich pięknoduchów po cichu na paluszkach dołącza nadzieja polskiej dyplomacji pojałtańskiej – p.Czaputowicz mówiąc tak: „Niektórzy zrzucają winę na Polskę co do holokaustu. Jest to niesprawiedliwe.” Niesprawiedliwe!!! Wierutne kłamstwo, oszczerstwo, dewiacja myśli jest po prostu jakąś tam niesprawiedliwością. Horror z takimi „sługami” suwerena... Rozbiorą im Polskę, a oni zakwękają: „To było, drodzy panowie, jakby niesprawiedliwe.”

Dalej nasz Zorro dyplomacji dodaje: nie przewiduję zmiany tego prawa, np. chyba że... sejm zostanie przekonany [sic!]. Tak powiedział! Przez kogo przekonany? Przez delegację Knesetu? Będzie składała projekty... poprawek w polskim parlamencie?? Tu żarty się kończą. To jest dywersja. I guzik mnie interesuje, czy świadoma, czy nie.


Pojawiają się głosy, że przyczyną tej nagonki izraelskiej na polskie prawo jesteśmy... my. Że niby czegoś zaniedbaliśmy. O, święta naiwności! Tu nic nie zależy od naszych zaniedbań, bądź niezaniedbań. Oni tacy są. To inna cywilizacja. Tam fakty historyczne nie istnieją. Historia ludów, które nie wypracowały historiografii jest jedynie narodowotwórczą i tożsamościowotwórczą narracją, w wersji populistycznej przyjmującej formę kultu, formę religii. Historia nie jest nauką, tylko mitem budującym tożsamość narodu rozproszonego, tożsamość diaspory dla tych Żydów, którzy porzucili tradycyjną wiarę. Te uroczystości to czynności religijne, forma kultu. Te wszystkie rocznice Shoah to po prostu... świeckie msze rozproszonych Żydów. Chciejmy to zrozumieć. Prawda to nie ta warstwa rzeczywistości z którą mamy tu do czynienia. Jeden z żydowskich marksistów powiedział: naszym bogiem jest żydowski naród. Jesteśmy sami swoim własnym bogiem. Wypada tylko przyklasnąć zwięzłości ujęcia i... „samoświadomości”. To, czego doświadczyli wczoraj Polacy w Auschwitz i... twitterowicze polscy – to tylko logika uważania swojej wspólnoty za własny obiekt kultu. Prosta, zwykła logika. Nie ma tu miejsca na zdziwienie.


Do koncertu różnych przedziwnych, wczorajszych wypowiedzi dołączył nasz dzielny P.Semka. Kropnął banialukę w swoim stylu (pretensjonalnym stylu-pozie „ostatniego sprawiedliwego”): „Ta sytuacja to właśnie test – test odwagi i tego, kto jest świadomie za interesem Polski i wie na czym p[olega jego obrona.” O, Sancta Mabena”, co ten człowiek wygaduje, na kogo pozuje? Dlaczego polska dyplomacja ma coś udowadniaći ustępować przed jawnym kłamstwem i oszczerstwem? Udowadniać, że jest gotowa akceptować idiotyzm. Dlaczego izraelska dyplomacja nie udowodni ze jest zdolna wycofac się z kalumni, kłamstw i idiotyzmow?


Jeden z owych izraelskich awanturujących się na twitterze polityków izraelskich napisał, że "Polska to najbardziej antysemicki kraj na świecie. Antysemityzm aż kipi w kraju nie mającym prawie Żydów – to jest choroba umysłowa."Cóż temu panu odpowiedzieć? Primo, ortodoksów jest b.mało, fakt, lecz osób żydowskiego pochodzenia („asymilowanych”) jest parę milionów (8-10% całej populacji). Secundo, mam ochotę odpowiedzieć przytakująco (zgodnie z zasadą, że jeśli spotkasz faceta odjechanego, przytakuj mu we wszystkim dla własnego bezpieczeństwa): tak, większośc Polaków jest chora umysłowo (psychicznie), więc, drodzy panowie z tego malowniczego, bliskowschodniego kraju, jedyne wyjście dla was omijać jak najdalej ten kraj. A jeśli chodzi o hasło „najbardziej antysemicki kraj na świecie”, to nie można tu nie zacytować niezawodnej dr Ewy Kurek: Gdy w 1919 r. Żydzi zażądali wykrojenia  połowy Polski dla siebie i otrzymali zdecydowanie negatywną odpowiedź, ogłosili wtedy natychmiast, że Polacy są najbardziej antysemickim narodem na świecie. I to chyba zamyka temat, w każdym razie powinno zamknąć temat żydowskich roszczeń, uroszczeń i żądań, czy to ekonomicznych, czy kierowanych pod adresem polskiego prawa i parlamentu. Niepokoi tylko odpowiedź na twitterze na izraelskie potwarze i uzurpacje idąca z polskiej ambasady, że wypowiedzi Izraelczyków wykazują, że potrzebna im jest edukacja w zakresie Holokaustu. Dlaczego niepokoić powinny te niefrasobliwe słowa z naszej ambasady? Ano dlatego, że w amerykańskiej ustawie 447 jest mowa o tym, żeby gotówkę za bezspadkowe mienie pożydowskie przekazać organizacjom (w domyśle, oczywiście, żydowskim)  właśnie zajmującym się... „edukacją holokaustową”. Mam nadzieję, że to tylko żart polskiej ambasady, bo że to część większego planu wzdragam się pomyśleć...
 

KOMENTARZE

 • Nie używajcie słów holokaust
  Nie mogę zrozumieć dlaczego? Polacy używają słów żydowskich tj Holokaust, shoah. (pl szoa). Czy wpisujecie się w ich czyli Żydowską narrację. Jak już to jest ,międzynarodowy dzień ludobójstwa wykonany przez niemieckich nazistów, i oni czyli Niemcy wymordowali w Auschwitz ok. 20 narodów. A co do ścisłości to najbardziej znęcani byli sowieci, Romowie, homoseksualiści, a później Żydzi.
 • O jedynej religii, którą należy wyznawać i to publicznie
  .
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18504&Itemid=46
 • RAM
  Panie RAM, przyjdą czasy, że większość ludzi na ziemi odda cześć tym, co wprowadzają, powoli a systematycznie przedsiębiorstwo holokaust. Przypatrz się pani RAM, kim są doradczy panów premierów i prezydentów w europie czy to wschodniej, czy to w europie zachodniej. A czyje SA Banki 196 państwach, pozdrawiam s.S
 • @Autor, komentatorzy
  //Dlaczego niepokoić powinny te niefrasobliwe słowa z naszej ambasady? Ano dlatego, że w amerykańskiej ustawie 447 jest mowa o tym, żeby gotówkę za bezspadkowe mienie pożydowskie przekazać organizacjom (w domyśle, oczywiście, żydowskim) właśnie zajmującym się... „edukacją holokaustową”//

  Zamiast Epatować tzw holocaustem należy edukować, czytać i pisać o HOLOMICIE.


  Auschwitz: A Three-Quarter Century of Propaganda

  https://codoh.com/library/document/5269/


  PS
  Cyt:// to nie można tu nie zacytować niezawodnej dr Ewy Kurek//

  Żydówka E. Kurek, odtwórczyni w Polsce roli granej przez niejaką Hannah Arendt, na którą się często powołuje to również żarliwa obrończyni tzw holocaustu.

  Teraz Polska będzie przechodzić lekcję politycznego linczu w świecie, a następnie pewnie zapłaci haracz żydowskim holcau$tnikom.
 • Coś wisi w powietrzu żydom bozia rozum odbiera !
  Buta żydów sięga zenitu i z tego wyniknie potężna zawierucha w świecie
  w Polsce dzięki tej Izraelskie hucpie jeszcze kilka mln Polaków przejrzy na oczy kto faktycznie nami rządzi ! i to dobry znak dla Słowian.

  Apeluje do Polaków Słowian ! sojusz Polski z Rosją i innymi państwami Słowiańskimi to nasza JEDYNA szansa na trwałe BEZPIECZEŃSTWO !!!
  na wszechstronny i rozwój Słowian . żydostwo to wyzysk i pożoga !!!

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach. Sojusz Słowiańskich państw !
 • @ele 07:52:39
  W ostatnich dniach Żydzi całego świata pokazali nam swoją prawdziwą twarz.
  Nikt już nie ma żadnej wątpliwości, że są Polakożercami.
  Dziękujemy Wam.
  Jawny wróg zawsze lepszy od fałszywego przyjaciela
 • @ele 07:52:39
  Cyt://Apeluje do Polaków Słowian ! sojusz Polski z Rosją i innymi państwami Słowiańskimi to nasza JEDYNA szansa na trwałe BEZPIECZEŃSTWO !!! //

  Daj spokój z taką Rosją...za chwilę będziesz miał tu w Polsce taką cenzurę jak u Putina kagiebisty już hula od dawna...

  https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D0%B3%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%B8%D0%BD%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0
 • @Arjanek 07:37:55
  Izraelscy lekarze prowadzili makabryczne eksperymenty na ocalałych z Auschwitz. Na początku tego wieku w Izraelu przeprowadzano eksperymenty, które muszą dziś budzić obrzydzenie. Prowadzono je m.in. na starcach, którzy przeżyli Auschwitz. Ich autorami byli izraelscy lekarze.

  Nie od dziś wiadomo, że najgorsze rzeczy mogą spotkać człowieka ze strony drugiej osoby. Jednak to, co miało miejsce w latach 2000-2004 przechodzi ludzkie pojęcie. W dwóch izraelskich szpitalach – Kaplan Hospital w Rehowot oraz Hartzfeld Hospital w Gederze – grupa sześciu lekarzy przeprowadzała na pacjentach oddziału geriatrycznego eksperymenty, które równie dobrze mogłyby być sprawką doktora Mengele.

  Nazwisko nazistowskiego lekarza – jednego z największego zbrodniarzy II Wojny Światowej; człowieka, który realizował chore eksperymenty – zostaje tu przywołane nie przez przypadek. Wydarzania te miały bowiem miejsce w Izraelu, a wiele osób, które poddane zostały doświadczeniom stanowili byli więźniowie niemieckich obozów koncentracyjnych, wśród których niektórzy byli obiektami zainteresowania wspomnianego już doktora Mengele. Tym razem piekło zgotował im jednak nie nazistowski zbrodniarz, ale ich pobratymcy.

  To, co działo się w dwóch izraelskich placówkach medycznych musi wywoływać oburzenie. Pod opiekę medyków-tyranów trafiali przede wszystkim ludzie starsi, w wieku od 67 do 102 lat. Znaczna część z nich, ze względu na podeszły wiek, była mocno schorowana. Byli i tacy, którzy cierpieli na demencję starczą i nie zdawali nawet sobie sprawy z tego, na co tak naprawdę wyrazili zgodę.

  Wśród koszmarnych doświadczeń, na jakie narażani byli podopieczni izraelskich lekarzy znajdowały się zabiegi, które polegały np. na głodzeniu pensjonariuszy przy jednoczesnym podawaniu im medykamentów pobudzających apetyt. W wielu przypadkach we wspomnianych szpitalach dopuszczano się również procedur upuszczania moczu wprost z pęcherza. Na porządku dziennym było wykonywanie nowatorskich i jednocześnie bardzo niebezpiecznych, eksperymentalnych operacji. W przypadku niektórych pacjentów dokonywano też celowego przedawkowania farmaceutyków.

  Jedną z podopiecznych izraelskich lekarzy była Berta Wiesel, polska Żydówka, która omal nie stała się jedną z ofiar dr. Mengele. Królikiem doświadczalnym niemieckiego psychopaty nie została tylko dlatego, że ukrywała fakt posiadania siostry bliźniaczki – informował dziennik “Rzeczpospolita”.

  Jak ujawniono w sporządzonym w czasie śledztwa raporcie, niektóre z eksperymentów realizowano, mimo że nie miały one szans przełożyć się na żadne istotne korzyści z punktu widzenia nauki czy medycyny. W wielu wypadkach doświadczenia przeprowadzano pomimo ostrzeżeń wysyłanych przez autorytety świata nauki, które sugerowały, że mogą być one nieetyczne bądź niezgodne z prawem.

  Zgody na udział w eksperymentach pozyskiwane były od pacjentów w sposób podstępny. Nierzadko bywało tak, że zamiast podpisów pod odpowiednimi oświadczeniami znajdywały się tylko odciski palców. Wielu ze schorowanych seniorów, którym cało udało się przetrwać piekło obozów koncentracyjnych, nie przeżyło prowadzonych na nich testów. Jak wykazało późniejsze śledztwo, lekarze dopuszczali się w wielu wypadkach niszczenia sporządzonej dokumentacji dotyczącej swoich ofiar.

  Cała sprawa wyszła na jaw w 2006 r. za sprawą dziennikarzy dziennika “Haarec”. Przypadki eksperymentów prowadzonych na starcach oburzyły izraelską opinię publiczną. Natychmiast zaczęto stawiać pytania o przesłanki, jakimi kierowali się medycy. W wielu wypadkach przyczyna była całkiem trywialna – okazywało się, że wieloma z lekarzy kierowały osobiste ambicje i chęć przyspieszenia własnej kariery. Autorzy eksperymentów nie ukrywali też, że zabiegi przeprowadzone na ludziach dawały im bardziej miarodajne wyniki niż te realizowane na zwierzętach.

  W 2006 r. dokonano serii aresztowań lekarzy zamieszanych w proceder. Wobec czterech najbardziej doświadczonych lekarzy, których zatrzymano, wysunięto zarzuty m.in.: o oszustwa, napaści, znęcanie się nad pacjentami, zaniedbania i fałszerstwa.

  Jak udało się ustalić śledczym, ofiarami mrocznych eksperymentów mogły się stać nawet setki osób. Szokować może fakt, że doświadczenia prowadzone były przez tak długi czas – realizowano je aż przez cztery lata. Jak to możliwe, że nikt wcześniej nie zauważył, że na oddziałach geriatrycznych dzieje się coś złego?

  Najbardziej bulwersujący w całej sprawie jest fakt, że w czasie, kiedy czas rozliczania okrucieństw, jakich dopuszczali się hitlerowcy podczas II wojny światowej, jeszcze nie minął, inni kaci czaili się w pobliżu, a w ich żyłach płynęła ta sama krew, która znajduje się w żyłach ich ofiar. Okrutnym chichotem losu jest fakt, że w czasie, gdy niektórym z bezbronnych ofiar medycznych eksperymentów cudem udało się przeżyć obozowe piekło, oprawców znaleźli wśród swoich rodaków, którym zdecydowali się powierzyć swój los.

  “Nie sądziłem, że takie rzeczy mogłyby się wydarzyć w Izraelu, ale się działy. Jest ich niewielu, ale tacy ludzie istnieją. Jestem żydem i nigdy nie przypuszczałem, by takich rzeczy mogli się dopuszczać żydowscy lekarze. Szczególnie biorąc pod uwagę naszą ponurą historię w tej dziedzinie” – powiedział dr Jacques Michel, który kierował wówczas śledztwem. Kim trzeba być, aby wykorzystać w sposób tak okrutny ludzi, którzy już raz, mając za sobą podobne doświadczenia, cudem ocaleli?

  http://niewiarygodne.pl

  Za: Dziennik gajowego Maruchy (2013-01-12)
 • @Arjanek 08:57:01
  Zamiast wdawać się w dziwne dyskusje dlaczego nie przypomnicie:
  1) "W 1940 na tych terenach władze niemieckie utworzyły obóz przeznaczony początkowo do osadzania więźniów politycznych i opozycji, głównie Polaków."

  2) "W marcu 1941 po raz pierwszy obóz wizytował Himmler – zdecydował wtedy o jego rozbudowie, tak aby mógł pomieścić 30 tysięcy więźniów (wcześniej obóz planowano na ok. 10 tysięcy), a także wydał rozkazy o rozpoczęciu budowy obozu Auschwitz II w odległej o trzy kilometry od KL Auschwitz wsi Brzezinka. Początkowo miał to być obóz dla jeńców (przygotowywano miejsce dla tysięcy jeńców radzieckich), jednak potem plany te zostały zmienione.
  3) Dopiero po Konferencji w Wannsee – spotkanie: ", które odbyło się 20 stycznia 1942 roku w willi przy Großer Wannsee 56/58 w Berlinie (obecnie muzeum Dom Konferencji w Wannsee), na którym zebrali się niemieccy prominenci nazistowskiej służby państwowej, pod przewodnictwem Reinharda Heydricha. Tematem narady było praktyczne rozwiązanie kwestii żydowskiej, jak eufemistycznie określano planowane ludobójstwo żydów.) " I najważniej - gdzie, w którym miejscu, znajdziecie wzmiankę o wymordowaniu żydów. Nigdzie. Niemcy wiedzieli co robią. Na papierze nie ma dowodów, a fakty, jak okazuje się dzisiaj, można dowolnie ustalać.
  Macie swój strategiczny sojusz z Izraelem. Trzeba zrobić wreszcie jedną rzecz: przeprowadzić ekshumacje w Jedwabnem. I wtedy WSZYSTKO się wyjaśni. To kiedy będą badania naukowe w Jedwabnem? Ekshumacja? A może niech Izrael wyjaśni, dlaczego tak bardzo jej nie chce? Czy dlatego, że nie mógłby dłużej głosić kłamstw o polskich sprawcach? Dlatego trzeba nagrywać filmować aparatami komórkami więźniów Polaków uwięzionych w obozach niemieckich i niech mówią czyje to były obozy i że Niemcy komendanci po niemiecku mówili. Póki żyją czas. Delikatnie ale niech nie marudzą że kogo to obchodzi albo że wszyscy wiedzą. Nie wszyscy wiedzą. Nikt nie wie. Nawet Obama z USA nie wie! Zapisywać! Filmować! Utrwalać! Do Internetu YouTube wrzucać!
 • Do @Arjanek 08:57:01
  @Arjanek pisze wyraznie ! sojusz z Rosją i innymi państwami Słowiańskimi !!!! UNIA SŁOWIAN zamiast żydowskiej UE !!! to co ci się w sojuszu Słowian nie podoba ? wole być ze Słowianami niż z żydami !!

  żydowska UE to zboczenie , zagłada , wojny rasowe zniszczenie narodów zniszczenie kultury, tożsamości ! to ci się @Arjanek podoba ?

  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @Arjanek 08:57:01
  Jak wierzyć temu człowiekowi? Izraelski polityk atakuje Polskę i mija się z prawdą(czyli łże jak jąkaty Szechter alias Michnik)

  http://niezalezna.pl/215506-jak-wierzyc-temu-czlowiekowi-izraelski-polityk-atakuje-polske-i-mija-sie-z-prawda
  Już kiedyś Adam Michnik uśmiercił swoich rodziców w Holokauście. Jego wypowiedź ukazała się w Der Spiegel.

  Ps..Chciałbym przypomnieć żydom, że 74 lata temu żydzi dokonali pogromu polskiej wsi Koniuchy. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania Wczesnym rankiem 29 stycznia 1944 r. uzbrojone grupy żydów wspierane przez Litwinów postanowiły dokonać pogromu zamieszkałej przez Polaków wsi Koniuchy. Chałupy, w których żyli nasi rodacy były podpalane. Jeśli ktoś próbował uciec z palącego się domu musiał liczyć się z tym, że napastnicy otworzą do niego ogień z pistoletów i karabinów. W ten sposób zginęło 38 osób - mężczyzn, kobiet i dzieci. W odróżnieniu od Jedwabnego zbrodnia ta nie wywołuje jednak większego zainteresowania. A takich wsi było wiele na wschodnich terenach należących do Rzeczypospolitej ! To samo żydzi zrobili we wsi Naliboki.
 • I kto tu jest na manowcach?
  Ustawodawca,zgodnie z talmudyczną mądrością-od setek lat-pozostawił furteczkę /jak kiedyś z LSD -lwica leficy-"lub czasopisma"/


  "Podkreślamy, że działalność naukowa i artystyczna nie stanowi przestępstwa w rozumieniu omawianej ustawy”

  teraz trwa tylko pokraczne duraczenie i pozorowane wycie chazarów obu wspólników geszeftu.
 • @Arjanek 08:57:01
  A to przykład kłamstw rozsiewanych po świecie. Wg autorki tego tekstu ów słynny prokurator zajmujący się Jedwabnem, dowiódł, że mord popełnili Polacy / dosłowne tłumaczenie/. Nawet z jego raportu nie wynikają jednoznaczne wnioski. Z tego, co można przeczytać w opracowaniach, stwierdził on, że różnie o tym opowiadają świadkowie, że Niemcy byli, a inni, że ich nie było. Jacy świadkowie tak twierdzą?
  http://www.radzilow.com/gazeta3.htm
 • @Arjanek 08:57:01
  Dawniej antysemitą był ten, który nie lubił żydów( do 1947r), dzisiaj antysemitami są ci, których nie lubią żydzi. Jest stare żydowskie porzekadło: Co dobrego Ci uczyniłem, ze tak mnie nienawidzisz? Przekłada się to na stosunek żydów do Polaków. Na ogół kat nienawidzi swojej ofiary, a katami dla nas byli niewątpliwie żydzi i to od baaardzo dawna. Jak tylko zaczęli opanowywać ziemie polskie. W 1921 r. odbyła się w Warszawie konferencja żydoznawcza, serdecznie polecam lekturę. Bardzo prawdziwa i wielce pouczająca:


  http://www.polishclub.org/.../pamietnik-i-konferencji.../

  A najwięcej żydów zamordowali żydzi-komuniści, ale przecież o tym nie można mówić. Żyd zawsze będzie żydem i to jest najprawdziwsza z prawdziwych prawda. Po wojnie przywieziono do Polski ponad 200 tys żydów przeszkolonych w sowiecji i osadzonych na stanowiskach partyjnych i nie tylko nawet w wojsku. Ciekawe jest to, że pierwsze stenogramy posiedzeń Polit Biura PRL zapisywane były w Jiddisz.....A później i do teraz tak jest. Dzieci i wnuki resortowe pochodzą od tych od tych dwustu tysięcy przywiezionych Polsce na osłodę wolności. Polska, jaka Polska -Judeopolonia-Polin. Nie należy zapominać o zbrodniczej działalności żydowskiej policji w Gettach, która z olbrzymią aktywnością i okrucieństwem po ich okradzeniu wysyłała swoich współbraci, swoje rodziny na śmierć czym zaskoczeni byli sami Niemcy gardzący nimi. Należało by też wspomnieć słowa jednego z przywódców żydów amerykańskich, dla którego: "Jedna krowa w Izraelu, jest ważniejsza niż los wszystkich żydów w Europie". Skąd on mógł wiedzieć, że po latach ta symboliczna krowa zamieni się w złotego cielca, na którym amerykański przemysł holokaustu czyli holokitu będzie bezczelnie wyciskał miliony z krajów Europy ?


  Łapanka Vel' d'Hiv - czarna karta w historii Francji

  https://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/888084,Lapanka-Vel-dHiv-czarna-karta-w-historii-Francji

  Ranking morderców żydów[Niemcy nie byliby w stanie sami wykonać planu zagłady Żydów, gdyby nie mieli swoich wspólników. Byli nimi Ukraińcy, Rumuni, Francuzi, Włosi, Litwini, Łotysze, Estończycy, Słowacy, Węgrzy, Holendrzy, Belgowie, Norwegowie, Chorwaci i Włosi.]

  http://www.bezc.pl/artykul/59/ranking-mordercow-zydow

  Warto poczytać więcej i ze szczegółami w książce Henryka Pająka"Chazarska dzicz panem świata- Zagłada Rosji".Tylko nie przed snem, bo straszna jest prawda o tamtych czasach.

  http://www.kanon24.pl/1480,chazarska-dzicz-panem-swiata-tom-i-zaglada-rosji.html Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/3551/udzial-zydow-we-wladzach-rewolucji-bolszewickiej
 • Reakcja syjonistycznych klakierów z TVPISral-a
  Wreszcie pokazują prawdziwą twarz IZRAEL i całe lobby Żydowskie”, „Zasłona z Żydów opadła i pokazali swoją prawdziwą twarz - przemysł holokaustu służy im do wyłudzania nieustannie od Polski wielomiliardowych wyimaginowanych roszczeń”. „A czy nie można przekazać obozów koncentracyjnych do Izraela? Niech sobie je zabiorą i będą wówczas żydowskie” – to tylko kilka przykładów skandalicznych tweetów, które ukazały się na antenie TVP Info w Dzień Pamięci o Ofiarach Holocaustu. - Proszę tego nie oznaczać jako „Studio Polska” – zareagował Jacek Łęski. - My sobie nie życzymy tego typu przekazu - dodała współprowadząca Magdalena Ogórek.

  „To atak trolli” – stwierdził Jacek Kurski. Inni pracownicy TVP mówią o awarii systemu.

  Tak się duraczy ogłupiony elektorat
 • @Arjanek 08:57:01
  http://www.pch24.pl/images/min_mid_big/big/56791.jpg?r=1517243156
  Czy katolik może świętować Chanukę? Czyli rozterki prezydenta...Jest jeden Bóg – to pierwsza z Sześciu Prawd Wiary. Trzecia z nich wyjaśnia zaś, że są trzy Osoby Boskie: Bóg Ojciec, Syn Boży, Duch Święty. W Pana Boga w trzech Osobach wierzymy my, katolicy, a także inne chrześcijańskie związki wyznaniowe. Nie wierzą z kolei w Trójjedynego Boga monoteiści tacy jak muzułmanie i żydzi. Czy więc prezydent Andrzej Duda, katolik, powinien organizować w swoim Pałacu chanukowe zapalanie świec? Jako prezydent – być może, chociaż niekoniecznie. Jako katolik – z całą pewnością nie. Katolik ma swoją Wiarę, swój kult, swoje celebracje i święta. Wyznawcom innych religii trzeba okazywać szacunek należny wszystkim ludziom, ale ich błędnym doktrynom należy wyrazić jasny sprzeciw. Andrzej Duda mógłby więc złożyć wyznawcom judaizmu chanukowe życzenia – dajmy na to: aby ten czas był dla nich rodzinny. Jest wszak głową państwa, w którym żyje pewna grupa żydów. Prezydent powinien bez wątpienia prezentować wobec nich serdeczne odruchy, nie zapominając jednak, że liczba judaistów w Polsce jest niewysoka i cnota sprawiedliwości wymagałaby złożenia analogicznych życzeń również innym grupom – przynajmniej tym porównywalnym liczebnie z gminami żydowskimi, którym poświęca się wiele uwagi. Prezydent-katolik nie powinien jednak uczestniczyć w celebracjach niekatolickich, w tym w judaistycznych. Nie jest bowiem ani świadkiem Jehowy, ani muzułmaninem, ani żydem. Chrześcijaństwo, owszem, wyrosło z religii mojżeszowej, ale judaizmem nie jest. My, katolicy, wierzymy w Boga Abrahama, Izaaka, Jakuba, jednak za sprawą Pana Jezusa Słowo stało się Ciałem. Wiemy więc – inaczej niż pobożni żydzi w starożytnym Izraelu – że są Trzy Osoby Boskie. Żyjący dziś żydzi odrzucają Boskość Pana Jezusa i nie wierzą w Trójcę Świętą, mimo że te prawdy zostały objawione dwa tysiące lat temu. Wielce problematyczne jest w tym kontekście stwierdzenie, że starozakonni wierzą „w tego samego Boga” co chrześcijanie. Dlatego też doktrynalnych błędów powielać i pochwalać nie należy. Żeby zaś modlić się za żydów, nie potrzeba modlić się z nimi. Prezydent Duda dźwiga na sobie odpowiedzialność za państwo jako całość i naród jako wspólnotę. Głową państwa jest się jednak 5, 10, 30, rzadziej 60 lat, zaś katolikiem – całą wieczność. Dlatego wypełnianie katolickich obowiązków wynikających z chrztu i przynależności do Kościoła powinno być dla niego (i każdego z nas) priorytetem. Urządzając zapalanie chanukowych świec w swoim Pałacu prezydent stracił równowagę między tym co ważniejsze: duchowe, a tym co mniej istotne: materialne – polityczne. Poszedł o krok za daleko. Życzenia dla społeczności żydowskiej byłyby gestem absolutnie wystarczającym. I duchowo bezpiecznym.

  Michał Wałach


  Ps...... a czy w knesecie świętuję Boże Narodzenie ? Duda katolik? Sami widzicie jaki z niego katolik!!!!
 • @Arjanek 08:57:01
  Czyli jednak chodzi o to, co żydzi lubią najbardziej? O pieniądze! Wszystko się układa w logiczną całość, dzisiejsze Niemcy (jak hitlerowcy) nadal posługują się żydami jak swoimi psami. Ustawa o reprywatyzacji w USA już gotowa ma nr447, to na jej podstawie żydzi otrzymają od Polski odszkodowanie za utracone kamienice w czasie holokaustu. Jeżeli Polska im nie wypłaci to "ONI" będą nam przy odzyskaniu reparacji szkodzić-smrodzić. Oni będą mieli również wpływ na wysokość tych reparacji- wiadomo bowiem że tak dużych pieniędzy Niemcy nie mają tylko ponad 3 biliony ojro długu!. Niemców wydoili czas na Polskę. No i mamy drugie dno ataku na Polskę, z powodu ustawy reprywatyzacyjnej, a żydom znów mamona przysłania zdroworozsądkowe myślenie, jakie to przykre a zarazem, żałosne i niebezpieczne. Jak szukano "złotego pociągu" w Wałbrzychu, to od razu Żydzi ogłosili, że złoto z tego pociągu jest ich. Wprawdzie pociągu ani złota nie ma, ale w takim razie oddajmy im całą zawartość tego tunelu i niech się raz na zawsze od Polski odpierdolą. Jak widać, holocaust NICZEGO ich nie nauczył. 80 ton złota Polski Niemcy ukradli a 3 tony odebraliśmy gdzie jest 77 ton? gdzie pytam, gdzie, gdzie reszta pytam historyków gdzie, a prezydent Duda jeszcze będzie paradował z tym prezydentem oszustem z Izraela, no to będziemy my też paradować w marszu żywych na żywo. Jak widać cała Polska budzi zainteresowanie środowisk żydowskich aż do jej stuprocentowej kolonizacji i wykreślenia z mapy. Oddawanie Polski po kawałku nic w tej sytuacji nie zmieni. Należy zwyczajnie tupnąć nogą i zawołać poszli won!
 • @Arjanek 08:57:01
  Proponuję w jednym z Niemieckich Obozów Koncentracyjnych zorganizowanie wystawy. Niemieckie obozy koncentracyjne na terenie Niemiec. Pierwsze obozy koncentracyjne zostały zorganizowane w III Rzeszy w 1933 r. Dachau pierwszy obóz koncentracyjny (niektóre źródła wskazują, że pierwszym niewielkim obozem, założonym 12 marca 1933 r. był obóz Dürrgoy, obecnie dzielnica Wrocławia). Jeszcze w roku 1933 SA i SS oraz policja zorganizowały kolejne obozy, m.in. w Oranienburgu, Berlinie (tzw. Columbia-Haus), Królewcu (Quednau), Papenburgu, Esterwegen, Kemna bei Wuppertal, Sonnenburgu, Sachsenburgu, Lichtenburgu. W 1934. W następnych latach założono obozy w: Sachsenhausen (1936), Buchenwaldzie (1937), Mauthausen (1938), Flossenbürgu (1938) oraz obóz dla kobiet w Ravensbrück (1939). Skoro Niemiaszki nie znają własnej historii to im przypomnimy. Tylko czy w III RP ktoś się odważy, tj. tzw. będzie zgoda polityczna.
 • @kula Lis 67 19:08:00
  Ciekawe w którym?
  Tam są obsadzone stołki "derektorskie" chazarami.
  Ostatni wybryk wnuczka Bydłoszewskiego znasz?
 • @Arjanek 08:57:01
  Tu piszą w Israelu o nowym prawie.

  http://www.jpost.com/Diaspora/Antisemitism/How-I-became-public-enemy-No-1-in-Poland-540089?utm_source=newsletter&utm_campaign=29-1-2018&utm_content=how-i-became-public-enemy-no-1-in-poland-540089
 • @kfakfa 19:18:02 nie znam, napisz. A o obsadzie to wiem.
  Prezydent Izraela niech jedzie obchodzić wszelakie święta ale do swoich niemieckich przyjaciół a od Polski proszę się odczepić. Nie chcemy na naszej ziemi fałszywych żydów czyhających tylko na kasę od nas. Zrobić pilnie zestawienie współpracy żydowskiej z Hitlerowcami jak i Sowietami przy prześladowaniu i mordowaniu Polaków!!! Te wasze żydowskie wycieczki niby młodzieży proszę także skierować już do Niemiec. My was wszystkich już nie chcemy!!! Żyd = zawsze kłopoty! Bulimy za te żydowskie miejsca turystycznych pielgrzymek: obozy, cmentarze, jakieś muzea żydów i inne wariactwa. Austria np. pozostawiła samym sobie obozy zlokalizowane na ich terenie. Pilnują nie dbają. Gliński przeznaczył 50 milionów na renowację cmentarza żydowskiego, musiał bym przeklnąć ale się wstrzymam.....Za jakie grzechy publiczne pieniądze są wydawane na żydowskie ekstrawagancje? ? Niech żydzi sami to utrzymują. Jeżeli żydzi będą się tak dalej zachowywać aby tylko szkodzić Polsce to należy się zastanowić nad organizacją takich cyrków w Polsce . Nie może być tak aby ktoś przyjeżdżał do naszego kraju aby pluć na Polskę i Polaków. Ostatnie wydarzenia świadczą tylko o wrogości wobec nas. Do Niemców żydzi już nie mają takich pretensji bo Niemcy zapłacili. .
 • @kula Lis 67 19:41:01
  https://img6.demotywatoryfb.pl//uploads/201501/1422541283_vq6tkp_600.jpg

  coś tam wyskrobał już huski
 • Pajac
  W czasie gdy Izraelska ambasador poucza i wysnuwa jakieś chore żądania względem Polski krul Europy Tusk...... aktualizuje swoje zdjęcie w tle na FB ! Pajacu Tusk, siedzisz jak mysz pod Niemiecką miotłą!
 • @Husky 21:08:02
  /W czasie gdy Izraelska ambasador poucza / polska mininistra klaszcze:

  http://bi.gazeta.pl/im/fd/e4/15/z22956541Q,Ustawa-o-IPN-budzi-kontrowersje.jpg

  BTW
  PMM i PBS reagują prawidłowo
 • @roux 21:16:10
  Dlaczego ,,wybitny'' syn Polskiej ziemi , wielki Polak Donad Thusk milczy dotąd jak grób ?
  chciałbym bardzo POznać jakie jest jego stanowisko wobec oskarżania Polaków o holokaust
 • @Husky 21:50:38
  Może można jego zapytać?
 • @roux 21:16:10
  http://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/01/i-ja-wtedu-temu-zydu-mowie_2018-01-29_21-56-19.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930