Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
89 postów 103 komentarze

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Polskie No-Go,Czeczeni i import "nieterrorystycznego" islamu

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W Niemczech "uchodźca" z Syrii zarzyna psychologa, do Polski deportowano z Europy Zach. 700 muzułmanów, 16 tys. wkrótce przybędzie tworzyć No-Go

Powoli wyjaśnia się dziwna sprawa związana z obecnością W Warszawie, Szczecinie, Gdańsku i in. miastach dużych grup pseudo-uchodźców, dziwnie zachowujących się w marketach i w pobliżu galerii handlowych całych rodzin. Oczywiście, w wersji oficjalnej „nie przyjmujemy nikogo”. Ale wersje oficjalne, jak wiadomo są po to, by je dementowali mieszkańcy danego państwa, albo zbyt dociekliwe media. 

Zanim przejdę do polskich stref No-Go muszę wspomnieć o wczorajszym „incydenciku” w niemieckim Saarbrücken (Messerattacke: 27-jähriger Syrer tötet Psychologen). Syryjski 27-letni „uchodźca” zarżnął psychologa w Ośrodku Terapii dla Uchodźców (Psychosocjalne Centrum dla Uchodźców i Migrantów przy Niemieckim Czerwonym Krzyżu). „Kontrowersyjny incydent” wydarzył się w gabinecie psychologa. Powodem była różnica zdań. Oczywiście musimy uważać, by nie reagować ksenofobicznie, ostatecznie komu z nas nie zdarzyło się, że diagnoza lekarska nie przypadła do gustu? A nóż? No cóż, po śniadaniu pewnie z roztargnienia schował do kieszeni lub plecaka – co w tym takiego niezwykłego? Kto nie chodzi do lekarza z nożem, niech pierwszy rzuci kamieniem. I niech nikt czasem nie posuwa się do okrutnej nietolerancji religijnej twierdząc, że styl życia i zdobywania nowych wiernych opisany w Koranie siłą logiki wymusza na stosujących tę księgę nie rozstawanie się z ostrymi narzędziami. 

Jak podaje prasa, jedno jest pewne: nie miało to zabójstwo niczego wspólnego z terrorem. To ważna wiadomość dla zrozumienia poniższych relacji z Polski. Oprócz jednej grupy z Łomży (działała też w Białymstoku i Warszawie) – nie było powiązań kryminalnych, aspołecznych i przestępczych zachowań przebywających w Polsce „uchodźców” z ISIS i terroryzmem. Oni napadają, zaczepiają, kradną, zastraszają, bo taki jest ich... dzień powszedni, czynią to z własnej inicjatywy, jako dzieci swojej „kultury”, swych rodzin a przede wszystkim swej Świętej Księgi, która wręcz zaprasza do terroryzowania „niewiernych”. ISIS nie ma tu nic do rzeczy. W duchu Księgi jest clou. Reszta to tylko zastosowanie i przejęcie się duchem nawracania mieczem, czy innym ostrym narzędziem. 

 

Czy ktoś wie o tym, że od początku roku do Polski deportowano (jako do kraju, w którym „uchodźcy złożyli wniosek o ochronę) z Zachodu 700 migrantów? To dopiero początek. Na powrót do Polski w najbliższym czasie czeka 16 000 asyl seekers.

 

„Od początku roku z Zachodu deportowano do Polski ponad 700 imigrantów. Musimy ich przyjąć - informuje "Rzeczpospolita". Urząd ds. cudzoziemców podaje "Rzeczpospolitej", na deportację z krajów Europy Zachodniej czeka niemal 16 tys. osób spoza UE, które w Polsce wystąpiły o azyl. Większa część migrantów to Czeczeni, którzy nie czekali na decyzję w sprawie ochrony międzynarodowej i uciekli na Zachód, gdzie otrzymują większą pomoc socjalną niż w Polsce. Jednak zgodnie z przepisami takie osoby muszą przebywać w kraju, w którym złożyły wniosek o ochronę. W związku z tym, gdy zapadnie decyzja o deportacji, Polska musi tych migrantów do siebie przyjąć.”Okazuje się więc, że owymi darczyńcami są Urzędy ds. Cudzoziemców, jak to przypuszczałem w notce o tysiącach Tadżyków składających wnioski. Obecnie islamizację Polski, cichą, sekretną prowadzą Urzędy ds. Cudzoziemców. 

Jeśli tak będzie wyglądało „nieprzyjmowanie” uchodźców przez rząd PIS-u, to wyborcy im podziękują wkrótce. Oczywiście jest tu zapewne czynna dywersja H. Gronkiewicz-Waltz, P.Adamowicza i innych „totalniaków”. Ale nie znaczy to, żeby PIS się tym ubogacaniem nie zainteresował i nie przyhamował tego procederu. 

 

Przejdźmy teraz do tego, do czego prowadzi na polskim gruncie awaria sita przesiewającego kryminalnych darmozjadów terroryzujących okolice. Są to wszystko przepiękne przykłady ubogacania, podzięki za miłosierdzie, wtapiania się „uchodźców” w realia gościnnego kraju: 

Czeczeński terror w Lininie i Coniewie! Ludzie piszą petycję do szefa MSWiA: ”Boimy się o dzieci!” 

//wpolityce.pl/spoleczenstwo/342952-czeczenski-terror-w-lininie-i-coniewie-ludzie-pisza-petycje-do-szefa-mswia-boimy-sie-o-dzieci-wideo

 

 Ten powyższy film koniecznie trzeba obejrzeć! Dla tych, którym Bóg odmówił rozumu i wyobraźni jest to lekcja poglądowa, jak pojawiają się zarodki strefy No-Go przy zaledwie kilkuset wyznawcach Allacha, którzy najechali tubylców. Po obejrzeniu tego filmu tylko niesprawność umysłowa może usprawiedliwić to, że ktoś będzie powtarzać kalki wgrywane do mózgów, kalki o wzbogaceniu kultury, kalki o wtapianiu się muzułmanów w zachodnie społeczeństwa itp głodne kawałki.

image

 

Czeczeńscy imigranci zaatakowali funkcjonariuszy Straży Granicznej

 

//kresy.pl/wydarzenia/czeczenscy-imigranci-zaatakowali-funkcjonariuszy-strazy-granicznej/ 

 

 

Łomża, Białystok: Czeczeni zbierali pieniądze i organizowali broń dla terrorystów z ISIS

 

//www.nto.pl/polska-i-swiat/a/lomza-bialystok-czeczeni-zbierali-pieniadze-i-organizowali-bron-dla-terrorystow-z-isis,10608786/ 

 

 

Czeczeni napadli na drukarnię. Sąd zastosował areszt

 

//www.poranny.pl/wiadomosci/bialystok/art/5546106,czeczeni-napadli-na-drukarnie-sad-zastosowal-areszt,id,t.html 

 

 

Rodzice ze szkoły w Coniewie: pomóżcie nam bezpiecznie żyć!

 

//www.gorakalwaria.net/news-rodzice-ze-szkoly-w-coniewie-pomozcie-nam-bezpiecznie-zyc,251.html 

 

 

Czeczeni zamknięci za napad z nożem

 

//www.mylomza.pl/home/lomza/item/5117-czeczeni.html 

 

 

"No-go zone" w Górze Kalwarii i okolicy. "Patologia, bezprawie, strach". 

Petycja zastraszanych przez Czeczenów mieszkańców Góry Kalwarii do MSWiA

 

//dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20404&Itemid=100 

 

Czeczeni w polskim ośrodku dla uchodźców: Tu jest Państwo Islamskie!

 

https://ndie.pl/czeczeni-w-polskim-osrodku-dla-uchodzcow-tu-jest-panstwo-islamskie/ 

 

Zdziwienie? Myślę, że nie ma się czemu dziwić. Klasyka religii miłości: burdy, terroryzowanie innowierców, napady, wulgarne zaczepki Polskich kobiet w pobliżu Ośrodków, stosowanie pustynnego prawa wendety (pobicie nauczyciela, dewastowanie otoczenia szkoły), handel narkotykami połączony z ich intensywnym... testowaniem, kradzieże, unikanie jakiegokolwiek zatrudnienia, wyłudzanie zasiłków (często wielokrotne poprzez rejestrację w kilku miejscach), parasol ochronny i tchórzostwo Policji, zbieranie pieniędzy na morderców z ISIS, demonstrowanie poczucia bezkarności, zastraszanie mieszkańców, groźby, ataki na służby. 

Czeczeńcy w niczym nie różnią się od innych światłych wyznawców światłej księgi, której jedyną treścią jest jak zmusić frajera do służenia cwaniakom, a gdy odmówi, co z nim zrobić (którą rękę i nogę mu uciąć; rytuał tej „religii” zawiera szczegółowe opisy, np. za sianie zgorszenia nie ucina się lewej nogi i lewej ręki, tylko zawsze... naprzemianległe, jest w tym zapewne jakiś wyższy sposób poznania Boga). W Austrii np. są już islamskie dzielnice czeczeńskie, np. w wiedeńskiej dzielnicy Kagran, której prężna wspólnota „miłości” utworzyła patrole islamskiej policji religijnej monitorującej ubiór, długość spódniczek, nikotynizm i próby wejścia do sklepów monopolowych ze strony niewiernych (właśnie w tej wiedeńskiej dzielnicy została pobita przez członkinię czeczeńskiego gangu 15-latka z Polski). Nie ma różnicy czy Czeczen, czy Arab –przekaz Świętej Księgi dociera do każdego chętnego. Może dlatego, iż jest niezbyt skomplikowany i dostępny nawet dla niepiśmiennych: My tu rządzimy, a kto się postawi – marny jego los. Ciekawym (europejskim) schorzeniem jawi się nazywanie tego dzieła przypominającego kodeks grup przestępczych – „świętym”, a działalności tych gangów: religią. Europejczycy to dziwna człowieka być...

A propos tych... 16 tysięcy, które w najbliższych tygodniach i miesiącach ubogacą nasz kraj, to żółtka kartka dla PIS-u. Społeczeństwo patrzy...

image

Ilustracja. Czeczeńcy zatrzymani przez Straż Graniczną

 

 image

 

 

KOMENTARZE

 • @@@!
  "W 2014 jedli banany by pomóc migrantom:)... Zobacz kto taki mądry!"
  https://www.youtube.com/watch?... Uchodźcy w Niemczech mordują na ulicy za jedzenie loda w Ramadan!
  https://www.youtube.com/watch?... Idź Pod Prąd to jest informacja... tam jest prawda jak islam znalazł się w Warszawie w Polsce jest ich ok 30tys nowe meczety HGW buduje, na Puławskiej meczet leją z litego betonu, żeby go nie można było łatwo rozwalić. Za każdego ciapatego ksiądz biskup 800e dostaje, no to jest ich mnogo a Ukraińcy kwity islamistom daje, co na to p Błaszczak? a no cisza!
 • @@@!
  Syryjczyk zadźgał Irakijczyka- psychologa. Policja jednak zaleca by delikatnie obchodzić się z muzułmanami ze względu na Ramadan post-głodówkę, gdyż łatwo ich rozdrażnić.
 • @kula Lis 67 09:11:06
  Jak "władza" ma paraliż, czas by zareagowali "zwykli ludzie"??
  Pytanie, czy Polacy wolą dać się NAPADAĆ, czy się ZJEDNOCZĄ.

  DOPÓKI "ich" jest mało, koniecznym wydaje się "wdrukowanie" w ich świadomość (zbiorową i pokoleniową) hasła: "nie ruszaj Polaka, bo (gorzko) POŻAŁUJESZ".
  DOPÓKI nie mamy takich "incydentów" jak w Niemczech czy Anglii.

  Jak? SKUTECZNIE!
  "Jakoś" Bułgarię omijają, wolą morzem, mimo, że wielu z nich się utopi. Może czas się przyjrzeć jak Bułgarom to się udaje?
 • @laurentp 09:29:46
  Wyrozumiałość i miękkie serce w sprawie "Multi-Kulti" = prędzej czy później... zimna i twarda dupa a ucięty zimny z otwartymi tym razem łeb obok niej.!!
 • @laurentp 09:29:46
  Dlaczego patrzymy na Niemcy skoro tabuny Arabów łażą sobie spokojnie po ulicach większych i mniejszych miastach w Polsce? Piszemy i nic z tego nie wynika. Dlaczego PiS na to pozwala. Polacy organizujmy się bo i u nas się zacznie.
 • @laurentp 09:29:46
  W TV publicznej zabraniają o nich mówić zapominając, że jest internet . Wyprą się wszystkiego zwalając na jakieś organizacje pozarządowe, samorządy, Caritas, Kościól. Chyba się zakotłuje i sondaż szlag trafi.
 • @laurentp 09:29:46
  A premier May życzyła im udanego ramadanu. To chyba jest udany ramadan, dzisiaj rano trzy czarownice w czarnych worach zaatakowały w Anglii trzydziestoletnią kobietę.
 • @laurentp 09:29:46
  Zbyt to mało wstrząsające dla polityków mających osobistą ochronę. Terror rozprzestrzenił się, bo poprawność ideologiczna a raczej znieczulica i lekceważenie podstawowego prawa obywatela do bezpieczeństwa są faktem. Europejczyk boi się wyjść na ulicę.
 • wiesz co autor?
  a może sprawą zainteresować ADAMA BOROWSKIEGO.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Adam_Borowski
  Ów postsolidarnościowy polityk,obecnie w PIS-owskim obozie,jest ambasadorem "wolnej czeczenii" czyli Iczkerii https://pl.wikipedia.org/wiki/Czecze%C5%84ska_Republika_Iczkerii

  http://chechenews.com/wp-content/uploads/2015/10/215384_197745923593953_6192055_n-200x300.jpg

  Ekscelencja Adam Borowski ma z nimi (z tymi Czeczeńcami) bardzo dobry kontakt,dużo peroruje o wolności i demokracji http://chechenews.com/%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D0%BC-%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9-%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D0%BE-%D0%BE%D1%87%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%B2%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%8C-%D1%87%D1%82%D0%BE-%D1%87/ więc nie wykluczone że coś wskóra.
  Można też coś negocjować poprzez Andrieja Iłłarionowa - eksperta smoleńskiego.Jak Andriej Iłłarionow zna się na samolotach o tym nie wiadomo.Wiadomo natomiast że jest pracownikiem Cato Institute https://pl.wikipedia.org/wiki/Cato_Institute która to placówka od lat patronuje Międzynarodowym Zjazdom Czeczeńców http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:D5_qyEftpRsJ:thechechenpress.com/the-treaty-of-peace/13482-mezhdunarodnaya-konferentsiya.html+&cd=10&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-b

  http://smayli.ru/data/smiles/nacional-28.gif http://smayli.ru/data/smiles/smehs-394.gif
 • @laurentp 09:29:46
  Islamiści w akcji wprowadzania jednej prawdziwej religii..7 Jun 2017
  Zobaczcie, co nasi islamscy "bracia", wyznający według Cyryla i Franciszka tego samego Boga Stwórcę, robią z kościołami na Bliskim Wschodzie... Chcemy ich w Polsce? A.L.
  https://www.youtube.com/watch?v=295zKctP_to


  טרור: לוחמי דאעש מנתצים פסלים ושורפים את הכנסייה
 • @laurentp 09:29:46
  Odpowiedź na pytanie dlaczego nieroby muzułmanie nie integrują się w Europie Zachodniej jest bardzo prosta: Między innymi dlatego się nie integrują ponieważ ten model życia jest dla nich nie do przyjęcia. Dla ortodoksyjnego muzułmanina nie do przyjęcia jest qurestwo, pedalstwo, lesbijstwo, pijaństwo, narkomania, aborcja i wszelkie inne zboczenia. Tych "wartości " muzułmanin sobie nie przyswoi.
 • @laurentp 09:29:46
  Imigrant próbował włamać się do domu we Włoszech! Dostał niezły łomot od właściciela! Cała sytuacja została udokumentowana na filmie. Do zdarzenia doszło we Włoszech. Grupka imigrantów usiłowała wtargnąć na prywatną posesję i dokonać kradzieży. Nie spodziewali się jednak... że właściciel okaże się nieustraszony i waleczny...Ku wielkiemu zdziwieniu imigrantów zagrożony utratą dobytku mężczyzna stanął z nimi do walki i zaczął bronić się łomem. Cóż - mieli pecha! Gdy tzw. uchodźcy zostali już wypędzeni z prywatnego terenu, wciąż odgrażali się mężczyźnie, jednak już żaden z nich nie odważył się stanąć w bezpośredniej walce z rozwścieczonym Włochem. Nie od dziś wiadomo, że ci wszyscy tzw. uchodźcy przybywają do Europy nie po to aby pracować. Jeżeli nie załapią się na zasiłek - pozostają im kradzieże i rozboje. Jak powszechnie wiadomo, nie mają z tym żadnego problemu. Wszystkie kraje, które zdecydowały się na przyjęcie imigrantów borykają się z rosnącą falą przestępstw na tle rabunkowym i seksualnym. Władze zdają się być ślepe i albo nie widzą ( choć to mało prawdopodobne) albo nie chcą - w imię poprawności politycznej widzieć tego jak ich kraje powoli stają się być opanowywane przez nachodźców. https://youtu.be/m-ukSRiB4Ic
 • @kula Lis 67 08:22:46
  Przyjąć potrzebujących pomocy? Owszem. Jeśli przyjęliśmy takie zobowiązania... byle nie tak, jak Unia tego od nas oczekuje. Po swojemu.

  Za czasów I RP jakoś nie było żadnych pogromów, nienawiści, niesnasek na tym tle. Znaczy - potrafimy. Znaczy - uchodźcy też niekoniecznie są wrogo nastawieni.
 • Dura lex set lex
  Hmm.A czy nie mozna by tych chłystków nabic na pal,niczym Azję Tuchajbejowicza,aby poznali że my poważnie traktujemy prawo?
 • W Czeczenii nie ma wojny
  Ergo odesłać ich do ojczyzny, nie ma już zagrożenia wojną, a ubiegali się o azyl, gdy wojna trwała, więc nie widzę problemu. Taniej wyczarterować samoloty dogadać się z Kadyrowem, żeby przyjął rodaków i braci w wierze, a my partiami będziemy odsyłać ich do Czeczenii.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930