Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
81 postów 100 komentarzy

varietas vestis reginae

wawel - "Jesteśmy oceanem w nocy, wypełnionym poblaskami światła. Siedząc tu razem, jesteśmy przestrzenią między rybami a księżycem." [Dżalaluddin Rumi]

Misjonarze Islamscy pukają do drzwi

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Historia przyspiesza. Wojna cywilizacyjna wkracza w nową fazę. Fazę, którą można nazwać „Biuro Wojny Hybrydowej - Miłosierdzie”

image

Ilustracja 1. Gdzie oni tak się spieszą? Czyżby Targowica organizacji pozarządowych zapraszała tych pięknych, młodych Misjonarzy Islamskich na kolejny rozbiór?

Historia przyspiesza. Wojna cywilizacyjna wkracza w nową fazę. Fazę, którą można nazwać „Biuro turystyczne Miłosierdzie” lub „Fundacja Dziadka Malwersanta Giełdowego Miłosierdzie” lub "Ojciec Mojżesz Sprowadzi Cię z Pustyni do Ziemi Obiecanej" (inna nazwa: „Pchnij ich do kontenerowego raju, a sam rwij do złotego Dubaju”). Słońce coraz wyżej. Miliony czekających na zeuropeizowanie Afroamerykanów i Azjatów przenika dreszcz podniecenia. Raj się do nich uśmiecha, słońce sieje złoty blask, wietrze majowy - azylu nadzieję zanieś do wsi i miast. Chrześcijańskich.

Zaskoczył mnie dziś portal Onet. Otóż dzisiaj od rana do 17-ej na głównej liście newsów wisiała wiadomość o... współpracy fundacji (NGO) włoskich z mafiami przemytników ludzi. Teksty czwórki blogerów z zeszłego tygodnia zrobiły swoje. Tematu tabu nie da się dłużej ukrywać. Okazuje się, że dziesiątki fundacji są na oku prokuratury. Toczą się dochodzenia. Prasa włoska pisała o tym od dłuższego czasu. U nas cisza była jak makiem zasiał. Nawet dziś ten news z dziennika „La Stampa” jest jak na komendę omijany przez wszystkie portale z wyjątkiem Onetu i Radia Maryja. Wirtualna Polska nie lubić taka temata. Interia też nie lubić taki prawda... Zresztą Onet też chyba odebrał telefon skąd trzeba, bo stosunkowo szybko niedopilnowane antyeuropejskie i faszystowskie info zniknęło ze strony głównej trafiając do archiwum. Wczoraj Salon24 News b.trafnie skojarzył w jednej redakcyjnej notce zbliżający się moment odpalenia wiosenno-letniej edycji międzynarodowej akcji „Niszcz chrześcijańskich niewiernych” z najnowszymi wypowiedziami papieża Franciszka. Dziś z kolei papież zaczął przygotowywać chrześcijan na... męczeństwo jakby istotą chrześcijaństwa było kładzenie głowy pod topór tych, którzy chcą je unicestwić. Osobliwe rzeczy dzieją się na świecie w ostatnim czasie.

 

Wróćmy jednak do „La Stampy”. „Prokuratura z Katanii na Sycylii ma dowody na kontakty między przemytnikami migrantów a niektórymi organizacjami pozarządowymi (NGO) niosącymi pomoc na Morzu Śródziemnym. Informuje o tym w dzisiejszym wydaniu dziennika "La Stampa" prokurator Carmelo Zuccaro.”

Utrzymywana jest gorąca linia telefoniczna pomiędzy mafiozami a fundacjami. Statki wysyłane przez fundacje (biorące pieniądze od innych organizacji, których łańcuszek zawsze, koniec końców zamyka fundacja Sorosa) utrzymują komunikację z mafijnymi łodziami za pomocą reflektorów, naprowadzają łodzie nielegalnych migrantów na swój kurs, synchronizują godziny wypłynięcia przemytniczych łodzi. Oprócz trockistowskich filantropów, których okrętem flagowym jest Soros (oczywiście on jest tylko sztandarem bardziej znaczących inspiratorów destrukcji Europy, jak kiedyś Wałęsa w Polsce) fundacje „humanitarne”, proimigranckie pobierają „dolę” od nabrzeżnych mafii! Część włoskich duchownych bierze czynny udział w synchronizacji ruchu mafijnych łodzi z kontrabandą ludzką.

„- Nie wiemy jeszcze, czy i jak wykorzystać procesowo te informacje, ale mamy wystarczającą pewność (...). Są telefony [ od gangów] z Libii do niektórych NGO, są latarnie, które oświetlają kurs na statki tych organizacji, jednostki, które nagle odłączają urządzenia komunikacyjne - zastrzegł prokurator. - To są potwierdzone fakty - oświadczył Carmelo Zuccaro. Odnosząc się do prowadzonego w Katanii śledztwa wyjaśnił: Jeśli chodzi o organizacje budzące podejrzenia, musimy ustalić, co robią.”

W zeszłym roku do Włoch przypłynęło ponad 180 tysięcy migrantów. W tym roku liczba ta może według prognoz wzrosnąć do ćwierć miliona.

Prokurator podzielił fundacje i stowarzyszenia pozarządowe (NGO, warto przypomnieć, że masoneria to też... NGO) na złe i dobre.

Ze złymi wiadomo co robić, trzeba prześwietlić ich powiązania z mafią. Gorzej jest z dobrymi. Bo dobre z dłuższej perspektywy czasowej okazują się być także... złe. Bardzo rozsądnie i w zgodzie z interesem narodowym – prokurator Zuccaro stwierdza, że nawet jeśli nie łamią prawa opłacaną współpracą z gangami, to zadziwiające jest – z punktu widzenia prawa międzynarodowego i europejskiego - danie im samowoli „decydowania o tym, jak i gdzie interweniować na Morzu Śródziemnym”. Jest to niedopuszczalne i dywersyjne z p.widzenia państw basenu śródziemnomorskiego, jak i... pozostałych państw UE, którym później wciska się kontyngenty przemyconych przez mafię analfabetów.

„- Jeśli zaś chodzi o te dobre, należy zastanowić się, czy słuszne i normalne jest to, że europejskie rządy pozostawiają im zadanie decydowania o tym, jak i gdzie interweniować na Morzu Śródziemnym - powiedział prokurator z Sycylii. Celem zespołu śledczych jest też ustalenie, czy bandy przemytników działające na wybrzeżach Libii nie należą do tych, którzy finansują te organizacje. Jak zaznacza gazeta, już zebrano sygnały na ten temat.”

Prokurator idzie dalej w swym rozsądnym procesie myślowym i stwierdza, że sytuacja samowoli niezidentyfikowanych środowisk robiących miliardy na przemycie jest tak alarmowa, że wymaga decyzji i NATYCHMIASTOWEJ INTERWENCJI EUROPEJSKICH RZĄDÓW: 

„Zdaniem prokuratora, problem jest polityczny i dlatego konieczna jest natychmiastowa interwencja europejskich rządów.”

 

image

Struktura procederu anihilacji chrześcijaństwa islamem: mafijne łodzie podpływają do wyznaczonych punktów (8,5 mil morskich od wybrzeża Libii), gdzie już na nie czekają zamówione statki fundacji finansowanych przez amerykańskich demokratów i przez Sorosa (oraz jego... sponsorów).

 

image

 

Fundacją najbardziej podejrzaną (jedną z dziesiątek rozpracowywanych) w oczach prokuratury jest MOAS.

"MOAS - Migrant Offshore Aid Station,  ma siedzibę na Malcie, posługuje się dwoma jednostkami ratowniczymi (Phoenix i Topaz Responder), różnymi pontonami Rhib, dysponuje także dronami. Jednym słowem posiada prawdziwą flotę, służącą do przechwytu nielegalnych imigrantów.

Założycielami MOAS są Regina i Christoper Catrambone. Christopher Catrambone nie jest szarym człowiekiem, ale niezadużym amerykańskim bogaczem, który dorobił się pieniędzy dzięki agencji ubezpieczeniowej, wyspecjalizowanej w operacjach na obszarach wysokiego ryzyka." [RAM, neon24]

 

image

Małżeństwo Catrambone na swoim statku przygotowanym do przemytu ubogacenia do EuropyMałżeństwoCatrambone otrzymało drobną dotację (€500,000) od organizacji pozarządowej o nazwie AVAAZ. AVAAZ zostało założone przez amerykańską organizacjęMoveon będącą własnością George`a Sorosa...

Zajrzyjmy do jednej z deklaracji ideowych fundacjiAVAAZ:

"Wszystkie kłamstwa dotyczące narodowości, religii, czy seksualności, które nas dzieliły, są burzone. Teraz zaczynamy zdawać sobie sprawę z tego, że tak naprawdę stanowimy jeden lud, jedno plemię."


Jeśli ktoś się jeszcze łudziłczęścią jakiego planu jest zalewanie chrześcijańskiej Europy milionami ledwo umiejących się podpisać nachodźców - to teraz może się pozbyć złudzeń. I nie jest istotne jak ten plan nazwiemy, ważne jest, iż wiemy jakie są jego cele.

 

AVAAZ jest sprytnie zrobioną próbą post-Bushowskiej polityki imperialnej -tak aby już niejako na wyrost lansować tą politykę jako „demokratyczną”. Amerykańskie: organizacja-matka CIVIC ACTION oraz organizacja-matka MOVE-ON często w podejrzany sposób podkreślające ich status NGO (NGO, Non-Governmental Organization czyli organizacja pozarządowa), podobnie jak i ich europejska córka AVAAZ – zasiedliły się na obrzeżu „Demokratów” i wspomagane są przez znanych „Demokratów” jak Al Gore – kontrkandydat Georga Busha w jednym z ostatnich wyborów prezydenckich.
Zarówno MOVE-ON, CIVIC-ACTION jak i AVAAZ były próbą Obamowskiego skrzydła „Demokratów” aby przejąć ruchy praw obywatelskich, części ruchów pokojowych a w szczególności ruchy takie jak przeciwko wojnie w Iraku, jednak bez wprowadzania w nich istotnych, strukturalnych zmian. Obydwie organizacje-matki w USA faktycznie wydają się pełnić demokratyczne funkcje, nawet organizować sprzeciwy lub angażować się we wpływy na Kongres (i na fundusze sponsorujące kilka lat temu Obamę), lecz zasadniczo obydwie spełniają funkcję faceliftingu, kuracji dla świeżych komórek, kuracji bankrutującego już systemu.(…)


CO?
AVAAZ jest łapaczem szczurów na wyprawy krzyżowe przeciw pojawiającym się, potencjalnym „Złym Chłopcom” („Bad Guys”) w strategicznie ważnych politycznie, strategicznie i zdefiniowanych zasobami naturalnymi miejscach. Wczoraj Zimbabwe, potem Tybet, jutro Sudan (czy Syria*), a najbliżej – „prawa człowieka” w Iranie.

KTO?
Założyciele AVAAZ-u to: MoveOn.org oraz Res Publica – obydwie te organizacje są w ścisłym związku z Georgiem Sorosem i otrzymały od niego dużo pieniędzy. Soros jest najbardziej znanym spekulantem i menadżerem tzw Hedge Fonds na świecie. Jest uosobieniem tzw kapitalizmu-szarańczy.

Siecią AVAAZ opiekuje się mała grupa aktywistów z wielu państw:
Ricken Patel – współzałożyciel i dyrektor wykonawczy – Executive Director – (Kanada). Patel był m.in. doradzcą w ONZ, Rockefeller Foundation, Gates Foundation, Harvard University oraz INTERNATIONAL CRISIS GROUP.
Heather Reddick – Dyrektor Operacyjny (USA)
Veronique Graham – Asystent Dyrektora (Francja)
Paul Hilder – Dyrektor Kampanii (UK): współzałożyciel strony „OpenDemocracy“ która jest finansowana przez Ford Foundation, Rockefeller Brothers Found i przez Charles F. Feeney’s Atlantic Philanthropies.
Ben Wikler – Dyrektor Kampanii (USA): były rzecznik prasowy członka Kongresu USA Sherrod Browna.
Taren Stinebrickner-Kauffman – Senior Climate Campaigner: analityk firmy doradczej i badającej opinię publiczną Mellman Group, (mówiąca o sobie: „whose clients include leading political figures and the nation’s most important public interest groups“)
Julius van de Laar – niemiecki rzecznik prasowy: podczas kampanii wyborczej był w teamie Baracka Obamy oraz w w czasie kampanii wyborczej dla teamu niemieckiej partii SPD (jako pracownik Kommunikationsagentur A&B Face2Net)

Nie trzeba dodawać, że opłacany przez środowisko nowojorskich Żydów AVAAZ, spełniający definicję ruchów tzw. zielonych, poza islamizowaniem Europy, niszczeniem chrześcijaństwa i propagowaniem gender - zajmuje się ociepleniem globalnym (w które Soros inwestuje od wielu lat), ochroną wielorybów, słoni i gejów. Te wieloryby i słonie, to żeby przyciągnąć do swych szeregów  dobroduszną, naiwną młodzież (akces do zielonego ruchu zgłosiły poprzez internet miliony młodych, naiwnych ludzi).

Jednym z głównych animatorów zalewania Europy - Afryką i Azją jest nazywający się Mojżeszem katolicki kapłan Mussie Zerai, finansowany przez włoską lewicową organizację Associazione Ricreativa e Culturale Italiana

Powiązanie księży z siecią lewicy nie powinno nas dziwić, wszak wraz z pontyfikatem Franciszka ekshumowana i przetransformowana TEOLOGIA WYZWOLENIA dominuje wśród rządców ducha (zob.:

Marksizm na watykańskich salonach)

 

image

 

ŹRÓDŁA:


Włoska prokuratura: są kontakty między niektórymi NGO a przemytnikami migrantów

“Abbiamo le prove dei contatti tra scafisti e alcuni soccorritori”


Ong, la milionaria finanziata da Soros che porta 33mila migranti in Italia  

NGO Fleet Bussing Migrants Into The EU Has Ties To George Soros, Hillary Clinton Donors

MOAS, "Mojżesz" i Bergoglio

 

Antykrucjata prowadzona przez zagadkową postać o zasłoniętej twarzy z białą flagą chrześcijaństwa pod sztandarami Czerwonych i Zielonych. Zamiast powtórnego przyjścia - Chrystus jest prowadzony na powtórną śmierć przez koraniczne ścięcie lub ukrzyżowanie na... sierpie i młocie

                        image

image

==================================================

==================================================

 

 

KOMENTARZE

 • All!
  Do niecodziennej sytuacji z udziałem imigrantów doszło w Coniewie w powiecie piaseczyńskim w gminie Góra Kalwaria. Imigranci pobili ochroniarza i nauczyciela. http://gorakalwaria.net/news-rodzice-ze-szkoly-w-coniewie-pomozcie-nam-bezpiecznie-zyc,251.html

  Media ogólnopolskie milczą zgodnie z lewacką poprawnością polityczną osłaniająca łamanie prawa przez tzw. imigrantów!
 • Gdy czytałem to 30 lat temu, zastanawiałem się jak jacyś żołnierze mogą dotrzeć do Europy na małych łódkach? -Przy obecnej tech
  nice wojennej wydawało się to niemożliwe, wręcz śmieszne. -Teraz staje się to zrozumiałe: -"Jedną z najbardziej znanych przepowiedni wizjonera był wybór Polaka na papieża. Według przepowiedni miał on być jednym z ważniejszych, który rozsławi Polskę na cały świat. Ojciec Klimuszko już wiele lat temu mówił o islamskiej inwazji na Europę i żołnierzach, którzy na "małych, okrągłych łódkach" dotrą na Stary Kontynent. To zapewne wizja obecnej sytuacji, gdzie islamscy uchodźcy przedostają się przez Morze Śródziemne do Europy na pontonach. Nie sposób też nie skojarzyć do obecnej sytuacji przepowiedni dotyczącej Włoch. Ojciec Klimuszko miał wizję zrujnowanego kraju przez trzęsienie ziemi lub pożary. - Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. " http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/przepowiednie-ojca-klimuszki-spelniaja-sie-na-naszych-oczach-czeka-nas-iii-wojna-swiatowa_917679.html
 • Więcej;
  ..."gdybym miał żyć jeszcze 50 lat i miał do wyboru pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę" - mówił pod koniec życia..." http://strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/on-przewidzial-trzecia-wojne-swiatowa/f8t9d "Będzie ciepło jak na równiku, a za waszymi oknami będą rosły owoce południowe" - twierdził.
 • @kula Lis 67 08:17:37
  Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze".

  22 sierpnia 1980 roku zakonnik trafił do szpitala, gdzie pożegnał się z życiem. Przed śmiercią powiedział przyjacielowi: "Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie". -PolskaWWW! -SZCZĘŚĆ BOŻE! :)))
 • .
  "Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy."
  http://www.wspolczesna.pl/archiwum/art/5747322,ojciec-klimuszko-przepowiednie-wiele-sie-sprawdzilo-wideo,id,t.html
 • .
  "Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój (…) Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki... Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop!

  Czytaj więcej: http://www.wspolczesna.pl/archiwum/art/5747322,ojciec-klimuszko-przepowiednie-wiele-sie-sprawdzilo-wideo,id,t.html
 • Jeszcze więcej, bo warto;
  Wizje OJCA KLIMUSZKI

  Andrzej Czesław Klimuszko urodził się w Grodnie w 1906 roku, a zmarł w 1980 roku. Był zakonnikiem, jasnowidzem i zielarzem zarazem. Wiele lat po wojnie, aż do śmierci, spędził w klasztorze w Elblągu. Swoje zdolności wykorzystywał przede wszystkim do rozwiązywania codziennych problemów ludzi, którzy się do niego zgłaszali. Posiadał ogromną wiedzę na temat ziół, funkcjonowania ludzkiego organizmu, dzięki której potrafił dawać rady, które „uzdrawiały”.

  Najsłynniejszy współczesny Polski jasnowidz rzadko publicznie przekazywał swoje wizje. Jednakże w gronie przyjaciół i znajomych czasami o nich mówił. Także w spotkaniach z dziennikarzami, między innymi z Wandą Konarzewską, jasnowidz oznajmiał: „Polska będzie źródłem nowego prawa na świecie, zostanie tak uhonorowana wysoko, jak żaden kraj w Europie (…) Polsce będą się kłaniać narody Europy. Widzę mapę Europy, widzę orła polskiego w koronie. Polska jaśnieje jak słońce i blask ten pada naokoło. Do nas będą przyjeżdżać inni, aby żyć tutaj i szczycić się tym”. W jednej ze swoich książek zatytułowanej „Moje widzenie świata” ojciec Czesław Klimuszko pisał wprost: „Jeśli chodzi o nasz naród, to mogę nadmienić, że gdybym miał żyć jeszcze pięćdziesiąt lat i miał do wyboru stały pobyt w dowolnym kraju na świecie, wybrałbym bez wahania Polskę, pomimo jej nieszczęśliwego położenia geograficznego. Nad Polską bowiem nie widzę ciężkich chmur, lecz promienne blaski przyszłości”.

  Jasnowidz posługiwał się szczególnie metodą odczytywania informacji o przyszłości i stanie zdrowia danej osoby, patrząc na jej fotografię. Twierdził, że można z niej odczytać informację o charakterze, inteligencji, stanie zdrowia. Patrząc na zdjęcie dostrzegał także inne sprawy, powiązane z daną osobą, a mianowicie jej dom, rozkład mieszkania, osoby bliskie i wszelkie wydarzenia życiowe z przyszłości. Polski jasnowidz był człowiekiem bardzo skromnym. Uważał, że za darem jasnowidzenia kryje się „wielkie ryzyko, udręka i odpowiedzialność”. Powiedział: „Najbardziej wstrząsającym przeżyciem jasnowidza jest widzenie dramatycznych scen rozgrywającego się wydarzenia, wobec którego musi pozostać biernym widzem, bez możliwości wpływu. Podobny wstrząs rodzi w duszy jasnowidza świadomość odpowiedzialności za wynik powierzonej mu sprawy do rozstrzygnięcia”

  Sławę w całej Polsce zyskał ksiądz Klimuszko w 1947 roku po wygłoszeniu przepowiedni. Jej treść dotarła nawet do Watykanu. Na spotkaniu z księżmi, pytano o najbliższą przyszłość Kościoła w Polsce. Ksiądz Klimuszko powiedział wtedy: „Widzę niespodziewaną śmierć kardynała Hlonda 24 października. Przyczyną jego śmierci będą płuca, chyba grypę zaziębi. Zaraz po nim umrze nagle drugi dostojnik duchowny, nieco niższy w hierarchii kościelnej”. Po czterech miesiącach przepowiednia spełniła się szczegółowo. Kardynał zmarł na zapalenie płuc , a biskup Łukomski, wracając z jego pogrzebu, zginął w wypadku samochodowym.

  Czasami słynny polski jasnowidz ujawniał swoje wizje na temat przyszłości świata. Pisarz Tadeusz Konwicki twierdził, że ojciec Klimuszko bezbłędnie przepowiedział upadek komunizmu w 50 lat po zakończeniu II wojny światowej. Podobnie jak inni wizjonerzy, on także widział zagrożenia moralne i ekologiczne dla ludzkości i świata. Przyznał, że miał wizję potencjalnej wojny nuklearnej oraz wojen religijnych. Mówił tak: „Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy. Część buta włoskiego znajdzie się pod wodą. Wulkan albo trzęsienie ziemi ? Widziałem sceny jak po wielkim kataklizmie. To było straszne”.

  Te słowa wypowiedział na kilka lat przez wyborem Polaka na papieża, przed przyznaniem Nobla Polakom, a także przed powstaniem Solidarności: „Nadchodzi czas Polski i upadku jej wrogów. Przed Polską widzę jasność i wstępowanie do góry. Będzie bardzo dobrze”. Tuż przed swoją śmiercią natomiast powiedział swojemu przyjacielowi: „Kraj ten oczekuje lata świetności. Jest to obecnie szczęśliwe miejsce. Gdybym miał się drugi raz narodzić, chciałbym przyjść na świat tylko w Polsce. Niech Polacy z całego świata wracają nad Wisłę. Tu się im nic nie stanie”.

  Według relacji osobistego sekretarza ojca Klimuszki, którym był w 1978 roku ojciec Lucjusz (Stefan Chodukiewicz), jasnowidz również przepowiedział wybór papieża Polaka. Gdy w dniu wyboru na papieża Jana Pawła I siedzieli razem w jadalni klasztorowej, wszyscy cieszyli się, że nowy papież został wybrany. Tylko ojciec Klimuszko był smutny. Powiedział nagle: „Po co go wybrali, on będzie krótko żył i nic nie zrobi”.

  Nikt mu wtedy nie uwierzył. Istotnie, papież ten zmarł po 33 dniach swojego pontyfikatu. W czasie kolejnego konklawe, zapytano jasnowidza, kto zostanie kolejnym papieżem. Opowiedział: „Jeśli Włoch nie wyjdzie, to wyjdzie Wojtyła”. Inny franciszkanin, ojciec Cezar zapamiętał, co ojciec Klimuszko powiedział o rozpoczynającym się pontyfikacie Jana Pawła II:„Będzie jednym z największych papieży. Od niego będzie się liczyć nowa epoka Kościoła i Polski. Imię Polski rozsławi po wszystkich krajach świata. Dla Kościoła jego panowanie będzie bardzo pomyślne”.

  A oto kilka przepowiedni dotyczących wojny światowej i katastrof naturalnych:

  „Wojna wybuchnie na Południu wtedy, kiedy zawarte będą wszystkie traktaty i będzie otrąbiony trwał pokój”. „Potem rakiety pomkną nad oceanem, skrzyżują się z innymi, spadną w wody morza, obudzą bestie. Ona się dźwignie z dna. Piersią napędzi ogromne fale. Widziałem transatlantyki wznoszone jak łupinki… Ta góra wodna stanie ku Europie. Nowy potop ! Zadławi się w Giblartarze ! Wychlupnie do środka Hiszpanii ! Wleje się na Saharę, zatopi włoski but, aż po rzekę Pad. Zniknie pod wodą Rzym ze wszystkimi muzeami, z całą cudowną architekturą […]” „Nasz naród powinien z tego wyjść nienajgorzej. Może pięć, może dziesięć procent jest skazane. Wiem, że to dużo, że to już miliony, ale Francja i Niemcy utracą więcej. Italia najwięcej ucierpi. To Europę naprawdę zjednoczy. Ubóstwo zbliża […]”
 • @Moher 09:58:28
  http://m.salon24.pl/379e219f6cd8fe99ca4692abdc7f9d9a,750,0,0,0.jpg"

  Widziałem żołnierzy przeprawiających się przez morze na takich małych, okrągłych stateczkach, ale po twarzach widać było, że to nie Europejczycy. Widziałem domy walące się i dzieci włoskie, które płakały. To wyglądało jak atak niewiernych na Europę. Wydaje mi się, że jakaś wielka tragedia spotka Włochy."
 • Religie
  W zasadzie założenia większości religii są chyba raczej dobre, ale ludzie przez całą historię się o nią leją. Ciężko to zrozumieć. Zawsze chodzi o kasę i władzę przecież.
 • @kula Lis 67 08:17:37
  Gdyby, jak już nie raz Niemcy (ale u nas o tym cicho...) SPALILI ten ośrodek, (z zawartością lub bez...) i to się ROZNIOSŁO po Europie, WIĘCEJ by nie było "takich spraw".

  A może i "nachodźców" by nie było, bo poszliby tam, gdzie ich (oficjalnie przynajmniej) "kochają"...

  Faktem jest, że DZICZ rozumie tylko brutalną siłę...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728